Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#27185 02/07/2003 15:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie wiedziałem gdzie załozyc ten temat więc załozyłem go tu, Zobacxzymy jak wypali to będziemy kontynuować jak nie to trudno.

Założyłem go poniewż mozna nie aż tak trudno uzyskać bardzo dobry % skutecznośći. Trzeba oczywiście napoczątku trochę pomyśleć powyliczać . Jednak w/g mnie przynieśie to korzyści.

Bonus: Unibet
#27186 02/07/2003 15:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
http://www.lotto.alpha.pl/

na tej stronie sa jedne z najlepszych systemó

oczywiście rzaden system nie gwarantuje wugranej 100 procentowej

ale są systemy które gwarantuje tworetycznie 75 5 wygrane co w praktyce sprowarz sie do 1005 wygranej

#27187 02/07/2003 15:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
http://www.rodgerek.republika.pl/ramki.html

Kolejny link z dobrymi systemami

polecam system dwuliczbowy i trzyparowy

W/g mnie system dwulliczbowy nie pociąga za sobą tak wielkich kosztów jak inne systemy

Oczywiście zdarzają się liczby ktore nie są trafiane nawet przez 100 kolejnych losowań jednak jest to tak rzadkie że nie ma się czym obawiać

#27188 02/07/2003 15:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzisiejsze moje liczby na multilotek to:

37 i 48 jerzli nie padną dzisiaj jutro zwiększam stawkę

#27189 02/07/2003 16:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Teraz mój system , bamnalnie prosty ale jakrze efektywny / nie wymaga tak duzych nakładów finansowych jak innne systemy/

Oczywiście wszystko zależy od tego jak duzo chcemu wygrać

jest to system multilotka polegający na zakresleniu 2 liczb wczesniej wybranycyh po analizie

1) stawka podstawowa 1,25 -moiżliwa wygrana 8
w razie niepowodzenia na drugi dzień stawiamy znowy ten sam kupon z tą samą stawką
2) 1,25-wygrana 8 , czyli zainwestowaliśmy juz 2,5 -wygrana moze wynieść 8

3) 1,25+1,25+1,25=3,75- wygrana 8

4) 5-wygrana 8

5) 6,25-8

6) 7,5-8

7)w 7 dniu nieszczescia zwieksazamy stawkę podwujnie i obstwiamu pojedyńczy kupon za podwujna stawkę czyli za 2,5 w twn sposób zainwestujemy już 9 zł. - wygrana może wynieść 16

8)9+2,5=11,5- wygrana 16

9) 11,5+2,5= 13-wygrana16
10)15,5-16

w 11 dniu nieszceścia znowu powiększamy stawke

itd, aż do sukcesu

Podane zostały minimalne stawki , przy stawkach wyrzszych wygrana oczywisciw również bedzie wyrzsza

#27190 02/07/2003 16:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzisiejsze moje liczby to 37 i 48 w dotychczasowych 1826 losowaniach 37 pojawiało sie 507 razy zaś 48 494 razy

w ostatnich losawaniach te liczby nie powtarzaly sie a zprosych wyliczen mozemy wywnioskowac ze liczba 37 pojawiała sie w 27,8% losowan a 48 w 27,0% losowań

Ponadto liczba 37 jest z przdziału liczb od 31 do 40 a liczby z tego przedzialu pojawiały sie w losowaniach 4732 razy(najwięcej razy)

A liczba 48 jest z przedziału od od 41 do 50 a liczby z tego przedziału pojawiały się juz 4673 razy ( 2 miejsce pod względem czestości wystepowania)

#27191 02/07/2003 18:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
Witam. Czesiu, a jakiego programu uzywasz do prowadzenia statów ???

#27192 02/07/2003 19:10
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Losowania sa niezalezne od siebie, a kulki nie robia notatek, ile kazda z nich padla. Maja to w swojej kulkowej dupie.

#27193 02/07/2003 19:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Własnie w totolotku jest potrzebna matematyka bardziej niz w bukmacherce. Wystarczy zajrzeć do archiwum losowań. Kulki wcale nie mają w dupie matematyki.

#27194 02/07/2003 19:40
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Wow super progresja!
Nareszcie bedę miał stałe żródło dochodu.
Tylko nie mówcie o niej innym bo jak totolotek padnie to już nic nie zarobimy.

#27195 02/07/2003 20:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Czesiu exe - życzę Ci sukcesów,ale to jest cholernie ciężka gra.Mam program statystyczny Eurestst,analizuje częstotliwość wystepowania liczb w dowolnym okresie czasu.Przemyśl jednak,czy nie lepiej dobierać liczby,ktore wystepowały ze sobą najczęściej na przestrzeni ostatnich 6-ciu , góra 7-miu losowań.Od 20.06 do 1.07 Twoje liczby wystąpiły odpowiednio : 37 dwa razy,48 trzy razy.W dniu 25.06 " spotkały się ".Twój temat jest bardzo ciekawy,ale bez programów statystycznych bardzo trudny.Poobserwuję Twoje poczynania i może podeślę Ci coś ciekawego do analizy.

#27196 02/07/2003 20:16
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Witam wszystkich lottowiczow, multilottowiczow i numerkowcow.

Wlasciwie chcialem sam otworzyc kiedys podobny temat ale zabraklo jakos checi itp itd. Wpisze wiec tutaj pare rzeczy ktore leza mi na watrobie.
I tak....
1. Duzy Lotek jest do dupy bo losowanie 2 razy w tygodniu a dla prawdziwego hazardzisty to zdecydowanie za malo. A juz szlak mnie trafia ze na przyklad za 5-tke mozna trafic jedynie z 5 tys zl. To jest bez sensu. Uwazam ze stawka jaka przypada na glowna wygrana jest zbyt duza a na pozostale jest za mala. To jest wlasciwie glowny powod dla ktorego nie gram DL.
2. Numerek - nic dodac nic ujac, najbardziej bezsensowna gra o jakiej slyszalem.
3 Multilotek - czasami puszcze jakis kuponik w ML tylko dlatego ze obok kolektory na moim osiedlu sprzedaja piwko. Kiedys gralem w ta gre przez 3 miesiace dzien w dzien stawiajac 50 zl na systemik ktory gdzies tam znalazlem w necie. Po podliczeniu wyszedl maly plus ale gdybym placil komus tylko 1 zl za wypelnienie codziennie kuponow to juz bym byl na minusie. Wniosek byl prosty nie bede codziennie tracil godziny na wypelniennie kuponow zeby zarobic zlotowke. I oczywiscie ML poszedl w odstawke.

Kiedys myslalem zeby zebrac kilka osob i grac drogim systemem i w tedy albo rybka albo akwarium. Jakos nie bylo chetnych.

Pozdrawiam i milion w srode , milion w sobote(a moze w niedziele, juz nie pamietam, dawno nie gralem)

#27197 02/07/2003 20:53
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Kulki wcale nie mają w dupie matematyki.[/qb]
Dokladnie, maja w dupie tylko notowanie...

#27198 02/07/2003 21:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Są leszcze na jednej ze stron poświęconych multilotkowi. Jeden koleś o ile pamiętam trafił 7 razy z rzędu parki, ktos inny dobrze trójki podawał. Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale było to niedawno. Robili to na podstawie analiz programem Multi Pais. Nadal dobrze im idzie...

Nie tak dawno bawiłem się programem Lotto XP. Chciałem sprawdzić jakby to było gdyby grac w dużego lotka systemem 12 skreśleniowym. Wybierałem 200 razy losowo liczby z archiwum od poczatku istnienia DL i zauwazyłem dziwną prawidłowość. Otóż skreślając te 12 liczb ani razu nie trafiłem "6". W prawie każdej kombinajcji jaką wybrałem było 2-3 "5" , kilka razy nie było, ale była w 90% losowaniach . To jest tyle co nic na kilka tysięcy losowań. Kiedy wybierałem 6 liczb i tak samo je przeanalizowałem od początku losowań , najwięcej trafiłem "4". Dlatego uważam, że w gra DL to strata czasu. No chyba, ze ktoś skresla jedno pole tak dla zabawy i puszcza codziennie.
Multilotek to zupełnie inna sprawa.

#27199 02/07/2003 21:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Czy wy wiecie co to są kombinacje. Jak wiecie to obliczcie coś takiego. 1 podzielić przez kombinacje sześcioelementowe zbioru49 elementowego.
Wychodzi z tego:
1
--------
13983816
Takie właśnie jest prawdopodobieństwo trafienia szóstki w totolotka przy wytypownej jedenej szóstce liczb. Czyli na 13 milionów osób wygrywa jedna. Przy grze systemowej prawdopodobieństwo jest oczywiście trochę wieksze. Ale i wiecej pieniędzy się ryzykuje.
Matematyki niestety nie da się oszukać....a szkoda. Można z tego także łatwo wynioskować ile totolotek daje nam na wygrane a ile sam zabiera.
Bedzie tego mniej niż 30% dokładnie nie wiem bo się nie interesuję

#27200 02/07/2003 22:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
JAJA programy statystyczne znajdują sie m.in. na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27201 02/07/2003 22:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
http://www.rodgerek.republika.pl/ramki.html

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#27202 02/07/2003 22:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał Czesiu exe:
[qb]dzisiejsze moje liczby to 37 i 48 w dotychczasowych 1826 losowaniach 37 pojawiało sie 507 razy zaś 48 494 razy
[/qb]
dla uscislenia faktow - losowan bylo 2248 a od czasu kiedy losowania sa codziennie to od tej liczby nalezy odjac 681

#27203 03/07/2003 11:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Feher być może ,jeżeli tak to sory. Ja kierowałem się strona

http://www.rodgerek.republika.pl/ramki.html

Powodzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27204 05/07/2003 22:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał 2kamil:
[qb]Czy wy wiecie co to są kombinacje. Jak wiecie to obliczcie coś takiego. 1 podzielić przez kombinacje sześcioelementowe zbioru49 elementowego.
Wychodzi z tego:
1
--------
13983816
Takie właśnie jest prawdopodobieństwo trafienia szóstki w totolotka przy wytypownej jedenej szóstce liczb. Czyli na 13 milionów osób wygrywa jedna. Przy grze systemowej prawdopodobieństwo jest oczywiście trochę wieksze. Ale i wiecej pieniędzy się ryzykuje.
Matematyki niestety nie da się oszukać....a szkoda. Można z tego także łatwo wynioskować ile totolotek daje nam na wygrane a ile sam zabiera.
Bedzie tego mniej niż 30% dokładnie nie wiem bo się nie interesuję[/qb]
Znowu powracają te tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: .

I ten sam przesąd - hasło dyżurne:
"Szansa jak 1 do 14 milionów"

Prawie nikt nie gra jednego okienka z 6 liczbami!!!
Średnio jest to jeden kupon ręcznie skraeślany z kilkoma zakładami (6 - 8) albo CHYBIŁ-trafił 8-10 zakładów. Są giganci, którzy wysyłają kilkadziesiąt kuponów i tacy co grają na dwa okienka.

Zakładając wysłanie tylko jednego kuponu na każde losowanie, szansa na trafienie 6 w tym losowaniu jest od 6 do 10 razy wyższa.

Ale mimo to...

Skoro szanse na trafienie 6 w jednym losowaniu przy wysłaniu 1 kuponu są w dużym przybliżeniu średnio mniej więcej jak 1 do 2 milionów (14/6 - 14/10), to grając dwa razy w tygodniu, czyli około 100 razy w roku można się spodziewać wygranej ŚREDNIO 1 raz na: 2 000 000 / 100 = 20 000 lat

Powodzenia !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

wuzz

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, bukma, $-man, Sensei, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,094 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,752
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1