|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Jakie typy na mecze najbliższe. Jak dla mnie dwa mecze warte zagrania: Paris Volley v Dinamo Moskow 2.12 2 Lokomotiv Belgorod v Iraklis Saloniki 2.50 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
macie ktos linka do wyników ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
jutro ostatnia kolejka ligi mistrzow czy ktos wie ile klubow kwalifikuje sie dalej do nastepnej rundy ? slyszalem ze jastrzebski wegiel sie zakwalifikowal dalej a zajmie 3 miejsce w grupie a grup jest 4 po 5 druzyn to w koncu z 20 klubow dalej bedzie grac chyba nie 8 ale 12 czy 16 klubow ? a moze jastrzebie sie nie zakwalifikowalo dalej ? moze ktos wie ?
Last edited by phantom; 18/01/2005 11:16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
jutro ostatnia kolejka ligi mistrzow czy ktos wie ile klubow kwalifikuje sie dalej do nastepnej rundy ? slyszalem ze jastrzebski wegiel sie zakwalifikowal dalej a zajmie 3 miejsce w grupie a grup jest 4 po 5 druzyn to w koncu z 20 klubow dalej bedzie grac chyba nie 8 ale 12 czy 16 klubow ? a moze jastrzebie sie nie zakwalifikowalo dalej ? moze ktos wie ? do nastepnej rundy przechodzi 12 zespolow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Myśle po pobieżnej analizie ze spokojnie powinno wygrac Treviso. Do tego myśle dodac D.Moskwa i Paris Volley które mam nadzieje nie oleją meczu bo graja o pietruszke mając awans w kieszeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
442 17:00 D.Moskwa - Lok.Belgorod 1.35 - 2.60 443 18:00 Jastrzebski Wegiel - Noliko 1.50 - 2.10 444 19:00 SCC Berlin - Paris Volley 2.30 - 1.45 445 20:15 Friedrichshafen - Panathinaikos 1.60 - 2.00 446 20:15 Hot Volleys Wieden - Treviso 2.70 - 1.30
co myslicie o jutrzejszych meczach:)?
kursy z STSa
pozdro.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[ Linked Image] vs [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />[color:"blue"] Jastrzębski Węgiel[/color] (POL) vs Noliko Maaseik (BEL) --> [color:"red"]( 1 )[/color] --> 1.50"I. Prielożny: Zagramy w najsilniejszym ustawieniu (08.02.2005, 01:26)
- W drużynie wyczuwalne jest pozytywne napięcie, zawodnicy są skoncentrowani, żądni sukcesu. Zagramy w najsilniejszym ustawieniu. Jedynie Przemek Michalczyk, który ma problemy z kolanem, być może będzie potrzebował pomocy lekarza i użycia środków przeciwbólowych. Do zdrowia wrócił natomiast kontuzjowany wcześniej Jose Rivera - mówi trener Jastrzębskiego Węgla Igor Prielożny przed meczem z Noliko
Noliko to dość silny rywal.
- Zgadza się. Oni grają na poziomie naszej czołówki ligowej. Ich mocne strony to niewątpliwie blok, gra w obronie. Pod względem warunków fizycznych chyba nieco nas przewyższają - środkowi i przyjmujący mają powyżej dwóch metrów. Zapowiada się ciekawa konfrontacja. Liczę na komplet widzów w Spodku. W tej hali jeszcze nie przegraliśmy i myślę, że podtrzymamy passę. "Mimo iz Noiko wydaje sie na pozor silnym rywalem.. (komplet zwyciestw w swojej rodzimej lidze, belgijskiej - respekt) jednak liga belgijska mocno odbiega poziomem od naszej polskiej dobrej siatkowki.. nie sadze aby siatkarze Noiko ugrali wiecej niz jednego seta.. stawka jest 1/8 LM Link do officialnej stronki klubu Jastrzębskiego Węgla :klik [ ksjastrzebskiwegiel.pl] Link do officialnej stronki klubu Noiko :klik [ ksjastrzebskiwegiel.pl] Poczatek spotkania : 18:00 [-Polsat Sport-] Mecz rewanzowy 15 lutergo w Belgii
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Mi się wydaje że kurs na Noliko w B&W 2.25 to duża okazja... według mnie kurs przesadzony, widziałem kilkakrotnie Noliko w akcji zarówno na żywo jak i w telewizji i sądze że mają spore szanse na ogranie Jastrzebia, który w meczu ze Skrą kompletnie się nie spisał... z typowaniem jeszcze się wstrzymam i poczekam na kolejen opinie z waszej strony!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
nie wiecie czy Prof wystawi kursy na siatkowke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Mi się wydaje że kurs na Noliko w B&W 2.25 to duża okazja... według mnie kurs przesadzony, widziałem kilkakrotnie Noliko w akcji zarówno na żywo jak i w telewizji i sądze że mają spore szanse na ogranie Jastrzebia, który w meczu ze Skrą kompletnie się nie spisał... z typowaniem jeszcze się wstrzymam i poczekam na kolejen opinie z waszej strony! Noliko w gamebookers juz 3.00. No chyba sobie jaja robia. Toz to nie byle jaki zespol przyjezdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Widocznie kupa ludzi rzucial sie na jedyneczke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
...i dobrze w B&W mamy już 2.90 i to poprostu trzeba zagrać!
solidny value bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nie wiecie czy Prof wystawi kursy na siatkowke? nie wystawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10 |
Dynamo dało ciała 0-3 u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No to Jastrzebski daje ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i to mocno..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Pięknie NOLIKO weszło... stare dobre NOLIKO jeszcze z czasów jak grali z Częstochowskim AZS-em - ciągle grają tak samo i teraz dali mi zarobić po pięknym kursie 2.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Dzieki lukboj za informacje. Napisales bardzo sensowne zdanie i to mnie ostatecznie przekonalo, zeby zagrac
"widziałem kilkakrotnie Noliko w akcji zarówno na żywo jak i w telewizji i sądze że mają spore szanse na ogranie Jastrzebia, który w meczu ze Skrą kompletnie się nie spisał.."
Jadno zdanie niosace tyle informacji - faktow - plus ten rewelacyjny kurs i to, ze to przyjezdzal nie byle kto i dodatkowo ranga rozgrywek = <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Duze piwo dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
teraz patrząc na kursy z pierwszego meczu, to rewanż w Belgii powinien być przez bukmacherów widziany mniej więcej tak:
1.85 - 1.85
ale zapewne niestety tak nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
witam moglby ktos podac wynik meczu Panathinaikos - Friedrichshafen
z gory dz, pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka