Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Był sobie pewien facet, poniewierany przez wszystkich - żona mu wszystko kazała robić w domu, sprzątać, gotować itp. Dzieci go miały za byle co, szef pomijał w premiach i delegacjach, koledzy go unikali. Kiedyś tak szedł biedaczysko ulicą wieczorem z pracy i zobaczył małą żabkę, tak z bezsilnej
złości chciał ja kopnąć. Ale w ostatniej chwili zostawił tę żabkę - czemu ma mieć tak jak ja - pomyślał. Na to żabka:
- Dziękuję Ci dobry człowieku.
- Nie ma sprawy żabko - facet się trochę zdziwił.
- Za to że mnie nie uszkodziłeś zmienię twoje życie, bo widzę smutek w twoich oczach.
- A co ty tam żabko możesz zmienić.
- Idź do domu a zobaczysz.
No i facet poszedł. Wchodzi do domu, a tam żona czeka z kolacyjką, z piwkiem, gazetka sportowa. Dzieci mu nadskakują z ocenami ze szkoły, chwalą
się osiągnięciami, przytulają się do tatusia. No super po prostu. Następnego dnia idzie facet do pracy, a tu kierownik go wzywa na dywanik, wręcza mu zalegle premie, awanse, delegacje zagraniczne, wychodzi od kierownika, a tu koledzy go wołają na piwko, na dziwki. Wniebowzięty facet wraca do domu ta samą drogą, widzi żabka siedzi, mówi do niej:
- Żabko, co mogę zrobić dla ciebie w zamian za zmianę mojego życia.
- No jest taka jedna rzecz, chciałabym się z tobą kochać.
- No spoko tylko ty jesteś taka mała, mogę cię uszkodzić.
- Ale wiesz, ja potrafię czarować, więc mogę się zmienić w kobietę.
- No spoko, jak tak to zmień się i będziemy się kochać.
- Ale zużyłam moją moc na zaklęcia dla ciebie, teraz mogę się zmienić tylko w 12-letnia dziewczynkę.
- No dobra, zmieniaj się.
Żabka się zmieniła, zrobili swoje, facet się ubiera....
.
I TAK TO BYŁO, PROSZĘ WYSOKIEGO SĄDU, A NIE JAK MÓWI TA GÓWNIARA!!!
laugh laugh laugh nawet nawet

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Originally Posted by pawel Wafel

President of Poland ? laugh laugh laugh stary to dlaczego na zdjeciu jest Jarek laugh ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
hehe

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Originally Posted by pawel Wafel
hehe

Powie mi ktoś... co w jest w tym śmiesznego ??? puke smirk

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Euro 2012

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Vacinho
Originally Posted by pawel Wafel
hehe

Powie mi ktoś... co w jest w tym śmiesznego ??? puke smirk

Wrzuć coś śmieszniejszego smirk

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Vacinho
Originally Posted by pawel Wafel
hehe

Powie mi ktoś... co w jest w tym śmiesznego ??? puke smirk

Wrzuć coś śmieszniejszego smirk

lecą dwa bociany, jeden biały drugi w lewo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by Kameleon
lecą dwa bociany, jeden biały drugi w lewo

laugh [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]


Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Sory ale odnosnie Teledubisiow i Euro 2012.... no z czego mam sie tu smiac ? Rozumiem ze są "glupie" rzeczy ale nie az tak !!! puke

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by Kameleon
lecą dwa bociany, jeden biały drugi w lewo

laugh [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

jaki z tego morał ?? wiesz ??

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by Kameleon
lecą dwa bociany, jeden biały drugi w lewo

laugh [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]
laugh laugh laugh miszcz

Przychodzi baba do adwokata w sprawie rozwodu:
- Potrzebny jest jakiś powód - mówi adwokat. Mąż pije ?
- Ha to ja mam głowę 3 razy mocniejszą od niego !
- Może pieniędzy nie daje ?
- Tylko by spróbował !
- Bije panią ?
- Niechby mnie tknął to by oknem wyfrunął
- A jak tam z wiernością małżeńską ?
- O ! Tu go mamy panie mecenasie. Drugie dziecko nie jest jego !

laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak sie złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
- Jak masz na imię?
- Jasiu.
- A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
- Nie.
- A czy ty jesteś tułowiem krowy?
- Nie.
- A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa!! HAHAHA!!! (zaśmial się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
- Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
- Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
- Nie martw sie Jasiu, tym razem pojdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak sie stało. Następnego dnia poszli Jas i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia pyta:
- Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty z browkiem w ręce:
- Spier***alaj!
tongue

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001


Originally Posted by Kameleon
lecą dwa bociany, jeden biały drugi w lewo


Taaa siedzi babcia na tapczanie dziadek też ma trampki wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by f4ls0n
Originally Posted by Kameleon
lecą dwa bociany, jeden biały drugi w lewo

laugh [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

jaki z tego morał ?? wiesz ??

nie otwieraj lodówki bo Ci rower ukradną :>

jak betony to betony smile

Rozmawiają dwa pączki:
- Wiesz, ostatnio składałem papiery na studia.
- I co, przyjęli cię?
- No co ty?! Pączka?!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Przechodził facet koło koparki i dał się nabrać...

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Szewa
Przechodził facet koło koparki i dał się nabrać...

Szedł facet po lodzie i się załamał...

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Taaaa laugh
wchodzi facet do windy a tam schody...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Siedzą dwa gołębie na dachu
jeden grucha drugi jabłko

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Kogut zagląda do łazienki, patrzy...
a tam wszystkie kurki zakręcone wink

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty), 677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1