|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
helpppppp no jzu wszytkiego probowałem, lech ekipa mocna a w 20 meczach chyba 16 bramek strzelili, 25 strzałów = 1 bramka albo zadnej, choc jade na patchu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Tez mam ten problem - 10 strzalow w meczu, 1 celny, 0 goli...
A jak u ciebie z liczba celnych strzalow? Moze zbyt duzo strzalow z dystansu? Sprobuj dac napastnikom Free Role.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
ja po 10 kolejkach Tottenhamem jestem na...17. miejscu, z jedna tylko wygrana  jakie to autentyczne  tez u mnie napastnicy maja problem ze skutecznoscia, a Bent to juz tragedia wrecz  nic trzeba walczyc - moze mnie zwolnia i w koncu Tott' zacznie grac, w koncu jestem obcokrajowcem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
U mnie na razie całkiem, całkiem 3 mecze 8 goli strzelonych 0 straconych 9 pkt  Jaką gracie taktyką? Ja mam 1-4-3-2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
ja ze standardowej 1-4-4-2 zrobilem sobie cos w stylu 1-4-1-3-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 17 |
mi odziwo tym razem idzie tak jakbym chcial ...gram Gornikiem i jestem teraz na 3 miejscu  , ale 4 Wisla ma tyle samo oczek gram 4-4-2 i mam poustawiane polecenia dla kazdego gracza a takze jak maja wykonywac rozne i takie tam... pierwsza jedenastka gram tylko lige reszte meczy gram drugim garniturem... a pod wzgledem strzelonych bramek jestem 2 w lidze zaraz po Lechu atak : Zahorski,Pinto zmiennicy (Leo, Pitry ,i mlody Łysiak) powoli lapie mnie teraz chyba kryzys formy ...bo coraz ciezej sie gra mecze... jak ktos ma rady na kryzys to chetnie poslucham.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
nie wiem jak to sie stalo ale jakos zmienialo mi nicka...post od john'a oczywiscie byl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No to i ja zacząłem kariere w pełnej wersji ;)Na pierwszy ogeiń Koguty. ja po 10 kolejkach Tottenhamem jestem na...17. miejscu, z jedna tylko wygrana  jakie to autentyczne  tez u mnie napastnicy maja problem ze skutecznoscia, a Bent to juz tragedia wrecz  nic trzeba walczyc - moze mnie zwolnia i w koncu Tott' zacznie grac, w koncu jestem obcokrajowcem  Ja dopiero po sparingach, ale moge potwierdzić opinie co do Benta  Nawet z metra nie potrafi celnie uderzyć. Lige zaczynam od spotkania z City, może uda się wygrać jakimś cudem. Strasznie trudny ten FM. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
no trudniejsyz od poprzednich, wrzucielm city, 6 sparingow z l.portugalska po 8-0 i wyzej, przychdozi liga i strzelenie 1 bramki to cud, malo im zylka nie peknie jak uda sie trafic,przy 65% posiadania i 15 strzalach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
moze palisz psychicznie zawodnikow przed meczem?? czuja zbyt duza presje i wtedy wlasnie niemilosiernie pudluja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
robinho,jo,balotelli,quagiarella, i na 9 meczy z rzędu 0-0, a w sparingach jo na 3 mecze 8 bramek:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Azzaro, pokaż taktyke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
4-4-2 + offensive do przodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
a te 15 strzałów to w bramke? :> Ile w tym setek? U mnie w sparingach ze słabeuszami wyglądało to wszystko słabo, ale chyba znalazłem odpowiednią taktyke i w lidze jest nieźle na początku  4 mecze i 10 punktów. Skuteczność na niezłym poziomie, niestety teraz mi Pavluchenko wypadł ze składu, a na nim opierałem taktyke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
[ Linked Image] Dla takich spotkań warto grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
@Kameleon, zarzuc linkiem do logopacka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
no i w dupe z west bromwich:/8 strzałów z tego 5 w bramke i 2 setki ,bromwich 2 strzaly i mecz 0-1 w du..:/brak mi sil:)pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja zacząłem River Plate i narazie 7 meczow zagralem i bilans 5-1-1 9:2. Ale 3 mecze grałem ze słabiakami a moi mieli duże problemy żeby strzelić gole. Za to rywale w tych meczach nawet strzału nie oddali. Widziałem, że Benzema do Spurs za 8mln euro poszedł  Asystent mi ciągle mówi, że za duża przestrzeń między obroną a pomocą. Wszystkiego próbowałem ale wg. niego wciąż jest źle. No ale 2 gole stracone to chyba gość się myli. Pewnie ocena asystenta zależy przede wszystkim od jego atrybutów a on nie ma za dużych zwłaszcza jeśli chodzi o znajomość taktyki. Podoba mi się pokazywanie w trakcie meczu motywacji zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Widziałem, że Benzema do Spurs za 8mln euro poszedł  a odemnie chcieli 65mln€.... szok grajac ze slabeuszami dobrym rozwiazaniem jest ustawic pressing na kazdego zawodnika z osobna, plus grac przy przeciwniku na calym boisku. mozna tez wysunas linie obrony. plus oczywiscie ofensywne nastawienie. ja przy takim nastawieniu druzyny odprawiam dolne partie tabeli z 2-3 bramkami
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|