Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#2684726 27/10/2008 19:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2737945 21/11/2008 17:40
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377
Hej!

Czy w Betway remis w koszu i zwyciestwo po dogrywce jest rozliczane jako zaklad przegrany, mimo ze to Twoja druzyna wygrala?

Bo wczoraj tak mi rozliczyli kupon gdzie postawilem na Gran Canarie, wygrali wlasnie po dogrywce.

W przepisach na ich stronie jest w pierwszym punkcie napisane, ze "dogrywka wlicza sie do wszystkich ofert..."

Filozof_ #2737966 21/11/2008 18:18
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
chyba w europejskich koszykarskich rozgrywkach masz tez opcje remisu wiec w tym przypadku faktycznie przegrales,natomiast w NBA zawsze rozlicza sie po dogrywce, chyba tak to wlasnie jest

szuwi1 #2738161 21/11/2008 20:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377
Jednak wyszlo na moje, juz mi poprawili saldo smile Co prawda bez zadnej odpowiedzi na maila, ale kasa sie zgadza:)

Filozof_ #2738853 22/11/2008 00:09
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
jak dlugo idzie wyplata na mb ? Wyplacilem o 1:00 w nocy , bedzie dzisiaj ? wyplacaja w weekendy ?

kadus #2747650 26/11/2008 20:23
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wplacilem przez przelewy24, godzina minela, a kasa sie nie pojawila, a zaraz do pracy trzeba isc.. co za.. normalnie zaksiegowac nie umieja..

jadanek #2747692 26/11/2008 22:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
i jak z tym ksiegowaniem ? dlugo trzeba czekac bo niewiem czy przez moneybookers wplacac

ice18 #2747699 26/11/2008 22:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
przez MB wplata automatyczna, jezeli chodzi o przelewy24 to recznie ksieguja, i to chyba do 18stej godziny tylko.
kiedys mialem sytuacje ze wplacilem po 19stej a zaksiegowali dopiero nastepnego dnia rano, ale to tyczy sie tylko przelewow24

Cigano #2758379 02/12/2008 23:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
wyplacal ktos od nich ostatnio? moja wyplata z czwartku ubieglego tygodnia na MB wciaz wisi, a na mejle nie odpowiadaja, zarowno polski jak i angielski support

Cigano #2758408 03/12/2008 00:33
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
wypłacałem,około 3 dni to zajeło,ale jest pod tym względem ok.

natomiast wkurza mnie to że mając tam konto w pln i mb w pln, przy wpłatach i wypłatach następuje przewalutowanie na USD i dopiero z powrotem na złotówki przez co zawsze się kilka złoty traci (niewiele ale zawsze)

gryppa #2758578 03/12/2008 02:39
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
niestety gryppa tak to juz jest, ale mozna to rozwiazac proszac ich o otwarcie nowego konta (i zamkniecie starego), z tym ze z innym mailem, lub jesli nie chcesz otwierac nowego konta przesylasz im print screena z moneybookers i dopisuja ci do konta brakujaca kwote, fakt strasznie to wkurzajace, ale podobno za kilka tygodni maja juz miec mozliwosc wplat i wyplat w PLN za pomoca MB

szuwi1 #2762566 05/12/2008 06:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
co ca po.jebany buk, wygralem zaklad patrze 0 na koncie a w historii dodali mi nancy, i przegrana , a sprawdzalem kupon przed zatwierdzeniem dokladnie, zlodzieje!!!

Loony25 #2762593 05/12/2008 07:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
w dodatku luknalem jeszcze na pending i bylo tylko 1 zaklad, nie mam screenow nie pomyslalem ze tak moga ludzi w CH*** robic!

Loony25 #2762607 05/12/2008 07:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Było już. Trzeba uważać bo sami z siebie dają często jakąś propozycję na kuponie. Raczej w trakcie nic już nie dorzucają. Robią to przed i trzeba niestety uważać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
zoRro wiem , że nie mam jak udowodnić, ale widziałem stawke i ewent wygraną, potem pending był tylko 1 mecz, więc musieli dodać przed mecze jeszcze lub w trakcie , na pewno nie przed zatwierdzeniem kuponu

Loony25 #2762620 05/12/2008 07:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeśli dasz sobie głowę uciąć... Po prostu łatwo coś takiego przeoczyć. Ja też często sprawdzam kupony w historii czy w otwartych, ale jak się nie wie czego się szuka to czasem można tego nie zauważyć - nawet wtedy.

Parę osób już miało podobną historię i okazało się, że zagrali nieświadomie dubla. Sam też już wiele razy musiałem usuwać jakieś głupoty z kuponu.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Witam! Czy zeby dostac bonusa 100% przy pierwszej wplacie mozna dokonac wplaty poprzez MB? z gory dzieki

borek_86 #2768398 08/12/2008 20:43
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Witam! Czy zeby dostac bonusa 100% przy pierwszej wplacie mozna dokonac wplaty poprzez MB? z gory dzieki

borek_86 #2768560 09/12/2008 00:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
A czy pisza w warunkach promocji, ze nie mozna?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
rozwaliła mnie na łopatki odpowiedź supportu, odpisali kompletnie nie na temat i od rzeczy, kto tam pracuje :-/

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1