|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Widze ,że jesteście na forum to pytajcie bez książki wam opisze co i jak lottogracz ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to jezeli macie ta ksiazke to wpiszcie system 5 potr.chyba 35 zakladow ale nie pamietam dokladnie czy to tyle zakladow -ten system jest w dziale sysytemy z przewagami 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
lottogracz jak mozesz to wytlumacz jeden z tych systemow blokowych wedlug ciebie najlepszy i zarazem jak by mozna bylo najtanszych??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
SYSTEM [skrocony znadmiarem]dwu drogowy. 2111112222 2122212111 1121122122 2221211121 1111222221 TABELA GWARANCYJNA BLEDY SZANSE 0 1 3 3 32 ------------------------------ 1 - 4 4 10 5 - - 2 2 3 3 20 system czytany pionowo. nastepny dzis po 16.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
pewnie to jest malo czytelne napisze jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
moze tak byc bo to tylko kwestia ustawienia do pionu-jak ktos bedzie potrzebowal to to zrobi-dzieki w imieniu wszystkich zainteresowanych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
SYSTEM( 2111112222 2122212111 1121122122 2221211121 1111222221 GWARANCJA ...........BLEDY.......................SZANSA..................0....1....3....3.....................32.................-----------------------------------------------------------...1....0....4....4.....................10.........................5....0....0......................2.........................2....3....3.....................20.................i to tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
Hej ! Panowie zapomnieliście o mnie ? czy jestem nie potrzebny ? już wszystko wiecie ? na temat Bloków i systemów rozpisowych ? Obawiam się ,że nie... system z nadmiarem należy opisać, gracz powinien wiedzieć czego może się spodziewać itd. Są jeszcze z niedomiarem ale z tą samą gwarancją - minimalną .. lepiej opisac te przewagowe - są praktyczniejsze i skuteczniejsze .ale jak nie mam głosu to sorki ---lottogracz trzeba mi cos takiego 1 blok)4 mecze 2-u drogowo 2 blok)2-a 3 drogowo no i powinny to byc te systemy z nadmiarem. Jakie mam szanse na wygrane laczac te dwa bloki z minimalnym wkladem jaki tylko jest mozliwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
trzeba mi cos takiego 1 blok)4 mecze 2-u drogowo 2 blok)2-a 3 drogowo
no i powinny to byc te systemy z nadmiarem. Jakie mam szanse na wygrane laczac te dwa bloki z minimalnym wkladem jaki tylko jest mozliwy? [/quote]
[color:"blue"] [/color] w tej sytuacji masz 36 kolumn prawdopodobieństwo trafiena 25 % (więc troche mało opłacalne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19 |
witajcie .moj system jest nastepujacy-jest to system bergera.jest prosty w obsludze,daje go za symboliczne 5 zlotych.w ciagu wekendu 50 zlotych lekko wygracie,daje typy.i opis gry.moj tel 888274745 czekam na smski. piszcie ze chodzi wam o system
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19 |
system bergera i euro .cena 5 zlotych. 888274745 mariusz berger.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
system bergera i euro .cena 5 zlotych. 888274745 mariusz berger. nie badz jelen i nie daj sie naciagnac. pomysl czy ktos by sprzedawal jakis system za 5 zl jesli moze wygrac 50 ? pomysl ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zaraz zasypie esami kolesia az znudzi mu sie psamowanie i naciaganie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Rocco przecież ty zacytowałeś tego naciągacza i przestrzegasz go przed samym sobą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
Rocco przecież ty zacytowałeś tego naciągacza i przestrzegasz go przed samym sobą. zacytowalem zeby bylo wiadomo odnoscniego czyjego posta pisze.. Sory nei moge zedytowac tamtego posta ale chyba wiadomo o co biega. Poza tym jesli myslisz ze on to ja to mam goraca prosbe: wysylajcie pod moj numer smski moga byc bez sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
Rocco przecież ty zacytowałeś tego naciągacza i przestrzegasz go przed samym sobą. myslisz ze on to ja ? poje.balo cie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Heh grzbieciku "przestrzegasz go przed samym sobą" czyli załóżmy, że on się nazywa Zbyszek. Wtedy by to zabrzmiało: "przestrzegasz Zbyszka przed Zbyszkiem". Co ja pierdole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
Heh grzbieciku "przestrzegasz go przed samym sobą" czyli załóżmy, że on się nazywa Zbyszek. Wtedy by to zabrzmiało: "przestrzegasz Zbyszka przed Zbyszkiem". Co ja pierdole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o co ci chodzi ? widzisz cos zlego w cytowaniu to napisz do admina i powiedz zeby usunal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jelsi myslisz ze mam z nim cos wspolnego to zawsze mozna sprawdzic ip. wiesz co to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Niech jakaś osoba postronna napisze czy mnie rozumie, bo Rocco to pisze w ogóle o czymś innym niż ja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
rocko poprostu cytuje i tyle a do admina prosba o usuniecie postow od autoreklamy tego goscia z tym systemem bo napewno zakladujacemu ten temat nie chodzilo o posty typu sprzedam system!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
SYSTEM[skrocony z nadmiarem] 111222111222111222121122 222111111222222111121122 111111222222222222111111 1x21x21x21x21x21x21x21x2 x12x12x12x1221x21x2x1x21 .....BLEDY...................SZANSA ..0....1....2....3.............72.. ----------------------------------- ..1....0....11...3.............24 .......5....1....13............24 .......2....7.....9............24 tyle na dis , wecej w piontek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka