|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Podsumowanie dnia: Ogólnie przyzwoita noc - rozpis główny 2/3 - 2 trafienia Ogólnie bilans nocy 4/5 - trochę zrekompensował mi wtopę na wczorajszej Eurolidze, ale z całą pewnością nockę uważam za udaną.
San Antonio - mecz wyrównany przez 3 kwarty (do przerwy ze wskazaniem na Wilki), w czwartej SAS pokazało, że nie prózne jest promowanie go jako jednego zgłównych kandydatów do wygrania tegorocznej edycji (04/05) NBA. Wyjątkowo słaby mecz Garnetta 15pkt (skuteczność za 2pkt - 25%). Ogólnie potwierdziło się, że Wilkom trochę brakuje do przewidywanej wysokiej formy - a może to tylko chwilowy drobny kryzys?
Miami - 10 zwycięstwo z rzędu - brawa dla drużyny i Amiego za trafne spstrzeżenia
Memphis - okazało się, że pomimo "defensywnego trenera" w meczu z drużynami mocno ofensywnymi też potrafią grać ofensywnie. Ogólnie rozegrało dobre spotkanie i o mały włos nie byłoby sprawcą super niespodzianki (byłoby na śledzika i coś do niego), przegrało po bardzo zaciętym boju. Przyczyną tego było najprawdopodobniej dwa czynniki - brak doświadczenia młodym Grizzli (co uwidoczniła końcówka spotkania) i najprawdopodobniej troszkę zabrakło szczęścia. Niemal we wszystkich elementach dorównywali "Słoneczkom" - no może troszkę więcej faulowali, ale sądzę że po tym meczu uwierzą że można wygrywać nawet z najlepszymi drużynami w tym sezonie. W następnych meczach będą traktowani przezemnie jako "dog". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Korzystając z okazji chciałbym życzyć "WESOŁYCH ŚWIĄT" - wszystkim tym którzy aktywnie uczestniczyli w tym temacie forum jak również tym którzy korzystali z naszych typów i analiz przeglądając nasze posty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Last edited by KRAJAN; 24/12/2004 08:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
SAC - MIA 2(+4,5)
Nie proponuje tego typu grać za cene życia:-),ale singiel za rozsądna stawke plus "czysta" dwójka do rozpisu wydają mi sie dobrym rozwiazaniem. Jesteś chłop z jajami? Stawiaj na Miami ! Raz jeszcze zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Niech każdy z Was znajdzie pod choinka wymarzony prezent,a Wasze życiowe decyzje niech zawsze maja znamiona jak najtrafniejszych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tego ,z całego serca i z głebi duszy,życzy Wam Michał - amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
memphis-phoenix over 199.5: 4 mecz pod rzad memphis. Zapewne sa juz zmeczeni, a wiadomo ze obrona wymaga wiecej wysiłku niż atak. Wydaje mi sie, że mecz phoenix z denver to początek obniżki formy phoenix, ale przy słabszej obronie memphis i tak swoje rzucą. Niedzwiadki zeby nawiazac walke bedą musiały też dużo trafiać, zatem wg mnie over. memphis +11: skoro napisalem ze phoenix ma obniżke formy, zatem ten typ wydaje się logiczny.
minesota - san antonio san antonio -6.5: minesota ostatnie 3 swoje mecze wyjazdowe przegrywała dość wyrażnie z zespołami gorszymi od SAS, zatem SAS nie powinno miec problemów z pokryciem hp. under 188: uważam minesote za niebardzo ofensywną drużynę, a patrząc na statystyki meczy SAS z takimi typu drużynami wychodzi mi under.
Pozdr Dla mnie nocka też udana. Potwierdzila sie zasada 20/80. Wesołych i Zdrowych Świąt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Nocka mineła dziś bardzo pomyślnie bo założyłem sobie ze w Sacramento i Phoenix ma być świątecznie i overovo i tak tez sie stało. (thx św. Mikołaju) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zyczę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt oraz oby nadchodzący Nowy Rok przyniósł nam duzo trafinych typów w naszej nieustającej walce z bukfami.
pozdrawiam flymind
|
|
|
Link skopiowany do schowka