|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Skoro nie ma takich systemów, to po co ktos pisze, że są ale znane nielicznym..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Po czym wnosisz, że nie ma takich systemów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Do ogrywania buków nie potrzeba żadnych cudownych systemów, wystarczy tylko grać opłacalne zakłady, np. takie jak ten: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
napisz jeszcze co to za gówniany buk, który wystawia kursy bez marży?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Azja we własnej osobie  No i jak najbardziej marża też jest, w tej chwili kursy przedstawiają się 2.02-1.9  Pewnie mądrzy typerzy grają tutaj na Barkę no bo przecież "lepsza jest" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261 |
A progresja ? Przecież to pewny zysk jeśli się dysponuje odpowiednią kwotą i nie przesadzi ze stawkowaniem oraz wybierze odpowiedni obiekt. Wtedy mamy pewny zysk jaki sobie zaplanujemy. A obiekt wybrać wbrew pozorom nie tak trudno.... wystarczy poszukać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A progresja ? Przecież to pewny zysk... No to teraz pojechałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Azja we własnej osobie  No i jak najbardziej marża też jest, w tej chwili kursy przedstawiają się 2.02-1.9  domyśliłem się że Azja, ale nazwę buk chyba jaką ma? Jak podałeś typ dla innych, żeby skorzystali (chyba że tylko chciałeś się pochwalić?) to napisz jeszcze od jakiego buka. Chyba po to jesteśmy wszyscy na forum bukmacherskim?!  Co do samego typu to nie sądze aby zwykli typerzy w ogóle zaglądali do tego typu zakładów. Przeważnie 1.91 - 1.91 i zwykła loteria na której i tak zyskuje tylko buk ze swoją marżą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
odważny jesteś jak tam kasę trzymasz?  tak czy inaczej, dziękuję za krótki chat i życzę miłego dnia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Progresja nie jest zła. Sam gram progresję na over i na remis do przerwy w piłce. Gram tak od początku września i na czysto zarobiłem 100% początkowego wkładu. Kasy starcza mi na 13-14 poziomów. Najdalej byłem na 9. etapie. Z resztą nawet jakby zabrakło to mam wolną gotówkę, którą ewentualnie mogę przerzucić na tą progresję. Stawek nie mam dużych, bo jest to dla mnie bardziej system na wypróbowanie. Brałem po 5 drużyn z 40 lig europejskich, żeby zobaczyć na czym można najwięcej zarobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 722 |
Progresja nie jest zła. Sam gram progresję na over i na remis do przerwy w piłce. Gram tak od początku września i na czysto zarobiłem 100% początkowego wkładu. Kasy starcza mi na 13-14 poziomów. Najdalej byłem na 9. etapie. Z resztą nawet jakby zabrakło to mam wolną gotówkę, którą ewentualnie mogę przerzucić na tą progresję. Stawek nie mam dużych, bo jest to dla mnie bardziej system na wypróbowanie. Brałem po 5 drużyn z 40 lig europejskich, żeby zobaczyć na czym można najwięcej zarobić  to ja polecę jeszcze jedną progresję - na pierwszą bramke do x minuty mozna grac naprawdę za grosze - ale przy kilkudziesiesięciu meczach dziennie przy niewielkim nakladzie widać efekty - w przypadku nie trafienia zakładu gramy progresja za minimum 30min wada: cholernie czasochlonne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261 |
A jednak widzę że są zwolennicy progresji. No właśnie ja też jestem. Ja gram NHL i NBA (totals), wcześniej grałem MLB i oczywiście remisy głównie (Włochy i Francja - druga i trzecia liga). Na prawdę nie trudno znaleźć zespoły do progresji 2-3 stopniowej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Niestety trzeba było posprzątać w tym temacie nieco...
Przepisuję tu ostatnią wypowiedź wuuujka: ------
Witam,
Jest ktoś biegły w kombinatoryce?
Patrzcie. Jeśli mamy dwa mecze po trzy zdarzenia, to możemy szybko policzyć ilość kombinacji ze wzoru 3 do potęgi 2. Jak mamy trzy mecze po trzy zdarzenia to to mamy 3 do potęgi 3..
A jak policzyć coś takiego:
Trzy mecze, po dwa zdarzenia, grane jako duble..? Wiecie o co mi chodzi?
A B C D E F
A i B (to samo CD, EF) to zdarzenia przeciwne. Mamy w efekcie AC, AD, AE, AF itd.. W sumie 12 kombinacji. A jak to zapisać wzorem? Top Edit
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Korzystasz ze zmodyfikowanego wzoru na ilosc k-elementowych kombinacji: (n! / (n-k)! * k!) - n/2 W Twoim przypadku n=6 (liczba wszystkich mozliwych zdarzen), k=2 (bo chcesz grac jako duble), a wiec (n! / (n-k)! * k!) to liczba wszystkich mozliwych kombinacji aby rozpisac te zdarzenia w dublach, od ktorej odejmujesz kombinacje zdarzen przeciwnych, ktorych dla meczy dwudrogowych bedzie zawsze n/2. Jesli sie myle, to niech mnie ktos poprawi, bo szkole skonczylem dosc dawno temu, a do tego zlopie teraz Krolewicza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Niestety trzeba było posprzątać w tym temacie nieco... I myślę, że wszyscy są zadowoleni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Korzystasz ze zmodyfikowanego wzoru na ilosc k-elementowych kombinacji: (n! / (n-k)! * k!) - n/2 W Twoim przypadku n=6 (liczba wszystkich mozliwych zdarzen), k=2 (bo chcesz grac jako duble), a wiec (n! / (n-k)! * k!) to liczba wszystkich mozliwych kombinacji aby rozpisac te zdarzenia w dublach, od ktorej odejmujesz kombinacje zdarzen przeciwnych, ktorych dla meczy dwudrogowych bedzie zawsze n/2. Jesli sie myle, to niech mnie ktos poprawi, bo szkole skonczylem dosc dawno temu, a do tego zlopie teraz Krolewicza  Nie wychodzi.. W przypadku który opisałem powyżej jest dokładnie 12 kombinacji. A ze wzoru wychodzi co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Wychodzi:
(6! / (6-2)! * 2!) - 6/2 = (6*5*4! / 4! * 2) - 3 = 6*5/2 - 3 = 30/2 - 3 = 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Jak masz wysoka trafnosc meczy to kazdy system jest bardzo dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Jak masz wysoka trafnosc meczy to kazdy system jest bardzo dobry dokładnie też się z tym zgadzam, przy dobrej selekcji i odrobinie szczęścia każdy system jest dobry.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|