Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#275293 03/01/2005 20:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jakie typy na mecze najbliższe. Jak dla mnie dwa mecze warte zagrania:
Paris Volley v Dinamo Moskow 2.12 2
Lokomotiv Belgorod v Iraklis Saloniki 2.50 2

Bonus: Unibet
#275294 05/01/2005 20:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
macie ktos linka do wyników ????

#275295 18/01/2005 11:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
jutro ostatnia kolejka ligi mistrzow czy ktos wie ile klubow kwalifikuje sie dalej do nastepnej rundy ?
slyszalem ze jastrzebski wegiel sie zakwalifikowal dalej a zajmie 3 miejsce w grupie a grup jest 4 po 5 druzyn to w koncu z 20 klubow dalej bedzie grac chyba nie 8 ale 12 czy 16 klubow ?
a moze jastrzebie sie nie zakwalifikowalo dalej ?
moze ktos wie ?

Last edited by phantom; 18/01/2005 11:16.
#275296 18/01/2005 19:09
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
jutro ostatnia kolejka ligi mistrzow czy ktos wie ile klubow kwalifikuje sie dalej do nastepnej rundy ?
slyszalem ze jastrzebski wegiel sie zakwalifikowal dalej a zajmie 3 miejsce w grupie a grup jest 4 po 5 druzyn to w koncu z 20 klubow dalej bedzie grac chyba nie 8 ale 12 czy 16 klubow ?
a moze jastrzebie sie nie zakwalifikowalo dalej ?
moze ktos wie ?


do nastepnej rundy przechodzi 12 zespolow

#275297 18/01/2005 22:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Myśle po pobieżnej analizie ze spokojnie powinno wygrac Treviso. Do tego myśle dodac D.Moskwa i Paris Volley które mam nadzieje nie oleją meczu bo graja o pietruszke mając awans w kieszeni.

#275298 08/02/2005 20:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
442 17:00 D.Moskwa - Lok.Belgorod 1.35 - 2.60
443 18:00 Jastrzebski Wegiel - Noliko 1.50 - 2.10
444 19:00 SCC Berlin - Paris Volley 2.30 - 1.45
445 20:15 Friedrichshafen - Panathinaikos 1.60 - 2.00
446 20:15 Hot Volleys Wieden - Treviso 2.70 - 1.30

co myslicie o jutrzejszych meczach:)?

kursy z STSa

pozdro.:)

#275299 09/02/2005 00:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[Linked Image] vs [Linked Image]



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />[color:"blue"] Jastrzębski Węgiel[/color] (POL) vs Noliko Maaseik (BEL) --> [color:"red"]( 1 )[/color] --> 1.50



"I. Prielożny: Zagramy w najsilniejszym ustawieniu
(08.02.2005, 01:26)

- W drużynie wyczuwalne jest pozytywne napięcie, zawodnicy są skoncentrowani, żądni sukcesu. Zagramy w najsilniejszym ustawieniu. Jedynie Przemek Michalczyk, który ma problemy z kolanem, być może będzie potrzebował pomocy lekarza i użycia środków przeciwbólowych. Do zdrowia wrócił natomiast kontuzjowany wcześniej Jose Rivera - mówi trener Jastrzębskiego Węgla Igor Prielożny przed meczem z Noliko

Noliko to dość silny rywal.

- Zgadza się. Oni grają na poziomie naszej czołówki ligowej. Ich mocne strony to niewątpliwie blok, gra w obronie. Pod względem warunków fizycznych chyba nieco nas przewyższają - środkowi i przyjmujący mają powyżej dwóch metrów. Zapowiada się ciekawa konfrontacja. Liczę na komplet widzów w Spodku. W tej hali jeszcze nie przegraliśmy i myślę, że podtrzymamy passę. "



Mimo iz Noiko wydaje sie na pozor silnym rywalem.. (komplet zwyciestw w swojej rodzimej lidze, belgijskiej - respekt) jednak liga belgijska mocno odbiega poziomem od naszej polskiej dobrej siatkowki.. nie sadze aby siatkarze Noiko ugrali wiecej niz jednego seta.. stawka jest 1/8 LM



Link do officialnej stronki klubu Jastrzębskiego Węgla :
klik [ksjastrzebskiwegiel.pl]

Link do officialnej stronki klubu Noiko :
klik [ksjastrzebskiwegiel.pl]



Poczatek spotkania : 18:00 [-Polsat Sport-]


Mecz rewanzowy 15 lutergo w Belgii

#275300 09/02/2005 09:28
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Mi się wydaje że kurs na Noliko w B&W 2.25 to duża okazja... według mnie kurs przesadzony, widziałem kilkakrotnie Noliko w akcji zarówno na żywo jak i w telewizji i sądze że mają spore szanse na ogranie Jastrzebia, który w meczu ze Skrą kompletnie się nie spisał... z typowaniem jeszcze się wstrzymam i poczekam na kolejen opinie z waszej strony!

#275301 09/02/2005 12:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
nie wiecie czy Prof wystawi kursy na siatkowke?

#275302 09/02/2005 13:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Quote
Mi się wydaje że kurs na Noliko w B&W 2.25 to duża okazja... według mnie kurs przesadzony, widziałem kilkakrotnie Noliko w akcji zarówno na żywo jak i w telewizji i sądze że mają spore szanse na ogranie Jastrzebia, który w meczu ze Skrą kompletnie się nie spisał... z typowaniem jeszcze się wstrzymam i poczekam na kolejen opinie z waszej strony!
Noliko w gamebookers juz 3.00. No chyba sobie jaja robia. Toz to nie byle jaki zespol przyjezdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Widocznie kupa ludzi rzucial sie na jedyneczke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#275303 09/02/2005 13:22
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
...i dobrze w B&W mamy już 2.90 i to poprostu trzeba zagrać!

solidny value bet

#275304 09/02/2005 13:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
nie wiecie czy Prof wystawi kursy na siatkowke?

nie wystawi

#275305 09/02/2005 17:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
Dynamo dało ciała 0-3 u siebie

#275306 09/02/2005 17:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No to Jastrzebski daje ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i to mocno..

#275307 09/02/2005 19:27
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Pięknie NOLIKO weszło... stare dobre NOLIKO jeszcze z czasów jak grali z Częstochowskim AZS-em - ciągle grają tak samo i teraz dali mi zarobić po pięknym kursie 2.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)

#275308 09/02/2005 22:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Dzieki lukboj za informacje. Napisales bardzo sensowne zdanie i to mnie ostatecznie przekonalo, zeby zagrac

"widziałem kilkakrotnie Noliko w akcji zarówno na żywo jak i w telewizji i sądze że mają spore szanse na ogranie Jastrzebia, który w meczu ze Skrą kompletnie się nie spisał.."

Jadno zdanie niosace tyle informacji - faktow - plus ten rewelacyjny kurs i to, ze to przyjezdzal nie byle kto i dodatkowo ranga rozgrywek = <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Duze piwo dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pozdrawiam

#275309 10/02/2005 13:34
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
teraz patrząc na kursy z pierwszego meczu, to rewanż w Belgii powinien być przez bukmacherów widziany mniej więcej tak:

1.85 - 1.85

ale zapewne niestety tak nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#275310 16/02/2005 18:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
witam
moglby ktos podac wynik meczu
Panathinaikos - Friedrichshafen

z gory dz, pozdr

#275311 16/02/2005 18:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
PAO 3-1


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel), 648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,635
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1