|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Dziś w Boże Narodzenie, rozgrywane są 2 mecze oto one :
Detroit Pistons v Indiana Pacers 18:30
Miami Heat v Los Angeles Lakers 21:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
tak, tylko dwa. dobrze by było gdybyśmy zrobili sobie jakiś bonus do prezentów i trafnie wytypowali dzisiejsze spotkania.
coś mnie gryzie aby zagrać (-2.5)<betfair> na Miami, ostatnio ich polubiłem...:-) powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Miami Heat v Los Angeles Lakers
Zagrałem MIAMI po kursie 3.0 w Sacramento , zagram i teraz , uważam że sam K.Bryant nie wygra meczu. Z Odomem jest różnie zagrał jeden bardzo dobry mecz (wygrana LAKERS w Sacramento) ale póxniej znowu słabo. Uwazam że jak MIAMI zagrają na dobrym poziomie (Shaq E.Jones D.Wade ) rezerwowi będą dobrze bronić to róznica bedzie wynosić 8-10 pkt.
Typ : Miami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Detroit Pistons v Indiana Pacers Szczerze nie gram często NBA, ale czasami lubię tego jak dla mnie osobiście ''totolotka'' `a może się dziś trafi`  Jak dla mnie w tym meczu nie będzie przekroczona bariera 171 pkt, dlaczego? Patrzę tylko i wyłącznie na statystyki... 11/19/2004 DET 82 - IND 97 - tylko w tym meczu została przekroczona właśnie bariera 171 pkt. 9 pozostałych meczy obydwie drużyny rzucały bardzo skromnie, nie przekraczając lini w niektórych meczach 160 pkt tutaj_''statsy''_ [ covers.com] Typ: Under 171 @1.91Wesołych Świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25 |
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to znaczy: Pacers (un 170,5) - Pistons (ov 170,5) under czyli mniej niż 170,5 a przy pistons jest ponad? Czyli jak na to patrzeć bo nie kapuje
eeeee już się skapnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> polega to na tym czy będzie więcej czy mniej niż 170,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Last edited by drewin; 25/12/2004 12:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam w świątecznym nastroju:-)
Jako największy fan Miami na tym forum ostrzegam Was przed stawianiem dzis na Heat !!!
W interesach nie ma sentymentów,ale są zobowiazania,którym musza ustapic miejsca animozje pomiedzy Kobem a Shaqiem.
W normalnych warunkach czekałbym na ten mecz,jak na mecz roku (tym bardziej ,że Heat uwielbiam,a LALi nie cierpię)natomiast w nocy obejrzę go na NBA+,ale tylko z obowiązku.
Z analizy,mimo wszystko zrobiłem taką,wychodzi mi 6-9 punktowa wygrana Miami,ale ten mecz jest absolutely no bet.
Tak więc motto: "Kto jest chłop z jajami stawia na Miami" bedzie aktualne 27 grudnia na mecz Heat-Hawks i oczywiście 3 dni później w Detroit.
Postaram sie jeszcze napisać coś wieczorem,powinienem mieć też info od kumpla z LA-kibica Clippersuff:-)
Teraz wracam do gości,bo jak sie ma żone ,która ma na imie Ewa,to na Święta jest pełen dom gości,więc nie wypada mi siedzieć przy kompie:P
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 25/12/2004 13:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Na wstępie chciałbym wszystkim użytkownikom życzyć samych trafnych wyborów:)
Co do dzisiejszych meczy, na siłę nie radze obstawiać. Ja spróbuję overowy doubelek. Już od kilku lat śledzę nie tylko NBA ale i MLB, od tego sezonu również NFL i zauważam pewne prawidłowości. Miamowicie podczas różnego rodzaju świąt na amerykańskich arenach padają nieco wyższe wyniki niż podczas reszty sezonu. Co prawda Boże Narodzenie nie wszyscy w Stanach celebrują tak jak u nas, ale zawsze to dzień wolny od pracy. Gracze chcą zrekompensować kibicom te kilka godzin, spędzonych zamiast w rodzinnej atmosferze na meczu NBA:) i starają się o jak najefektywniejszą grę. To procentuje zdobyczą punktową. O ile over LAL-MIA przychodzi mi dość łatwo zagrać, o tyle w drugim meczu nie jest to tak oczywiste. Mimo wszystko w myśli "reguły świątecznej" zagram doubelka za średnią stawkę.
Los Angeles Lakers - Miami Heat, over 201 Indiana Pacers - Detroit Pistons, over 170
Pozdro
Last edited by mbzyk; 25/12/2004 13:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
indiana - detroit -1- 2,3 B&W / hc+3 -1,91-
Myśle o tym typie juz od jakiegos czasu i jestem skłonny zagrac dziś na świąteczne zwycięstwo indian z nienajlepiej spisującymi sie w ostatnim czasie tłokami. Z motywacją pacers na ten mecz na pewmo nie bedzie problemu -wszyscy pamiętaja wydarzenia w hali pistons w ostatnim meczu pomiędzy nimi. Na pewno też sporo do udowodnienia będzie miał powracający po absencji J.O'Neal , któremu skrócono okres banicji o 10 meczy. Tak więc pierwsz piątka indian powoli zaczyna wyglądac całkim przyzwoicie :Tinsley,Miller,Jones,O'Neal,Foster. Detroit w tym sezonie nie przypomoina juz tłoków którzy wygrali lige, a szkoda bo cały czs darze ich duzym sentymentem,ale tu zgodze sie ,ze w typowaniu nie ma na to miejsca. Hamilton nie gra juz tak porywająco,Billupsowi zdarzają się rzadko takie wyskoki jak z Chicago żeby rzucic ponad 30 pkt,Wallace'y grają w kratke ,a Prince jakby przestał ewoluować i zatrzymał sie w miejscu. Obie kapele maja ten sam bilans 12-12 ,a porównując potencjały jakimi dysponowały do tej pory od mistrzów na pewno wymaga sie lepszego bilansu. Stawiam więc na charakterną Indiane, której atutem w tym meczu będzie na pewno własna hala oraz totalne deprymowanie pistonsów przez kibiców pacers. Drugiego meczu na razie nieruszam -no bet- zastanowie sie raczej nad linią niż nad zwycięzcą tego pjedynku .
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Witam w świątecznym nastroju:-)
Jako największy fan Miami na tym forum ostrzegam Was przed stawianiem dzis na Heat !!!
W interesach nie ma sentymentów,ale są zobowiazania,którym musza ustapic miejsca animozje pomiedzy Kobem a Shaqiem.
W normalnych warunkach czekałbym na ten mecz,jak na mecz roku (tym bardziej ,że Heat uwielbiam,a LALi nie cierpię)natomiast w nocy obejrzę go na NBA+,ale tylko z obowiązku.
Z analizy,mimo wszystko zrobiłem taką,wychodzi mi 6-9 punktowa wygrana Miami,ale ten mecz jest absolutely no bet.
Tak więc motto: "Kto jest chłop z jajami stawia na Miami" bedzie aktualne 27 grudnia na mecz Heat-Hawks i oczywiście 3 dni później w Detroit.
Postaram sie jeszcze napisać coś wieczorem,powinienem mieć też info od kumpla z LA-kibica Clippersuff:-)
Teraz wracam do gości,bo jak sie ma żone ,która ma na imie Ewa,to na Święta jest pełen dom gości,więc nie wypada mi siedzieć przy kompie:P
Pozdrawiam
amkwish Z całym szacunkiem amkwish ale nie wskazywał bym największego fana MIAMI na tym forum , bo jest nas co najmniej 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przypominam że mecz możecie obejrzeć na CANAL + SPORT o 21.00 ! Z amkwishem nie zgadzam sie także co do spawy nie zagrania na MAIMI dziś. Jak już pisałem poradzili sobie w Sacramento dlaczego mają nie poradzić sobie w LA. Oczywiście licze Shaq potraktuje ten mecz bardzo poważnie i wraz z Dwaynem Wadem poprowadzą Heat do wygranej ! Pozdrawiam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> HEAT do boju !
Last edited by DRAGO; 25/12/2004 15:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Drago,NIE MOŻNA rozpatrywać meczu w LA tylko w kategoriach sportowych (tu zreszta napisałem,że wychodzi mi Heat). Zapomniałeś o dealu?:-) Lakers potrzebuja wygranych jak kania dżdżu,tym bardziej,że 1 połowa stycznia zapowiada sie dla nich nieciekawie,graja naprawdę trudne mecze. W pinnacle było 2,70 na Lakers,ale nie bedę stawiał na nielubiana druzyne w konfrontacji ze swoja  Over,zaproponowany przez m-bzyka to jak najbardziej fajna opcja na ten mecz,ale co do Indianapolis ....chociaż ta Indiana-2 u siebie zawsze chodzi na ponad 170. Nastepnym razem napiszę "jako jeden z dwóch największych fanów Miami na tym forum" :-) Pozdrawiam amkwish PS.Zapomniałem napisać,że wg mnie IND - DET 1 Musi być jakaś sprawiedliwość na tym świecie ! Fly,kibicujemy Pacersom:-)
Last edited by amkwish; 25/12/2004 16:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3 |
Zagrałem dizeń przed Wigilią na Miami w Totomixie po okazyjnym kursie 2.00 (po odliczeniu podatku 1.8). Jak dla mnie 10/10. Ale takie okazje gram va banque. Bez analizy, po prostu wóz albo jeszcze raz wóz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25 |
Jest jakaś strona gdzie można sprawdzić na jakich programach TV lecą dane mecze NBA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3 |
Smiesznością zresztą jest to co zrobił Kobe, w ogole żenada. Shaq, przebacz mi :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Jest jakaś strona gdzie można sprawdzić na jakich programach TV lecą dane mecze NBA? http://64.77.87.5/sport/ Other Sport--American Sport--Basketball
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25 |
Czat jest na tym forum:P
Jakie Świeta,taki cały nastepny rok,dlatego nie pozwalam zaśmiecać:-)
Last edited by amkwish; 25/12/2004 18:32.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A ja dzis daje na Lakers po 2.7, wjedzie bankowo, dzis trafiam wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A ja dzis daje na Lakers po 2.7, wjedzie bankowo, dzis trafiam wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda,ze nie podzieliłes sie typami na trwający właśnie mecz w Indianapolis. No...chyba,że nie grasz tego meczu,ale jak jest inaczej to dawaj typy - moze Ktoś skorzysta i zagra na live:-) A tak całkiem serio,to też myślę,że LAL wejdzie semi-bankowo (99%) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Witam wszystkich - dopiero wrociłem z wojaży. Na dzis krótko: LAL - po kursie 2,65 i ov. 201 Przed świętami zagrałem SAC wię ponawiam (mini progresja na porażkę Heat) - 10 meczy wygrali (z rzędu i na razie wystarczy). Co do overa myślę że osiagnięcia pkt będą podobne jak w w meczu przed świętami. Pozdrawiam KRAJAN PS Ind-Det - nie zdążyłem - nie zabieram głosu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czesc
Ja tez najedzony zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I zgadzam sie co do overa w Los Angeles, 1x2 odpuszczam, rzeczywiscie moze sie zdarzyc wszystko, czy trade bedzie mial jakis wplyw na wynik meczu? Moim zdaniem nie, obie ekipy beda chcialy udowodnic kto lepiej wyszedl na przenosinach, wydaje mi sie ze ambicja odegra tu kluczowa role. Co do trwajacego meczu zagralem leciutko na indiane, no i na razie zapowiad sie chyba over 91 pkt do przerwy.
Pozdrawiam i wracam do deserow ;-) Dominik
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|