|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś ostatnie trzy mecze przed świętami - grają ze sobą teoretycznie mocne zespoły. Czy SAS potwierdzi swoje aspiracje?, czy może Wilki sprwaią małą sensację? Słońca ostatnio nie do zatrzymania - może coraz lepiej (nie licząc wczorajszej porażki z GS) grające Niedźwiadki przebudzą się z zimowego snu i sprawią duż senasację w Phoenix?, i na koniec bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie SAC - MIA i tu znowu pytanie czy Królowie pozwolą "Grubasowi" i spółce na osiągnięcie 10 zwycięstwa z rzędu. Na te pytania dowiemy się odpowiedzi jutro rano, ale wcześniej zapraszam do ożywionej dyskusji (o ile czas Wam na to pozwoli i chęci oczywiście) - może uda nam się porobić sobie jakieś miłe prezenty na święta. Oto zestaw par na 23.12.2004r.: 1) 2:00 San Antonio - Minnesota -/+6,5 187pkt 2) 3:00 Phoenix - Memphis -/+10,5 199pkt 3) 4:30 Sacramento - Miami - na razie brak kursów Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na pierwszy rzut oka bez głębszych analiz: SAS - MIN 1(-6,5) Spurs niezwykle mocni u siebie (ostatnio z formą różnie), Wilki ostatnie mecze tak jakby bez wyrazu. Szansę oceniam (przy hp) 70/30% PHO - MEM 2 (niespodzianka) PHO - MEM -10,5 Czy "Słoneczkom" nie należy się jakiś relaksowy przedświąteczny mecz - myślę że wielu graczy (choć to całą gębą profesjonaliści) będzie myślami już świętowało, podobnie rzecz ma się z druzyną Memhpis, tak wię myślę że może być różnie i nie koniecznie musi nastąpić pogrom Spodziewam się radosnego basketu - troszkę pod publiczkę i stąd: PHO - MEM - OV. 199 dla mnie zdecydowanie typ dnia. Ah ja ja nie lubię tego sformułowania. Ile rzucają Suns nikomu nie trzeba przedstawiać, a Grizzli potrafią się dostosować do narzuconego stylu przez przeciwnika. Myślę że obie drużyny spokojni poradzą sobie z barierą 100pkt. SAC - MIA 1 Pomimo małej zadyszki Królowie zatrzymają serię Miami, bo każda seria musi mieć kiedyś koniec. Zresztą przewiduję że ten mecz dla Miami zapoczątkuje nową serię niestety nie tak radosną. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
PHO - MEM - OV. 199 dla mnie zdecydowanie typ dnia. Ah ja ja nie lubię tego sformułowania. Ile rzucają Suns nikomu nie trzeba przedstawiać, a Grizzli potrafią się dostosować do narzuconego stylu przez przeciwnika. Myślę że obie drużyny spokojni poradzą sobie z barierą 100pkt. bez przesady z tym typem dnia... grizzlies graja od prawie poczatku grudnia z nowym coachem ktorym jest Mike Fratello, ktory dla osob dluzej obserwujacych lige kojarzy sie tylko z jednym slowem - defense... poza dzisiejsza wpadka z warriors chlopaki z grizzlies ani razu nie pozwolily w tym czasie przeciwnikowi na zdobycie wiecej niz 96 pktow a takich lakers utrzymali na 72... nie twierdze ze typ nie wejdzie, ale nazywanie go typem dnia to juz przesada... czekam na krytyke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tak poza tym panowie to nie zgodze sie z wami w calej rozciaglosci z twierdzeniem ze NBA jest teraz nieprzewidywalana.... ja osobiscie znam kilka osob ktore na tym niezaleznie od czasu swietnie wychodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
memphis-phoenix over 199.5: 4 mecz pod rzad memphis. Zapewne sa juz zmeczeni, a wiadomo ze obrona wymaga wiecej wysiłku niż atak. Wydaje mi sie, że mecz phoenix z denver to początek obniżki formy phoenix, ale przy słabszej obronie memphis i tak swoje rzucą. Niedzwiadki zeby nawiazac walke bedą musiały też dużo trafiać, zatem wg mnie over. memphis +11: skoro napisalem ze phoenix ma obniżke formy, zatem ten typ wydaje się logiczny.
minesota - san antonio san antonio -6.5: minesota ostatnie 3 swoje mecze wyjazdowe przegrywała dość wyrażnie z zespołami gorszymi od SAS, zatem SAS nie powinno miec problemów z pokryciem hp. under 188: uważam minesote za niebardzo ofensywną drużynę, a patrząc na statystyki meczy SAS z takimi typu drużynami wychodzi mi under.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Zgadzam się z Petev'em over w meczu Phoenix-Memphis dla mnie też nie jest żadnym typem dnia,chociażby z tego względu,że na ostatnich 5 meczy Memphis tylko w ostatnim przekroczyli bariere 100 pkt,co nie jest powiedziane że teraz nie przekroczą lub,że ,,Słońca'' nie rzucą ze 110 pkt. co over w przypadku 90 pkt. Memphis uczyni, ale ja bym tego nie ruszał. Dzisiaj jak dla mnie typem dnia, ale tylko ze względu na dysproporcje kursów jest Miami. Profesjonal Sacramento 1,35 - Miami 2,77 STS Sacramento 1,30 - Miami 3,20 Na pewno Sacramento nie jest tak zdecydowanym faworytem, jak widać po kursach,a na pewno nie takim żeby ich zagrać po kursie 1,30. Można by to porównać kursowo na przykład z meczem w lidze angielskiej gdzie przykładowo Arsenal jest po kursie 1,30 gdzie gra z przeciwnikiem powiedzmy z dolnego środka tabeli, tutaj faworyta nie trudno określić ale w meczu SAC-Miami to nie jest już takie proste.Dlatego gram Miami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zresztą przewiduję że ten mecz dla Miami zapoczątkuje nową serię niestety nie tak radosną. Krajan,ja wiem,że Świeta spedzamy w radosnym nastroju,ale...Prima Aprilis to bedzie do piero za 100 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja przewiduję około 55 (+/- 3)wygranych Miami w sezonie i 1 miejsce na wschodzie. Jak bedzie zobaczymy. Teraz odnośnie "typu dnia". Jeżeli porywamy się na pisanie czegoś takiego,to w moim pojeciu taka predykcja winna byc poparta co najmniej w miare solidną analizą i przemyślana. Jak obok "typ dnia" user pisze "tak na pierwszy rzut oka" to wiarygodność takiego "pick of the day" jest o ^^^^ rozbić. Takze "typ dnia" Krajana jest dobry jako zaczyn do dyskusji,natomiast gdyby był przedstawiony w formie np."na pierwszy rzut oka wydaje mi sie,że over w Phoenix może być dziś moim typem dnia" to brzmiałby lepiej i chyba jednak wiarygodniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A propos tego overa,to patrząc na kursu u bukuff ma on zdecydowaniem więcej zwolenników niz under. I bardzo dobrze,niech wyniosą linie na 200,5 wtedy ja under zagram:-) Jednakże raczej bede sie dziś nastawiał na +spread na Memphis i czystą dwójkę w tym meczu - poanalizuję to jeszcze. Jeżeli Ktoś ma w tym wzgledzie jakieś przemyslenia,to zapraszam do dyskusji. O pozostałych 2 meczach również. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
pamietajmy , że jeżeli drużyna jest underowa to nie tylko przez dobrą obrone ale może i przez słabą skuteczność więc co będzie jak miśki dostaną 110-80? under kurcze under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie nie mowie ze ten over jest zly bo chyba sam sie za niego wezme ale z doswiadczenia wiem ze takie entuzjastyczne podejscie do pewniaczkow jezeli chodzi o u/o moze byc zgubne ja dam na San Antonio bo Minnesota najprawodopodobniej bez Sprewella co jakby nie było jest osłabieniem i myśle że drugi mecz z rzędu Spurs nie dadzą sie tak zatrzymać jak to miało miejsce z Magic (39% z gry)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
to chyba nie umiesz czytac bo Krajan dal z handi na SA!
no, ale nic przed swietami tez zdarzaja sie ulomni... BTW wesolych swiat Ci zycze dluuugi
a co do meczu to nie bede zdziwiony jezeli SAS dzis wtopi, bo Minnesota wlasnie na takie mecze sie mobilizuje! Z "latwymi" rywalami miewaja wpadki, ale czesto juz mecz pozniej zaskakuja tych najlepszych i wlasnie dzieki temu dostaja sie do PO. SAS juz nie takie wtopy w tym sezonie zaliczylo wiec kto wie, dla mnie kurs 1,3 poki co nie wydaje sie kuszacy no chyba ze Spree na 100% nie zagra to rozwaze
pozdro
P.S. dobrze Amkwish ze zmazales jego post;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nic nie zmazywałem,słowo honoru.
Natomiast fajnie,że myslisz podobnie jak ja o Wolves:-)
Szykuje sie dzis zagranie na 3x2,hehe
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Heh, to pewnie sam autor sie zorientowal ze napisal glupote;-) jezeli tak to piwo dla niego - mowie serio, bo jak ktos potrafi zauwazyc swoj blad to juz inteligencja pachnie:DDD
sorry za OT i wesolych swiat Wam zycze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
SAC - MIA 2(+4,5)
Nie powinienem tego pisac,nie bedąc pewnym wystepu Grubego. Przyjąłem jednak założenie,że nie zagra jako pierwszopiątkowy. Widziałem bardzo obszerne fragmenty meczu Heat - Celtics z przedwczoraj,spotkania,w którym Boston grał bardzo dobrze,ale Miami jeszcze lepiej. Przypomniał sie poprzedni sezon,świetny Wade wsparty zespołową i bardzo żywiołowa grą partnerów. Chyba najlepszy mecz Haslema w karierze udowodnił,że Heat bez Shaqa radzą sobie doskonale. Jezeli Gruby zagra dzis pare interwałów na "zmiekczenie" Webbera,a Wade bedzie skuteczny na swoim poziomie z ostatnich meczów to smiem twierdzić,ze w Sacramento dokona sie 10 z kolei wygrana Miami. Nie pisałem tego jako wielki fan Heatuff,wrecz przeciwnie,starałem sie znaleźć argumenty na to,ze dostana łomot od Kings - nie znalazłem,natomiast doszukalem sie zgoła innych. Nie proponuje tego typu grać za cene życia:-),ale singiel za rozsądna stawke plus "czysta" dwójka do rozpisu wydają mi sie dobrym rozwiazaniem.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ostatni przedświateczny zakład NBA (bez zmian w stos. do rannych typów): Rozpis 2/3 SAS - MIN 1(-6,5) PHO - MEM - OV. 201 SAC - MIA 1 (-5,0)
i niespodzianka PHO - MEM 2 Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Last edited by KRAJAN; 23/12/2004 21:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Moje typy na dziś to lustrzane odbicie typów Krajana do rozpisu:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zapomniałem jeszcze o jednym
Ostatni typ przed Świętami:-)
SA - MIN under 187,5
Zdrowych i pogodnych Świąt dla Wszystkich userów ,a dla miłosników najlepszej ligi świata w szczególnosci:-)
życzy
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Moje typy na dziś to lustrzane odbicie typów Krajana do rozpisu:-)
Pozdrawiam
amkwish Ciekawy jestem jak wypadnie nasza ostatnia przedświateczna noc - jeżeli będę miał taką skuteczność jak w dzisiejszej Eurolidze to jutro będziesz miał świateczny upominek Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141 |
Znacie moze jakis dobry live do NBA ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
tak, www.nba.com [ nba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> calutka relacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Zastanawiam sie dzis nad overem 205 Sacramento-Miami Buki długo nie wystawialy tego meczu w ofercie co spowodowane zapewnie tzw. wątpliwym występem szaka . Lecz czy jest to na tyle mocny argument ażeby nie przekroczyc 205 punktów -raczej nie.Sugeruje się tu tytułem z oficjalnej strony MIami po wygranym meczu z Bostonem :
No Shaq, No Problem Against Celtics
With Shaquille O'Neal out of the lineup because of a calf contusion, the HEAT won their ninth straight game, 108-100 over the visiting Celtics on Tuesday.
Wniosek iż bez szaka tez mozna rzucic stówaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a jako ze w tym sezonie wrzuciłem żary do worka overovego (śr. zdobytych pkt 100/ tracąc 95) z zespolami typu sacramento (101,9/98,3),który jest w tym samym worku wychodzi mi tu over jak nic. Mecz o 4,30 wiec jeszcze poczekam na ruchy lini, moze spadnie jeszcze w torche w dół. W Pinnacle juz 204 hmm ...
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
chyba bede wtapial cały rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo dzisiejsze wyniki dla mnie niepomyślne.
na forum zajrzałem dopiero po północy, jednak akurat była aktualizacja oprogramowania no i nie sprawdziłem Waszych typów. Posiłkowałem sie innymi stronkami no i wyszło to marnie.
A grałem dwa mecze:
SAS - Minnesota ---- wybierałem pomiędzy overem a -hc na SAS, ostatecznie zagrałem over
Phoenix - Memphis ---- wybierałem pomiędzy overem a -hc na Phoenix, zagrałem handi
Powodzenia w ogrywaniu buków i życzę wesołych świąt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|