Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#272317 28/12/2004 11:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zestaw par na dzisiejszą nockę:
01:30 Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 3.88/1.26 +/-8,0 u/o 190pkt

02:00 Milwaukee Bucks - Houston Rockets 2.25/1.65 +/- 3,0 u/o 186pkt

02:30 Dallas Mavericks - Boston Celtics 1.33/3.33 -/+ 6,5 u/o 209,5pkt

02:30 San Antonio Spurs - Phoenix Suns 1.44/2.78 -/+5,0 u/o 199,5pkt

04:00 Seattle SuperSonics - Philadelphia 1.24/ 4.05 -/+ 8,5 u/o 200pkt

04:30 Los Angeles Lakers - Toronto Raptors 1.34/3.27 -/+ 6,5 u/o 199pkt

Ponadto:
02:30 Chicago - New Jersey - narazie brak kursów
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#272318 28/12/2004 11:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po wczorajszej grze na przekór dziś typuję "tradycyjnie":
Rozpis główny 2/3
1) Dallas Mavericks - Boston Celtics 1 (-6,5)
Rozpędzone Dallas (Finley mocne uzupełnienie Dirka) zmierzy się z nieobliczalnym jak zwykle Bostonem. Zdecydowanie muszą zacząć poprawiać bilans na własnym parkiecie bo narazie skromny 8-6, ostatnie zwycięstwa mocno przekonywujące (nie patrz. "przypadek?" Atlanta), a Celtowie choć są druzyną mogącą sprawić niespodziankę (bez rewelacji na wyjazdach 5-9) nie powinni dziś zatrzymać dobrze trybiącego mechanizmu Mavericks.
2) San Antonio Spurs - Phoenix Suns 1 (-5,0)
Super mecz na najwyższym poziomie (gratka dla oglądających)
Grają dwa najlepsze (w tym sezonie) zespoły NBA. O motywację obu drużyn możemy być spokojni. Będzie to mecz prawdy - czy na "Słoneczka" znajdzie się jakiś hamulec? Myślę, że dziś zostaną zastopowane a Spurs potwierdzą swoją kandydaturę do zdobycia mistrzostwa. Co ciekawe w moim odczuciu zwyciężą dziś zdecydowanie - a zespół Phenix może zasmakować goryczy porażki w wymiarze "dwóch cyferek"
3) Los Angeles Lakers - Toronto Raptors 1 (-6,5)
Raptors bardzo słabo wypadają na wyjazdach (2-15), Jeziorowcy choć nie tak mocni jak przed rokiem (grający obecnie jak wahadło - robi się 2 Boston) przy pełnej mobilizacji powinni wygrać bez trudu. Ostatnie pięc meczy pomiędzi zespołami zakończyło się 5 zwycięstwami LA (w tym u siebie bardzo wyrażnymi +15pkt) - więc dlaczego dziś miałoby być inaczej. Dobra dyspozycja Kobena (ostatnio ją potwierdza) + Odom na tablicach powinni wystarczyć na ambitnie grających graczy Toronto.

Poza tymi głównymi typami zastanawiam się jeszcze?:
Atlanta +8,0 - nie raz pokazała, że grając u siebie podejmuje walkę, a może przytrafić się mały "zonczek" zgodnie z zasadą - Atlanta - przyjacielem bukuff jest"
MIL-HOU - un. 186 obie drużyny ch-zują się fatalną skutecznością strzelecką i posiadają całkiem przyzwoicie grające defensywy - sądzę że max. 1 drużyna osiągnie poziom +90pkt - tylko która - tego nie wiem - dlatego na wynik NO BET.
LA-TOR - ov. 199 - Toronto gra w miarę szybką piłkę (krótkie akcje) defensywa pozostawia wiele do życzenia, stąd i LA nie będą mieli problemów ze zdobywaniem pkt - oby tylko 3 wchodziły to nie powinno być źle - ujemny aspekt wyboru jest prawdopodobieństwo szybkiego odjazdu na 15-20pkt (ale może takiego scenariusza nie będzie), bo może się przydarzyć podobna historia jak w ostatnim meczu Dallas (ostatnia kwarta 22-9)
Pozdrawiam
KRAJAN

#272319 28/12/2004 11:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam postanowilem sprobowac sił w tym temacie oto moje typy:

ATLANTA-CLEVELAND SP189-------over----1.90
SAN ANTONIO-PHOENIX------------1------1.65
CHICAGO-NEW JERSEY-------------2------2.10
LA LAKERS-TORONTO H(0-8)-------1------1.90
R.ALLEN-IVERSON KL-------------2------1.60

i tak to wyglada kursy z totomixa,prosze o wasze opinie i ocene tego czy ma to jakies szanse ??bo moim zdaniem ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#272320 28/12/2004 12:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
02:30 San Antonio Spurs - Phoenix Suns u 199,5pkt

Jestem ciekaw czy w tym meczu niebedzie czaem under-a dlatego ze spurs nie powinni isc na tak ostra wymiane z suns dlatego ze ci maja w tym sezonie dobrze dysponowanych strzelcow i sadze ze spurs ustawi sie defensywnie na "słonca" aby ich zatrzymac strzelecko srednia oddanych rzutow ogolnie 77-84 ,pozatym phonix 6 razy przekraczali 100pkt na wyjezdzie moze w koncu jej nie przekrocza,pozatym ja bym ustawil linie gdzies na 187pkt no ale sam niewiem,zobaczymy,pozdro

#272321 28/12/2004 13:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
MIL - HOU 2(-3,0)

Rockets,gdyby rozgrywać mecze na papierze i wyliczać punkty na podstawie posiadanego potencjału,powinni mieć o wiele lepszy bilans niz do tej pory.
Myslę,że pomimo róznych głosów,w transakcjach jest jakis pomysł,pytanie - kiedy przełoży sie to na parkiet?
Mam nadzieje,że dziś.

Na deskach przewaga gości,w obronie przewaga gosci,w ataku co najwyzej(dla Milwaukee) na remis.
Houston w pełnym składzie,w Milwaukee pełno kontuzji,dodatkowo van Horn raczej powinien byc na I-L (mimo dolegliwości gra,ale nie najlepiej i trudno sie dziwić).
Redd stara sie jak może,ale nie sadzę,by w zdobyczy punktowej pobił na głowę T-Maca.

W mojej opinii wychodzi na wygrana Rockets w okolicach 7-9 punktów,tak więc handi 3-punktowy stawiam juz teraz bez wahania,póki jeszcze linia nie wzrosła.

Pozdrawiam

amkwish

PS.Gy_Gy wydaje się,że masz rację:-)

#272322 28/12/2004 13:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
A co sadzicie o overze Seattle - Philadelphia 199,5 ?
Jak dla mnie 7/10

Prosze o opinie

#272323 28/12/2004 14:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
2) San Antonio Spurs - Phoenix Suns 1 (-5,0)
Super mecz na najwyższym poziomie (gratka dla oglądających)

Ja mam nadzieje,że równiez dla obstawiajacych bedzie gratka

SA - PHO 2(+5,5) /75/100 po kursie 1,84 w pinnacle/
SA - PHO 2 /25/100 po kursie 2,70 w b&w)

Dodatni handicap na lepszą (na obecną chwile) i doskonale umotywowana ekipe Suns?
Biore:-)

Pozdrawiam

amkwish

#272324 28/12/2004 15:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Phoniex ostatnie mecze wyjazdowe ledwie harczy :
L. A. Lakers - Phoenix Suns 110-113
Seattle Supersonics - Phoenix Suns 110-112
Denver Nuggets - Phoenix Suns 105-107
Do tego streak 11W a wiadomo jak to jest z seriami : czym dłuższa , tym większe prawdopodobieństwo , że się skończy.
Wygrana Słońc w San Antonio to byłby wielki wielki wyczyn , w który nie wierze i daje na SPURS.

Drugi mecz jaki zwrócił moją uwage to pojedynek SuperSonics z Philą.Seatle radzi sobie w domu bardzo dobrze - 11-2 , Phila jest na fali ale Allen I. juz nie zdobywa 50 pkt.Wczoraj np został troszke zatrzymany i zdobyl 28 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Ja osobiscie uwazam 76s za , że tak powiem średni zespół dlatego w pojedynku z Seatle nie daje im większych szans i myśle że drużyna którą w tym sezonie tak polubiłem wygra więcej niż ośmioma...
Seatle ostatni raz u siebie wygrąło z Philą 3/19/2001 ale za to wygrali w tym sezonie z nimi w Philadelphi co tym bardziej skłania mnie do gry na S S S.

#272325 28/12/2004 15:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
aha !
i oczywiście z wiadomych przyczyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> polecam over w meczu Dallas - Boston - spotkanie 2 highscorowców

#272326 28/12/2004 16:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
moje typy dzis:
clevland-atlanta: over 190;
gdy to nie wejdzie proponuje progresja
phila-seatl: seatl -8.5

#272327 28/12/2004 17:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja polecam dzisiaj 2 pozycje

san antonio - spurs over 200pkt 1,9
hinrich - kidd kl 1 1,45
chicago - new jersey 2 2,1
suns w pelnym skladzie spursi tez nie narzekaja na kontuzje
wiec dzisiaj bedzie pokaz strzelców a suns sa w tym rewelacyjni a spursi tez nie beda obojetni na pokaz gosci
i troche punktow rzuca
wyniku nie typuje ale dla mnie overek 8/10

odnosnie strzelcow to kidd slabiutki tej nocy rzucil bodajze 2 pkt a hinrich to jeden z lepszych strzelcow w chicago ostatnio notujacy bardzo dobre wystepy kidd zajmie raczej asystami z carterem niz zdobywaniem punktow

takie mam przeczucie poza tym juz dzisiaj w nocy o malo nie wygrali z detroit swietny debiut cartera a dzisiaj bedzie jeszcze lepiej

kursy z TOTOMIX

pozdro

#272328 28/12/2004 17:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
2) San Antonio Spurs - Phoenix Suns 1 (-5,0)
Super mecz na najwyższym poziomie (gratka dla oglądających)

Ja mam nadzieje,że równiez dla obstawiajacych bedzie gratka

SA - PHO 2(+5,5) /75/100 po kursie 1,84 w pinnacle/
SA - PHO 2 /25/100 po kursie 2,70 w b&w)

Dodatni handicap na lepszą (na obecną chwile) i doskonale umotywowana ekipe Suns?
Biore:-)

Pozdrawiam

amkwish
Pewnie chcialeś dodać dla większości obstawiających <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#272329 28/12/2004 18:24
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Jeżeli SPURS zagrają na swojm "normalnym" poziomie to jestem przekonany, że wygrają ten mecz, zwłaszcza że Suns już tak dobrze jak na początku sezonu nie grają co można zauważyć w ich ostatnich meczach...

Na dziś:

NJ @ CHI (2.35) 4/10

#272330 28/12/2004 18:30
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Na dziś:

NJ @ CHI (2.35) 4/10

OPIS -> www.basketbet.com [basketbet.com]

#272331 28/12/2004 19:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dziś trzy pozycje:
Dallas-boston over

swie ofensywne drużynki,powinno byc sporo koszy.

Milwaukee-houston 1

Rakietowcy jak napisał amkwish mocno wygladaja na papierku,ale na parkiecie już nędznie,myśle,ze Koziołki u siebie są w stanie ograć Houston,bo choc przetrzebieni kontuzjami,ale to nie takie ciołki w przeciwieństwie do Rakiet,Chinol znowu da żóltego dupska i klapa,ponadto po ostatnich roszadach napewno zamęt i brak zgrania,może być widoczny w grze gości,nie wiem co oni kombinują ,ale oby nie przekombinowali.

Spurs-Suns 1

Jeżeli Spursi zdołaja zagrać swoje w obronie,to powinni wygrać ten mecz,bo obrona Słońc przypomina szwajcarki ser,a na wymianę ciosów chyba gospodarze nie pójdą,bo z kolei w ofensywie potencjały conajmniej równe,choc ja uważam,że Phoenix ma większy(SA to w durzej mierze Duncan-Suns to piątka równych i dobrych grajków no i Maciuś).Ponadto seria wyjazdowych wygranych Suns od 7 listopada bodajze,musi kiedyś sie zakończyć, i dziś właśnie powinni polec w SA.

#272332 28/12/2004 20:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A ja dzis pykne Seattle -8,0, wczoraj nie bylo latwo z Utah, dzis troszke przypilnowac Iversona, Allen i Lewis lepiej za 3 i powinno byc ok.

Pozdrawiam
Dominik

#272333 28/12/2004 21:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
A
a5a Offline
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
Milwaukee Bucks - Houston Rockets powyzej 183 punktow
Seattle SuperSonics - Philadelphia 76ers powyzej 203.5 punktow
Dallas Mavericks - Boston Celtics powyzej 208.5 punktow

Co sadzicie ?

#272334 28/12/2004 21:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
s.antonio-phoenix over 199
spursi z zespołami pokroju słońc grajacymi bez obrony rzucali juz ponad sto pkt nie raz ,lecz co ciekawe ponad stówe dali sobie rzucic w tym sezonie tlko dwa razy( 2 przegrane z seatle 94-113 i 96-102) Może wiec phx preferujący ofensywnego kosza pójdzie w ślady sonics i zeby myslec o wygranej rzuci swoje 110 co da upragnione 200 pkt. w tym meczu.

sonics-sixers over 203
kolejne dwie ekipy nastawione na atak i śrubowanie rekordów punktowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zderzenie tych dwóch podobnych frontów przynieść może tylko nawałnice w ilości zobywanych pkt. szóstki ostatnio strasznie sie rozrzucały i to przynosi wymierny efkt w 8 ost. meczch 6 wygranych i tylko 2 porazki -więc po co to zmieniać.
Sonics czeka dziś więc cięzka przeprawa i aby wygrac trzeba bedzie rzucic troche więcej niz srednia (100) bo to moze nie wystarczyc dziś na mad-AI.

pozdrawiam
flymind

#272335 28/12/2004 22:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Witam . Mje typki na noc.

Chicago - New Jersey over 180
NJ ostatnio lepiej ze skutecznością, a po przyjściu Cartera powinni dokładać kilka oczek więcej. W tym sezonie bylo juz 106-111 OT ( w normalnym czasie 188 pkt ) , więc dzis linia spokojnie do przekroczenia. Hc +3 na NJ też będzie dobrym typem.

Milwaukee - Houston over 183
Miałem grać -HC na Houston , ale ostatcznie zdecydowałem sie na over , Milwaukee powinno z 90 pkt rzucic , a jeżeli Houston ma wygrać to linie 183 oba zespoły przekroczą, tym bardziej że ze skutecznością ostatnio całkiem , całkiem

Atlanta - Cleveland 1 (+8)
Jastrzębie dwa ostatnie spotkania bardzo dobre, według mnie wynik będzie oscylował w granicach remisu , więc HC na Atlante jak najbardziej do gry. ewentualnie mozna spróbować under 191,5

a z innych spotkan zagram
Dallas - Boston under 209
San Antonio - Phoenix over 198,5
i moze Seattle -HC

pozdro

#272336 28/12/2004 22:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a ja dzisiaj cos takiego:
Dallas Mavericks - Boston Celtics 1 (-7.5)
Seattle SuperSonics - Philadelphia 76ers 1 (-8.0)

dallas - boston
dla mnie roznica miedzy zespolami dosc spora, moze i boston nieprzewidywalny, moze i rzuca duzo. wystarczy wylaczyc jednego zawodnika i praktycznie nie istnieja. dallas we wlasnej hali bardzo ciezkie do pokonania, poza tym: nowitzki+finley+dampier+howard+stackhouse i jeszcze kilku innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. hp jak dla mnie w granicach 10-13 powinni dac!!po tym co dallas zrobilo z ny w medison square garden, jak dla mnie duzo silniejsza druzyna niz boston, nie mam co do tego meczu watpliwosci.
jutro celtow czeka tez ciezki wyjazd do memphis, mysle ze to tez moze miec wplyw na wynik, chociazby rozsadne rozkladanie sily na te mecze.

seattle - phila
tu hp powinno byc tez wyzsze, wtedy bym sie zastanawial. nic nowego nie napisze, phila i tak ostatnio kilka niespodzianek, dzisiaj mysle przyszedl czas na lekcje koszykowki, jeden iverson niezaleznie od tego co i ile lyka nie moze wiecznie wygrywac dla nich meczow.
pzdr

Last edited by pawel01979; 28/12/2004 22:24.
Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1