Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#274650 05/01/2005 21:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Witam po przerwie z NCAAB. Na noc:

Hofstra -8,5
Syracuse -9,5

Powodzenia!

Bonus: Unibet
#274651 06/01/2005 00:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Knopsi,a co z NBA?
Wracaj jak najszybciej:-)

Pozdrawiam

amkwish

#274652 06/01/2005 03:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[quote]

SoIllinois -2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Fairfield +1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

quote]

Oba mecze na styk,oba przegrane w końcówkach.
Fairfield miał +5 na 2 minuty przed końcem.
Źle wybrałem dzis typy,mea culpa.
Bilans 12/8

Ale...zeby nie było tak czarno,to powroty Frenda i Knopsiego były w samą porę.

Gratki Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />,trafiliście 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Staty dla całego tematu podliczę chyba dopiero na koniec tygodnia,bo typów jest mało i chyba nie ma sensu dodawać po 2-3 kazdego dnia.

Pozdrawiam

amkwish
==============================================

Styczeń 2005.
17/12
Skuteczność:70,59%

Last edited by amkwish; 06/01/2005 23:52.
#274653 06/01/2005 16:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Thx Amkwish, jak widac przerwa sie przydala...

Dzis pierwszy mecz juz o 18.00

Braun @ Canisius
Typ: Braun

Powodzenia!

#274654 06/01/2005 17:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dzięki i j.w.

jeśli ktoś skorzystał to super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Typ na dziś :

UCLA -7

wprawdzie rzadko to robię ale ponieważ mam wolną chwilkę napiszę krótko dlaczego wyselekcjonowałem ten typ:

Primo
UCLA jest gospodarzem a u siebie są szczególnie groźni.
Secundo
Średnia Washington St na wyjazdach to tylko 45 pkt., a skuteczność strzelecka w meczach wyjazdowych 32%.
Tertio
UCLA u siebie średnio zdobywa do przerwy ok 38 pkt.

Przewiduję wynik oscylujący w granicach 70 do 80 pkt dla UCLA i 45 do 55 pkt dla Washingtonon St.

Cieszy mnie również fakt że linia spadła z -8,5 do -7 bo to oznacza duże grania na wshgtn st. a ostatnio lubię granie przeciw "światowym trendom" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zastanawiam się jeszcze nad:

Memphis U +14,5
Niagara -12
Miami Florida +18
Memphis U +14,5
Santa Clara +8,5
Montana State +7,5

Pozdrawiam

frend30

#274655 06/01/2005 17:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
Quote
Thx Amkwish, jak widac przerwa sie przydala...

Dzis pierwszy mecz juz o 18.00

Braun @ Canisius
Typ: Braun

Powodzenia!
Moze ktos podac live?

#274656 06/01/2005 18:06
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667

#274657 06/01/2005 18:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Moze ktos podac live?

Linki do livuff ,statuff,etc. są podane w jednym z tematów głównych "American Sports".

Illinois Chicago -2,0
Pacific -8,5

Pozdrawiam

amkwish

#274658 06/01/2005 18:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Z tych co się zastanawiałem wybrałem:

Miami Florida +18
Memphis U +14,5
Niagara -12


oraz jeszcze

E Washington -1

i typy Amkwisha z NBA
Seattle SuperSonics -2
M. Ginobili (San Antonio) -0,5

Tyle na dziś
Pozdrawiam i do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

frend30

#274659 06/01/2005 21:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nevada 2.00 - Louisiana Tech 1.83

#274660 06/01/2005 23:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
ostatnio dokładam sobie typki z NCAAB i nieźle mi to wychodzi, więc się podzielę ( i jak znam życie dam wtedy papy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Washington Huskies - Southern California Trojans (+7)
Memphis U (+14,5) - Texas
Illinois Chicago (-2) - Loyola Chicago
Bowling Green (-2) - Marshall

i to tyle, powodzenia zyczę i kolorowych snów....

#274661 06/01/2005 23:45
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Bowling Green -2
Akron +6

#274662 07/01/2005 06:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
ostatnio dokładam sobie typki z NCAAB i nieźle mi to wychodzi, więc się podzielę ( i jak znam życie dam wtedy papy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Washington Huskies - Southern California Trojans (+7)
Memphis U (+14,5) - Texas
Illinois Chicago (-2) - Loyola Chicago
Bowling Green (-2) - Marshall

i to tyle, powodzenia zyczę i kolorowych snów....

Nooo... 3/4 , to nie było tak źle..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#274663 07/01/2005 06:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Witam,
nocny bilans 4w do 3p więc nie tak źle.
Analizy sobie odpuszczam bo jak je piszę to typ mi nie "wchodzi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Szkoda że nie zagrałem reszty swoich prognoz bo byłoby wspaniale.

Do wieczora (może uda mi się coś podać wcześniej?)

Pozdrawiam

frend30

#274664 07/01/2005 11:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Illinois Chicago -2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pacific -8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pacific,prowadzić 22 punktami i odpuścić,zagrali jak ligowcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bilans 14/9(wszystkie/trafione) ;skuteczność:64,29%

Pozdrawiam

amkwish

#274665 07/01/2005 11:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Staty stycznia.

Typy:31
Trafione:19
Skuteczność:61,29

Bardzo dobry debiut Fozzie'go(3 na 4) :-)

Pozdrawiam

amkwish

#274666 07/01/2005 11:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Przed godz. otworzyłem konto w Pinnacle i spróbujemy sił w nowej /dla mnie/ dziedzinie - na początku będę korzystał z Waszych typów (chyba się nie obrazicie), apo jakimś czasie sam będę próbował coś zaproponować.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
PS. Do mających konta w PIN od dawna czy istnieje możliwość komulowania zakładów i grania rozpisów? Za odpowiedź z góry dziękuję.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Last edited by KRAJAN; 07/01/2005 11:59.
#274667 07/01/2005 12:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Przed godz. otworzyłem konto w Pinnacle i spróbujemy sił w nowej /dla mnie/ dziedzinie - na początku będę korzystał z Waszych typów (chyba się nie obrazicie), apo jakimś czasie sam będę próbował coś zaproponować.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
PS. Do mających konta w PIN od dawna czy istnieje możliwość komulowania zakładów i grania rozpisów? Za odpowiedź z góry dziękuję.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Kliknij "Parlays".
Czasami spready i linie w w/w opcji różnia sie odrobinę,zwróć na to uwagę.
Do singli polecam Ci te ruchome linie.

Pozdrawiam

amkwish

#274668 07/01/2005 12:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dzisiejsze typy:

Marist -6
San Francisco pk
Pepperdine -8,5
Evansville +3
Towson State +5

to wszystko na dziś, bo więcej w ofercie B&W na razie nie ma do grania. (może jeszcze coś wrzucą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam

frend30

#274669 07/01/2005 19:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Haloooo !

czyżby dziś nikt nie grał uniwersyteckiej ?

PS
(oczywiście siebie nie liczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Last edited by frend30; 07/01/2005 19:51.
Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1