Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#276327 07/01/2005 11:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Dzisiejsze mecze:
Raptors - Bucks -/+5,5pkt un/ov 202
Magic - Bobcats -/+ 10,5pkt un/ov 200,5
Celtics - Pistons un/ov 189
Nets - Warriors brak kursow
Hawks - Kings +/-9,5pkt un/ov 200
Grizzlies - Hornets -/+11pkt un/ov 181,5
Timberwolves - Sixers brak kursow
Bulls - Jazz -/+5pkt un/ov 182
Blazers - Heat brak kursow
Lakers - Rockets -/+3pkt un/ov 191

Bonus: Unibet
#276328 07/01/2005 12:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
Grizzlies - Hornets -/+11pkt typ 1

Nie ukrywam, ze wrazenie zrobilo na mnie wczorajsze, a wlasciwie dzisiejsze zwyciestwo nad Detroit Pistons i to ponad 20 pkt. Zaaplikowac mistrzowskiej ekipie ponad setke na jej wlasnym parkiecie to tez niezla sztuka. Grizzlies prezentuja sie ostatnio bardzo dobrze: na ostatnich 10 spotkan wygrali 8. Co prawda ich bilans u sibie (10-7) nie jest imponujacy, ale co mozna powiedziec o bilansie wyjazdowych meczy Hornets (1-16!!!). Gracze z New Orleans prezentuja sie w tym sezonie zalosnie: z 30 meczow wygrali tylko 2. Ostatnie mecze wyjazdowe konczyly sie nastepujacymi roznicami: - 18 w Bostonie i Indianie, -9 w Cleveland, -12 i -9 w L.A. oraz - 36!!! z KIngs. Z checia wyslucham opini do w/w typu.
pozdrawiam

#276329 07/01/2005 12:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
jak na razie:
raptors -hp - we wlasnej hali ciezko ich pokonac, ostatnio wygrana u siebie z sacramento, dzisiaj kozly nie powinny stawic oporu, handicap niski, mysle ze warty grania
kings -hp, roznica przynajmniej jednej klasy, po ostatniej porazce kingsi przystapia do spotkania zmobilizowani, hp nieduzy, atlanta w ty msezonie raczej dostarczyciel zwyciestw, przewiduje gladka wygrana webbera i spolki
miami napewno zagram na zwyciestwo, nie wiem jak z hp, na razie nie ma, prawdopodobnie sie skusze
chicago -hp - w swojej hali chicago wygrywali juz nie z takimi ekipami, utah ciagle oslabiona brakiem kirilenki, jeden z pewniejszych meczow dzisiaj jak dla mnie

co do pozostalych spotkan:
w koncu wygrana minnesoty, nie dopuszczam takiej mozliwosci, zeby dzisiaj sixers z nimi wygrali
powaznie zastanawiam sie nad +hp, dla rakiet, mcgrady z kobem dzisiaj sporo powinni narzucac (zbieraja $$$ za tsunami), bryant nie ma za bardzo na kogo liczyc w zespole, houston mimo silnego skladu, tez nie graja za dobrze, chociaz ostatnio mieli przeblyski, dzisiaj moim zdaniem wywioza z LA zwyciestwo
memphis -hp, glownie ze wzgledu na wczorajsza wygrana, potencjal duzo wiekszy niz hornets
orlando chyba kryzys tez juz ma za soba, chociaz dzisiaj jeszcze odpuszcze, zeby sprawdzic czy faktycznie juz po krryzysie

nie ruszam:
detroit i new jersey

#276330 07/01/2005 13:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dzisiaj sporo meczyków, ale po ostatanich dniach zmieniam system gry /zdecydowanie mniej meczyków/.
Narazie wybrałem 3 typy /wg. mnie najpewniejsze/
1,2) Raptors - Bucks 1(-5,5) i ov 202
Jak Raptors grają u siebie nie trzeba rekomendować. Wygrana z SAC jest potwierdzeniem.
To że preferują radosny basket to też nie odkrycie, zresztą podobny styl preferują gracze Milwaukee. Gdyby linia była 210 też grałbym over
3) Lakers - Rockets 1(-3,0)
Obie drużyny przeżywaja kryzys formy. Koben naprzeciwko T-Maca - sądzę, że po paru słabszych występach trzeba u siebie troszkę porzucać. Główne kryterium wyboru - własna hala + dobry w niej bilans.
Pozdrawiam
KRAJAN

#276331 07/01/2005 14:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
mam podobne odczucia - raptors i lakers handi...ale po 2 ostatnich dniach zastanawiam sie czy nie postawic na odwrot, powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#276332 07/01/2005 14:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Ja na dziesiaj wybralem dwa zdarzemnia.
Pierwsze to
Atl-Sac 2
Sacramento ma zdecydowanie wiekszą sile ataku, ostani mecz z toronto nie przynosi im chluby jest wiec szansa na rechabilitacje.Atlanta nie jest zespołem ktorego mozna sie obawiac, wystarcczy go niezlekcewazyc.

drugie zdarzenie to
under w meczu Tor-Mil linia 202
wiadomo jak to jest z typowniem under/over, robimy dlugie analizy a poniej okazuje sie ze wszystko bierze w leb, bo nagle wszyscy trafiaja, albo nagle przestaja trafiac.
graja dwie druzyny za wschodu, gdzie zawsze dominowala oborna, co prawda mil i tor troche odbiegaja od tego ale mysle ze linia jest troche wysoka zeby powiedzmy dwie druzyny przekroczyly 100


dakid

#276333 07/01/2005 14:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
moje typy na dzisiaj

pary i hp z totomix

1 strzelcy

Bryant - Mcgrady 1 - kobe mimo ze mniej regularny
niz tracy to jednak dzisiaj odniesie zwyciestwo czuje ze dzisiaj rzuci z przynajmniej 5 pkt wiecej niz t-mac

Randolph - S. O'Neal 2 - kurs 1,65 jest chyba promocją shaq ostatnio bardo dobre mecze i w koncu wolne coraz czesciej rzuca a zach to jednak slabsze ogniwo tej pary

Curry - Boozer 2 - byki we wlasnej hali a boozer bedzie musiał wziac odpowiedzialnosc za zdobywanie pkt typuje min. 5 pkt wiecej na konto carlosa

Gasol - Nailon 1 -statystyki mowia same za siebie

Cassel - Iverson 2 -cassel bardzo nierówny rzuci raz 5 a pozniej 20pkt ale i te 20 bedzie za mało na allena

J.Rose - Redd 2 -micheal ma ostatnio dobre wystepy jest jedna z sil napedowowych slabych kozłow i jest regularny w punktowaniu

Howard - Okafor 2 -kurs 1,35 mimo ze niewielki to jednak jak dla mnie to rozdawanie pieniedzy ludziom mysle ze
do kazdego kuponu trzeba podczepic tą parę

#276334 07/01/2005 15:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
2 mecze

miami -3 -niski i w dodatku prawie pewny nic tylko grac

charlotte +11 -orlando nie zrobi tutaj pogromu a bobcatsi nieprzewidywalni dzisiaj na +

boston over 188 - detroit tez nie jest najgorsze w offensive

minnesota - taka wpadka jak z charlotte tutaj sie nie przydarzy niespodzianki

a z niespodzianek

hornets - ktos musi zatrzymac memphis a najlepiej jak zrobi to najsłasza druzyna ligi ktora musi szukac kolejnego zwyciestwa

pozdro

kardynal20

#276335 07/01/2005 15:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a moj głowny kupon na dzisiaj to


portland - miami -3 - 2
howard - okafor - 2
cassel - iverson - 2
gasol - nailon - 1
curry - boozer - 2



najpewniejsze z pewnych(mimo ze nigdy nic nie jest pewne hehe)
przypominam ze TOTOMIX do 19 ja zagrałem to za stówke i licze ze wejdzie



pozdrawiam

kardyna20

#276336 07/01/2005 15:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Poszło dziś za drobne w TOTO bo coś NBA nas ostatnio robi w balona:
Toronto - Milwaukee [color:"green"] 1.55 [/color]

Memphis - NO [color:"green"]1.18 Jakoś obawiam się o HC w tym meczu bo niedźwiadki rzadko tak dużą rużnicą wygrywają ,zapewne taktyka trenera jest taka żeby się za bardzo nie przemęczać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]

Chicaho - Utah (0-4) [color:"green"] 1.9 jakdotąd Chicago mnie jeszcze nie zawiodło więc może i dziś tak będzie[/color]

Portland - Miami [color:"green"] 1.7 [/color]
Minnesota - Phila [color:"green"]AI będzie grał z kontuzyją trochę większa niż zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1.28 [/color]
+
Hokej extra klasa fińska HIFK - TPS under 5,5[color:"green"] 1.7[/color]

AKO 12.8*0.9

Last edited by stypa; 07/01/2005 15:45.
#276337 07/01/2005 16:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie

Tak na pierwszy rzut oka to jak nic biore Toronto -5,5, graja naprawde swietna radosnoa koszykowke, Morris Petterson i Chris Bosh swietna robota, do tego Jalen Rose ostatnio z lawki ale spokojnie dorzuca cos dwucyfrowego. Punkt 2. programu to Grizzlies -11, po wczorajszym rozwaleniu Detroit 22, ostatnio takze minnesoty 9, 10 jazz i 20 clippersow no nie widze innego wyjscia niz zlamanie tego handi, to w koncu new orleans hornets (bez urazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Handi na Miami ciut za wysokie jak dla mnie (-7). Kusi mnie bardzo Detroit mamy level ball, kilka dni temu w auburn 100-88 dla detroit... ale czy oni sa w kryzysie czy wczoraj to byla wpadka... jak na razie raczej tylko te 3 pozycje, moze charlotte z handi dodatnim +10,5, z tymze orlando jeszt szalenie nieobliczalne i nie gram ani na nich ani przeciwko nim przez jakis czas... trzymam reke na pulsie

Pozdrawiam
Dominik

#276338 07/01/2005 16:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
New Orleans Hornets at Memphis Grizzlies under 182.5

Do zagrania jako regres według mnie nie dłuższy niż 3 mecze
Uzasadnienie czysto statystyczno matematyczne, ale w wiekszosci przypadkow potwierdza sie gdyz jak wiemy ciagi zdarzen nie moga trwac w nieskonczonosc.
Orlean ma na swoim koncie 7 overow z rzedu i watpie by dociagneli do 10.

#276339 07/01/2005 16:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Juz sie skusilem... Zagralem Toronto -5.0 w Pinnacle swietny kurs 1,96, bardzo dobra linia, wydaje mi sie ze wieczorkiem sie zwiekszy, no i expekt mnie zadziwil, po pierwsze wystawili WSZYSTKIE mecze na dzisiejsza noc (moze poskutkowaly mejle z pretensjami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a poza tym swietny kurs na Detroit moneyline - 1,96, lepszy znalazlem tylko u Stana Jamesa, ale nie mam tam konta... Takze 2 juz poszly, teraz rozpatruje jeszcze memphis...

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 07/01/2005 16:56.
#276340 07/01/2005 17:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Juz sie skusilem... Zagralem Toronto -5.0 w Pinnacle swietny kurs 1,96, bardzo dobra linia, wydaje mi sie ze wieczorkiem sie zwiekszy,

Jeszcze bladym świtem,po wtopie Seattle,przeglądałem ofertę na dziś i na 99% zaplanowałem grac Toronto z handi.
Wtedy był -5,5 ,teraz jest równe 5,0.

Niedawno przejrzalem "światowe trendy":-) i widze przewagę zakładów na plus spread Milwaukee.

Nie znalazłem żadnych argumentów za Kozłami,biorąc pod uwagę czysto sportowe,no może poza jednym.
Od paru lat Milwaukee zawsze wyjeżdża z Toronto z tarczą i ktos sie może smiac albo nie,ale historia też gra w basket.

Dla mnie to akurat kontrargument i wręcz bardzo dobrze,że tak się układały ostatnie H2H.

Bedące w dość dobrej formie Raptors powinni dziś,po kilku latach prób,pokonać Bucks i to co najmniej różnicą handicapu.

Mój główny typ na dziś

TOR - MIL 1(-5,0)

Z typowaniem u/o sie wstrzymam - wczorajszy under w stolicy zmarnował mi pewniaka-Ginobiliego(kombo grałem).

Pozdrawiam

amkwish

PS.O 1:30 w NBA+ mecz Boston-Detroit.

Last edited by amkwish; 07/01/2005 17:24.
#276341 07/01/2005 17:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeszcze uzupełnienie do meczu w Toronto:

Toronto hen playing on Friday are 1-9

Milwaukee ATS on 0 day rest 6-0-0

Może dlatego ludzie graja na Milwaukee ?:-)

Pozdrawiam

amkwish

#276342 07/01/2005 17:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja również zagrałem wstępnie Toronto , ale bez hc w Totomixie, w dubelku z promocją dnia: Miami (-3,0)
Oczywiście promocja w sensie wysokosci hc, a nie, że to jest bankowy typ....

#276343 07/01/2005 17:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No i chyba na 100 % zagram under w Chicago , jak narazie jest linia 183,0 pkt

#276344 07/01/2005 17:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Ja również zagrałem wstępnie Toronto , ale bez hc w Totomixie, w dubelku z promocją dnia: Miami (-3,0)
Oczywiście promocja w sensie wysokosci hc, a nie, że to jest bankowy typ....

O kurde Miami -3.0???? Co to ma byc? Totomix ma swietnych analizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#276345 07/01/2005 17:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
...no i expekt mnie zadziwil, po pierwsze wystawili WSZYSTKIE mecze na dzisiejsza noc (moze poskutkowaly mejle z pretensjami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ....

Pozdrawiam
Dominik

hehehe....nie tylko Twoje...

Ja mam całą kolekcję moich do nich i ich odpowiedzi...
Ale jak to mówią...kupą mości panowie, kupą....

sory, ze nie taemat...

#276346 07/01/2005 18:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś spróbuję zagrać coś czego dotychczas nie grałem
Teaser:
1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 197.5)
2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (-0.5)
3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 193.5)
4. Sacramento Kings (-4.5) vs Atlanta Hawks
5. Golden State Warriors/New Jersey Nets (U 195.5)
6. Philadelphia 76ers vs Minnesota Timberwolves (-4.5)
AKO = 7.00
Jak oceniacie szanse tego kuponiku - bo takim systemem gram po raz pierwszy.
Ad 1 i 2) opisałem wcześniej
Ad3)Orlando należy do zespolów grających bardzo ofensywnie, a i Bobki lubią sobie porzucać. Sądzę że pęknie 200 punktów, ale dla pewności obniżyłem linię
Ad4) Obniżony -hp bo Atlanta u siebie potrafi powalczyć, a hp9,0 wydało mi sie trochę przydużawe.
Ad5) NJN powinno wygrać, ale nie sądzę by dorzucilo do setki, GS proporcjonalnie mniej.
Ad6) Po ostatnich wtopach Wilki muszą wreszcie pokazać na co ich stać. Obniżyłem trochę hp bo ostatnio troszke w nich zwątpilem
Pozdrawiam
KRAJAN

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1