Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Zawsze mówiłem, że taka formuła jest dozwolona - tak jak telefony na karty pre-paidowe. czemu tak późno.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ciekawie pomyslane

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
mozecie wytlumaczyc o co chodzi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
III. ZASADY ZAWARCIA OTWARTEGO ZAKŁADU

1. Zawarcie Otwartego zakładu odbywa się tylko i wyłącznie w Punkcie przyjmowania zakładów Organizatora.
2. Przy zawarciu Otwartego zakładu Uczestnik musi posiadać zarejestrowaną w Programie Liga Mix’u Kartę Uczestnika.
3. Uczestnik po wniesieniu odpowiedniej opłaty oraz przy uprzednim okazaniu Karty Ligi Mix’u otrzymuje potwierdzenie stanowiące dowód zawarcia Otwartego zakładu.
4. Opłata dla Otwartego zakładu wynosi od 10 zł, co 1 zł do 1 000 zł za jeden dowód zawarcia
5. Dowód zawarcia Otwartego zakładu zawiera:
a. Nick Uczestnika Programu Liga Mix’u oraz numer Karty Uczestnika
b. Wysokość opłaty, dokładną datę i czas zawarcia Otwartego zakładu, wykaz dostępnych w ofercie w momencie zawarcia dyscyplin wraz z numerami ofertowymi, minimalną dostępną stawkę oraz wysokości maksymalnych, ewentualnych wygranych w zależności od rodzaju zakładu,
c. Informację o sposobie i możliwościach doprecyzowania Otwartego zakładu,
d. Oświadczenie o braku roszczeń w przypadku błędnego doprecyzowania zakładu przez Uczestnika.
6. Anulowanie przez Uczestnika nabytego Otwartego zakładu może nastąpić tylko i wyłącznie w punkcie, w którym zakład został zawarty i w ciągu maksymalnie 15 minut od momentu uzyskania przez Uczestnika dowodu zawarcia z zastrzeżeniem, że w tym czasie nie nastąpiło zamknięcie punktu w związku z zakończeniem pracy oraz, że w tym czasie całość lub część kwoty za zakład nie uległa doprecyzowaniu.
7. Z zastrzeżeniem zasad określonych w pkt.6 Otwarty zakład nie podlega anulowaniu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by bolo_lacznik
I zdaje sie ze mamy pierwszego polskiego "prawie netowego buka " grin
nie bardzo tylko kumam czemu zakłady mozna obstawiac tylko miedzy 9-21 ;/

ale mam pytanie bo moze ktos korzystał , czy po wplacie i ew trafienie kartki moge wyplacic mniej niz z tej kartki ?
9-21 to tylko na probe, docelowo bedzie 24h na dobe, do tego w planie jest tez livebetting wink
Natomiast odnośnie tej kartki to nie wiem.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
aha , ale zdaje sie ze to nie dziala na zasadzie ze jak trafie kartke to kase dopisuja do mojego konta tylko trzeba ja wydrukowac w punkcie i ew odebrac flote / wczoraj grałem 2 kartki 1 trafiona 1 wtopa i ta wtopiona jest zaliczona do przegranych a ta trafona wisi jako "zakonczona" ale stan konta sie nie zmienił.
szkoda , myslalem ze to troszkę inaczej działa ale i tak ok ze sie cokolwiek ruszylo u nich nowego .

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Mój BRAT czeka już 3 godziny na jakiegoś zwrotnego sms-a. Działa Wam ten system dziś ?


Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
U mnie sms przyszedl po ok 3 sek. To bylo kolo godziny 13.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Panowie cierpliwości pierwsze dni są trudne smile
duże zainteresowanie od jutra wszystko ma chodzić na nowych serwerach. czasem może się zdarzyć ze sms nie przychodzi zróbcie cofniecie i jeszcze raz kliknijcie o sms'a powinno pomoc.
pozdr. smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Snajper2
od jutra wszystko ma chodzić na nowych serwerach. . smile

i tak tez mi dzis powiedzieli, ze jutro moge zaczac

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
a wiec jak wplaciliscie np 200zl i zagracie kupon za 100zl po kursie 1,5 przykladowo i wygracie to kasa 150zl jest dopisywana do konta i mozna znowu grac za 250zl czy zostaje na koncie 100zl a te 150zl musze isc odebrac do punktu?

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
100 zostaje... 150 możesz wypłacić nie jest dopisywane.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
aha czyli nie ma tak jak normalnie w bukach netowych ze moge wiele razy grac za tą sama kase, raz zagram i musze isc do punktu odebrac?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
dokladnie tak a szkoda ze nie dodaja wygranych do salda .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
to troszkę lipka, no ale dobre i to, przynajmniej moge przedplate zrobic i jak zobacze cos ciekawego to od razu zagrac bez biegania do punktu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
a jak można wpłacic? przez punkt toto?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
tak, trzeba sie udac i wykupic tzw. zakład otwarty

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
No dzis juz to przetestowalem , ogolnie moze byc wszystko w miare sprawnie ,ale kilka spostrzezen

jak bedziecie sie pierwszy raz logowac to loginem jest numerem karty a nie nick czy tam login utworzony w celu wyrobienia karty , po pierwszym zalogowaniu nalezy zmienic login i haslo ktore dostalem w toto ,pamietajac ze login to numer karty:)

Kupony troszke za dlugo sie wysyla ,dziwne te okna ,ze 3 razy trzeba naciskac a na koncu dopiero pokazuje kupon i w dodatku musze wpisac kod ktory dostalem naprawde szybko (oby tak zawsze bylo ,aczkolwiek juz jest komunikat ze moga byc opoznienia ) i dopiero po wpisaniu kodu nasz kupon zostal zamkniety i oczekuje na wyg/przeg

Poki co daja bonus 10% do kazdej wplaty czyli mamy wyeliminowany podatek naziemnych smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Domingos
j po pierwszym zalogowaniu nalezy zmienic login i haslo ktore dostalem w toto ,pamietajac ze login to numer karty:)

)

login tez mozna zmienic ?

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, betowiec, aker, Lukasz111), 2,776 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1