|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
*** wszystko cofnęli i nie odpisują na maile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
e no chyba baw 1 set musi byc rozegrany tak samo ma unibet, sporting natomiast expekt ma tak samo jak naziemne czyli pilka musi byc rozegrana Skoro tak uwazasz niech bedzie. Ja tam widze w regulaminie, ze 1 pilka ale jak ktos woli sie domyslac niz przeczytac kilka zdan to jego sprawa. Ale ze akurat w BW nie jest tak latwo moze znalezc to macie: A tennis match that ends in a walkover (w.o.) is declared valid as soon as the first ball of the match is played. the winner is always the player which is declared the winner by the match referee. With matches that end in a walkover (w.o.), “set bets” as well the special bet “How will the sets proceed?“ will be declared void and all stakes will be returned. Pozdrowienia Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
A czy kase do baw można wpłacić na poczcie ? I czy może mi jes wpłacic kolega ? Nie muszą być moje dane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
A czy kase do baw można wpłacić na poczcie ? I czy może mi jes wpłacic kolega ? Nie muszą być moje dane ? A od kiedy to na poczcie potrzebne są dane wpłacającego? Niech wypełni blankiecik na twoje nazwisko itd, wpłacać się da, przejrzyj temat o BAW to znajdziesz dokładnie co wypełniać na blankiecie (wpłata do DeutcheBank)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy ktoś ma informację do kiedy BAW będzie nieczynne? Jest napisane, że sobie udoskonalają system, więc jest nadzieja że to jest ttylko na jedną noc, a nie atak na server.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Czy ktoś ma informację do kiedy BAW będzie nieczynne? Jest napisane, że sobie udoskonalają system, więc jest nadzieja że to jest ttylko na jedną noc, a nie atak na server. i ciekawe od której godziny tak jest... bo chcialem dziś parę rzeczy obstawić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527 |
najwidoczniej do okolo 18.. ale pewnie sie przedluży
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jest tak od około 3-4 w nocy, o 2 jeszcze postawiłem kilka kuponów, z pół godziny później jeszcze działał, ale już około 4 niestety nie. Ciekawi mnie tylko czy to jest rzeczywiście jakaś konserwacja (czemu w takim razie nie zrobili tego w poniedziałek, kiedy tradycyjnie jest najmnije do grania) czy to atak hakerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
wątpię że to konserwacja.... byłoby głupotą z ich strony i stratą finansowa taki ruch we czwartek. Na bank mają jakieś problemy - tylko jakie ... ?? Czemu Funfel myślisz, że do 18-tej ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
przez chwile napisane bylo ze w celu ulepszenia dzialania oraz dostospowania do potzreb naszych klientow serdecznie przepraszaja ale bedzie do ok 18 nieczynny, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
aha.... zobaczymy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
Aktualnie staramy się dopasować naszą stronę do potrzeb naszych graczy i usprawnić jej działanie. W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi strona nie będzie dostępna do ok. godziny 18:00.
Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą już niebawem będziesz mógł przetestować w pełnym, ulepszonym i zmodernizowanym wydaniu.
Twój team z betandwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
*** oni sa nie powaznie delikatnie mowiac.takie naprawy ,ulepszenia zalatwia sie w godzinach gdzie jest najmniejszy ruch w serwisie czyli w godzinach nocnych .A nie qwa wyskoczyli o 12 w poludnie z ulepszeniem systemu.i nie mozna zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Aktualnie staramy się dopasować naszą stronę do potrzeb naszych graczy i usprawnić jej działanie. W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi strona nie będzie dostępna do ok. godziny 18:00.
Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą już niebawem będziesz mógł przetestować w pełnym, ulepszonym i zmodernizowanym wydaniu.
Twój team z betandwin Widze, że na forum są ludzie z tej firmy to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Proszę o częstsze odwiedzanie tego tematu wkońcu ludzie rozmawiają na temat tej firmy i najczęściej spotykanych problemach(oby ich jak najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Witam.
Mam dwa pytanka.
1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ? 2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Witam.
Mam dwa pytanka.
1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ? 2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Witam.
Mam dwa pytanka.
1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ? 2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach Z Faxem to będzie problem,chyba że by na poczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Czy moge odrazu po wpłacie puscic faxa nie informując ich ? Prosze o odpowiedź na 2 pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Szanowny użytkowniku betandwin.com,
Aktualnie staramy się dopasować naszą stronę do potrzeb naszych graczy i usprawnić jej działanie. W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi strona nie będzie dostępna do ok. godziny 20:00.
Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą już niebawem będziesz mógł przetestować w pełnym, ulepszonym i zmodernizowanym wydaniu. Twój team z betandwin
*** paranoja :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam.
Mam dwa pytanka.
1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ? 2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach ja wplacalem tez przekazem i kasa mi szla 4 dni. a apropo tych faksow to takiego czegos nie uznaja podobno.chcialem tak zrobic ale dostalem negatywna odpowiedz.kase bedziesz mail na koncie jak wplacona suma dotrze na ich konto to tego samego dnia zapisuja depozyt na twoim koncie Pozdrawim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
przez chwile napisane bylo ze w celu ulepszenia dzialania oraz dostospowania do potzreb naszych klientow serdecznie przepraszaja ale bedzie do ok 18 nieczynny, pozdro .....już do 20! a ja nie jestem pewien czy postawiłem Undrea /czy overa w nba...,zawsze zapisuje albo drukuje ,a wczoraj nie... no cóż wiadomo trzynasty -wszystkosięzdarzyćmoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|