Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
helpppppp no jzu wszytkiego probowałem, lech ekipa mocna a w 20 meczach chyba 16 bramek strzelili, 25 strzałów = 1 bramka albo zadnej, choc jade na patchu

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Tez mam ten problem - 10 strzalow w meczu, 1 celny, 0 goli...

A jak u ciebie z liczba celnych strzalow? Moze zbyt duzo strzalow z dystansu? Sprobuj dac napastnikom Free Role.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
ja po 10 kolejkach Tottenhamem jestem na...17. miejscu, z jedna tylko wygrana smirk jakie to autentyczne laugh

tez u mnie napastnicy maja problem ze skutecznoscia, a Bent to juz tragedia wrecz smirk nic trzeba walczyc - moze mnie zwolnia i w koncu Tott' zacznie grac, w koncu jestem obcokrajowcem laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
U mnie na razie całkiem, całkiem
3 mecze
8 goli strzelonych
0 straconych
9 pkt
smile
Jaką gracie taktyką? Ja mam 1-4-3-2-1

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
ja ze standardowej 1-4-4-2 zrobilem sobie cos w stylu 1-4-1-3-2.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 17
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 17
mi odziwo tym razem idzie tak jakbym chcial ...gram Gornikiem i jestem teraz na 3 miejscusmile, ale 4 Wisla ma tyle samo oczek

gram 4-4-2 i mam poustawiane polecenia dla kazdego gracza a takze jak maja wykonywac rozne i takie tam...

pierwsza jedenastka gram tylko lige reszte meczy gram drugim garniturem...

a pod wzgledem strzelonych bramek jestem 2 w lidze zaraz po Lechu
atak : Zahorski,Pinto zmiennicy (Leo, Pitry ,i mlody Łysiak)
powoli lapie mnie teraz chyba kryzys formy ...bo coraz ciezej sie gra mecze...

jak ktos ma rady na kryzys to chetnie poslucham.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
nie wiem jak to sie stalo ale jakos zmienialo mi nicka...post od john'a oczywiscie byl smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No to i ja zacząłem kariere w pełnej wersji ;)Na pierwszy ogeiń Koguty.

Originally Posted by juancarlos
ja po 10 kolejkach Tottenhamem jestem na...17. miejscu, z jedna tylko wygrana smirk jakie to autentyczne laugh

tez u mnie napastnicy maja problem ze skutecznoscia, a Bent to juz tragedia wrecz smirk nic trzeba walczyc - moze mnie zwolnia i w koncu Tott' zacznie grac, w koncu jestem obcokrajowcem laugh

Ja dopiero po sparingach, ale moge potwierdzić opinie co do Benta grin Nawet z metra nie potrafi celnie uderzyć. Lige zaczynam od spotkania z City, może uda się wygrać jakimś cudem.

Strasznie trudny ten FM. tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
no trudniejsyz od poprzednich, wrzucielm city, 6 sparingow z l.portugalska po 8-0 i wyzej, przychdozi liga i strzelenie 1 bramki to cud, malo im zylka nie peknie jak uda sie trafic,przy 65% posiadania i 15 strzalach

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
moze palisz psychicznie zawodnikow przed meczem?? czuja zbyt duza presje i wtedy wlasnie niemilosiernie pudluja

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
robinho,jo,balotelli,quagiarella, i na 9 meczy z rzędu 0-0, a w sparingach jo na 3 mecze 8 bramek:/

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Azzaro, pokaż taktyke smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
4-4-2 + offensive do przodu

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
a te 15 strzałów to w bramke? :> Ile w tym setek? U mnie w sparingach ze słabeuszami wyglądało to wszystko słabo, ale chyba znalazłem odpowiednią taktyke i w lidze jest nieźle na początku smile 4 mecze i 10 punktów. Skuteczność na niezłym poziomie, niestety teraz mi Pavluchenko wypadł ze składu, a na nim opierałem taktyke tongue

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
[Linked Image]

Dla takich spotkań warto grać wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
@Kameleon, zarzuc linkiem do logopacka grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
skopiowałem sobie z folderu z FM 08 wink

http://forumcm.net/index.php?showtopic=2225&st=0&start=0 tutaj znajdziesz sporo grafik.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
no i w dupe z west bromwich:/8 strzałów z tego 5 w bramke i 2 setki ,bromwich 2 strzaly i mecz 0-1 w du..:/brak mi sil:)pomocy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ja zacząłem River Plate i narazie 7 meczow zagralem i bilans 5-1-1 9:2. Ale 3 mecze grałem ze słabiakami a moi mieli duże problemy żeby strzelić gole. Za to rywale w tych meczach nawet strzału nie oddali.
Widziałem, że Benzema do Spurs za 8mln euro poszedł laugh

Asystent mi ciągle mówi, że za duża przestrzeń między obroną a pomocą. Wszystkiego próbowałem ale wg. niego wciąż jest źle. No ale 2 gole stracone to chyba gość się myli. Pewnie ocena asystenta zależy przede wszystkim od jego atrybutów a on nie ma za dużych zwłaszcza jeśli chodzi o znajomość taktyki.
Podoba mi się pokazywanie w trakcie meczu motywacji zawodników.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Marcel
Widziałem, że Benzema do Spurs za 8mln euro poszedł laugh

a odemnie chcieli 65mln€.... szok

grajac ze slabeuszami dobrym rozwiazaniem jest ustawic pressing na kazdego zawodnika z osobna, plus grac przy przeciwniku na calym boisku. mozna tez wysunas linie obrony. plus oczywiscie ofensywne nastawienie. ja przy takim nastawieniu druzyny odprawiam dolne partie tabeli z 2-3 bramkami

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, burbon, Sensei, forty, $-man, ANZELMO, alfa, kamel), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1