Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2742 23/05/2001 01:45
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam was ponownie na forum.Postanowilem ze bede tu podawal swoje typy.Poprostu bede podawal swoj typ dokladnie taki jak sam bede obstawial,i ciag tych typow.Wten sposob bedziecie mogli zobaczyc ,w jaki sposob gram na zywo .To znaczy ze ,bedzie to ciag mojego planu gry.Wtedy wszyscy ,zrozumiecie dlaczego jestem tak nerwowy(oczywiscie,przepraszam za to)
Swoj typ bede podawal w zaleznosci od obranego planu,to znaczy ze ,moze to byc codziennie,lub co drugi dzien jesli chodzi o tenis.Postaram sie to robic ,z wyprzedzeniem ,jak najwiekszym przed danym meczem,ale moze sie zdazyc ze ktoregos razu niezdaze jesli mecz jest np 0 godz 11 czy 12 rano.
Mysle ze w ten sposob poprostu niebedzie nieporozumien,i kazdy bedzie mogl mnie sprawdzic,jesli tak chce.
Co do meczow ,hybionych.Oczywiscie takie beda bo jest to normalna sprawa.Moj plan gry polega na zwiekszaniu stawki wiec ,jesli nietrafie raz ,to nastepnym powinienem trafic.Bedzie to poprostu gra jaka bede toczyl w rzeczywistosci i ktora tocze juz od dawna.Bede podawal tylko ,pojedynek kurs i typ.To za ile bede gral niema dla was znaczenia dlatego nie ma sensu tego podawac.
Typy bede zamieszczal w dziale Tenis(tylko single),ktory wymyslil expert(apropo expert niezly pomysl)
Zaczne to robic od pierwszego poniedzialku,gdyz teraz jestem juz w trakcie gry.
Mecz i typ ktory uwazam za duzego pewniaka,poprostu podpisze pewniak.
Tym ktorzy,zechcieli by grac tak jak ja ,mowie odrazu:mozecie tak grac ale musicie sobie dobrac odpowiednie zabezpieczenie finansowe,aby w przypadku hybienia odrobic strate i uzyskac satysfakcjonujaca wygrana,pozniej.Ale na razie wole aby ci ktorzy sie na to zdecyduja raczej sledzili moje typy,i dopiero jak zalapia o co chodzi,mogo zaczac tak grac jesli chca.
Moge gwarantowac ,ze niepowinienam hybic wiecej jak 3 dni z rzedu,co zdarzylo mi sie jakis czas temu,ale raczej tego byc niepowinno.
Bede to robil tylko przez 2 miesiace pozniej koncze ,swoja obecnosc na forum.
Mam nadzieje ze ktos dzieki temu czegos sie nauczy.
Oczywiscie to wszystko bedzie mnie kosztowac sporo czasu,ale mam nadzieje oplaci sie.
Chce tez zaznaczyc iz dotychczas ,moze popelnilem pare bledow.Chodzi mi o moje wyklady na tym forum,zle rozumieliscie moja "filozofie"
No ale teraz powinno byc wszystko w porzadku,czysto i przejrzyscie.Mam nadzieje ze kazdy z was cos z tej nauki wyniesie.

Bonus: Unibet
#2743 23/05/2001 02:37
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Rafter fajnie że Nas nie opuściłeś.
Do tej pory bardzo bardzo wiele zawdzieczam
uQ$[przy okazji wielkie dzięki za Twe typy] mam nadzieję że również od Ciebie Rafter bedę się mogł czegoś nauczyć , interesuje mnie Twa metodologia pracy nad typami jakim kryterium się kierujesz wybierając mecze jak je analizujesz itp. czy możesz coś o tym napisać... no i oczywiście gdybyś mógł , to tak jak mowisz podawaj typy jak najwcześniej.

#2744 23/05/2001 02:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
No i bardzo dobrze że zostajesz. Szkoda że tylko 2 miesiące, może po tym czasie się namyślisz i zostaniesz dłużej. Forum na tym na pewno zyska.

#2745 23/05/2001 05:59
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Szkoda, że nie interesuje się tenisem, ale i tak myślę, że wiele z Twojej nauki wyniosę (no może poza ortografia [Linked Image]) Bardzo chciałbym cyt.: "załapać o co chodzi". Wiem, że powinienem się spieszyć, bo 2 miesiące to bardzo mało czasu, ale może zdążę liznąć chociaż "okruch" Twojej wiedzy...

PS. Nawet już się coś nauczyłem. Będę stosować Twą maksymę, która mówi: "jesli nietrafie raz ,to nastepnym powinienem trafic", no chyba że skończy mi się kasa [Linked Image]

#2746 23/05/2001 13:52
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
Szkoda, że nie interesuje się tenisem, ale i tak myślę, że wiele z Twojej nauki wyniosę (no może poza ortografia [Linked Image]) Bardzo chciałbym cyt.: "załapać o co chodzi". Wiem, że powinienem się spieszyć, bo 2 miesiące to bardzo mało czasu, ale może zdążę liznąć chociaż "okruch" Twojej wiedzy...

PS. Nawet już się coś nauczyłem. Będę stosować Twą maksymę, która mówi: "jesli nietrafie raz ,to nastepnym powinienem trafic", no chyba że skończy mi się kasa [Linked Image]
Ufo, Twoje PS. nieźle mnie rozbawiło, a miałem taki zły początek dnia i już lepiej.
Tak trzymać!!!

#2747 24/05/2001 01:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
Myślę, że wiele z Twojej nauki wyniosę (no może poza ortografia [Linked Image]) Bardzo chciałbym cyt.: "załapać o co chodzi". Wiem, że powinienem się spieszyć, bo 2 miesiące to bardzo mało czasu, ale może zdążę liznąć chociaż "okruch" Twojej wiedzy...

PS. Nawet już się coś nauczyłem. Będę stosować Twą maksymę, która mówi: "jesli nietrafie raz ,to nastepnym powinienem trafic", no chyba że skończy mi się kasa [Linked Image]
Nic dodac nic ujac [Linked Image]
Uczmy sie [Linked Image]

#2748 24/05/2001 01:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Widze ze rozbawilo kilka osob to co mialem do powiedzenia.No coz widocznie tak ma byc.
Cieszy mnie ze fajnie sie bawicie.
Wasza wesolosc pewnie szybko mija ,jak kolejnego dnia topicie kase u buka.
A przeciez jestescie tacy smieszni.
Ja wam uczyc sie nie kaze to nie szkola.

#2749 24/05/2001 02:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Rafter co ty tak ciągle o tym wtapianiu kasy u buka [Linked Image]
No ja myślę że nie jest aż tak żle (pomijając moje wyczyny w TT, ale na play offach będe czarnym koniem [Linked Image])

Chyba nie wydaje ci się, że tylko ty znasz sposoby na zarabianie ?

[This message has been edited by bet007 (edited 23-05-2001).]

#2750 24/05/2001 02:56
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Bet007.Ja niemowie ze tylko ja znam sposob na zarabianie u bukow,wiem ze takich ludzi jest troche na swiecie.
Codzi mi tylko o to ze kazdy ma jakies uwagi do mnie,ktore juz zaczynaja mnie nudzic.Pogawedki mozna przeprowadzac w kawiarni.Szkoda mi czasu na te smieszne zdania ludzi, niewiem po co i na co oni to pisza i co hca udowodnic.
Niebede juz na to odpowiadal poprostu zrobie swoje i koniec tej parodii,ktora tu obserwuje od dluzszego czasu.Wiem ze sa tu tez i powazni ludzie ,ale wiekszosc hyba stanowia "przysniciele" ktorzy szukaja tu niewiem czego(moze pieniedzy?he)

#2751 24/05/2001 03:08
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Fajnie że nas nie opuszczasz i podasz nam swój sposób zarabiania pieniędzy. Zapomnijmy wszystkie animozje i skupmy się na najwazniejszej rzeczy czyli pomnazaniu naszej kasy u buka. Ludzi troche denerwuje ze twoj ciety jezyk ludzie co dnia topicie kase u buka, może to twoja troska o nasze kieszenie albo cos innego.
A tak z drugiej strony to troche nie rozumiem twojego zachowania- sam nie stronisz od ostrych słów do forumowiczó, a jak tobie sie obrywa to sie obrażasz. (???)
Rafter [Linked Image]pozdrowienia [Linked Image] i każdy na tym skorzysta (nawet ty jak zechcesz).

#2752 24/05/2001 03:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Ja sie nie obrazam.Poprostu mnie to smieszy.

#2753 24/05/2001 05:41
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
Ja sie nie obrazam.Poprostu mnie to smieszy.

A ty mnie śmieszysz profesorze. Jesteś jak "inkwizycja" - nauczasz na siłę. Proszę odpuść sobie, albo zmień ton odrobinę, bo nie wyrabiam.

#2754 29/05/2001 19:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
RAFTER przestałeś grać na żywo czy co. Gdzie są twoje typy? Roland Garros już trwa, więc do dzieła. Liczymy na ciebie

#2755 29/05/2001 21:05
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Czyżby typy Raftera miały być tajną bronią DJ Bronka na play off [Linked Image]
(Dj Bronek to mój rywal)

#2756 30/05/2001 02:16
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
DJ BRONEK ,moj typ juz jest na jutro(propozycje tylko single).Pozatym ja nie zawsze gram codziennie.
Obiecalem gre na zywo i tak jest.
moj drugi dzien gry juz jest na jutro.
moj bilans 1- (1- mecz nietrafiony, huber)
2? zobaczymy jutro.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
dla młodszych forumowiczów
dla pokazania klasy Raftera....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Kto z was wie co sie dzieje z blogiem "tysiac procent zysku"???? fajnie tam było opisana strategia gry na ilość goli

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
chodzi Ci o strone Beriego czy jakas inna?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
INNA były na nie zrzuty z betfair i opis - było to w formie bloga

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Rysio Ochudzki
INNA były na nie zrzuty z betfair i opis - było to w formie bloga

To był blog, ale koleś chyba zrezygnował z jego prowadzenia.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, Sensei, alfa, $-man), 907 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,770
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1