Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#276789 12/01/2005 16:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
*** wszystko cofnęli i nie odpisują na maile.

Bonus: Unibet
#276790 12/01/2005 16:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
e no chyba baw 1 set musi byc rozegrany tak samo ma unibet, sporting natomiast expekt ma tak samo jak naziemne czyli pilka musi byc rozegrana

Skoro tak uwazasz niech bedzie. Ja tam widze w regulaminie, ze 1 pilka ale jak ktos woli sie domyslac niz przeczytac kilka zdan to jego sprawa.

Ale ze akurat w BW nie jest tak latwo moze znalezc to macie:
A tennis match that ends in a walkover (w.o.) is declared valid as soon as the first ball of the match is played. the winner is always the player which is declared the winner by the match referee.

With matches that end in a walkover (w.o.), “set bets” as well the special bet “How will the sets proceed?“ will be declared void and all stakes will be returned.

Pozdrowienia

Wojtek

#276791 12/01/2005 20:01
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
A czy kase do baw można wpłacić na poczcie ? I czy może mi jes wpłacic kolega ? Nie muszą być moje dane ?

#276792 12/01/2005 22:15
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
A czy kase do baw można wpłacić na poczcie ? I czy może mi jes wpłacic kolega ? Nie muszą być moje dane ?

A od kiedy to na poczcie potrzebne są dane wpłacającego? Niech wypełni blankiecik na twoje nazwisko itd, wpłacać się da, przejrzyj temat o BAW to znajdziesz dokładnie co wypełniać na blankiecie (wpłata do DeutcheBank)

#276793 13/01/2005 08:49
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy ktoś ma informację do kiedy BAW będzie nieczynne? Jest napisane, że sobie udoskonalają system, więc jest nadzieja że to jest ttylko na jedną noc, a nie atak na server.

#276794 13/01/2005 11:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
Czy ktoś ma informację do kiedy BAW będzie nieczynne? Jest napisane, że sobie udoskonalają system, więc jest nadzieja że to jest ttylko na jedną noc, a nie atak na server.

i ciekawe od której godziny tak jest... bo chcialem dziś parę rzeczy obstawić...

#276795 13/01/2005 12:13
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
najwidoczniej do okolo 18.. ale pewnie sie przedluży

#276796 13/01/2005 12:15
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jest tak od około 3-4 w nocy, o 2 jeszcze postawiłem kilka kuponów, z pół godziny później jeszcze działał, ale już około 4 niestety nie. Ciekawi mnie tylko czy to jest rzeczywiście jakaś konserwacja (czemu w takim razie nie zrobili tego w poniedziałek, kiedy tradycyjnie jest najmnije do grania) czy to atak hakerów

#276797 13/01/2005 12:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
wątpię że to konserwacja.... byłoby głupotą z ich strony i stratą finansowa taki ruch we czwartek.
Na bank mają jakieś problemy - tylko jakie ... ??
Czemu Funfel myślisz, że do 18-tej ??

#276798 13/01/2005 12:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
przez chwile napisane bylo ze w celu ulepszenia dzialania oraz dostospowania do potzreb naszych klientow serdecznie przepraszaja ale bedzie do ok 18 nieczynny, pozdro

#276799 13/01/2005 12:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
aha.... zobaczymy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#276800 13/01/2005 13:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Aktualnie staramy się dopasować naszą stronę do potrzeb naszych graczy i usprawnić jej działanie. W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi strona nie będzie dostępna do ok. godziny 18:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą już niebawem będziesz mógł przetestować w pełnym, ulepszonym i zmodernizowanym wydaniu.

Twój team z betandwin

#276801 13/01/2005 13:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
*** oni sa nie powaznie delikatnie mowiac.takie naprawy ,ulepszenia zalatwia sie w godzinach gdzie jest najmniejszy ruch w serwisie czyli w godzinach nocnych .A nie qwa wyskoczyli o 12 w poludnie z ulepszeniem systemu.i nie mozna zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#276802 13/01/2005 15:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Aktualnie staramy się dopasować naszą stronę do potrzeb naszych graczy i usprawnić jej działanie. W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi strona nie będzie dostępna do ok. godziny 18:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą już niebawem będziesz mógł przetestować w pełnym, ulepszonym i zmodernizowanym wydaniu.

Twój team z betandwin
Widze, że na forum są ludzie z tej firmy to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Proszę o częstsze odwiedzanie tego tematu wkońcu ludzie rozmawiają na temat tej firmy i najczęściej spotykanych problemach(oby ich jak najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#276803 13/01/2005 15:51
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Witam.

Mam dwa pytanka.

1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ?
2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin

#276804 13/01/2005 16:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Witam.

Mam dwa pytanka.

1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ?
2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin

ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach

#276805 13/01/2005 16:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Quote
Witam.

Mam dwa pytanka.

1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ?
2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin

ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach

Z Faxem to będzie problem,chyba że by na poczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Czy moge odrazu po wpłacie puscic faxa nie informując ich ?

Prosze o odpowiedź na 2 pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#276806 13/01/2005 17:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Szanowny użytkowniku betandwin.com,

Aktualnie staramy się dopasować naszą stronę do potrzeb naszych graczy i usprawnić jej działanie. W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi strona nie będzie dostępna do ok. godziny 20:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą już niebawem będziesz mógł przetestować w pełnym, ulepszonym i zmodernizowanym wydaniu.
Twój team z betandwin


*** paranoja :/

#276807 13/01/2005 17:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Quote
Witam.

Mam dwa pytanka.

1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ?
2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin

ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach

ja wplacalem tez przekazem i kasa mi szla 4 dni. a apropo tych faksow to takiego czegos nie uznaja podobno.chcialem tak zrobic ale dostalem negatywna odpowiedz.kase bedziesz mail na koncie jak wplacona suma dotrze na ich konto to tego samego dnia zapisuja depozyt na twoim koncie

Pozdrawim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#276808 13/01/2005 17:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
przez chwile napisane bylo ze w celu ulepszenia dzialania oraz dostospowania do potzreb naszych klientow serdecznie przepraszaja ale bedzie do ok 18 nieczynny, pozdro

.....już do 20!
a ja nie jestem pewien czy postawiłem Undrea /czy overa w nba...,zawsze zapisuje albo drukuje ,a wczoraj nie...
no cóż wiadomo trzynasty -wszystkosięzdarzyćmoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1