|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Rozsadne wymagania sprzetowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Tyle, ze na steamie gra dostepna bedzie dopiero za tydzien... "Available: November 21st, 2008 This game will unlock in approximately 1 week, and 8 hours" A weekend przed nami  nie wiem skad te informacje? gra jest dostepna do sciagniecia od polnocy za 44 dolce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Rozsadne wymagania sprzetowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista. niewiele mi to mówi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Tyle, ze na steamie gra dostepna bedzie dopiero za tydzien... "Available: November 21st, 2008 This game will unlock in approximately 1 week, and 8 hours" A weekend przed nami  nie wiem skad te informacje? gra jest dostepna do sciagniecia od polnocy za 44 dolce. A siedzisz moze w UK?? Wchodze na steama i jest info, ze FM bedzie dostepny od 21/11 (dla Polski, Czech i Slowacji). Gdy sie lacze przez brytyjskie proxy to rzeczywiscie giera jest dostepna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Gra sie zajebiscie  Tryb 3D WYMIATA  aczkolwiek czasami zachowanie zawodnikow jest irytujace: - napastnik wychodzi sam na sam, ale zamiast isc do konca to strzela z 16m nad bramka - gamon na boku obrony nie trzyma linii przez co napastnicy przeciwnika wychodza 1 na 1 - generalnie zachowanie obroncow, mimo ze mam ustawiony krycie man-to-man to biegaja sobie gdzie chca, a zawodnicy przeciwni rozgrywaja swobodnie pile No, ale moze to jest spowodowane, ze gram Wimbledonem (6 liga).  Na forum sigames oblezenie i koniec swiata - po kilka tematow na minute jest zakladanych  bugi, bugi, bugi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Polska wersja z patchem na torrentach już 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
we wtorek mam zaliczenie więc profilaktycznie dopiero we wtorek zacznę ściągać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Slusznie. Ja sie teraz nie moge oderwac, a mialem troche zaplanowanej roboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
faktycznie zapomnialem o delayu na PL...
moze ktos zarzucic dobrym torrentem do gierki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
kuzwa gralem od samego rana i przed chwila wyskoczyl jakis blad i szlak trafil cala gre :/ i znowu katuj od rana te same mecze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no i pierwsza tragedia..... Korona Kielce nie ma stadionu pisze ze unknown 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Dziabor, ale działa Ci tryb 3D w miarę płynnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jestem po pierwszych kilku wirtualnych dniach i po pierwszym meczu: - tryb 3D fajny, ale mnie nie powalił na kolana - na razie nie zauważyłem żadnej zmiany w porównaniu do wersji 2008 oprócz ocen meczowych podawanych z dokładnością do 0,1 oraz konferencji prasowej - na razie nuda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
czemu 1 liga hiszpanska nazywa sie BBVA, w poprzednim FMie BBVA to byla segunda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Teraz chyba tak sie nazywa 1 hiszpanska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
mam i ja  so c u next year
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Liga Polska i Włoska niegrywalne. Brawo...z roku na rok bugi więszke. Trzeba chyba powalczyć w Anglii w oczekiwaniu na kolejnego patcha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a ja wlasnie wydalem 30mln€ z Srne, bo Abidal zlamal noge i 6 miechow out a Alves cos tam ze stopa i 4 miesiace out, i zostalem bez WO L/WO P musialem kogos kupic na gwalt a tylko Srna mi pasowal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|