|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
Witam, jak w temacie. Zdaje sie ze padl monitor lub grafika lub cos innego... Otoz po wlaczeniu monitora pojawiaja sie biale pionowe pasy(w liczbie 5) i na tych bialych pojawiaja sie co jakis czas jakies plamki inne paski i potem znow biale i tak w kolko...czyzby padl monitor? Nie podlaczalem jeszcze monitora ani grafy do innego kompa wiec nie wiem. Chcialem poznac na sucho opinie.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ciężko stwierdzić. Wg mnie bardziej prawdopodobny jest monitor, ale sam miałem podobne objawy z porysowaną kartą graficzną. Także podepnij pod inne podzespoły i wtedy kombinuj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
to samo na innym sprawnym monitorze...takze monitor jest ok. Zdaje sie ze kart graficznych sie nie naprawia, chyba trzeba kupic nową a szkoda bo ta obecna to dosc mocny "Radek" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Proponuje sprobowac docisnac karte graficzna. Czasem tak bywa, ze cos nie styka. Mialem tak z poprzednim kompem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja mialem ten problem na starym radeonie, problem - grafa, nie wiem jak u Ciebie. A nie mozesz tego sprawdzic na innym kompie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka