|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
[color:"red"] POZWOLIŁEM SOBIE OTWORZYĆ TEN TEMAT NA BAZIE TEMATU, KTÓRY WYGASŁ Z OCZYWISTYCH POWODÓW [color:"white"] [/color] [/color] PROGRESJA na OT w NHL nr.7 Witam Ze względu na to że poprzedni temat przekroczył 200 postów zakładam nowy. Tradycyjnie krótki opis dla osób nie wiedzących co to jest progresja. Co to jest OT??? OT to inaczej dogrywka, jeżeli po 3 tercjach (60min) w meczu jest wynik remisowy to wtedy bukmacherzy zaliczają to jako remis, obojetnie czy w dogrywdze wygra dana drużyna. Na czym polega progresja na OT w NHL? Cały system polega na progresji czyli ciągłe zwiększanie stawki w razie przegranej aż dana drużyna zremisuje i wygrana pokryje wszystkie wcześniej zainwestowane pieniądze oraz przyniesie ZYSK Na początku musimy sobie wybrać drużyny do progresji. Wybieramy je patrząc na 2 ważne informacje: - od ilu meczy dana drużyna jest bez remisu - jaki miała stosunek remisów w poprzednich sezonach (jest to trudne bo jest bardzo mało stron ze statystykami przydatnymi dla progresje na OT w NHL, dlatego większoś statystyk musimy tworzyć sami) A co z dogrywkami? Bukmacherzy dogrywki uznają jako remis obojętnie czy po dogrywdze nadal będzie remis czy wygra dana drużyna. Jakie są noty na remisy? U bukmacherów polskich ok. 3-4 natomiast u bukmacherów internetowych ok 3,9 - 4,5. Od jakiej stwaki zacząć i o ile zwiększać stawki? Jest to sprawa indywidualna uzależniona od kapitału i obstawiającego od którego jak zaryzykuje czyli większe stawki/mniejsza szansa wygranej czy mniejsze stawki/większa szansa wygranej Najczęściej grając u bukmacherów internetowyh zaczyna się od 10zł i stawkę zwiększa się x1,5. Czyli: Poziom - Stawka - Cała kasa - Wygrana - ZYSK
1 - 10,00 zł - 10,00 zł - 40,00 zł - 30,00 zł
2 - 15,00 zł - 25,00 zł - 60,00 zł - 35,00 zł
3 - 22,50 zł - 47,50 zł - 90,00 zł - 42,50 zł
4 - 33,75 zł - 81,25 zł - 135,00 zł - 53,75 zł
5 - 50,63 zł - 131,88 zł - 202,50 zł - 70,63 zł
6 - 75,94 zł - 207,81 zł - 303,75 zł - 95,94 zł
7 - 113,91 zł - 321,72 zł - 455,63 zł - 133,91 zł
8 - 170,86 zł - 492,58 zł - 683,44 zł - 190,86 zł
9 - 256,29 zł - 748,87 zł - 1 025,16 zł - 276,29 zł
10 - 384,43 zł - 1 133,30 zł - 1 537,73 zł - 404,43 zł Ale można jeszcze grać systemem żę na każdym poziomie wygrywa sie z góry założoną kase, np. chcemy na dróżynie zarobić 50zł obojętnie od poziomu kiedy zremisuje. Poziom Stawka Cała Kasa Kurs Wygrana Brutto Wygrana Netto
1 17 17 4 66,67 50
2 22 39 4 88,89 50
3 30 69 4 118,52 50
4 40 108 4 158,02 50
5 53 161 4 210,70 50
6 70 231 4 280,93 50
7 94 325 4 374,58 50
8 125 449 4 499,44 50
9 166 616 4 665,91 50
10 222 838 4 887,89 50
11 296 1134 4 1183,85 50
A jeżeli chce zmienić stawki a niewim czy będzie to mi się opłacało? Napisać do mnie lub na forum z prośbą o arkusz do takich obliczeń. Jakie drużyny mają aktualnie najdłuższe serie bez OT? Prosze śledzić posty na forum, tak są aktualne dane Jaki jest rekord w ilości meczów bez OT? Bodajże 26 w sezonie zasadniczym, a razem z playoff-ami to ok 32 Najważniejsze: Progresje nie jest to 100% sposób zarabiania pieniędzy lecz systemem bordzo w tym przydatnym, przy dobrym doborze drużyny i stawkach naprawdę można zarobić. Zawże kalkuluj że dana drużyna może dojść do 25 meczy bez X. Czyli zaczynamy Pozdrawiam Mondex mail: mondex@poczta.onet.pl GG: 2252659
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Co prawda NHL postanowiło wesprzeć bukmacherów i odcięło nam niezłe źródło dochodów ale zawsze pozostaje europejski hokej. Proszę, abyście podawali drużyny, które nadają się do progresji. Ja jako pierwszą proponuje progresje na Djurgardens (18 spotkań bez remisu) Statystyki potrzebne do grania progresją na remis w hokeju znajduja sie na TEJ STRONIE [ h2hstats.com] Pozdrawiam i życzą samych sukcesów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by MarcoviaMarki; 28/12/2004 18:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Bardzo dobry pomysł. Ja sam stosowałem progresje, ale w piłce nożnej. Hokeja nie ruszałem, ponieważ nie mam czasu na śledzenie paru lig, które grają co 2-3 dni. Poza tym brak statystyk. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Może sam się przyłączę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Tych panów można sobie darować.
Djurgarden - Farjestad 2 - 2 AOT
Nie zdążyłem ich rozpocząć. Trzeba poszukać dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
A już chciałem sprawdzać kiedy DJURGARDEN rozgrywa mecz w lidze szwedzkiej!!! Już mnie w ch**a robią!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Idę na to! Ja proponuję drużynę z ligi austriackiej VILLACH . Pozostaje ona bez remisu 17 spotkań. W najbliższej kolejce (30.12.) zmierzy się z KAC, które też dawno nie zremisowało-od 11 meczów. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Wg moich danych najdluzsza seria bez OT w NHL to 41 meczow w sezonie 1996/97 mialo Toronto, tzn Toronto zremisowalo dopiero w 42 meczu od poczatku sezonu. Sprwdzalem tylko sezony od 1994 do 2003. Liczenie progresji tylko to 25 poziomu moze byc bardzo ryzykowne i takim przypadku prowadzi do bankructwa. Z innych lig hokejowych stosunkowo duzo OT jest w finskiej 1 i 2 lidze, 1 niemieckiej oraz 1 szwdzkiej. W norweskiej, dunskiej czy lidze austriackiej granie na OT jest dosc ryzykowne pomimo stosunkowo wysokich kursow na OT
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Oczywiscie rekord 41 meczow bez OT tylko w sezonie zasadniczym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witam. Z uwagi na brak NHL zaczolem i ja przgladac ligi hokejowe. Juz od paru dni jade seriami. Wczoraj wszedl Linkoping (7) na 1 poziomie z ligi szweckiej.
Na dzisiaj liga niemiecka:
--> Hannover (13)- Ingolstadt (2) --> Iserlohn (7)- Augsburg (8) --> Krefeld (7)- Wolfsburg (8)
U mnie to juz 2 poziom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Witaj ckm55
Od razu mam małe zastrzeżenie, bo niektóre źródła (STS, Expekt) podają, że:
2004-12-28 Kölner Haie - Hannover Scorpions 4 - 5 pen
Z tego by wynikało, że Hannover ostatni raz zremisował tydzień temu i remis wcale nie jest taki prawdopodobny jak się wydawało na początku. Niech ktoś to może sprawdzi dokładnie.
Możnaby też sprawdzić ile kolejek jest do zakończenia tych lig hokejowych. Może jest tu jakiś fan hokeja (bo mi w hokeju to najbardziej podobaja się bójki) i podzieliłby sie jakimiś linkami.
Poza tym nie wydaje mi sie, że warto dotykać cokolwiek, co ma mniej niż 10 bez X
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
osobiscie polecam to typowania OT w hoku lige austriacką tam co kolejke jeset jakiś X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
tak , Hannover zremisował na wyjeździe z Koeln 4-4 trzy kolejki temu A wyniki mozna sprawdzic np na http://www.betexplorer.com/hockey/Moim zdaniem lepiej jest wybierać drużyny które często remisują
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
osobiscie polecam to typowania OT w hoku lige austriacką tam co kolejke jeset jakiś X Właśnie ich puściłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie za takie info
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witaj ckm55 Od razu mam małe zastrzeżenie, bo niektóre źródła (STS, Expekt) podają, że:
2004-12-28 Kölner Haie - Hannover Scorpions 4 - 5 pen
Z tego by wynikało, że Hannover ostatni raz zremisował tydzień temu i remis wcale nie jest taki prawdopodobny jak się wydawało na początku. Niech ktoś to może sprawdzi dokładnie. ... Pozdrawiam Wedlug mego zrodla jest juz to juz 13 mecz bez remisu Hanoveru i 6 mecz grany w domu bez remisu. Podany mecz wedlug mego zrodla: 12-28 Koln 4-3 Hannover jak widac wogle nie ma 2 bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie mowiac o dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://h2hstats.com/ Co prawda na live tez jest pen ale czy ja wiem moze tylko niektorzy z bukow to inaczej licza. Chyba pen to nie to samo co AOT na czym polega roznica w hokeju Ty oczywiscie musisz mnie zawsze poprawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Na dzisiaj progresja: >> Finski hokey
--> Karpat (8 ) - HIFK (10) --> II
--> Jokerit (11) - Blues (5) --> I
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
taką stronke ze statystykami to mozna sobie wsadzić ......
ile razy mozna pisać
28.12.2004 Kölner Haie - Hannover Scorpions 4-4 (2-1, 2-2, 0-1)
czyli REMIS, a w karnych wygrał Hannover. W niemieckiej lidze nie gra sie dogrywki, tylko w razie remisu od razu są rzuty karne.
INFO z oficjalnej strony niemieckiego hokeja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
ta kolejka była wyjątkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, jednak warto grać progresje np. w systemie 1z3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
>> Finski hokey --> Karpat (8 ) - HIFK (10) --> II --> 3:2 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Kolejny meczyk z glowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Na jutro: Frolunda - Sodertalje Linkoepings - Malmoe
U mnie na II poziomie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam przegladalem troche sttystyki hokejowe lig europejskich i mam paru kandydatow do OT Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Jokerit-12 spotkan bez remisu Pelicans-6 HPK -6 Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Augsburg-9 Wolfsburg-9 Hanover-14 Krefeld-8 Iserlohn -8 Koln-7 Tak to wyglada musze tylko sprawdzic jeszce raz statsy bo te bralem z www.h2hstats.com [ h2hstats.com] i teroche mi tu sprawa nie pasuje .Co zauwazylem jesli byl remis w jakims spotkaniu i dany zespol wygral w OT to zaznaczaja go jako WYGRANEGO bez zaznaczenia win OT.Sprawdze te typy pozniej dokladniej i wrazie jakis bledow wprowadze poprawki. Ciekawie na dzisiajwygladaja szczegolnie 4 typy Pelicans(6)-HPK(6) Krefeld(8)-Hanover(14)
Last edited by raiders_; 07/01/2005 11:53.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|