Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
vonseb z tym Azovmashem , lepiej sie wstrzymac. Ostatnio u nich jakies klopoty , nie graja na miare oczekiwan , w lidze juz 2 porazki , a byli mega faworytem. Ostatni mecz ligowy wygrany ledwo , ledwo 80-78 u siebie z BC Donetsk , a wszystkie gwiazdki graly i to duzo bo ponad 30,35 minut. Dodatkowo pojawila sie informacja , ze jeden z czolowych graczy Tomas Delininkaitis opuscil klub. Co do ASVELU , to graja naprawde dobrze , pierwsze miejsce w lidze francuskiej , teraz w weekend wygrali na wyjezdzie w LE MANS!!! Ja pogralem ASVEL , bo maja bardzo fajny zespol i u siebie graja bardzo dobrze. PZDR

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ok dzieks, kasparov.
Asvel pierwszy nie jest ! - bo bodajze 3-ci z takim samym bilansem jak drugi zespol, ale wiadomo ze nie oto chodzi. klopoty zwiazane sa ze swiatowym kryzysem i mowia pisza czasem o braku kasy ale to na pewno sie tyczy co drugiego teraz zespolu ze wschodniej Europy, ale dalej graja Salyers, v.der spiegel itp.


Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Ostatnio nie bylo wiekszych niespodzianek, jak dla mnie, i co sie typnelo to weszlo. Tak na sucho bez wiekszych analiz nie majac jeszcze info o kontuzjach to widze wygrana Nymburka (2.10), Charleroi biore z handi, Dynamo Moskwe oraz Belgrad.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Lucoil-Ryga 1 1,30
treviso-le havre 1 1,10
Panellinios-Bn.Hasharon 1 1,12
Gran canaria-lyon 1 1,18
Charleroi-Bamberg 1 1,28
Valencia-Artland 1 1,07

ako 2,59

Zastanaiwam sie zeby zagrac taki kupon za 500zl EWK 1165 zl
Napiszcie czy warto;>

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
kursy małe a co za tym idzie pewnie jakaś niespodzianka uważałbym na greków i hiszpanów wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
kieruje sie tym ze graja wszyscy u siebie i sa zdecydownaymi faworytami,poczekam jeszcze do wieczora i zoabczymy

Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Z kuponami o takiej ilości zdarzeń to nigdy nie wiadomo.
Tu raczej byłbym spokojny:
1. W Rydze sporo kontuzjowanych, m.in Skele, a Adomaitis niepewny. Ja tu skłonię się nawet do opcji handicapu (ok -8.5)
3. Tu również wybieram ostrzejszą opcję z handicapem (-12.5). Panellions bardzo dobrze w lidze greckiej, zwłaszcza u siebie, gdzie pokonało sam Panathinaikos. Goście do tej pory słabo - 2 latwe porażki.
5. Bros Bamberg to jedna z najsłabszych drużyn tej edycji Eurocup. Plaga kontuzji to główny powód. Charleroi pokazało już w meczu z Turowem swój potencjał. Również gram hcp (-7.5)

Valencia i Treviso - easy, co do handicapów to nie wiem. O Gran Canaria nie wypowiem się.

Pozdro

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Charleroi-Bmaberg z hc na 1 to chyba promocja? takie niskie hc. Turow wygral na wyjezdzie 39-69 z bamberg. Mysle ze hc spokojnie zostnaie pokryte

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Benneton-Le Havre -Typ (-16.5 pkt)
Linia handicapu dosc wysoka ale na pewno w zasiegu Wlochów,choc dzisiejszy Benneton to nadal tylko cien druzyny sprzed lat z sezonu na sezon systematycznie się wzmacniają.W druzynie jest kilku wartosciowych zawodników min znany z polskich parkietów Bobby Dixon (bodajze Polpak Swiecie),solidny chorwacki center Sandro Nicevic mający za sobą wystepy w Eurolidze w barwach druzyny z Le Mans ,amerykanin Gary Neal przymierzany swego czasu nawet do Barcelony czy tez wieczny wloski talent Matteo Soragna będacy ostatnio w kiepskiej formie.Druzyna z Francji co prezentuje odzwierciedla tabela nietylko pucharowa a takze ligowa.Zdecydowany outsider grupy ktory nie odegra zadnej roli w pucharach widzialem ich raz w meczu z grajacymi na 50 % Khimkami i mam dosyc.Kwestią kluczową będzie odpowiednie podejscie Wlochów do meczu jesli zagraja tak jak z druzyna z Moskwy będzie lanie jesli tak jak w ostatnim ligowym meczu ze Scavollini będzie nerwówka.

Pamesa-Artland -17.5
Dosc analogiczna sytuacja ,chcialoby sie napisac najkrocej jak wyzej z tym ze,z calym szacunkiem dla Wlochów druzyna z Walencji może odegrać kluczową rolę w tych rozgrywkach.Za gospodarzami przemawia zdecydowanie wyrównany skład(Douglas,Perovic,Kuqo,Pietrus,Nielsen,Williams,Oliver)i atut własnej choć zapewne nie wypełniacej się dzis szczelnie hali.Goscie po udanym ostatnim sezonie postawili na zaciag amerykanski narazie pkonali dosc niespodziewanie u siebie zespol z Bologny jednak tydzien pozniej zostali już sprowadzeni na ziemie w Belgradzie.Typ ryzykowny ale do grania smile

Lukoil-Barons -8.5
Nadal bogaci choc juz nie z takim potencjalem kadrowym jak w ubieglych latach gospodarze podejmą druzynę z Rygi.Goscie oslabieni brakiem A.Skele raczej szans by powalczyc z zawsze groznymi u siebie gospodarzami nie mają handicap dość atrakcyjny chyba warto spróbować.

Roanne-Zadar - +161.5
atak vs atak ,zapowiada sie niezla strzelanina i choć linia dośc wysoka spróbowac można smile

Charleroi -Bamberg -143.5
dwie swietnie broniące zespoly ,jeżeli Belgom nie wyjdzie drugi raz z rzędu mecz zycia w ataku prawdopodobienstwo duże ,ze linia nie zostanie przekroczona.

Budocnost-Hemofarm 1x
mecz o kluczowym znaczeniu dla losów grupy ,warto dodac jak dla mnie najbardziej wyrównanej grupy w calym Eurocup, gospodarze którzy maja naprwde solidny zespol doznali dwoch dosc pechowym porazek i jesli dzis przegraja straca szanse na awans,zagralem z podporką bo ostatnio mam wyjatkowe szczescie do remisow hehe


Wlasciwie to by bylo na tyle troche sie uzbieralo,moze za duzo typow troche namieszalem ale zawsze cos na singla mozna wybrac.
Wysokich wygranych

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by Przemyslanin
Benneton-Le Havre -Typ (-16.5 pkt)
Linia handicapu dosc wysoka ale na pewno w zasiegu Wlochów,choc dzisiejszy Benneton to nadal tylko cien druzyny sprzed lat z sezonu na sezon systematycznie się wzmacniają.W druzynie jest kilku wartosciowych zawodników min znany z polskich parkietów Bobby Dixon (bodajze Polpak Swiecie),solidny chorwacki center Sandro Nicevic mający za sobą wystepy w Eurolidze w barwach druzyny z Le Mans ,amerykanin Gary Neal przymierzany swego czasu nawet do Barcelony czy tez wieczny wloski talent Matteo Soragna będacy ostatnio w kiepskiej formie.Druzyna z Francji co prezentuje odzwierciedla tabela nietylko pucharowa a takze ligowa.Zdecydowany outsider grupy ktory nie odegra zadnej roli w pucharach widzialem ich raz w meczu z grajacymi na 50 % Khimkami i mam dosyc.Kwestią kluczową będzie odpowiednie podejscie Wlochów do meczu jesli zagraja tak jak z druzyna z Moskwy będzie lanie jesli tak jak w ostatnim ligowym meczu ze Scavollini będzie nerwówka.

Pamesa-Artland -17.5
Dosc analogiczna sytuacja ,chcialoby sie napisac najkrocej jak wyzej z tym ze,z calym szacunkiem dla Wlochów druzyna z Walencji może odegrać kluczową rolę w tych rozgrywkach.Za gospodarzami przemawia zdecydowanie wyrównany skład(Douglas,Perovic,Kuqo,Pietrus,Nielsen,Williams,Oliver)i atut własnej choć zapewne nie wypełniacej się dzis szczelnie hali.Goscie po udanym ostatnim sezonie postawili na zaciag amerykanski narazie pkonali dosc niespodziewanie u siebie zespol z Bologny jednak tydzien pozniej zostali już sprowadzeni na ziemie w Belgradzie.Typ ryzykowny ale do grania smile

Lukoil-Barons -8.5
Nadal bogaci choc juz nie z takim potencjalem kadrowym jak w ubieglych latach gospodarze podejmą druzynę z Rygi.Goscie oslabieni brakiem A.Skele raczej szans by powalczyc z zawsze groznymi u siebie gospodarzami nie mają handicap dość atrakcyjny chyba warto spróbować.


Roanne-Zadar - +161.5
atak vs atak ,zapowiada sie niezla strzelanina i choć linia dośc wysoka spróbowac można smile

Charleroi -Bamberg -143.5
dwie swietnie broniące zespoly ,jeżeli Belgom nie wyjdzie drugi raz z rzędu mecz zycia w ataku prawdopodobienstwo duże ,ze linia nie zostanie przekroczona.

Budocnost-Hemofarm 1x
mecz o kluczowym znaczeniu dla losów grupy ,warto dodac jak dla mnie najbardziej wyrównanej grupy w calym Eurocup, gospodarze którzy maja naprwde solidny zespol doznali dwoch dosc pechowym porazek i jesli dzis przegraja straca szanse na awans,zagralem z podporką bo ostatnio mam wyjatkowe szczescie do remisow hehe


Wlasciwie to by bylo na tyle troche sie uzbieralo,moze za duzo typow troche namieszalem ale zawsze cos na singla mozna wybrac.
Wysokich wygranych
Gary Neal gral w Barcelonie w poprzednim sezonie, tzn gral to troszke za mocno powiedziane. Slabiutki okres po odejsciu z Karsiyaki, gdzie byl liderem z niezlymi statystykami. Teraz w Treviso jest ponownie najlepszym graczem,a majac z boku grajacego chyba najlepszy sezon w swojej karierze Nicevica,ta dwojka graczy potrafi narazie skutecznie kierowac gra Benettonu,aby ten odnosil jak narazie niezle rezultaty. Co do HC wole odpuscic sobie, i zagrac jednak uderek w tym meczu 145,5. Pierwsza mysl byla over,ale paralizujacy atak Le Havre+niezla obrona Benkow=raczej under. A te 200pkt rzucone wspolnie ze Scavolini, to przypomne efekt dwoch dogrywek jezeli dobrze pamietam.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
w Roanne watpliwe wystepy Marcellusa Somerwhile, Aarona Harpera i Taja Graya,a to oznacza powazne oslabienie, a tym bardziej atak francuzow, Wiec underek i lekko Zadar(+3)
Pavelas Cukinas, Adrian Henning i Armands Skele, ich zabraknie dzisiaj w Baronach. W Lukoilu brak oslabien,Kruger i Kostov jedynie niepweni wystepu, nowym zawodnikiem Tony Atkins, calkiem niezle grajacy grajek, znany z wystepow w Zniczu Jaroslaw i Stali Ostrow Wlkp, kiedys przymierzany do Czarnych Slupsk. Wiec Lukoil(-8,5) boks
Bagaric,Lamma byc moze wystapia dzisiaj w Belgradzie przeciwko Zeleznikowi. Nowym graczem Papadopoulos, ktory niezle sie spisal w debiucie w derbach Bologni w ostatni weekend Lega Basket. Moze lekko Climamio(+4) hmm ewentualnie overek 154,5

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Tony Akins oczywiscie, a nie Atkins

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
i prawdopodobnie Gary Neal dzisiaj nie zagra w Benkach? moze ktos ma jakies info
i na temat Milutina Aleksica z ASK Ryga, bo tez jego wystep watpliwy jest, a ile on znaczy dla Rygi to chyba kazdy wie

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
A więc Lukoil mozna smialo z handi grac zwlaszcza ze u siebie sa mocni ba nawet Dynamu na wyjezdzie ostatnio potrafili w koncowce troche nerwow napsuc (w pewnym momencie bylo -8 pkt smile
Co do G. Neala gdzie jest info o tym ze ma dzis niewystapic bo jakos niemoge sie doszukać?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Szkoda bo zaklad poszedl a Neal to obok Nicevicia (który ostatnio byl Mvp 1 kolejki Eurocupu i ostatniej kolejki wloskiej Legabasket podpora Benków) zwlaszcza iz zawodnicy rezerwowi nie prezentuja zbyt wysokiego poziomu o czym dobitnie swiadczy mecz z Pesaro ( jak mzona prowadzic 12 pkt na 4 min przed koncem i dac sie dojsc? :D)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Ja dziś chyba spróbuję Besiktas Colaturka z wałkarzami z Khimki Moskwa - na gospodarzy kurs ok 2,7 ! chyba warto zagrać z kilku powodów ... kłopoty finansowe Khimki o ktorych chyba ktoś kiedyś pisał, poza tym po meczu z Bennetonem który Khimki przegrało w żenująco słabym stylu z funkcji trenera zwolniono Kemzura a zatąpił go Scariolo ex coach Unicaji. Słaba forma Khimki - baty od Bennetonu w eurocup baty od CSKA w lidze 57-76
Gołym okiem widac że Rosjanie mają problemy ze zdobywaniem punktów ... przejrzałem staty z ligowych spotkań i rzucil mi się w oczy fakt iż chyba tylko w dwóch czy trzech meczach "gwiazdy" zagrały na miare swoich mozliwosci tzn Garbajosa Delfino Palacio czy McCarthy no i Lampe ktory broń Boże nie jest gwiazdą laugh rzucili po naście pkt w pozostalych meczach zawsze ktoś zawodzi/gra słabiej.
Besiktas po słabym początku w lidze (1-6 teraz bilans 3-6) wygrał ostatnie 3 mecze w tym w Eurocup na wyjeździe w Le Havre a w lidze zmiażdzył rywali wygrywając 20 i 30 punktami.

W.g mnie spore value na Turasów ... własna hala fanatyczni kibice itp o tym zawsze sie mówi przy okazji meczy tureckich drużyn, wiec argumenty wczesniejsze i atut wlasnej hali podpowiada żeby spróbowac i zagrac Besiktas albo z handi +6,5 bo nie wydaje mi sie zeby nagle Khimki pod wodzą nowego trenera w pierwszym meczu zagrali o niebo lepiej niz do tej pory wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
W takim razie dziś Le Havre +16 Le Havre i Lukoil -8

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by Stoin
Ja dziś chyba spróbuję Besiktas Colaturka z wałkarzami z Khimki Moskwa - na gospodarzy kurs ok 2,7 ! chyba warto zagrać z kilku powodów ... kłopoty finansowe Khimki o ktorych chyba ktoś kiedyś pisał, poza tym po meczu z Bennetonem który Khimki przegrało w żenująco słabym stylu z funkcji trenera zwolniono Kemzura a zatąpił go Scariolo ex coach Unicaji. Słaba forma Khimki - baty od Bennetonu w eurocup baty od CSKA w lidze 57-76
Gołym okiem widac że Rosjanie mają problemy ze zdobywaniem punktów ... przejrzałem staty z ligowych spotkań i rzucil mi się w oczy fakt iż chyba tylko w dwóch czy trzech meczach "gwiazdy" zagrały na miare swoich mozliwosci tzn Garbajosa Delfino Palacio czy McCarthy no i Lampe ktory broń Boże nie jest gwiazdą laugh rzucili po naście pkt w pozostalych meczach zawsze ktoś zawodzi/gra słabiej.
Besiktas po słabym początku w lidze (1-6 teraz bilans 3-6) wygrał ostatnie 3 mecze w tym w Eurocup na wyjeździe w Le Havre a w lidze zmiażdzył rywali wygrywając 20 i 30 punktami.

W.g mnie spore value na Turasów ... własna hala fanatyczni kibice itp o tym zawsze sie mówi przy okazji meczy tureckich drużyn, wiec argumenty wczesniejsze i atut wlasnej hali podpowiada żeby spróbowac i zagrac Besiktas albo z handi +6,5 bo nie wydaje mi sie zeby nagle Khimki pod wodzą nowego trenera w pierwszym meczu zagrali o niebo lepiej niz do tej pory wink
a zeby jeszcze Faison i Butler zagrali, niepewny ich wystep. to wraz z Chatmanem i Baxterem mogli by namieszac. Wtedy raczej bym sie nie zastanawial raczej

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by Przemyslanin
Szkoda bo zaklad poszedl a Neal to obok Nicevicia (który ostatnio byl Mvp 1 kolejki Eurocupu i ostatniej kolejki wloskiej Legabasket podpora Benków) zwlaszcza iz zawodnicy rezerwowi nie prezentuja zbyt wysokiego poziomu o czym dobitnie swiadczy mecz z Pesaro ( jak mzona prowadzic 12 pkt na 4 min przed koncem i dac sie dojsc? :D)
znalazles? cool

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
czy ktos widzi dzisiaj najmniejsza sznse powodzenia dla Turowa?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1