Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Zalgiris opuscili Ratko Vardy i Loren Woods

No to beda same porazki do konca Euroligi ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Woods tylo chwilowo- towarzyszyl chorej żonie w podróży do usa- ma wrócić do klubu....

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Nie wydaje mi się, że wróci do klubu, który mu nie płaci kasy...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Prokom - Panathinaikos typ 2 kurs 1.25 9/10 baw, bet-at-home

19/11-08 Dominent Bank Ekstraliga, Mężczyźni Prokom Trefl vs. Polonia Spec 64:72
16/11-08 Dominent Bank Ekstraliga, Mężczyźni Gornik Walbrzych vs. Prokom Trefl 74:71
13/11-08 Euroliga, Mężczyźni Grupa B Regal Barcelona vs. Prokom Trefl 74:62
08/11-08 Dominent Bank Ekstraliga, Mężczyźni Kotwica vs. Prokom Trefl 77:77

Dokonania Prokomu w 4 ostatnich meczach wygladają jak powyżej. Jakoś mi sobie trudno wyobrazic ze mający zaledwie jedno zwyciestwo więcej w grupie Grecy, a więc niewapliwie walczący w nadchodzącycm meczu pełną silą druzyny , przegrają z Nędzą Prokom Trefl Sopot.

Zyczę powodzenia

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Wiadomo czy Loren Woods wrocil do Zalgirisu ?

Chcialbym przylozyc na Barce -9,5.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by skrzypo555
Wiadomo czy Loren Woods wrocil do Zalgirisu ?

Chcialbym przylozyc na Barce -9,5.
wrocil
pozatym Zalgiris wzial ze swojego 2 zespolu 2 mlodych litwinow na mecz z Barca

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
po udanym dniu wczorajszym trzeba podtrzymac prawo serii laugh a więc na dzis postanowilem wybrac nastepujące spotkania:

Prokom-Panathinaikos - +10.5 Sopot

Dzis dojdzie do bardzo waznego spotkania dla obu druzyn.Zwyciestwo nad Pao własciwie da Prokomowi awans do fazy Top 16 (trudno przypuszczac by Zalgiris czy Nancy przeszlo metamorfoze formy).Wracajac do meczu uswiadomic sobie nalezy iz wszechatenskie koniczynki to nie ta sama druzyna ktora chocby wygrywala te prestizowe rozgrywki,choc oczywiscie nie nalezy jej przekreślać bo ich sklad nadal moze budzic szacunek.W Eurolidze narazie radzą sobie niezle (bilans 3-1) ,w greckiej lidze ostatnio rozniesli jakze mocny Olympiakos.Trzeba zwrocic uwagę iz wlasciwie w kazdym spotkaniu poza pierwszym meczem z rozbitym jeszcze wtedy Zalgirisem wygrywali po ciezkiej walce. Prokom nie zaliczyl jakichs wielkich batów grajac na wyjezdzie z duzo mocniejszymi personalnie zespolami z Sieny czy Barcelony i raczej nie zanosi się pomimo kiepskich ostatnio by nie powiedziec fatalnych wystepow w lidzena kleske zespolu Asseco.Pomimo braku głebi skladu bo trudno wskazac poza Loganem,Burke i Ewingiem (czasami Burrelem i Dylewiczem) wyrozniajacych sie zawodnikow wierze ,ze druzyna ta jest w stanie chocby nawiazac walke z Grekami tak jak Nancy które nieznacznie poleglo, pozatym jest to chyba jedyna druzyna z wielkiej trojki tej grupy z która Prokom tylko i wyłacznie u siebie moze powalczyc.Typ oferowany przez bukmachera jest jak najbardziej w zasiegu naszej druzyny.

Cibona-Avellino - over 155
raczej defensynwego spotkania nie nalezy sie spodziewac choc przynam szczerze ze druzyna z Wloch z meczu na mecz wygląda coraz mocniej typ na Cibone wydaje sie malo wydajny ale linia 155 jak na niezle mozliwosci ofensywne obu zespolow wydaje sie do przeskoczenia ,zwlaszcza ze niejako do domu powraca szalejacy ostatnio w druzynie Avellino Chris Warren smile

Partizan-Cska -tu jestem niezdecydowany pomiedzy graniem handicapu na Partizan czy over 146, o tym jaka atmosfera panuje na Pionierze nikogo uswiadamiac nie trzeba przy takiej publicznosci ktora dzis w komplecie wypelni halę gospodarze są w stanie pokusic sie nawet o niespodzianke.Za serbami przemawia fakt iz Cska wlasciwie zapewnilo sobie 1 miejsce w grupie i szkolenioweic gosci moze dac odpoczac podstawowym zawodnikow bo sezon Ligowy i Euroligowy jest bardzo wyczerpujacy.Ktos powie ze Cska nigdy nie odpuszcza a przypomnę historie (sprzed 2 lat ?) i mecz z Pao Orthez, chyba niejeden z nas sie na tym przejechal.Co do overa przy goracej publicznosci gra sie latwiej pomimo presji a z drugiej strony Cska dysponujac takim potencjalem ofensywym nieco zmienia swoja slynaca ze swietnej obrony grę na nieco bardziej ofensywna (wyjatkiem w tym sezonie byl tylko mecz w Madrycie)

Siena-Nancy -under 151 po
1.Roznica 2 klas,Siena bedzie kontrolowac tempo meczu a nie od dzis wiadomo ,ze francuzi maja szanse tylko grajac od kosza do kosza
2.Siena obok Cska ma najlepsza defensywa Euroligi
3.Francuzi nie maja zadnych dzial ktorymi mogliby postraszyc gospodarzy
4.Nancy gra fatalnie na wyjazdach

powodzenia i wysokich wygranych



Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Również skłaniam się ku hc na Prokom. Sopocianie w tym sezonie w Eurolodze grają dobrze, nie zdarzają im sie klęski jak w poprzednim sezonie. Dlatego uważam, że z Pana powinni powalczyć. Będzie cięzko wygrać mecz, ale wysokiej porażki nie przewiduje. Dodatkowym atutem Prokomu moze byc to, ze beda grali w malutkiej hali 100-lecia, ktora zostala warunkowo dopuszczona do rozgrywek.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Le Mans- Olympiakos typ- under 153
wlasciwie o ten typ jestem dosc spokojny Francuzi swietnie bronią natomiast są beznadziejni w ataku,Olympiakos rowniez potrafi bronic dysponuje za to znacznie wiekszym potencjalem ofensywnym;mimo wszsytko sklaniam sie do zagrania undera gdyz uwazam ze ta linia to lekki uklon w strone graczy 9sodziewalem sie linii w granicach 146/148 pkt)

Maccabi-Unicaja +7.5 Unicaja
dlugo sie zastanawialem nad tym meczem i postanowilem zagrac z dwoch powodow :,poziom druzyn zblizony i do tego niezla dyspozycje Malagi w ostatnich meczach ligowych z Barcelona czy Fuenlabrada;wprawdzie gospodarze ten mecz wygrac muszą i tego nalezy sie spodziewac ale mysle ze po ciezkiej walce ;jednak mimo wszsytko potencjal Unicaji jest ogromny zarowno na obwodzie(min.Kelati,Cook,) jak i pod koszem (Welsch, Haislip,Archibald) jak dodac do tego reszte bandy (Cabezas,Gomis,Sanchez,Jimenez)mamy odpowiedz czy warto zagrac ten typ. Oczywiscie nalezy brac poprawke ,ze Maccabi przy swojej publicznosci jest zdolne do wszystkiego smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Przemyslanin
Maccabi-Unicaja +7.5 Unicaja
dlugo sie zastanawialem nad tym meczem i postanowilem zagrac z dwoch powodow :,poziom druzyn zblizony i do tego niezla dyspozycje Malagi w ostatnich meczach ligowych z Barcelona czy Fuenlabrada;wprawdzie gospodarze ten mecz wygrac muszą i tego nalezy sie spodziewac ale mysle ze po ciezkiej walce ;jednak mimo wszsytko potencjal Unicaji jest ogromny zarowno na obwodzie(min.Kelati,Cook,) jak i pod koszem (Welsch, Haislip,Archibald) jak dodac do tego reszte bandy (Cabezas,Gomis,Sanchez,Jimenez)mamy odpowiedz czy warto zagrac ten typ. Oczywiscie nalezy brac poprawke ,ze Maccabi przy swojej publicznosci jest zdolne do wszystkiego smile
tylko jest male "ALE" Haislip zlapal kontuzje i ma 3 tyg przerwy a Cabezas niegra od dluzszego czasu
dodajac do tego ze dzis po raz 1 poprowadzi Maccabi Gershon to jest pewne ze hala bedzie pelna i bedzie "żyla"

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Przemyslanin
Maccabi-Unicaja +7.5 Unicaja
dlugo sie zastanawialem nad tym meczem i postanowilem zagrac z dwoch powodow :,poziom druzyn zblizony i do tego niezla dyspozycje Malagi w ostatnich meczach ligowych z Barcelona czy Fuenlabrada;wprawdzie gospodarze ten mecz wygrac muszą i tego nalezy sie spodziewac ale mysle ze po ciezkiej walce ;jednak mimo wszsytko potencjal Unicaji jest ogromny zarowno na obwodzie(min.Kelati,Cook,) jak i pod koszem (Welsch, Haislip,Archibald) jak dodac do tego reszte bandy (Cabezas,Gomis,Sanchez,Jimenez)mamy odpowiedz czy warto zagrac ten typ. Oczywiscie nalezy brac poprawke ,ze Maccabi przy swojej publicznosci jest zdolne do wszystkiego smile
tylko jest male "ALE" Haislip zlapal kontuzje i ma 3 tyg przerwy a Cabezas niegra od dluzszego czasu
dodajac do tego ze dzis po raz 1 poprowadzi Maccabi Gershon to jest pewne ze hala bedzie pelna i bedzie "żyla"

Od siebie dodam że analizą meczu mnie kolega rozbawił...ale pewnie dla tego że tak długo myślał i zapomniał poczytać wink
PS. Choć oczywiście typ może wejść...

Last edited by sebkos; 27/11/2008 17:03.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
@sebkos powstrzymaj się czasami z takim komentarzem, bo w ten sposób zniechęcasz innych userów do pisania co myślą, w obawie przed owym wyśmianiem wink a to chyba nie o to chodzi w idei funkcjonowania forum, nieprawdaż? wink

Co do samego typu. Ja pobrałem opcję Maccabi ML, bodajże po kursie @1.40 jakiś czas temu. Główne argumenty ku temu przytoczył już @jarko 33, tak więc nie będę tego powtarzał. Owszem mecz być może na styku, ale mimo wszystko wg mnie handi lekko ryzykowne.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Wchodze czasem na "parkiet" , kiedys nawet od czasu do czasu cos napisalem ale juz tego nie robię...
Czytając od lat "kulturalne" wtyki sebkosa nie chce prowokowac losu

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
witam, chcialem zadac wam pytanie czy tylko ja jestem takim hurraoptymista i zagram na Milano z Cska? czy szara myszka w grupie jest w stanie przeciwstawic sie rosyjskiej lokomotywie? uwazam ze....nie, ale trzeba jak najszybciej zlapac porazke Cska w grupie bo takowa powinna nadejsc czym predzej, u siebie powinni wszystko wygrac (powinni, bo za tydzien mecz z realem ale takie mecze to inny gatunek), swoj typ opieram na obserwacji poczynan Cska w fazie grupowej z przed lat gdzie zdarzala sie jaks "dziwna" wpadka, ktora i tak nie miala wplywu na uklad w tabeli:)
dla mniej odwaznych przepiekny zanizony i tak handicap na Milano +10,5 mniam....:)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
To tak jakby Siarka (z pelnym szacunkiem) grala z Prokomem zachowujac oczywiscie odpowiednie proporcje no ale druzyny z Rosji jak dzisiaj pokazalo Dynamo w Eurocup stac na wszystko potrafią zabic przeciwnika w 5 min (11-0 ,32-7) by pozniej zabawic się i dac dojsc na 8-10 pkt.Tyle ,ze Cska prowadzi szkoleniowiec ktory kaze im grac na maxa przez 40 min. i to m.in rozni druzyny Dynama,Khimek czy Unicsu od Cska.Więc podsumowujać jesli Rosjanie podejda do tego meczu na 80 %swoich mozliwosci to Milano czeka ostre lanie jesli nie byc moze handicap wejdzie o czystej "1" na gospodarzy trudno nawet sobie pomarzyc .Ale to jest sport smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Olympiacos v Air Avellino(+8.5 Points) na 1 wydaje mi się dobrym typem, w 1 meczu wygrana 14punktami, nie powinno się zdarzyć nic niespodziewanego, 9 punktów jak najbardziej do wzięcia

Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
sorry to był typ na 1 połowę wycofuje swój poprzedni post

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Myślę, że można ugryźć Prtizan. Chłopcy z Belgradu w zeszłym tygodniu ulegli na własnym parkiecie CSKA, ale tylko 1 punktem i jak ktoś oglądał to wie jaką koncowke mial zespół z Moskwy. Wczesniej jeszcze porazka Partizana w meczu wyjazdowym z Panioniosem, wiec chyba limit jak narazie sie wyczerpał i czas cos wygrac. Serbowie w lidze prezentuja sie bardzo dobrze i jak narazie po 10 kolejkach, z jedna porazka sa liderem. Pdobnie Efes ktory rowniez doznal tylko jednej porazki i po 8 kolejkach jest pierwszy w lidze tureckiej. Jednak jesli chodzi o euroleague to Turcy obnizyli ostatnio dosc mocno loty. Po dwoch pierwszych zwyciestwach przyszly trzy kolejne porazki z Panioniosem(H), CSKA(A) i ostatnio z Realem(H). pierwszy mecz Partizana z Efesem zakonczyl sie jednopunktowym zwyciestwem Turków, wiec dzis upatruje rewanzu.

Mecz prawdopodobnie bedzie na styku wiec tylko Partizan ML
1,55@GB, jesli ktos gra u ziemniakow to Fortuna daje 1,7

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by bynio
Wchodze czasem na "parkiet" , kiedys nawet od czasu do czasu cos napisalem ale juz tego nie robię...
Czytając od lat "kulturalne" wtyki sebkosa nie chce prowokowac losu

Czasami trzeba zmierzyc sie z losem smile

Ja Twoje posty czytałem zawsze z duzym zainteresowaniem i chetnie poczytałbym jeszcze ,siadaj do pisania piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Kusi jeszcze zagranie overa w meczu Milano - CSKA. Pytanie tylko jak podejda do tego meczu Rosjanie? Jak widac we wczesniejszych meczach na wyjezdzie CSKA podwojnie skupialo sie na obronie. Milano pewnie ze wzgledu na styl gry CSKA bedzie probowalo wiecej rzucac z dystansu, jezeli beda w miare trafiac i rzuca ok 70 oczek to o over jestem spokojny, jednak jesli beda mieli slabsza skutecznosc to meze sie skonczyc podobnie jak w meczu Panionios-CSKA 52:86... smirk jakies przemyslenia??? specjalisci od basketu potrzebni blush

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1