Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#274486 31/12/2004 10:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś ostatnie mecze w 2004r.
1) Boston Celtics v Washington Wizards -/+4,5 209,5pkt
i po północy
2) Charlotte Bobcats v Seattle Supersonics +/-6,5 193pkt
3) Utah Jazz v Sacramento Kings +/-4,5 195pkt
4) Houston Rockets v Milwaukee Bucks -/+7,5 189,5pkt
5) Denver - Philadelphia - brak kursów
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#274487 31/12/2004 10:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Typy na 31.12

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah - Sacramento 2 (1.65)

Długo czekałem na ten mecz. Po dwóch porażkach Kingsów z rzędu patrzyłem z kim grają następny mecz, a tu dopiero za 5 dni z Utah. No i jesteśmy. Nie wierzę, że Webber i spółka poniosą trzecią porażkę z rzędu, tym bardziej ze słabą Utah. Jazz bardzo słabo już trzy porażki z rzędu i w ich przypadku wierzę w czwartą. A. Kirilenko dalej kontuzjowany, a bez niego bilans 3-15, a po dzisiejszej nocy... 3-16;)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> C. Anthony - Iverson 2 (1.4)

Tutaj dość ciekawy typ. Gwiazdor Nuggetsów średnia 21.4, ale ostatnio nie grał kilka meczów z powodu kontuzji i niestety możliwe, że dzisiaj też nie zagra. Zdobycz punktowa w Denver rozkłada się na 5-6 graczy, a w Philadelphi na 3-4, co zwiększa szanse Iversona. Ma on średnią 28.9 i mam nadzieję, że po tym meczu nie spadnie o żadne tysięczne części, a wręcz, że wzrośnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Możliwe też, że jak Anthony zagra to nie w pełnym wymiarze czasu, w końcu po kontuzji.

Kolejnym autem tych meczy fakt, że mozna posledzic na żywo w necie, w końcu noc ku temu...

PS A Sylwester w tym roku znowu 31 grudnia wypadł. Coś w tym jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#274488 31/12/2004 10:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pierwsze myśli jakie nasuwają się do główki to:
BOS - WAS 1(-4,5) i un. 209,5
CHA - SEA 2(-6,5) i ov. 193
UTH - MIL 2(-4,5)
HOU - MIL 2(+7,5) i un. 189,5 - je4żeli zdecyduję się na ten mecz???
DEN-PHI 1 z hp do -6,0
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
KRAJAN

#274489 31/12/2004 11:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Krajan przeoczyłes jeden mecz:-)

LA Clippers - San Antonio Spurs +7,0/-7,0 .line = 178,0

I ten własnie mecz zagram sobie lajtowo-sylwestrowo.

Mój typ - 1 - Clippers

Szampanska noc w LA,komu by się chciało grać na poważnie,z wyjątkiem Eltona Branda :-))))

Na serio nic nie radziłbym dziś obstawiać.
Analizy ? W Sylwestra ?
Wolne żarty:P

Pozdrawiam i do zobaczenia za ....rok !

amkwish

#274490 31/12/2004 11:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
W Sylwka różne rzeczy się zdarzają - od rana się "przygotowujemy" - przeoczenie ludzka rzecz - ale dzięki za uzupełnienie.
I wcale ten Twój lajtowo-sylwestrowy typ jest nie do przyjęcia, sam się nad tym zastanowię. Chociaż bardziej mnie świerzbi zagrać mocno underek w Bostonie i troszkę lżej Celtów -hp, wyniki reszty spotkań - pewnie - sprawdzę rano.
Pozdrawiam
KRAJAN

#274491 31/12/2004 13:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944

Utah - Sacramento 2 (-4,5)

Sacramento w ostatnim czasie grało trochę w kratkę, ale ta drużyna ma potencjał, który musi zacząć grać na miarę oczekiwań. Także po porażkach z Miami i Golden State przyszedł czas na zwycięstwo. W dodatku nie wydaje mi się aby taka drużyna odniosła 3 porażki z rzędu

Happy new year !!!!

#274492 31/12/2004 14:34
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
W Expekcie pojawiły sie Noworoczne zakłady specjalne na NBA.

Boston Celtics - Washington Wizards --- Topscorer in game


1. Gilbert Arenas(Was) 2.65
2. Paul Pierce(Bos) 3.35
3. Larry Hughes(Was) 4.00
4. Antawn Jamison(Was) 5.00
5. Raef LaFrentz(Bos) 18.00
6. Ricky Davis(Bos) 25.00
7. Gary Payton(Bos) 35.00
8. Jarvis Hayes (Was) 50.00
9. Mark Blount (Bos) 60.00
10. The field (all others) 50.00

Napiszcie waszym zdaniem ktory zawodnik prezentuje obecnie najwyzszą forme i dzis mogłby byc najlepszym strzelcem na tej liscie.

Pozdrawiam

#274493 31/12/2004 14:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
To może żeby nie bazgrać tematu mała sonda - na ten temat?

#274494 31/12/2004 15:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97
Nowy rok tuz tuz, wiec trzeba wejsc w niego z jakimis wypasnymi typami, niby jaki ten dzien taki caly rok, wiec zagrac cos trzeba:)

Bobcats - SuperSonics (-6,5)
typ 2
kurs 1.83 baw
Stake 8/10

To spotkanie kopciuszka, z rewelacja rozgrywek. Rysie mimo ze graja lepiej niz sie spodziewano, to mimo to ich bilans jest slaby 17-8, z czego 6-6 w domu. Stad wniosek ze we wlasnej hali gra im sie zdecydowanie latwiej. Jednak nie widze mozliwosci by Ponaddziewkowcy wrocili z Charlotte na tarczy, co wiecej wygrana wyrazona liczba dwucyfrowa nie powinna byc zadnym problem. W zespole Bobcats najprawdopodbniej zabraknie ich drugiego strzelca, gracza pierwszej piatki Slowenca Breezaca, co napewno bedzie sporym oslabieniem tej druzyny. W Seattle ciagle rzadzi duet Lewis - Allen, obaj wciaz graja znakomicie, w zespole Bobcats nie widze nikogo kto moglby zatrzymac ta pare.


Rockets - Bucks(+7,5)
Typ 2
kurs 1.87
Stake 7/10

Takie kursy ze strony bukow sa dla mnie conajmniej dziwne. 3 dni temu Kozly pokonaly Rakiety w swojej hali 115-87, a mimo to wciaz takie kursy na Bucks? sklady te same co we wtorek. Mason i Redd wreszcie sie odrodzili poprowadzili zespol z Milwauke do 3 kolejnych zwyciestw nad Bulls, Rockets i Orlando. Namiast druzyna Rockets to typowa sinusoida, wystarczy spojrzec na ich ostatnie spotkania ich ostatnie 7 spotkan to na przemiac zwyciestwo porazka, wiec wychodzii na to ze dzis przegraja:D. Ale calkiem serio to patrzac na ich ostatnie mecze: Dwie porazki z Bobcats, kleska z Bucks, zwyciestwo nad Clipers i wczoraj wygrana z Cavaliers, jednak w ich skladzie zabraklo Jamesa ktory juz w pierwszej kwarcie opuscil boisko, po bliskim spotkaniu z lokciem Mutombo. Gra Rockets opiera sie glownie na dyspozycji Tmaca, jest to niewatpliwie swietny gracz, jednak samemu meczow nie mozna wygrywac, no chyba ze znow zagra jakis magiczny mecz, i to jest glowny powod dlatego tutaj nizsza stawka.

--
pozdro,

Makos

#274495 31/12/2004 16:30
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Moj przedmówca to jakiś klon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na dzisiejsza nocke to samo co kolega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />


Pozdro and a Happy New Year!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
makos

Last edited by makos; 31/12/2004 16:31.
#274496 31/12/2004 17:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Zastanawiam sie co na dzis postawic i mam dwie opcje:

SEA Supersonics (-6.5) 1.91
oraz
SA Spurs v LA Clippers over 177.5

Co myslicie o tym overze, patrzac na ostatnie wyniki Spurs wydaje sei ze tyle to dzis te dwie druzyny powinny rzucic co sadzicie ??

#274497 31/12/2004 17:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pierwsze kupony już poszły.
Meczyki ktore zagrałem to:
1) BOS-WAS 1(-4,5)
2) CHA-SEA 2(-6,5)
3) UTH-SAC 2(-4,5)
jako typy główne oraz:
4) BOS-WAS un. 209
5) HOU-MIL 2(+7,5)
oraz dwie niespodzianki (dla rozrywki -jak na Sywka przystało:
1) LAC-SAS 1 /3.85/
2) HOU-MIL 2 /3.70/
Może coś się ustrzeli (oprócz szampana oczywiście)
Pozdrawiam
KRAJAN

#274498 31/12/2004 17:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
w expekcie trwają jakieś dziwne ruchy, zniknęło spotkanie Boston Celtics - Washington Wizards, pewnie zmiana kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)

Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Tomek

#274499 31/12/2004 17:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
z mojej stronki poszly dzis 2 kuponiki

1 anthony pirce2 1,4
clipersi spurs2 1,4
boston washington 1 1,7
charlotte seatle 2 1,42

2 utah sacramento 1 2,15
boozer webber 1 2,15
houston milwakee(0-7) 2 1,9
okafor lewis2 1,75
milej zabawy wszystkim do rana a rano samych pieknych
wynikow na kacyku!!!!

#274500 31/12/2004 17:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
mamly blad oczywaiscie anthony iverson2 1,4 sorrki

#274501 31/12/2004 17:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po kolejnym przejrzeniu ofert bukuff nasunął mi sie jeszcze jeden "być może?" dobry pomysł.
Czy ktoś z Was zastanawiał sie nad meczykiem Denver - Philadelphia?
Ze statystycznego pkt widzenia wynika, że Nuggets ostatnio w fatalnej formie 6 porażek (co prawda z silnymi drużynami), ale Phila ostatnio dostała mocny wiatr w plecy (podobnie jak Ljokesey - tylko o przeciwnym zwrocie) głównie dzięki ich supersnajperowi Iversonowi i wcale nie jest powiedziane, że dziś obie passy (passa i bessa) się zakończą. Wprost przeciwnie uważam, że Alan i koledzy mogą stać się przyczyną dużej sensacji w Denver, a kurs 2.68 całkiem nie do pogardzenia. Jeszcze nie mam przekonania co do swojego typu, dlatego poruszyłem temat tego typu - co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#274502 31/12/2004 17:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
no zgadzam sie z toba chociaz tez tego niezagralem!!! poniewaz kazda passa sie konczy i ta zla i ta dobra.... hhee moze to nastapic juz dzis!!! duzo zalezy od pary anthony iverson on beda wiedli prym w swoich zespolach!!!

#274503 01/01/2005 10:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Pierwsze kupony już poszły.
Meczyki ktore zagrałem to:
1) BOS-WAS 1(-4,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) CHA-SEA 2(-6,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zabrakło 0,5pkt
3) UTH-SAC 2(-4,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jako typy główne oraz:
4) BOS-WAS un. 209 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
5) HOU-MIL 2(+7,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
oraz dwie niespodzianki (dla rozrywki -jak na Sywka przystało:
1) LAC-SAS 1 /3.85/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2) HOU-MIL 2 /3.70/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może coś się ustrzeli (oprócz szampana oczywiście)
Pozdrawiam
KRAJAN
Ogólnie sylwestrowa noc zakończyła sie dla mnie z niewielką stratą (dzięki typom głównym). Niespodzinek nie było - SAS nie zrobilo prezentu noworocznego Clippom. Od dziś Nowy 2005r.
Z tej okazji życzę wszystkim - oby przyniósł on wiele zadowolenia w życiu prywatnym jak i zawodowym, oraz sukcesów w trafnym typowaniu na polu bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#274504 01/01/2005 10:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Quote
Typy na 31.12

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah - Sacramento 2 (1.65) 102-109 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> C. Anthony - Iverson 2 (1.4) 24-29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PS A Sylwester w tym roku znowu 31 grudnia wypadł. Coś w tym jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sacramento w miarę trwania meczu się rozkręciło. Dobra III kwarta w ich wykonaniu, a zwłaszcza w Ch. Webbera, który zdobył 10 pkt. z rzędu trafiając chyba 7-8 w tej części gry, choć wcześniej miał 2-9. Do tego Peja ponad 20, Bibby, Miller, Christie...

Iverson trochę wystrzelał się w I kwarcie, bodajże 14 pkt., a w IV już tylko 4. Carmelo trochę postraszył w ostatniej części gry, ale 8 pkt. to było za mało.

Oby tak przez cały rok 2005...

#274505 01/01/2005 11:58
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
dla mnie ta noc tez byla udana:

WAS Wizards - BOS Celtics under215.5 @1.35
SAC Kings - UTA Jazz 1 @1.45

Ako=1.96 bet356

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1