Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#273369 14/01/2005 13:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Czy Wam tez gb nie rozliczylo jeszcze meczu Molik - Peng?

Bonus: Unibet
#273370 15/01/2005 12:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
jeśli ktoś zainteresowany, to chcialbym polecic w GB mecz

Liverpool- Manchester U 2,85 3,30 2,85
jest 0% margin!!

nawet betfair takich kursów nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[...]

Ciekawa rzecz - ktos wystawil lepszy kurs na MU w P2P - to juz nawet bez golden czy silver membera daje surebet w 1 miejscu. Moze nie taki, zeby bylo warto grac ale zobaczyc warto.

Wojtek

#273371 16/01/2005 11:05
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
GB coś ostatnio za pozno mecze dodaje , odniosłem takie wrażenie, przynajmniej jezeli chodzi o NBA mi wyskakują pełne kursy i mozliwosci obstawiania dopiero o 18 , czy to nie aby za pozno ? moze cos u mnie jest nie tak w co wątpie

#273372 17/01/2005 09:49
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Czy macie ten sam problem teraz że nie mogę nic obstawić

#273373 17/01/2005 10:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
stranger
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
Witam! mam pytanie: orientuje sie ktos moze ile czasu idzie wyplata na karte Vise Electron Inteligo, ktora wplacilem kasiorke ...bo wiem ze sie da na pewno ale ile na ta flote bede czekal ? jest szybszy ewentualnie sposob? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#273374 17/01/2005 19:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Mam klopot z wysylanie kuponow u tego buka pod WinXP w IE 6.0. Po wybranu spotkan i wpisaniu kwoty aplikacja kwiczy ze w dalczym ciagu nie wpisalem kwoty lub tez wogole nic sie dalej nie laduje. Zeby wyslac kupon musze pare razy robic restart i w nieskonczonosc wypelniac ten sam kupon.
Czy ktos wie co to moze byc za g*.
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam

#273375 18/01/2005 18:37
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
... prezenty sa nie tylko w postaci limitow ... mam w domu kubek Gamebookers, skrabonke z logo Gb, kalendarz i Cashback z dopiskiem Congratulations on your birthday!

Heh mi wyslali koszulke i gumy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A dzis trzeci juz rok z rzedu, cashback z okazji urodzin tym razem 22%. Mam nadzieje ze jak dozyje 100 lat to dostane 100% cashbacka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#273376 18/01/2005 19:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
A dlaczego ja nie dostalem koszulki? Tez chce ;-) caschback tez moze byc oczywiscie.

Pozdrowienia,

Wojtek

#273377 18/01/2005 19:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Trzeba ich ladnie poprosic...

Pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#273378 19/01/2005 08:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Quote
Witam! mam pytanie: orientuje sie ktos moze ile czasu idzie wyplata na karte Vise Electron Inteligo, ktora wplacilem kasiorke ...bo wiem ze sie da na pewno ale ile na ta flote bede czekal ? jest szybszy ewentualnie sposob? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

IMHO nie ma szybszego sposobu. A co do czasu to są to zazwyczaj 3 dni robocze. Wyplate zlecilem w piatek wieczorem, a juz dzis pieniadze pojawily sie na koncie (tak samo mialem podczas ostatniej wyplaty - jakies dwa miesiace temu).

#273379 22/01/2005 03:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
stranger
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
Thx groobel !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Niecale 3 dni dokladnie...Wszystko jak najbardziej ok...jedyny minus gb ...to chyba brak systemow...a reszta jak najbardziej ok... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#273380 22/01/2005 03:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Thx groobel !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Niecale 3 dni dokladnie...Wszystko jak najbardziej ok...jedyny minus gb ...to chyba brak systemow...a reszta jak najbardziej ok... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
W GB przecież możesz grać rozpisy (nawet z pewniakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

#273381 22/01/2005 18:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
generalnie też nie mam nic do GB, denerwują mnie tylko te ich przerwy w działaniu (np. własnie teraz ...)

#273382 22/01/2005 18:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
No wlasnie a gb znow nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#273383 22/01/2005 21:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Co będzie jak wpłacę kase do GB z mBanku w złotówkach ?

#273384 22/01/2005 21:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Panowie jak dostalem od znajomego kase na konto w GB to moge sobie teraz bez grania to wyplacic czy sie przyczepia?

#273385 22/01/2005 22:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Nie wiecie co sie dzieje w przypadku, kiedy dane zawody sa przelozone:

* Pilka nozna; Anglia, Carlisle - Leigh (16,00, dzis mecz nie odbyl sie ze wzgl. chyba na zmrozone boisko, nigdzie nie znalalzm nowej daty)

* Zjazd mezczyzn, Kitzbuhel (11.30, zawody odwolano z powodu intensywnych opadow sniegu)

Wisza mi dwa kupony na pare groszy, a GB za nic nie chce mi ich rozliczyc. Ile to moze potrwac?

Z gory dziex za odpowiedz.

Last edited by HashisH; 22/01/2005 22:40.
#273386 23/01/2005 09:25
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
Panowie jak dostalem od znajomego kase na konto w GB to moge sobie teraz bez grania to wyplacic czy sie przyczepia?

Raczej sie przyczepia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#273387 23/01/2005 12:41
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Do macyja lub innych będących w temacie:

Czy nie wiecie czemu GB nie wystawiło zakładów z grupy "to score/not to score" na wczorajszy mecz Barcelony z Racingem?

Z góry dzięki za odpowiedź.

#273388 23/01/2005 20:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
Aby przelać z gb na konto w banku (inteligo) co musze wpisać w pole IBAN: BIC-Code / SWIFT : ?
z góry dzięki

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1