|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
Jokerit-12 spotkan bez remisu
Pelicans-6 HPK -6
Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Augsburg-9 Wolfsburg-9 Hanover-3-wypada Krefeld-8 Iserlohn -8 Koln-3-wypada
Ciekawie na dzisiajwygladaja szczegolnie 4 typy
Pelicans(6)-HPK(6)
Krefeld(8)-Hanover(3) Zaczybam progresje od nastepnej kolejki na Jokerit,Wolfsburg,Augsburg jesli dzisiaj nie zremisuja a raczej nie powinni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
Jokerit-12 spotkan bez remisu
Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Augsburg-10 Iserlohn -9
Ciekawie na dzisiajwygladaja szczegolnie 4 typy
Pelicans(6)-HPK(6)-2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />-HPK wygrala w OT
Krefeld(8)-Hanover(3)3-3OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4-3 w karnych Zaczynam progresje od nastepnej kolejki na Jokerit,Wolfsbueg,Augsburg jesli dzisiaj nie zremisuja a raczej nie powinni kurde dwa X ladnie wszly szkoda ze na sucho nie zagralem tego ahhh. Progreje zaczynam od nast kolejki tak jak pisalem na Jokerit +Augsburg moze jeszcze cos dobiore jak bedzie cos ciekawego popatrze w ststsy jeszcze.No ten Iserlohn wyglada ciekawie 9 meczy bez remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
--> Ingolstadt- Wolfsburg --> 6:5 pen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dodatkowo Lahti - HPK - 2:3 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ale jescze sporo mam meczy do tyly, ma nadzieje ze beda wchodzic dosc szybko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Ja w tym sezonie gram fiński hokej systemem 2 z 4 bądź 2 z 5 i wchodzi idealnie. Teraz tylko był mały zastój w okresie świąteczno-noworocznym i nie było remisów, ale już wczoraj pograli ładnie. Drużyną nie do pobicia jest HPK (Hameenlinna), która na 36 meczy zremisowała 16!!! A oto ilość kolejek w rundzie zasadniczej w poszczególnych ligach: Austria 56 kolejek Czechy 52 Dania 36 Finlandia 56 Niemcy 52 Norwegia 42 Słowacja 54 Szwecja 50 Szwajcaria 48
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
ciekawe jak to sie przełowy na dalsze dni.
Czy mozesz podac wiecej szczegolow typu: - od jak dawna w tem systemie jedziesz i jakie masz zyski w porowniu z wkladem jaki wsadzieles. - jakie stawki i w jakiej fornie zwiekszasz stopnie progresji.
Statystycznie ta liga miala dos dobry wskaznik, ale jak to bywa w przyrodzie wszytko dazy do rownowagi, wiec kto wie jak bedzie na dnich.
Czy ktos ma moze dane z innych sezonow jak ligi sie przekladaja. Pomijajac fact ze teraz sa zasilane zawodnikami z nhl. Czy ten fact nie mam wiekszego znaczenia na wyniki w porownaniu z poprzednimi sezonami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Tak jak pisalem zaczolem Progresje na Jokerit i Augsburg. Jokerit wczoraj wygral ,dzisiaj gra
Augsburg(10)-Hamburg (5)
i dozucilem
JYP(6)-Ilves(6)
oczywiscie single
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Poziom IV >>Niemiecka --> Augsburg(10) - Hamburg (5) --> Iserlohn(9) - Krefeld(x)
Nowa progresja na: >> finska --> Ilves(6) - JYP (6)
>> szwajcarska --> Fr.Gotteron(2) - Kloten(13) --> Zug(7) - Servette(1)
Zostaje mi jescze: Poziom IV Malmo(13)i Florunda(12)
Poziom III --> Jokerit(12) - Lahti(x) ale chyba go odpuszcze zamim wpadne w duze koszty. W niedziel gra z Lahti/13/ wiec raczej marne sznase na remis za to 13.I. graja z TPS/4/- Jokerit/1/ wiec chyba tam zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ckm55 co do meczu jokerit-lahti to bym nie odpuszczal.
wiesz co bylo przeciez w meczu Lahti -HPK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1.25 na HPK i jaki miodny remisik.Lhti slabiutkie ale na mecze z silnymi potrafi sie mobilizowac i wyciskac z siebie maximum. widze ze zagrales Iserlohn ...tez sie zastanawiam czy by tego nie puscic.Ale z drugiej strony oni maja straszne duze przerwy pomiedzy remisami. chyba odczekam ze 2 kolejki jak nie zremisuja to wtedy zapodam..
I mam pytanie do ciebie wyzej podales mecze jako duble ,grasz duble ?? czy single? a moze inaczej?
I male sprostowanie Jokerit ma 14 meczy bez X a nie 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
tak oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> --> Jokerit(14) - Lahti(x)
Stare notatki nie aktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
No własnie to jest zawsze najgorsza decyzja kiedy odpuscic. Na pewniakach sa własnie najczesciej niespodzianki, tym bardziej ze nastepny mecz graja juz z TPS wiec kto wie, moze z lahti sobie ospuszcza. Jescze pomysle. W nastepnym tygodniu bede mial mniej meczy wiec moze postawie. U mnie to jest dosc ciekawie bo albo trafiam na niskim poziomie albo bardzo dlugo nie wchodzi. Dosc czesto własnie reperuje budrzet na I poziomie tylko ze to tylko na nastepny zakład wystarcza.
Gram oczywiscie single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na kazda druzyne budrzet gdzies na wysokosc 5 poziomu potem zaczynam sie zastanawiac czy nie odpuscic. Nie mam zamiaru zadlugo ciagnac jednej skor jest z czego wybrac. Ale narazie jest ok.
Wczesniej gosc pisal ze gra systemem 2 z 4 lub 2 z 5 Jak mozna na tym zarobic skoro trzeb,a zeby weszlo 2 remisy a na 5 meczy na mus 3. Inaczej w plecy. Chyba ze ma ktos jakis lepsy pomysl jak wyzucic tych co wygraja na 99%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Tak jak pisalem zaczolem Progresje na Jokerit i Augsburg. Jokerit wczoraj wygral ,dzisiaj gra
Augsburg(10)-Hamburg (5)2-3OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Zakonczona prog.
i dozucilem
JYP(6)-Ilves(6)3-0
oczywiscie single No to jedne progresje mam z glowy na miejsce Augsburga jest kandydat z czech Pardubice (9)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Poziom IV >>Niemiecka --> [color:"green"] Augsburg(10) - Hamburg (5)[/color] --> 2:3 pen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> --> Iserlohn(9) - Krefeld(x) --> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Nowa progresja na: >> finska --> Ilves(6) - JYP (6) --> 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
>> szwajcarska --> Fr.Gotteron(2) - Kloten(13) --> 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> --> [color:"green"] Zug(7) - Servette(1)[/color] --> 3:3 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jak na razie dobry dzien jak dla mnie, najwazniejsze ze 1 z IV mam zglowy ale kto wie jescze moze cos wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Progresję gram tylko solo, a system 2 z 4 puszczałem już w zeszłym sezonie (liga fińska i niemiecka, w tym roku Niemców odpuściłem). Często zdarzało się, że puszczałem całą kolejkę na dany dzień, gdyż Finowie grali wtedy po 4, 5 meczy w kolejce (rzadko kiedy 6, szósty mecz był grany często następnego dnia i tego nie grałem, chyba że solo). Nie kombinowałem, tylko grałem całą kolejkę.
Trudno mówić o progresji w systemie w którym gram, bo grałem tak na początku istnienia Milenium u nas (mieli wyższe kursy na remisy, teraz nie wiem) i zawsze coś wchodziło. Chyba się źle wyraziłem i zostałem źle zrozumiany, za co przepraszam.
Możecie mi wierzyć bądź nie, ale gdy grałem to coś wchodziło. Później odpuściłem z braku czasu, a co za tym idzie niemożności śledzenia wyników na bieżąco i jakoś remisy się skończyły (brzmi to niewiarygodnie, ale tak było). Ale cały czas myślę o tym.
P.S. W systemie 2 z 5 by mieć zysk, wystarczą 2 remisy. Przykładowe kursy 4.3 i 4.4 daje ako 18.92, a kombinacji jest 10, więc jakby nie patrzeć mamy 70% zysku. Nawet w systemie 2 z 6 jest minimalny zysk, bardziej można go jednak podpiąć pod zwrot stawki.
Last edited by jinx; 09/01/2005 21:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
No tak teraz to jest zupelnie jasne. Szkoda ze te systemy przerabiales w poprzednim sezonie. Teraz zasileni graczami z ligi NHL, graja troche inaczej i napewnio przeklada sie to na ilosc remosow.
Kazdy system niestety jest dobry dopóki wchodzi, jak zacznie sie cos psuc to odrazu na takim systemie jestes w plecy. To sa dobre akumulatory zyskow, ale niesty potrafia porzrec wiekszosc zarobionej gotowki.
Ja dopiero po przerobioniu calej gamy systemow uznaje single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wczesniej co prawda gralem na singlach progresje na remisy w pilce ale na reszcie zakladow to po 2 lub 3 na kupon. Niesty jak by policzyc dokladnie to widac ze korzysci z singli sa lepsze a pozatym na sienglu zawsze cos wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Poziom II Finlandia
Jokerit(14)-Pelicans(x)
Nowa progresja Czechy
Pardubice(10)-Slavia(5)
Pardubice zaczne odrazu z 2 poziomu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
>> Finka - III --> 17:30 Jokerit (14)- Lahti(x)
Jednak sie zdecydowalem. Co ciekawe kurs spadl z 6,2 na 6,0. Moze to dobra wrozba.
>> Szwedka - I --> 19:00 Lulea(4) - Djurgarden(3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Nom mam nadzieje ze to bdobra wrozba i ze dzisiaj wejdzie. Mam pare innych ciekawych typkow do progresjia mianowice:
Szwecja Malmo(14) Freolunda(13)
Niemcy Iserlohn(10)
Finlandia Tappara(7) Blues(8) JYP(7) Ilves(7)
Ale napewno z finlandi wykrusza sie 2-3 zespoly.Dobrze bybylo jak by dzisiaj Jokerit X to byla by kasa na wiekszy rozmach progresyjny na jakies 2-4 zespolow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Z jakiej strony bierzesz statystyki do tych meczy.
Ja juz na tych meczach jestem na II poziomie conajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to dobrze ja zaczne nie dlugo grac te zespoly ,wybiram te zespoly ktore maja od 9 w gore meczy bez X te co maja mniej nie oplaca sie grac odrazu.tylko je obserwoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,P.S. a co mam zle statsy?
Jak narazie Jokerit po 2 tercjach 1-1 oby tak bylo po 3 tercji:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Poziom II Finlandia
Jokerit(14)-Pelicans(x) 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nowa progresja Czechy
Pardubice(10)-Slavia(5)
Pardubice zaczne odrazu z 2 poziomu Kurde troche zabraklo jednej bramki to juz 15 mecz bez X jokerit ile to jeszce potrwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Ale jazda byla w 3 tercji dali rade prowadzic 2:4 malo braklo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Niezla ustawka, dawali 8.0 na Pelikanke, na inter penie wiecej.
Nie masz dobre tak tylko pytam ciekawi mnie skad bierzesz. Kazde zrolo sie przyda.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|