|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Witam po przerwie z NCAAB. Na noc:
Hofstra -8,5 Syracuse -9,5
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Knopsi,a co z NBA? Wracaj jak najszybciej:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[quote]
SoIllinois -2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Fairfield +1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
quote]
Oba mecze na styk,oba przegrane w końcówkach. Fairfield miał +5 na 2 minuty przed końcem. Źle wybrałem dzis typy,mea culpa. Bilans 12/8
Ale...zeby nie było tak czarno,to powroty Frenda i Knopsiego były w samą porę.
Gratki Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />,trafiliście 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Staty dla całego tematu podliczę chyba dopiero na koniec tygodnia,bo typów jest mało i chyba nie ma sensu dodawać po 2-3 kazdego dnia.
Pozdrawiam
amkwish ==============================================
Styczeń 2005. 17/12 Skuteczność:70,59%
Last edited by amkwish; 06/01/2005 23:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Thx Amkwish, jak widac przerwa sie przydala...
Dzis pierwszy mecz juz o 18.00
Braun @ Canisius Typ: Braun
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dzięki i j.w.
jeśli ktoś skorzystał to super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typ na dziś :
UCLA -7
wprawdzie rzadko to robię ale ponieważ mam wolną chwilkę napiszę krótko dlaczego wyselekcjonowałem ten typ:
Primo UCLA jest gospodarzem a u siebie są szczególnie groźni. Secundo Średnia Washington St na wyjazdach to tylko 45 pkt., a skuteczność strzelecka w meczach wyjazdowych 32%. Tertio UCLA u siebie średnio zdobywa do przerwy ok 38 pkt.
Przewiduję wynik oscylujący w granicach 70 do 80 pkt dla UCLA i 45 do 55 pkt dla Washingtonon St.
Cieszy mnie również fakt że linia spadła z -8,5 do -7 bo to oznacza duże grania na wshgtn st. a ostatnio lubię granie przeciw "światowym trendom" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zastanawiam się jeszcze nad:
Memphis U +14,5 Niagara -12 Miami Florida +18 Memphis U +14,5 Santa Clara +8,5 Montana State +7,5
Pozdrawiam
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32 |
Thx Amkwish, jak widac przerwa sie przydala...
Dzis pierwszy mecz juz o 18.00
Braun @ Canisius Typ: Braun
Powodzenia! Moze ktos podac live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Linki do livuff ,statuff,etc. są podane w jednym z tematów głównych "American Sports". Illinois Chicago -2,0 Pacific -8,5 Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Z tych co się zastanawiałem wybrałem:
Miami Florida +18 Memphis U +14,5 Niagara -12
oraz jeszcze
E Washington -1
i typy Amkwisha z NBA Seattle SuperSonics -2 M. Ginobili (San Antonio) -0,5
Tyle na dziś Pozdrawiam i do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nevada 2.00 - Louisiana Tech 1.83
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
ostatnio dokładam sobie typki z NCAAB i nieźle mi to wychodzi, więc się podzielę ( i jak znam życie dam wtedy papy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Washington Huskies - Southern California Trojans (+7) Memphis U (+14,5) - Texas Illinois Chicago (-2) - Loyola Chicago Bowling Green (-2) - Marshall
i to tyle, powodzenia zyczę i kolorowych snów....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
ostatnio dokładam sobie typki z NCAAB i nieźle mi to wychodzi, więc się podzielę ( i jak znam życie dam wtedy papy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Washington Huskies - Southern California Trojans (+7) Memphis U (+14,5) - Texas Illinois Chicago (-2) - Loyola Chicago Bowling Green (-2) - Marshall
i to tyle, powodzenia zyczę i kolorowych snów.... Nooo... 3/4 , to nie było tak źle..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam, nocny bilans 4w do 3p więc nie tak źle. Analizy sobie odpuszczam bo jak je piszę to typ mi nie "wchodzi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda że nie zagrałem reszty swoich prognoz bo byłoby wspaniale.
Do wieczora (może uda mi się coś podać wcześniej?)
Pozdrawiam
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Illinois Chicago -2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pacific -8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pacific,prowadzić 22 punktami i odpuścić,zagrali jak ligowcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bilans 14/9(wszystkie/trafione) ;skuteczność:64,29% Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Staty stycznia.
Typy:31 Trafione:19 Skuteczność:61,29
Bardzo dobry debiut Fozzie'go(3 na 4) :-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Przed godz. otworzyłem konto w Pinnacle i spróbujemy sił w nowej /dla mnie/ dziedzinie - na początku będę korzystał z Waszych typów (chyba się nie obrazicie), apo jakimś czasie sam będę próbował coś zaproponować. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> PS. Do mających konta w PIN od dawna czy istnieje możliwość komulowania zakładów i grania rozpisów? Za odpowiedź z góry dziękuję. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Last edited by KRAJAN; 07/01/2005 11:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Przed godz. otworzyłem konto w Pinnacle i spróbujemy sił w nowej /dla mnie/ dziedzinie - na początku będę korzystał z Waszych typów (chyba się nie obrazicie), apo jakimś czasie sam będę próbował coś zaproponować. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> PS. Do mających konta w PIN od dawna czy istnieje możliwość komulowania zakładów i grania rozpisów? Za odpowiedź z góry dziękuję. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Kliknij "Parlays". Czasami spready i linie w w/w opcji różnia sie odrobinę,zwróć na to uwagę. Do singli polecam Ci te ruchome linie. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dzisiejsze typy:
Marist -6 San Francisco pk Pepperdine -8,5 Evansville +3 Towson State +5
to wszystko na dziś, bo więcej w ofercie B&W na razie nie ma do grania. (może jeszcze coś wrzucą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Haloooo !
czyżby dziś nikt nie grał uniwersyteckiej ?
PS (oczywiście siebie nie liczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Last edited by frend30; 07/01/2005 19:51.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|