Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Dzieki panowie za deklaracje.Teraz skoro juz wiemy ile mamy do wydania prosze o propozycje podzialu nagrod. Ile miejsc, jakie stawki, itd, itp.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Gdzie jest tabela z 11 kolejki wink ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Jak zrobisz to bedzie tam gdzie chcesz. Pisalem ze zrobie jutro

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Ale przeciez byla zrobiona..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Za ostatni weekend nie byla bo do dzis mozna bylo podsumowywac.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760

Wiadomosc od Jonathana Sarkosa zamieszczona w temacie o 12 kolejce:

Witam wszystkich i mam nadzieję, że nie zasmiecam.

Tak jak wspomniał w jednym z postów przed rozpoczeciem konkursu konstruktor, dostałem od admina bana, za napisanie o nim kilku cierpkich (choć moim zdaniem prawdziwych) słów w dziale To i owo. Na szczęście emocje mijają, Conradowi przeszło, a i mi również. Dzięki staraniom Llamy, czynionymi co prawda za moimi plecami, "kara" została ze mnie zdjęta - niestety bez możliwości pisania w "to i owo" smile. Teraz juz pewnie za późno, ale mam nadzieję, że moja "dzika karta" z tego sezonu zostanie prolongowana na przyszłą edycję i będę znów mógł wziąć w konkursie udział.

Pozdrawiam wszystkich i życze pasjonującej rywalizacji !




Troche niezauwazona przeszla wiadomosc od Andrzeja. Bardzo sie ciesze, ze ponownie zawitales na forum smile W przyszlym roku mysle, ze ktokolwiek bedzie prowadzil BC to dzika karte bedziesz miec zapewniona.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Pytanko - Co z osobami , które nie kończą konkursu.. swego czasu była dyskusja w innym temacie aby karać takich z legka nieodpowiedzialnych uczestników zakazem udziału w konkursie w następnej edycji...I moim zdaniem pomysł był dobry..

Ale z tego co widzę to w GT amnestia...

A sprawa tym bardziej aktualna - bo np. Ci których juz nie ma zajęli 2 miejsca w konkursie na które było całkiem dużo chętnych..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
A tym to juz sie bedzie martwil nowy prowadzacy smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Nie pisz głupot...Ten konkurs bez Ciebie śmiem twierdzić , że upadnie w jeden sezon...

Myśl Konstruktywnie smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
...niestety to moze byc prawda, wiec trzeba w tym sezonie wygrac laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Prosze Cie Kefir. Przesympatyczny z Ciebie czlowiek ale masz sklonnosci do przesadzania smile Ciekawe ile osob pamieta, ze to DJ Sosna byl pierwszym prowadzacym Tabele Typerow? A konkurs zyje i ma sie swietnie. To ludzie, ktorzy graja sa najwazniejsi, a nie prowadzacy. Prowadzacy sam nic nie zrobi. Ja jestem szczery i 8 miesiecy przed tym nim to nastapi informuje, ze w przyszlym sezonie nie bede prowadzic British Clubu. Mysle, ze to fair podejscie i jest mnostwo czasu aby ewentualni chetni przemysleli sobie cala sprawe i przygotowali swoje koncepcje. smile


Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Cóż , ja wierzę w potęgę słowa...w temacie Niższych angielskich na ten przykład jest odzew...:)i jakby cuś drgnęło w galotach:)
I mam nadzieję , że również tutaj jednak przez te 8 miesięcy wróci "młodzieńczy entuzjazm"...

I ja naprawdę nie przesadzam... ja po prostu trzeźwo patrzę na pewne sprawy...I baardzo mrocznie widzę przyszłość BC bez Ciebie...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Panowie, poniewaz poprzednim razem temat rpzeszedl bez echa pytam ponownie. Jakie sa Wasze propozycje podzialu nagrod?

Do dyspozycji mamy:

200 euro ode mnie +100 od anonimowego sponsora ( dzis otrzymalem ta kaske) wink = 300 euro w mojej dyspozycji

300 zlotych od Eldorado

200 zlotych od jinxa


Jest tego troche dlatego chcialem posluchac Waszych propozycji. Jak juz wspominalem mi jest na reke jak najmniejsze rozdrabnianie mojej czesci nagrody. Czekam na opinie.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Od góry 1 do dołu 3 ... wink

3 miejsca premiowane kasą i tyle.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Ewentualnie żeby nie było tak dużej dysproporcji pomiędzy 1 a pozostałymi, równocześnie 2 i 3 miejsce różnica minimalna, to możnaby

1 miejsce - 300 euro
2 miejsce - 350 pln
3 miejsce - 150 pln


Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by Kefir70
Co do spotkania - CHCIEć ZNACZY MÓC:)

Natomiast zupełnie inna sprawa to to , że :

- o ile padnie w chwili obecnej pytanie kto chce się spotkac - niezależnie czy w Polsce, Anglii czy Irlandii - to w chwili obecnej zgłosi akces od 15-25 osób.
-kiedy dojdzie do konkretów , do załatwiania biletów na samolot,itp.czyli do konkretnego umawiania terminu zostanie 5-7. I trzeba zaakceptować taki stan rzeczy. Ja akceptuję. Na mecz Bray chętnie się wybiorę...Na terminy jestem otwarty. Nie odpowiadam za zdarzenia losowe , ale co do zasady jak coś mówię to mówię smile Jeśli mój akces nie wywołuje większego sprzeciwu to zaklep mi miejsce na karimatę i śpiwór pod ścianą:) No i o ile w między czasie nie zarobię bana bo pewne coraz powszechniejsze zachowania na forum coraz bardziej mi przeszkadzają i czasami nie mogę się powstrzymac od komentarza - TO NADEJDZIE NASZ DZIEŃ

Ja pomyślałem sobie, że niezłym terminem byłby dwudziesty ósmy marca, a miejsce - Belfast. Jest jednak pewien szkopuł, który czyni mój pomysł problematycznym. Mianowicie, Windsor Park czyli stadion na którym rozegrany zostanie mecz Irlandia Północna - Polska liczy tylko 14 000 miejsc siedzących. Zakładając, że kibice drużyny przyjezdnej otrzymują 5% wejściówek, trudno przypuszczać, iż znajdziemy się w gronie tych siedmiuset szczęśliwców. Łatwiej będzie na pewno kupić bilety na sektory irlandzkie. Nie wiem jakie jest zainteresowanie meczami reprezentacji w tym bądź co bądź niewielkim kraju.
Konstruktor, mimo wszystko masz bliżej do północnoirlandzkich okolic, więc może jesteś w stanie zorientować się, czy łatwo tam nabyć bilety.
To taka moja luźna propozycja, bo czasu zostało jeszcze całkiem sporo. Proszę wypowiedzcie się, co o tym sądzicie.
Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Co zrobić jesli zaspałem na puchar?

Moge podac 3 mecze i -200 czy juz odpadam?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Originally Posted by grucha
Originally Posted by Kefir70
Co do spotkania - CHCIEć ZNACZY MÓC:)

Natomiast zupełnie inna sprawa to to , że :

- o ile padnie w chwili obecnej pytanie kto chce się spotkac - niezależnie czy w Polsce, Anglii czy Irlandii - to w chwili obecnej zgłosi akces od 15-25 osób.
-kiedy dojdzie do konkretów , do załatwiania biletów na samolot,itp.czyli do konkretnego umawiania terminu zostanie 5-7. I trzeba zaakceptować taki stan rzeczy. Ja akceptuję. Na mecz Bray chętnie się wybiorę...Na terminy jestem otwarty. Nie odpowiadam za zdarzenia losowe , ale co do zasady jak coś mówię to mówię smile Jeśli mój akces nie wywołuje większego sprzeciwu to zaklep mi miejsce na karimatę i śpiwór pod ścianą:) No i o ile w między czasie nie zarobię bana bo pewne coraz powszechniejsze zachowania na forum coraz bardziej mi przeszkadzają i czasami nie mogę się powstrzymac od komentarza - TO NADEJDZIE NASZ DZIEŃ

Ja pomyślałem sobie, że niezłym terminem byłby dwudziesty ósmy marca, a miejsce - Belfast. Jest jednak pewien szkopuł, który czyni mój pomysł problematycznym. Mianowicie, Windsor Park czyli stadion na którym rozegrany zostanie mecz Irlandia Północna - Polska liczy tylko 14 000 miejsc siedzących. Zakładając, że kibice drużyny przyjezdnej otrzymują 5% wejściówek, trudno przypuszczać, iż znajdziemy się w gronie tych siedmiuset szczęśliwców. Łatwiej będzie na pewno kupić bilety na sektory irlandzkie. Nie wiem jakie jest zainteresowanie meczami reprezentacji w tym bądź co bądź niewielkim kraju.
Konstruktor, mimo wszystko masz bliżej do północnoirlandzkich okolic, więc może jesteś w stanie zorientować się, czy łatwo tam nabyć bilety.
To taka moja luźna propozycja, bo czasu zostało jeszcze całkiem sporo. Proszę wypowiedzcie się, co o tym sądzicie.
Pozdrawiam.

Cóż , ja się dostosuję , choć nie ukrywam , że gdybym mógł wybierać to wybrałbym w następującej kolejności :

1.League One lub Two - np. Peterborough - zobaczyć na żywo McLeana i Mackail-Smitha..kto wie za kilka lat zostaną gwiazdami Chelsea lub MU a człowiek bedzie mógł powiedzieć - widziałem ich jak grali w League One wink

2. Bray Wonderers - którym jak rozumiem kibicuje KOnstruktora , który wie co , gdzie i jak i z kim ooo

3.reprezentacja dla mnie to ostateczność..

Natomiast było by fajnie gdybyśmy od takich hipotetycznych rozważań zaczęli przechodzić do konkretów...oczywiście o ile jest taka wola

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
T-error, pociagniesz BC do konca czy tylko te dwie zalegle kolejki podsumowales ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wszystkiego nie dam rady na 100% sumować. Co którąś kolejkę mogę się podjąć.
Dobrze byłoby ustalić na daną kolejkę chętnego do podliczania.

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, Sensei, alfa, $-man), 907 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,770
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1