Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#273163 29/01/2005 12:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Expekt jest taki a nie inny poniewaz nie zarabia tyle co konkurencja ,a nie zarabia tyle poniewaz źle ustala kursy i koło sie zamyka. Taka jest moja opinia.

Bonus: Unibet
#273164 29/01/2005 17:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ciekawe jak dziady z expektu policzą mi kupon na ZWYCIĘSTWO ADAMA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#273165 29/01/2005 17:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Quote
ciekawe jak dziady z expektu policzą mi kupon na ZWYCIĘSTWO ADAMA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Po połowie kursu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#273166 29/01/2005 18:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Jak to jest z tym bonusem? Zagrałem za 100, fakt niestety przegrałem, cholerna Tunezja ale na koncie cały czas 0. A miała być promocja, bez wzgledu na to czy trafisz czy nie.

#273167 29/01/2005 19:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Jak to jest z tym bonusem? Zagrałem za 100, fakt niestety przegrałem, cholerna Tunezja ale na koncie cały czas 0. A miała być promocja, bez wzgledu na to czy trafisz czy nie.

A wyslales do nich e-mail z wiadomoscia ze wplaciles i zagrales i podales im swoj ID ?
Jezeli tak, to i tak prawdopodobnie dostaniesz bomus dopiero w poniedzialek, bo w soboty i niedziele nie dzialaja. A w regulaminie masz napisane ze do 48 godzin.

lajkonik

#273168 29/01/2005 19:48
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Maksymalne rzygi na Expekt za rozliczenie zwyciestwa Malysza z kursem 1.38 czyli o polowe mniej niz gralem.

#273169 29/01/2005 19:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Quote
ciekawe jak dziady z expektu policzą mi kupon na ZWYCIĘSTWO ADAMA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Po połowie kursu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
i z czego sie cieszysz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Nie mieli prawa, oto moj list do suporta:

Quote
Witam
zawarlem dzis zaklad:
Night Event Saturday, Large Hill (HS-134), Zakopane (POL)
Adam Malysz koncowa pozycjaSkoki Narciarskie """"""Winner""""""""""

Zaklad polegal na wskazaniu ktore miejsce bedzie mial Malysz dzis:1, 2, 3 czy inne. Zajal pierwsze i powinno byc wyplacone po kursie 2.75 a nie 1.37!
W regulaminie czytam: Jeżeli zawodnicy uzyskają dokładnie taki sam wynik, decydują przepisy Remisu.
Remisy
W przypadku kiedy dwóch lub więcej uczestników osiągnie taki sam zwycięski rezultat, a w wyniku tego remis, kursy które widnieją powinny być zrównane do kursów zaakceptowanych, podzielonych przez liczbę uczestników remisu (np. widniejący kurs to 2.70 i troje zawodników w zdarzeniu remisowym, uzyskuje następujący kurs: 2.70/3=0.90


Wiem ze juz byly takie przypadki i kursy na dwoch zawodnikow dzielone byly przez 2 i wyplacane dla obu, jednak tutaj mamy inna sytuacje!!!! W tym zakladzie nie bylo Norwega!!! Expekt nie wyplacal za zwyciestwo Norwega pieniazkow bo to byl zaklad tylko na pozycje Adama a nie na innych zawodnikow.
Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i zmiane kursu na 2.75! Przeciez podzieliliscie tylko kurs na Malysza przez 2 a kurs na Norwega nie bo...nie bylo go w tym zakladzie wogole!!!!Zaklad polegal tylko na wskazaniu miejsca Malysza i nie bylo podstaw do podzialu kursu!!!
Ewidentnie zostalem wiec oszukany.
pozdrawiam

Jak myslicie ma to sens? WG mnie nie mieli prawa dzielic kursy bo zaklad wygladal tak:
miejsce malysza dzis:
1 -2.75
2 -kurs
3 -jw
4 -jw
5 i dalej- jw
nie bylo norwega wiec dlaczego podzielili kurs????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#273170 29/01/2005 19:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
Qcz jestes w bledzie, tym mailem do support to ty sie osmieszyles, a nie regulamin expa...

#273171 29/01/2005 20:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ale jazda. Naprawdę wam policzyli to po połowie? A rozważałem właśnie, czy do nich nie wrócić.

#273172 29/01/2005 20:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Qcz jestes w bledzie, tym mailem do support to ty sie osmieszyles, a nie regulamin expa...
a moze cos wiecej napisz co?? W zakladach outrights gdzie bylo by 10 zawodnikow w tym polak i norweg moga, baaa musza podzielic kurs, ale tu na jakiej podstawie? co madralo??

#273173 29/01/2005 20:07
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Quote
Quote
Quote
ciekawe jak dziady z expektu policzą mi kupon na ZWYCIĘSTWO ADAMA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Po połowie kursu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
i z czego sie cieszysz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Wiesz z czego ?
Gdy to pisałem, to nawet niewiedziałem jak Ex rozliczy kursy wiec teraz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A ciesze sie również z tego ze nie gram u tego dziadowskiego buka !

#273174 29/01/2005 20:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Qcz masz racje, ale musisz wziac pod uwage ze to jest zlodziejska firma, ktora mniej zarabia na zakladach bukmacherskich, a wiecej na oszustwach i naciagactwie.

#273175 29/01/2005 21:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ale mnie dzisiaj wqrwił ten Expekt. Uciekam od nich jak najszybciej. To jest przecież śmiech na sali. Postawiłem sporą kasę że Adam wygra a oni taki numer robią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Last edited by kzamojc; 29/01/2005 21:22.
#273176 29/01/2005 21:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
ale mnie dzisiaj wqrwił ten Expekt. Uciekam od nich jak najszybciej. To jest przecież śmiech na sali. Postawiłem sporą kasę że Adam wygra a oni taki numer robią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />


Tylko zauważ że wszystkie netowe buki tak zrobiły :-)

#273177 29/01/2005 21:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wszyscy tak rozliczyli, więc nie ma o co robić afery. Dla mniej doświadczonych: tak jest zawsze w przypadku remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby 10 wygrało ex equo to też mieli wszystkim powypłacać?

Qcz, to nie ma znaczenia, że nie było tam Norwega. Zawarłeś zakład na zwycięstwo Małysza po takim samym kursie i ponosząc dokładnie takie samo ryzyko jak gracze, którzy wybrali go z oferty outright. Próbujesz interpretować regulamin na siłę. Tak jak kiedyś expekt, gdy po zdobytej z karnego bramce na 2:1 dla pewnej drużyny tłumaczył, że mecz zakonczył się remisem, bo "dogrywka i rzuty karne się nie liczą".

#273178 29/01/2005 22:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Czy po wpłacie przez Neteller jest potrzeba "obrócenia" typi pieniędzmi przed wypłatą do banku?

#273179 29/01/2005 22:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6
mam pytanie odnośnie tej promocji. a właściwie chodzi mi o konta. wcale nie chcę zniej kożystać (zlewam jałmużnę), ale chodzi mi o blokowanie kont. korzystam z neta przez sieć, do której należy ponad 3000 stanowisk i mamy jedno zewnętrzne IP. i jak ktos ma jedno konto, to wszystkie inne zablokują? paranoja(która zdarza się na habach dc++). i drugie pytanie - kupa ludzi ma w Polsce noeostadę, która ma zmienne IP - nie wiem, czy używam wachowego okreslenia, ale chodzi o to, że na pewno nie można ich np. zbanować z habów, bo po resecie kompa wchodzą na inne IP (mój brachol jest admem sieci i wie coś o tym). i co z nimi? oni mogą mieć kilka kont? i trzecia sprawa: założe konta z trzech rożnych kompów, ale dalej będę wysyłać zakłady tylko z mojego. i jak teraz będą do tego podchodzić? jedno gospodarstwo czy trzy? moim zdaniem (laika) te blokowanie kont, to straszeie a la czarna wołga. chyba, że się mylę i ktoś odczuł to na własej skórze?

#273180 29/01/2005 22:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
A ja jeszcze do powyższego postu madbulla...

Nasunelo mi się również jedno pytanie, czy jeżeli blokują już nam to konto, a na tym koncie mam np. sporo pln-ów, to możemy je wypłacić? - czy one przepadają?

dobranoc ;-)

#273181 30/01/2005 00:36
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Pic na wode - mam kilka kont rejestrowane z mojego kompa i wszystkie hulają

#273182 30/01/2005 07:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Wszyscy tak rozliczyli, więc nie ma o co robić afery. Dla mniej doświadczonych: tak jest zawsze w przypadku remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby 10 wygrało ex equo to też mieli wszystkim powypłacać?

Qcz, to nie ma znaczenia, że nie było tam Norwega. Zawarłeś zakład na zwycięstwo Małysza po takim samym kursie i ponosząc dokładnie takie samo ryzyko jak gracze, którzy wybrali go z oferty outright. Próbujesz interpretować regulamin na siłę. Tak jak kiedyś expekt, gdy po zdobytej z karnego bramce na 2:1 dla pewnej drużyny tłumaczył, że mecz zakonczył się remisem, bo "dogrywka i rzuty karne się nie liczą".
hmmm nie zgadzam sie z Toba, ten zaklad polegal na wskazaniu miejsca Adama i nie uwzglednial innych zawodnikow.
a co w takiej sytuacji?:
Małysz wygra:
Tak: 2.75
Nie: 1.4

I po wczorajszym zwyciestwie rozliczyliby Ci po 1.38 zamiast 2.75 - prawidlowo?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1