Jokerit-12 spotkan bez remisu Pelicans-6 HPK -6 Niemcy Jokerit-12 spotkan bez remisu Pelicans-6 HPK -6 Niemcy
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Jokerit-12 spotkan bez remisu

Pelicans-6
HPK -6

Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
Augsburg-9
Wolfsburg-9
Hanover-3-wypada
Krefeld-8
Iserlohn -8
Koln-3-wypada


Ciekawie na dzisiajwygladaja szczegolnie 4 typy

Pelicans(6)-HPK(6)

Krefeld(8)-Hanover(3)

Zaczybam progresje od nastepnej kolejki na Jokerit,Wolfsburg,Augsburg jesli dzisiaj nie zremisuja a raczej nie powinni

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Quote
Finlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Jokerit-12 spotkan bez remisu

Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
Augsburg-10
Iserlohn -9

Ciekawie na dzisiajwygladaja szczegolnie 4 typy

Pelicans(6)-HPK(6)-2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />-HPK wygrala w OT

Krefeld(8)-Hanover(3)3-3OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4-3 w karnych

Zaczynam progresje od nastepnej kolejki na Jokerit,Wolfsbueg,Augsburg jesli dzisiaj nie zremisuja a raczej nie powinni

kurde dwa X ladnie wszly szkoda ze na sucho nie zagralem tego ahhh. Progreje zaczynam od nast kolejki tak jak pisalem na Jokerit +Augsburg moze jeszcze cos dobiore jak bedzie cos ciekawego popatrze w ststsy jeszcze.No ten Iserlohn wyglada ciekawie 9 meczy bez remisu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
--> Ingolstadt- Wolfsburg --> 6:5 pen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dodatkowo
Lahti - HPK - 2:3 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ale jescze sporo mam meczy do tyly, ma nadzieje ze beda wchodzic dosc szybko.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Ja w tym sezonie gram fiński hokej systemem 2 z 4 bądź 2 z 5 i wchodzi idealnie. Teraz tylko był mały zastój w okresie świąteczno-noworocznym i nie było remisów, ale już wczoraj pograli ładnie. Drużyną nie do pobicia jest HPK (Hameenlinna), która na 36 meczy zremisowała 16!!!
A oto ilość kolejek w rundzie zasadniczej w poszczególnych ligach:
Austria 56 kolejek
Czechy 52
Dania 36
Finlandia 56
Niemcy 52
Norwegia 42
Słowacja 54
Szwecja 50
Szwajcaria 48

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
ciekawe jak to sie przełowy na dalsze dni.

Czy mozesz podac wiecej szczegolow typu:
- od jak dawna w tem systemie jedziesz i jakie masz zyski w porowniu z wkladem jaki wsadzieles.
- jakie stawki i w jakiej fornie zwiekszasz stopnie progresji.

Statystycznie ta liga miala dos dobry wskaznik, ale jak to bywa w przyrodzie wszytko dazy do rownowagi, wiec kto wie jak bedzie na dnich.

Czy ktos ma moze dane z innych sezonow jak ligi sie przekladaja.
Pomijajac fact ze teraz sa zasilane zawodnikami z nhl.
Czy ten fact nie mam wiekszego znaczenia na wyniki w porownaniu z poprzednimi sezonami.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Tak jak pisalem zaczolem Progresje na Jokerit i Augsburg.
Jokerit wczoraj wygral ,dzisiaj gra

Augsburg(10)-Hamburg (5)

i dozucilem

JYP(6)-Ilves(6)

oczywiscie single

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Poziom IV
>>Niemiecka
--> Augsburg(10) - Hamburg (5)
--> Iserlohn(9) - Krefeld(x)

Nowa progresja na:
>> finska
--> Ilves(6) - JYP (6)

>> szwajcarska
--> Fr.Gotteron(2) - Kloten(13)
--> Zug(7) - Servette(1)

Zostaje mi jescze:
Poziom IV
Malmo(13)i
Florunda(12)

Poziom III
--> Jokerit(12) - Lahti(x)
ale chyba go odpuszcze zamim wpadne w duze koszty.
W niedziel gra z Lahti/13/ wiec raczej marne sznase na remis
za to 13.I. graja z TPS/4/- Jokerit/1/ wiec chyba tam zagram

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
ckm55 co do meczu jokerit-lahti to bym nie odpuszczal.

wiesz co bylo przeciez w meczu Lahti -HPK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1.25 na HPK i jaki miodny remisik.Lhti slabiutkie ale na mecze z silnymi potrafi sie mobilizowac i wyciskac z siebie maximum.
widze ze zagrales Iserlohn ...tez sie zastanawiam czy by tego nie puscic.Ale z drugiej strony oni maja straszne duze przerwy pomiedzy remisami. chyba odczekam ze 2 kolejki jak nie zremisuja to wtedy zapodam..

I mam pytanie do ciebie wyzej podales mecze jako duble ,grasz duble ?? czy single? a moze inaczej?

I male sprostowanie Jokerit ma 14 meczy bez X a nie 12

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
tak oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
--> Jokerit(14) - Lahti(x)

Stare notatki nie aktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

No własnie to jest zawsze najgorsza decyzja kiedy odpuscic.
Na pewniakach sa własnie najczesciej niespodzianki, tym bardziej ze nastepny mecz graja juz z TPS wiec kto wie, moze z lahti sobie ospuszcza.
Jescze pomysle.
W nastepnym tygodniu bede mial mniej meczy wiec moze postawie.
U mnie to jest dosc ciekawie bo albo trafiam na niskim poziomie albo bardzo dlugo nie wchodzi. Dosc czesto własnie reperuje budrzet na I poziomie tylko ze to tylko na nastepny zakład wystarcza.

Gram oczywiscie single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Na kazda druzyne budrzet gdzies na wysokosc 5 poziomu potem zaczynam sie zastanawiac czy nie odpuscic. Nie mam zamiaru zadlugo ciagnac jednej skor jest z czego wybrac. Ale narazie jest ok.

Wczesniej gosc pisal ze gra systemem 2 z 4 lub 2 z 5
Jak mozna na tym zarobic skoro trzeb,a zeby weszlo 2 remisy a na 5 meczy na mus 3. Inaczej w plecy.
Chyba ze ma ktos jakis lepsy pomysl jak wyzucic tych co wygraja na 99%

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Tak jak pisalem zaczolem Progresje na Jokerit i Augsburg.
Jokerit wczoraj wygral ,dzisiaj gra

Augsburg(10)-Hamburg (5)2-3OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Zakonczona prog.

i dozucilem

JYP(6)-Ilves(6)3-0

oczywiscie single

No to jedne progresje mam z glowy na miejsce Augsburga jest kandydat z czech Pardubice (9)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Poziom IV
>>Niemiecka
--> [color:"green"] Augsburg(10) - Hamburg (5)[/color] --> 2:3 pen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
--> Iserlohn(9) - Krefeld(x) --> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Nowa progresja na:
>> finska
--> Ilves(6) - JYP (6) --> 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

>> szwajcarska
--> Fr.Gotteron(2) - Kloten(13) --> 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
--> [color:"green"] Zug(7) - Servette(1)[/color] --> 3:3 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jak na razie dobry dzien jak dla mnie, najwazniejsze ze 1 z IV mam zglowy
ale kto wie jescze moze cos wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Progresję gram tylko solo, a system 2 z 4 puszczałem już w zeszłym sezonie (liga fińska i niemiecka, w tym roku Niemców odpuściłem). Często zdarzało się, że puszczałem całą kolejkę na dany dzień, gdyż Finowie grali wtedy po 4, 5 meczy w kolejce (rzadko kiedy 6, szósty mecz był grany często następnego dnia i tego nie grałem, chyba że solo). Nie kombinowałem, tylko grałem całą kolejkę.

Trudno mówić o progresji w systemie w którym gram, bo grałem tak na początku istnienia Milenium u nas (mieli wyższe kursy na remisy, teraz nie wiem) i zawsze coś wchodziło. Chyba się źle wyraziłem i zostałem źle zrozumiany, za co przepraszam.

Możecie mi wierzyć bądź nie, ale gdy grałem to coś wchodziło. Później odpuściłem z braku czasu, a co za tym idzie niemożności śledzenia wyników na bieżąco i jakoś remisy się skończyły (brzmi to niewiarygodnie, ale tak było). Ale cały czas myślę o tym.


P.S. W systemie 2 z 5 by mieć zysk, wystarczą 2 remisy. Przykładowe kursy 4.3 i 4.4 daje ako 18.92, a kombinacji jest 10, więc jakby nie patrzeć mamy 70% zysku. Nawet w systemie 2 z 6 jest minimalny zysk, bardziej można go jednak podpiąć pod zwrot stawki.

Last edited by jinx; 09/01/2005 21:10.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
No tak teraz to jest zupelnie jasne.
Szkoda ze te systemy przerabiales w poprzednim sezonie.
Teraz zasileni graczami z ligi NHL, graja troche inaczej i napewnio przeklada sie to na ilosc remosow.

Kazdy system niestety jest dobry dopóki wchodzi, jak zacznie sie cos psuc to odrazu na takim systemie jestes w plecy.
To sa dobre akumulatory zyskow, ale niesty potrafia porzrec wiekszosc zarobionej gotowki.

Ja dopiero po przerobioniu calej gamy systemow uznaje single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wczesniej co prawda gralem na singlach progresje na remisy w pilce ale na reszcie zakladow to po 2 lub 3 na kupon.
Niesty jak by policzyc dokladnie to widac ze korzysci z singli sa lepsze a pozatym na sienglu zawsze cos wejdzie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Poziom II
Finlandia

Jokerit(14)-Pelicans(x)


Nowa progresja
Czechy

Pardubice(10)-Slavia(5)

Pardubice zaczne odrazu z 2 poziomu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
>> Finka - III
--> 17:30 Jokerit (14)- Lahti(x)

Jednak sie zdecydowalem. Co ciekawe kurs spadl z 6,2 na 6,0.
Moze to dobra wrozba.

>> Szwedka - I
--> 19:00 Lulea(4) - Djurgarden(3)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Nom mam nadzieje ze to bdobra wrozba i ze dzisiaj wejdzie.
Mam pare innych ciekawych typkow do progresjia mianowice:

Szwecja
Malmo(14)
Freolunda(13)

Niemcy
Iserlohn(10)

Finlandia
Tappara(7)
Blues(8)
JYP(7)
Ilves(7)

Ale napewno z finlandi wykrusza sie 2-3 zespoly.Dobrze bybylo jak by dzisiaj Jokerit X to byla by kasa na wiekszy rozmach progresyjny na jakies 2-4 zespolow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Z jakiej strony bierzesz statystyki do tych meczy.

Ja juz na tych meczach jestem na II poziomie conajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to dobrze ja zaczne nie dlugo grac te zespoly ,wybiram te zespoly ktore maja od 9 w gore meczy bez X te co maja mniej nie oplaca sie grac odrazu.tylko je obserwoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,P.S. a co mam zle statsy?

Jak narazie Jokerit po 2 tercjach 1-1 oby tak bylo po 3 tercji:D

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Poziom II
Finlandia

Jokerit(14)-Pelicans(x) 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Nowa progresja
Czechy

Pardubice(10)-Slavia(5)

Pardubice zaczne odrazu z 2 poziomu

Kurde troche zabraklo jednej bramki to juz 15 mecz bez X jokerit ile to jeszce potrwa?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Ale jazda byla w 3 tercji dali rade prowadzic 2:4 malo braklo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Niezla ustawka, dawali 8.0 na Pelikanke, na inter penie wiecej.

Nie masz dobre tak tylko pytam ciekawi mnie skad bierzesz.
Kazde zrolo sie przyda.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1