Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#27527 29/10/2003 21:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Na zwyciestwo Poloni Warszawa 8 meczy bez Poziom2
Gornik Polkowice-Polonia Warszawa typ2 #pln4 #kurs3.15 #24%

Na remis Albacete 8 meczy bez X
Albacete-Villarreal typX pln1# kurs3,15 #29%

Bonus: Unibet
#27528 29/10/2003 21:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]

Na porazke SV Bregenz 5 meczy bez porazki 2 na wyjezdzie, dzis mecz ten trudny do grania ale zaczynam juz grac bo mam malo meczy w progresji a tutaj sprawa zakonczy sie najpozniej po 2 meczach na wyjezdzie
Breggenz_mattersburg #typ2 #pln5 #kurs3.9 #25%

[/qb]
Ale za to mattersburg ma 4 mecze bez porazki(w tym ostatnie dwa to wygrane) na wyjezdzie, nie lepiej zagrac jednak na gospodarza ?

#27529 29/10/2003 21:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]Na zwyciestwo Poloni Warszawa 8 meczy bez Poziom2
Gornik Polkowice-Polonia Warszawa typ2 #pln4 #kurs3.15 #24%

[/qb]
A Polkowice maja 7 meczy bez zwyciestwa i graja u siebie.

#27530 29/10/2003 21:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
W sumie masz racje moglbym zagrac najpierw na porazke Mattersburg (ale tylko na wyjezdzie bo ostatnio gralem progresje na nich i przegrali u siebie z austria) a po ewentualnym prawdopodobnym zwyciestwie Bregenz zagrac progresje na ich porazke zaczynajac od meczu na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurcze troche to przeoczylem bo zasugerowala mnie ta porazka z austria, ale dzieki za ta uwage przyda sie napewno na przyszlosc BRAWO za czujnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#27531 29/10/2003 21:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
A Bregenz nastepny mecz gra z Grazem na wyjezdzie, to ja tak chyba to puszcze.

#27532 29/10/2003 21:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
ojj lajkonik co za duzo to nie zdrowo stop zartuje oczywiscie
Nie gralbym wogole tego meczu gdzyby nie to ze mam ja w progresji na zwyciestwo ale u siebie a ze graja wlasnie i uwazam (osobiscie) ze wieksze szanse na zwyciestwo ma wlasnie polonia (polkowic raczej ruszal nie bede) dowiemy sie tego za kilka godzin i znow sluszna uwaga lajkonik
Pozdrawiam tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#27533 29/10/2003 22:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Lajkonik,wiem że mam mniejszy staż na foru od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .Przeczucie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Najpewniejszy typ według mnie to UNDER :4gw: ,ale to chyba nie ten temat.Według mnie nie powinno się typować zespołów na przełamania które są na końcowych lub początkowych miejscach w tabeli są to trudne typy i raczej długofalowe.A co powiesz na mecz Austria - Rapid <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dla mnie raczej "X"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27534 29/10/2003 23:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
rafal003 ogolnie to nie przepadam za remisami, ale te zespoly bardzo je lubia, zwlaszcza miedzy soba. Ale ja tego meczu nie bede ruszal, wlasnie dlatego ze remis jest bardzo prawdopodobny, a ja tego nie lubie.

#27535 30/10/2003 03:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Bry wieczor Lajkonik miales szczescie z Bregenzem 2-1 w 90 minucie ale wazny jest wynik koncowy gratki naprawde zaluje ze tego nie zauwazylem o czym rozmawialismy miales racje

Podsumowanie dzisiejszego dnia
Bregenz -mattersburg typ2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2-1 no win -3pln
Polkowice- Polonia poz2# typ2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 0-0 no win -4pln
Abacete -Villarreal typX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2-0 no win -1pln

Austria Wieden -Rapid Wieden typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2-0 pln5 win10,5 #+5,5pln
Austria grajac w 10 strzela bramke na 2-0
Barcelona -Murcia poz2# typ1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-0 pln60 win 75pln+15 -10z 1poziomu w sumie +5pln

Ogolnie dzis
Postawione 73pln wygrane 85.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +12,5pln
Ogolnie dotychczas -2,5pln hihi powoli zblizam sie na +
Progresje rozpoczete 25 zakonczone12 w trakcie 13
Uff nie wiem czy sie odczytacie z tego co tu wypisuje ale mam nadzieje ze tak
Pozdrawiam

#27536 30/10/2003 15:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Jako ze jutro(w piatek) moge miec problem z dostepem do internetu, to podam dzisiaj moj typ. Proponuje Freiburg-Ingolst. 1 2.18, gospodarze maja 10 meczy bez zwyciestwa, a u siebie widac ze sie staraja a ostatnio dosc duzo bramek strzeli samej czolowce i przegrywali minimalnie. Dlatego z przedostatnia druzyna maja bardzo duze szanse, rowniez dlatego ze mieli kilka dni wiecej "wolnego" .
pzdr

#27537 30/10/2003 20:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam Lajkonik masz racje ze Freiburg strzela otatnio duzo bramek i to z czolowka i tylko to mnie przekonuje do zaczecia grania progreji bo staram sie nie grac na outsiderow na zwyciestwa ani na druzyny z czolowki na porazki ale tym razem sie skusze bo kurs niezly w expekcie 2.55
Tak wiec na zwyciestwo u siebie Wolfe Freiburg (hokej NIEM) 4 mecze bez w normalny czsie gry ogolnie 1 zwyciestwo na 8 meczy

Freiburg-Ingolstadt typ1#kurs2.55#pln5#

#27538 30/10/2003 20:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Na jutro jeszcze jeden mecz proponuje, tez z ligi niemieckiej ale pilka nozna.
Jest to Lübeck-Ahlen stawiam na gospodarzy, ktorzy na 5 meczy jeszcze u siebie nie wygrali.

#27539 31/10/2003 14:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Jednak mam dostep dzisiaj, wiece zapodam jeszcze jeden mecz na progresje. Jest to :
Roda JC - Ado Den Haag typ 1. Gospodarze 4 mecze na wlasnym stadionie i zadnego zwyciestwa, a goscie ostatnio dwa zwyciestwa wyjazdowe co jak na ta druzyne to juz wystarczy na caly sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#27540 31/10/2003 16:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
Ja troche z wyprzedzeniem, na niedziele CHIEVO - INTER 2. Inter nie wygrał od 5 spotkań :eek: Taka drużyna nie może tak grać, no i jeszcze fajny kursik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sami sprawdzcie :zobacz:
Pozdrawiam

#27541 31/10/2003 19:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Quote
Oryginalnie wysłał klakiers:
[qb]Ja troche z wyprzedzeniem, na niedziele CHIEVO - INTER 2. Inter nie wygrał od 5 spotkań :eek: Taka drużyna nie może tak grać, no i jeszcze fajny kursik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sami sprawdzcie :zobacz:
Pozdrawiam[/qb]
Ten mecz mam juz progresji poziom 2
Co do meczy Roda-Den hag przyklad super tylko kursik maly ale do zakonczenia max na drugim poziomie a mysle ze juz dzis wejdzie, tylko sie zastanawiam jak nazwac progresje czy na zwyciestwo Rody u siebie 4 mecze bez czy na porazke Den Hag 2 mecze bez
wiec zagram na oba zdazenia za podwojana stawke
Progresja na zwyciestwo Rody u siebie i porazxke Den Hag na wyjezdzie
Roda-Den Hag typ1#pln10#kurs1.45#43%wg www.coto.at [coto.at]
osobiscie uwazam ze duzo wiecej
Progresja na zwyciewstwo u siebie Vfb Lubeck 5 meczy bez

Vfb Lubeck-Lr Ahlen typ1#pln5#kurs1,65#40%
kursy w tych meczach sa male ale wazne zeby weszly bo zbliza sie weekend i bedzie co zagrac
Pozdrawiam wasz niestrudzony progresor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#27542 01/11/2003 12:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
No i Lubeck'a i Roda weszly. Freiburg okazal sie jednak druzyna taka jak wskazuje miejsce w tabeli. Liczylem tu ze jak sie spotkaja dwie ostatnie druzyny, to gospodarz bedzie gora, trudno. Proponuje wiecej tego nie grac.
A na niedziele proponuje , ale dopiero teraz, grac przeciwko Bregenz.
Wiec Grazer AK-Bregenz 1 1.68

#27543 02/11/2003 18:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam pilka weszla super, ale ten hokej juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ,szkoda bo nawet nie wiem z kim oni graja nastepne mecze u siebie
Na dzis szybko proponuje progresje na

Zyciestwo Bresci 3 mecze bez 0-3-0
Brescia-Parma typ1#pln5#kurs2.8#29%

Na porake La Louviere 5 meczy bez 1-4-0
Cercle Brugge-La Louviere typ1#pln5#kyrs2.55#32%

Kurcze niestety wczoraj wyjechalem na groby i uciekly mi zwyciestwo Wimbledonu, porazka Volwerhampton, zwyciestwo chelsea na wyjezdzie i takie tam szkoda ale pamiec zmarlych wazniejsza, ale jak by niebylo szkoda

#27544 02/11/2003 19:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
a dzis jeszcze na porazke Napoli na wyjezdzie 4 mecze bvez 1-3-0
Cagliari-Napoli typ1#pln5#kurs1.8#42%

Na porazke Bregenz 6 meczy bez w tym 2 na wyjezdzie poziom2# -5pln
GAK-Bregenz typ1#pln13#kurs1.55#42%

Na zyciestwo Villarreal u siebie 4 mecze bez0-4-0 Poziom2#-5pln
Villarreal-Osasuna typ1#pln20#kurs2.1#19% na nich daj to troche za malo

Na porazke Sevilli na wyjezdzie 4 mecze bez0-4-0
Malaga-Sevilla typ1#pln20#kurs2.15#35%

Na remis Albacete 9 meczy bez poziom2#-1pln
Valladoid-Albacete typX#pln3#kurs3.35#18%

Na zwyciestwo Espanyol u siebie 4 mecze bez0-1-3
Espanyol-Saragossa typ1#pln5#kurs2.1#43%

Na zwyciestwo Interu Mediolan 5meczy bez poziom 2#-5pln
Chievo-Inter typ2#pln10#kurs2.1#31%

Pozdrowienia mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialem chyba mysze zaczac prowadzic notatki :zobacz:
a na koniec dodam mecz bez progresji
Borussia 1.7 pln2.25 bo taka mam koncowke

#27545 02/11/2003 22:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Dzis beda spore przody dzieki Hiszpani, a Borussia w 5 minut 3 bramki :eek: strzelila

#27546 02/11/2003 23:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich co grali villareal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1