|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
czlowieku, ale ty jestes mocno pierdolniety, mloda gowniara bedzie musiala zapierdalac za free(jeszcze sam mowisz, ze to jakis zoltodziub)a ty kur*** jestes dumny, ze wydymales ja na na cale 100pln (gdzie caly czas na QC widnieje tekst Mario IZI peffka przechwalanie sie i robienie z siebie pana super typera pogromoce bukmacherow) pewnie gdybys mial okazje wyruchuac swojego najlepszego przyjaciela na 50k to bys tak uczynil.. bo wychodzac z twojego zalozenia, ktory polak oparl by sie takiej kasie...  Poj*bało Cie frajerze? Mam propozycje - spotkajmy sie jak jestes taki madrala i powiesz mi to prosto w oczy, bo wiesz internet/forum to raj dla osob takich jak Ty napinaczy ktorzy sa bezkarni i moga ludzi oczarniac, wyzywac. A w rzeczywistosci sa 'ciotami' i Ty wlasnie jestes przykladem takiej osoby. I ku*wa co ma Legia do tego? Ludzie macie jakies kompleksy zwiazane z tym zespolem/kibicami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
frajera to sobie szukaj w rodzinie barani lbie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Biszop, jakbys znalazl na ulicy 32tys, a w zyciu ledwo wiazal koniec z koncem - zyl od 1 do 1 przykladowo majac na utrzymaniu zone i dziecko, to oddalbys te pieniadze na policje czy zostawil sobie? Masz mocno poprzestawiany system wartości  Co ma piernik do wiatraka?? Ja widzę wielką różnicę po pierwsze w "znalezć", a tym że ktoś się pomylił na Twoją korzyść, zresztą o czym my mówimy, jak jesteś dumny że przekręciłeś bogu ducha winna dziewczynę na 100 złotych to nie ma o czym gadać, zresztą kur.wa, 100 złotych, jak pójdę na wódkę to mi nie starczy, a Ty się puszszysz i stroszysz jakbyś Abramowicza stuknał na 100 tysięcy zielonych papierów. Krótkodystansowiec jesteś i tyle, każdy normalny by oddał 100 i przynajmniej dziewczyna byłaby Ci wdzieczna, miałbyś dobry uczynek na sumieniu i powód do dumy, teraz masz powody do wstydu i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Krótkodystansowiec jesteś i tyle, każdy normalny by oddał 100 i przynajmniej dziewczyna byłaby Ci wdzieczna, miałbyś dobry uczynek na sumieniu i powód do dumy, teraz masz powody do wstydu i tyle. dokładnie  PS. legionista i tyle w temacie... poluzuj szalik... Cieszy mnie: - reakcja mecz.pl na zaistniałą sytuację - reakcja kibica ŁKS na wypowiedź kumichala - 19marcin08  - to,że ostatnio wszystko w życiu pięknie mi się układa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
no a jakbuys oddal 100wke to moze i na piwko dalaby sie namowic! lejm;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
piwo jak piwo, ale jakaś nocka - co w efekcie wyjdzie że darmowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
to jak sypiesz już ostrzeżeniami to może daj i reszcie a nie tylko jednemu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
frajera to sobie szukaj w rodzinie barani lbie.. i ten nie dostał ostrzeżenia  aaale nieważne, dla mnie jest to jałowa dyskusja, dobrze zareagowaliście, ale powtarzanie w kółko tego samego nic nie da  Co mnie cieszy szczerze? że ze wszystkiego da się wyjść i ze wszystkim można sobie poradzić! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ja ze swojej strony dorzucam ostrzeżenie niejakiemu: kumichal 'legionista i tyle w temacie... ' poniżej wszelkiej krytyki  więcej ostrzeżeń nie przewiduję, piana i reszta chociaż użyła jakichś argumentów i wywiązała się jakaś dyskusja, ale takie kozactwo jak wyżej w wykonaniu kumichala, jest moim zdaniem niedopuszczalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
bede ojcem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
bede ojcem  No to gratuluję. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Bazyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Gratuluje celnego strzału 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ostatnio mam sporo szczescia w zakladach to i w życiu sie poszczescilo leTTko  fart mnie dopadl - akcja dzis w betako: poszedlem odebrac ok 570zl za Skre 3:0 i...babka mi wyplaca - widac ze swiezak i daje hajs, mowi zebym sprawdzil to patrze a tam 670 :D:D:D to ja mowie: [color:#CC33CC]dziekuje zgadza sie i dzida!!:D za free 100zl izi.[/color]Nie ma przebacz życie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Ostatnio mam sporo szczescia w zakladach to i w życiu sie poszczescilo leTTko  fart mnie dopadl - akcja dzis w betako: poszedlem odebrac ok 570zl za Skre 3:0 i...babka mi wyplaca - widac ze swiezak i daje hajs, mowi zebym sprawdzil to patrze a tam 670 :D:D:D to ja mowie: dziekuje zgadza sie i dzida!!:D za free 100zl  izi. Nie ma przebacz życie  Miałem tak ostatnio z taksówkarzem, oddałem złodziejstwa i kur.. nie znoszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Bazyl wpadł Gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Bazyl  wpadniemy na chrzciny 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|