Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
NO TO JOKERIT WKOŃCU REMIS!
GRATULUJE TYM CO GRALI TO PROGRESJĄ!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Nie ma czego gratulowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
to chelera kosztowala mnie mase zdrowia i kasy, ale wazne ze weszla.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A je się cieszę, bo mi sie skończyły dwie progresje:

TPS - Jokerit 0:0 AOT

Lillehammer - Stjernen 2:2 OT

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
JOKERIT HELSINKI 21 spotkań bez remisu od 21.11.2004 do 27.01.2005 [ponad dwa miesiące]

Dzisiaj 5 w tabeli TPS Turku zremisował z liderem.
TPS Turku - Jokerit Helsinki 0:0 [AOT 1:0]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
Co myślicie o dzisiejszym meczu Trencin Zvolen? Trencin nie według moich źródeł nie remisoał od 26 spotkań, chyba całkiem prawdobodobny jest tu remis

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
Trencin bez remisu od 8 spotkań, a nie od 26
Ostatni remis 21.12.2004 34 kol. Zvolen - Trenèín 2 : 2

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja myślę, żeby nie grać tego meczu. Trocin według moich źródeł nie zremisował od 8 spotkań i całkiem prawdopodobny jest tu każdy wynik.

@aenkaes: byłeś szybszy

Last edited by MarcoviaMarki; 28/01/2005 13:50.
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
hmmmm... a no sory zeczywiscie macie racje. chyba i ja sobie to odpuszcze

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Wreszcie odpadl Koln na IV poziomie

ale jeszcze mam mase do dokonczenia glownie finka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Na jakich poziomach obecnie jestescie w progresjach.
Mozecie umiscic swoje rozpiski.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Jako, że po rocznej przerwie rusza NHL pozwoliem sobie przypomnieć ten temat.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Rozpisałem sobie 2 różne stawkowania progresji na remis w NHL na kurs 4,0 (ale wiadomo, że często będziemy mieli większy kurs na remis). Pierwsze stawkowanie obejmuje 16 etapów, drugie 12. Oczywiste jest, że w drugim systemie wygrane są dużo poważniejsze. Kwota bazowa to 1000zł.
Poczekam trochę i wybiorę chyba jakąś drużynę, która będzie miała 3-4 mecze bez remisu i zacznę na nią grać.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Proponuę Ci poczytać wcześniejsze odcinki tego tematu. Pzmiętam jakąś drużynę z NHL, która nie remisowała około 25 spotkań. Najczęściej rekordziści dochodzą do 12-15 kolejek bez X. Ja osobiście planuję rozpocząć progresje po ok. 8-10 kolejkach.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A możesz przedstawić swój system stawkowania?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Zaczynam od 2 zł. Na początku, kiedy stawki są jeszcze małe podwajam je. Po kilku kolejkach (3-5) podnosze stawki półtorakrotnie. Nie mam określonego pułapu, kiedy zamieniam mnożnik. Kiedy robi się gorąco i zaczyna mi brakować pieniędzy to gram na zwrot albo rozbijam progresje na inne.
Nie gram klasycznej progresji, bo duży wpływ na dobranie stawki ma dla mnie to, kto jest przeciwnikiem wybranego team'u. Przeprowadzam sobie taką pobieżną analize. Oceniam szanse na remis i dopiero wtedy zakładam się z bukmacherem.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeśli w grę wchodzi duża kasa to wtedy nasza zdolnośc przewidywania wyników meczów zostaje trochę zakłócona. Wiem to z własnego przypadku. Remis w meczu A-B jest dla mnie dużo bardziej prawdopodobny gdy gram za 5 lub 20zł niż wtedy gdy gram za 200zł. Dlatego uważam, że przed rozpoczęciem gry powinno się mieć ustalony plan gry, a nie mysleć nad nim w trakcie gry.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Witam.
Myślę że temat ponownie odżyje a ja miałbym tylko jedną propozycję aby oprócz NHL nadal zajmować się także ligami europejskimi. Bądź co bądź w Europie rozegrano już kilka czy nawet kilkanaście kolejek i chyba przynajmniej na razie łatwiej tu będzie znaleźć ekipę która w najbliższym czasie może zremisować.

Póki co proponuję SC Zurich , które rozegrało dziś 12 mecz w tym sezonie i jeszcze ani razu nie zremisowało.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> MoDo I etap - 5 meczy bez remisu.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Dla ciekawych - rozpoczęłem od drugiego spotkania progresje na remisy w NHL w miesiącu październiku (drużyny wybrane po analizie - LA, Floryda, Philadelphia, Coloradao)
Dotychczasowe wyniki:
Dla łatwości liczenia podaję stawki progresji
1/ LA Kings
7.10 wygrana LA (-2)
10.10 - remis
stawka 3 x kurs 4,3 = 12,9 (-5)
Bilans: +7,9

2/ Floryda
8.10 -wygrana Floryda (-2)
9.10 - przegrana Floryda (-3)

Bilans: -5
11.10 - stawkia 5 x kurs 4,2 [Floryda - NY Ilanders]

3/ Philadelphia
8.10 - wygrana Phila

Bilans: -2

4/ Colorado
9.10 - wygrana Colorado

Bilans: -2

11.10 stawka 3 x kurs 4,2 [Calgary -Colorado

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> MoDo II

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1