|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Czy Wam tez gb nie rozliczylo jeszcze meczu Molik - Peng?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
jeśli ktoś zainteresowany, to chcialbym polecic w GB mecz
Liverpool- Manchester U 2,85 3,30 2,85 jest 0% margin!!
nawet betfair takich kursów nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[...] Ciekawa rzecz - ktos wystawil lepszy kurs na MU w P2P - to juz nawet bez golden czy silver membera daje surebet w 1 miejscu. Moze nie taki, zeby bylo warto grac ale zobaczyc warto. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
GB coś ostatnio za pozno mecze dodaje , odniosłem takie wrażenie, przynajmniej jezeli chodzi o NBA mi wyskakują pełne kursy i mozliwosci obstawiania dopiero o 18 , czy to nie aby za pozno ? moze cos u mnie jest nie tak w co wątpie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Czy macie ten sam problem teraz że nie mogę nic obstawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19 |
Witam! mam pytanie: orientuje sie ktos moze ile czasu idzie wyplata na karte Vise Electron Inteligo, ktora wplacilem kasiorke ...bo wiem ze sie da na pewno ale ile na ta flote bede czekal ? jest szybszy ewentualnie sposob? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Mam klopot z wysylanie kuponow u tego buka pod WinXP w IE 6.0. Po wybranu spotkan i wpisaniu kwoty aplikacja kwiczy ze w dalczym ciagu nie wpisalem kwoty lub tez wogole nic sie dalej nie laduje. Zeby wyslac kupon musze pare razy robic restart i w nieskonczonosc wypelniac ten sam kupon. Czy ktos wie co to moze byc za g*. Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
... prezenty sa nie tylko w postaci limitow ... mam w domu kubek Gamebookers, skrabonke z logo Gb, kalendarz i Cashback z dopiskiem Congratulations on your birthday! Heh mi wyslali koszulke i gumy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A dzis trzeci juz rok z rzedu, cashback z okazji urodzin tym razem 22%. Mam nadzieje ze jak dozyje 100 lat to dostane 100% cashbacka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A dlaczego ja nie dostalem koszulki? Tez chce ;-) caschback tez moze byc oczywiscie.
Pozdrowienia,
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
Trzeba ich ladnie poprosic...
Pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Witam! mam pytanie: orientuje sie ktos moze ile czasu idzie wyplata na karte Vise Electron Inteligo, ktora wplacilem kasiorke ...bo wiem ze sie da na pewno ale ile na ta flote bede czekal ? jest szybszy ewentualnie sposob? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> IMHO nie ma szybszego sposobu. A co do czasu to są to zazwyczaj 3 dni robocze. Wyplate zlecilem w piatek wieczorem, a juz dzis pieniadze pojawily sie na koncie (tak samo mialem podczas ostatniej wyplaty - jakies dwa miesiace temu).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19 |
Thx groobel !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Niecale 3 dni dokladnie...Wszystko jak najbardziej ok...jedyny minus gb ...to chyba brak systemow...a reszta jak najbardziej ok... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Thx groobel !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Niecale 3 dni dokladnie...Wszystko jak najbardziej ok...jedyny minus gb ...to chyba brak systemow...a reszta jak najbardziej ok... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> W GB przecież możesz grać rozpisy (nawet z pewniakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
generalnie też nie mam nic do GB, denerwują mnie tylko te ich przerwy w działaniu (np. własnie teraz ...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
No wlasnie a gb znow nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
Co będzie jak wpłacę kase do GB z mBanku w złotówkach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Panowie jak dostalem od znajomego kase na konto w GB to moge sobie teraz bez grania to wyplacic czy sie przyczepia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Nie wiecie co sie dzieje w przypadku, kiedy dane zawody sa przelozone:
* Pilka nozna; Anglia, Carlisle - Leigh (16,00, dzis mecz nie odbyl sie ze wzgl. chyba na zmrozone boisko, nigdzie nie znalalzm nowej daty)
* Zjazd mezczyzn, Kitzbuhel (11.30, zawody odwolano z powodu intensywnych opadow sniegu)
Wisza mi dwa kupony na pare groszy, a GB za nic nie chce mi ich rozliczyc. Ile to moze potrwac?
Z gory dziex za odpowiedz.
Last edited by HashisH; 22/01/2005 22:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
Panowie jak dostalem od znajomego kase na konto w GB to moge sobie teraz bez grania to wyplacic czy sie przyczepia? Raczej sie przyczepia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Do macyja lub innych będących w temacie:
Czy nie wiecie czemu GB nie wystawiło zakładów z grupy "to score/not to score" na wczorajszy mecz Barcelony z Racingem?
Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
Aby przelać z gb na konto w banku (inteligo) co musze wpisać w pole IBAN: BIC-Code / SWIFT : ? z góry dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka