Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Co tu widzicie?


[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
jakis misio grin

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
misiaczek smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to co zostalo z Audi A3 po wypadku
http://www.florida.mojagielda.pl/?13

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Tibastus

to lepsze



Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Dziabor
to co zostalo z Audi A3 po wypadku
http://www.florida.mojagielda.pl/?13

jeden plus, że przynajmniej Ci goście już nigdy auta raczej nie ukradną

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
felgi cale mozna sprzeadc

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Na początku trochę nudne, ale później dobre akcje są.


Jakoś tak przypomnia mi to kiboli... Ciekawe...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Stare jak swiat.


To chyba bylo we Francji, stad tak reagujaca publika.

Moim zdaniem lepszy Darkness.
Poza tym, Darkness ma to czego Junior nigdy nie bedzie miec, ma swoj wlasny styl.
NIe wszystkim sie on podoba, ale dzieki temu jest on rozpoznawalny smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
[Linked Image]

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/5,80295,6014892.html

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
pojechałbym takim [joemonster.org] na zakupy laugh

dobrze że ma bezdętkowe opony [joemonster.org] blush

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by f4ls0n

Że tak zapytam, co tu ciekawego i wartego uwagi?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6022678,Bierze_stypendium_z_14_____kierunkow_studiow.html

Grunt, to dobrze się ustawić laugh


Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Bierze stypendium z 14 (!) kierunków studiów

Olsztyńska uczelnia ma w swoich szeregach żaka, który studiuje na... czternastu kierunkach. Luka w prawie sprawia, że na każdym z nich może pobierać stypendium dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu od początku 2008 roku zdążył dostać już ponad 10 tys. zł.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski ma bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Obecnie prowadzi prawie 50 kierunków. 28-letni Piotr studiuje na czternastu z nich. Najdłużej, bo od 2005 r., zgłębia prawo. Chodzi na zajęcia, zalicza ćwiczenia, zdaje egzaminy, gorzej z postępami w nauce na pozostałych kierunkach studiów. W ubiegłym roku Piotr zapisał się na siedem kierunków. Z sześciu został skreślony z powodu nieobecności i braku zaliczeń. Jednak to go nie zniechęciło. W tym roku akademickim nadal studiuje prawo, został też przyjęty na dwanaście nowych kierunków. - Po zaskarżeniu decyzji władz uczelni, student przywrócony został na technikę rolną i leśną, z której skreśliliśmy go w zeszłym roku. W sumie studiuje więc aż czternaście kierunków - tłumaczy Józef Górniewicz, rektor UWM.

Zainteresowania Piotra na pozór są bardzo szerokie - od nauk ścisłych po humanistykę. Znajduje się m.in. na liście studentów zootechniki, energetyki, inżynierii chemicznej i procesowej, mechatroniki, rolnictwa, ogrodnictwa. Ale jest też na filologii ukraińskiej, polonistyce i filozofii. Już sama ilość kierunków wskazuje, że niezmiernie trudno byłoby mu chodzić na wszystkie zajęcia. Nie mówiąc już o tym, jak ogarnąć wiedzę z tylu dziedzin. Jednak wszystko wskazuje na to, że Piotrowi tak naprawdę nie zależy na studiowaniu tych wszystkich kierunków, lecz na profitach związanych z faktem bycia żakiem. - Ten student ma orzeczenie o niepełnosprawności i na każdym z kierunków może pobierać stypendium należne mu z tego tytułu - mówi Józef Górniewicz. - Od początku 2008 r. wypłaciliśmy mu w sumie 10 600 zł takiego stypendium.

Władze uczelni rozkładają ręce i mówią, że student nie łamie prawa. - Ustawa o szkolnictwie wyższym mówi, że stypendium dla osób niepełnosprawnych może otrzymywać na każdym z kierunków, na które student uczęszcza - tłumaczy Górniewicz. - W świetle obowiązujących przepisów nie możemy więc nic mu zarzucić. Ale moralnie jest to według mnie całkowicie naganne. Jestem pewien, że po pierwszym semestrze z powodu nieobecności i braku zaliczenia zajęć znowu zostanie skreślony z większości tych kierunków. Zapewne pozostanie tylko na prawie i nadal będzie rozpracowywał Ustawę o szkolnictwie wyższym z 2005 r.

Rektor Górniewicz poczynił już starania, aby w przyszłości nie dochodziło do takich sytuacji. - Przygotowałem dla ministra nauki i szkolnictwa wyższego propozycje zmian w ustawie. Jeden z jej zapisów moim zdaniem powinien brzmieć: student studiujący równocześnie na kilku kierunkach może otrzymywać stypendium dla osób niepełnosprawnych na nie więcej niż dwóch kierunkach - tłumaczy.

Mimo kilku prób nie udało się wczoraj skontaktować ze studentem Piotrem. Co o jego postępowaniu sądzi dziekan wydziału prawa i administracji, na którym Piotr studiuje już od kilku lat? - Żyjemy w demokratycznym kraju, jeśli Piotr nie złamał prawa, to nie możemy go napiętnować - uważa prof. Bronisław Sitek.

i tu rodzi się pytanie... zaradny czy bezczelny ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Prawo tego nie zabrania. A czy jego zachowanie jest moralne, to już inna sprawa.

Ciekawe jest też, że uczelnia nie kwapi się ze skreślaniem go z poszczególnych kierunków, bo sama na tym zarabia.

Nie ulega jednak wątpliwości, że system jest chory smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Izrael przygotowuje uderzenie na Iran > http://wiadomosci.onet.pl/1875094,12,item.html

1,9 tys. dolarów za zamach w Bombaju >
http://www.tvn24.pl/12691,1575969,0,1,1-9-tys-dolarow-za-zamach-w-bombaju,wiadomosc.html

Kolejny false flag? Teraz czas wysadzić atomówke w Tel Avivie i mamy globalne ocieplenie. Hhehe laugh

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1