Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by piana
czlowieku, ale ty jestes mocno pierdolniety, mloda gowniara bedzie musiala zapierdalac za free(jeszcze sam mowisz, ze to jakis zoltodziub)a ty kur*** jestes dumny, ze wydymales ja na na cale 100pln (gdzie caly czas na QC widnieje tekst Mario IZI peffka przechwalanie sie i robienie z siebie pana super typera pogromoce bukmacherow) pewnie gdybys mial okazje wyruchuac swojego najlepszego przyjaciela na 50k to bys tak uczynil.. bo wychodzac z twojego zalozenia, ktory polak oparl by sie takiej kasie... puke

Poj*bało Cie frajerze?
Mam propozycje - spotkajmy sie jak jestes taki madrala i powiesz mi to prosto w oczy, bo wiesz internet/forum to raj dla osob takich jak Ty napinaczy ktorzy sa bezkarni i moga ludzi oczarniac, wyzywac. A w rzeczywistosci sa 'ciotami' i Ty wlasnie jestes przykladem takiej osoby.

I ku*wa co ma Legia do tego?
Ludzie macie jakies kompleksy zwiazane z tym zespolem/kibicami?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
frajera to sobie szukaj w rodzinie barani lbie..

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Mario_
Biszop, jakbys znalazl na ulicy 32tys, a w zyciu ledwo wiazal koniec z koncem - zyl od 1 do 1 przykladowo majac na utrzymaniu zone i dziecko, to oddalbys te pieniadze na policje czy zostawil sobie?

Masz mocno poprzestawiany system wartości shocked

Co ma piernik do wiatraka??
Ja widzę wielką różnicę po pierwsze w "znalezć", a tym że ktoś się pomylił na Twoją korzyść, zresztą o czym my mówimy, jak jesteś dumny że przekręciłeś bogu ducha winna dziewczynę na 100 złotych to nie ma o czym gadać,
zresztą kur.wa, 100 złotych, jak pójdę na wódkę to mi nie starczy, a Ty się puszszysz i stroszysz jakbyś Abramowicza stuknał na 100 tysięcy zielonych papierów.

Krótkodystansowiec jesteś i tyle, każdy normalny by oddał 100 i przynajmniej dziewczyna byłaby Ci wdzieczna, miałbyś dobry uczynek na sumieniu i powód do dumy, teraz masz powody do wstydu i tyle.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394
Likes: 11
Mario_

ostrzezenie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Biszop
Krótkodystansowiec jesteś i tyle, każdy normalny by oddał 100 i przynajmniej dziewczyna byłaby Ci wdzieczna, miałbyś dobry uczynek na sumieniu i powód do dumy, teraz masz powody do wstydu i tyle.
dokładnie piwo

PS.
Originally Posted by kumichal
legionista i tyle w temacie...
poluzuj szalik...

Cieszy mnie:
- reakcja mecz.pl na zaistniałą sytuację
- reakcja kibica ŁKS na wypowiedź kumichala - 19marcin08 piwo
- to,że ostatnio wszystko w życiu pięknie mi się układa hura

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
no a jakbuys oddal 100wke to moze i na piwko dalaby sie namowic! lejm;]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
piwo jak piwo, ale jakaś nocka - co w efekcie wyjdzie że darmowa grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by rafal08
Mario_

ostrzezenie

to jak sypiesz już ostrzeżeniami to może daj i reszcie a nie tylko jednemu? smirk

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by piana
frajera to sobie szukaj w rodzinie barani lbie..


i ten nie dostał ostrzeżenia wink


aaale nieważne, dla mnie jest to jałowa dyskusja, dobrze zareagowaliście, ale powtarzanie w kółko tego samego nic nie da wink

Co mnie cieszy szczerze? że ze wszystkiego da się wyjść i ze wszystkim można sobie poradzić! smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ja ze swojej strony dorzucam ostrzeżenie niejakiemu:
kumichal

'legionista i tyle w temacie... '


poniżej wszelkiej krytyki stop

więcej ostrzeżeń nie przewiduję, piana i reszta chociaż użyła jakichś argumentów i wywiązała się jakaś dyskusja, ale takie kozactwo jak wyżej w wykonaniu kumichala, jest moim zdaniem niedopuszczalne.


Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
bede ojcem grin hura

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by bazyl
bede ojcem grin hura


No to gratuluję.

grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,394
Likes: 11
Originally Posted by bazyl
bede ojcem grin hura

Gratulacje bazyl piwo piwo piwo

Wiele przed Tobą grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Bazyl piwo smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Gratuluje celnego strzału grin piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Mario_
Ostatnio mam sporo szczescia w zakladach to i w życiu sie poszczescilo leTTko laugh

fart mnie dopadl - akcja dzis w betako: poszedlem odebrac ok 570zl za Skre 3:0 i...babka mi wyplaca - widac ze swiezak i daje hajs, mowi zebym sprawdzil to patrze a tam 670 :D:D:D to ja mowie: [color:#CC33CC]dziekuje zgadza sie i dzida!!:D za free 100zl smile izi.[/color]
Nie ma przebacz życie laugh


[Linked Image]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Originally Posted by Mario_
Ostatnio mam sporo szczescia w zakladach to i w życiu sie poszczescilo leTTko laugh

fart mnie dopadl - akcja dzis w betako: poszedlem odebrac ok 570zl za Skre 3:0 i...babka mi wyplaca - widac ze swiezak i daje hajs, mowi zebym sprawdzil to patrze a tam 670 :D:D:D to ja mowie: dziekuje zgadza sie i dzida!!:D za free 100zl smile izi.
Nie ma przebacz życie laugh
Miałem tak ostatnio z taksówkarzem, oddałem złodziejstwa i kur.. nie znoszę

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
graty father:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Bazyl wpadł laugh
Gratulacje piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Bazyl piwo wpadniemy na chrzciny grin

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1