Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
LULEA (SWE) - III
STAVANGER (NOR) - II
KAC (AUT) - II

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:-61,1

2/ Floryda

Bilans: +274,3

31.10 stawka 1 x kurs [Tor-Floryda] - ostatni mecz w październiku

3/ Philadelphia

Bilans: +19,9

30.10 stawka 2 x kurs 4,2 [Otta-Philadelphia] - ostatni mecz w październiku

4/ Colorado

Bilans: +61,8

29.10 stawka 15 x kurs 4,2 [Colorado-Van] - ostatni mecz w październiku - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
Lada X
Vitaz X

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Servette - SC Zurich IV etap

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Zurich II etap

Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
Quote
Lada X
Vitaz X

haha panowie gral to ktos ? ja sie na tym dzis solidnie oblowilem w dubelku i singlach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Stavanger IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Innsbruck II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
LULEA (SWE) - III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAVANGER (NOR) - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
KAC (AUT) - II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
siedze w pracy i sie nudze, wiec stawiam sobie:

ANAHEIM (NHL) - I

a co mi tam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Atlanta - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

EAC Kac - IV poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
ANAHEIM (NHL) - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

a na dzisiaj:

LULEA (SWE) - IV

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Quote
Servette - SC Zurich IV etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Dla ciekawych - rozpoczęłem od drugiego spotkania progresje na remisy w NHL w miesiącu październiku (drużyny wybrane po analizie - LA, Floryda, Philadelphia, Coloradao)

Podsumowanie październikowej progresji:

1. Los Angeles Kings - ( - 61,1 ) - 1 remis

2. Floryda - ( + 274,3 ) - 2 remisy

3. Philadelphia - ( + 17,9 ) - 3 remisy

4. Colorado - ( + 61,8 ) - 2 remisy


Łączny zysk: + 292,9 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Dla zainteresowanych tematem: LA Kings - 9 meczy bez remisu

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Lulei III etap

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Lulea - II etap

Liga NHL:

Anaheim 10 meczy bez X
Atlanta 11 meczy bez X
Los Angeles 9 meczy bez X

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 48
wysmienicie na IV poziomie Lueli jestem 410 zl do przodu unibecie kurs na X byl rowny 7.00

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Quote
wysmienicie na IV poziomie Lueli jestem 410 zl do przodu unibecie kurs na X byl rowny 7.00

Gratulacje Marko ja zakonczylem na II poziomie po kursie 6,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
A poza tym nie zbadane sa wyroki boskie kurs na gospodarza 1,35 a ci sobie remisuja hihi z korzyscia dla nas oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
gratuluje @ marko! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

(i innym, ktorzy zagrali Lulea).

sam mialem kurs na B&W 7.50 (zanim spadl na 6.40)

LULEA (SWE) - IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Lulei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Zurich III etap

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Atlanta I etap

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,293 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1