|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
taa, dalej je zagadujcie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
" na Kameleona"
ubierzcie sie w koszulki Arki i pospacerujcie Łazienkowską tak godzinkę przed meczem. Emocji bedzie masa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
- salon gier, automaty etc. Chcesz żeby w nałóg wpadła ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
"Na Kameleona" bardzo trafny pomysł, emocji nie powinno zabraknąć. Ja proponuję jeszcze "Na Bocę Juniorsa" - resztę niech każdy sobie sam dopisze... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Może na Craxaka i idzicie pod Wafel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Może na Craxaka i idzicie pod Wafel  na łopatkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789 |
stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc... pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje   kolega chyba testował ten sposób na lekcjach polskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
zabierz ja do stsu i zasponsoruj kupon - juz tej nocy bedzie Twoja ... hahaha leze  zlecialem z krzesla dobre!!  Gówno prawda! Moze i dobre, ale nie dziala. Fakt, ze bylo to Betako, a nie STS  . Poszlismy - dalem jej 'dwójaka' na kupon, grala po 'śmiesznych' nazwach , nic jej nie weszlo... Aaa i od pól roku nie jestesmy razem  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Poczekaj aż będą otwierać jakiś nowy market z elektroniką. Nie ma to jak wspólnie spędzona noc w ... kolejce przed sklepem a potem pełne emocji wyscigi po sklepie w celu złapania przeceniego sprzetu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
A propos golfa, jakie są koszty gry w Pl? Pracowałem kiedyś w USA na polu golfowym polubiłem cholernie tą grę,ale najbliższe pole w Krakowie chyba,więc od tamtej pory nie grałem. Sorry za off topic. Wracając do tematu,to ja z podrywaniem kobiet mam tyle wspólnego co zjedzeniem pinezek,wiec nie pomogę  Zależy oczywiście od pola. Koło Krakowa są dwa, 9-dołkowe i 18-dołkowe, odpowiednio green fee w tygodniu to 145zł (2x9) i 170zł. Z tym że wiadomo przejście takiego 18 dołkowca to troche zabiera, w zależności od tempa gry 4-6 godzin. W reszcie kraju podobnie, w zależności od pola można zagrać i taniej, i drożej. Jeśli chodzi o jakość pól to są to chyba są to jedyne obiekty sportowe w PL o standardach światowych (naturalnie nie patrząc np.na salki do ping-ponga). Dzięki, wciąż bardzo drogo. U nas to zabawa dla elity, a w USA grać może każdy i niemal każdy gra. Wokół miasteczka, w którym mieszkałem było co najmniej 7-8 pól golfowych. Różny standard, różne ceny. Marzy mi się taka sytuacja w PL, bo przepiękny sport. Sorry za OT. Już nie będę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zabierz pannę do zoo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Zabierz pannę do zoo  a jak przy szympansach jakas malpa zacznie do niego wołać wujek wujek to bedzie niezly obciach...raczej odpada
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
"na Strumwinda" --> mazakiem na czole WHITE POWER i weekend w ciepłolubnej, malowniczej Nigerii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
to bez sensu do nigerii polecisz 5 dni zeby tam byc 2 dni i wracac nastepne 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
coś w tym jest, mogą być więc wybrane dzielnice Paryża czy Londynu, za wielkiej różnicy to nie robi  P.S. oczywiście Sturmwind ! :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Zabierz pannę do zoo  we Wrocławiu jak się przed małpami tak mlaska wargami to samce zaczynają się bawić swoją fujarką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
wesołe miasteczko polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita  ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
coś w tym jest, mogą być więc wybrane dzielnice Paryża czy Londynu, za wielkiej różnicy to nie robi  P.S. oczywiście Sturmwind ! :] te "wybrane" to 90%. niedlugo Biali beda tam zyli w gettach..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|