Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#27737 28/10/2003 20:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie.Co myślicie o takim systemie progresji.Stawiam cały czas kupony z ako=3,nie jest to remis,stawiam po prostu normalnie takie spotkania które wydają mi się prawdopodobne.No i potem normalna zasada progresji,że jak nie trafie to zwiekszam kase,a jak trafie to od nowa.Rozkminiłem system z 9 poziomami tzn.moge mieć najwięcej 8 pomyłek pod rząd.Może zysk nie jest wielki bo średnio wychodzi 27 zł.A kasy potrzeba na to 1370(w razie gdy trzeba by było grać do 9 poziomu).Ale z grugiej strony wydaje mi się że ako=3 nie jest możliwe wtopić 6-7 razy pod rząd,a system jest do 9 poziomu.Minusem jest oczywiście to że trzeba mieć 1300zł,ale z drugiej strony to jest kwota potrzebna żeby mieć pewność że w razie niepowodzeń będziemy mogli grać dalej.Wydaje mi się że sposób jest w miarę pewny(wystarczy trafiać ako=3 nie rzadziej niż raz na 8-9.Piszcie co o nim myślicie i czy może on się sprawdzić!!!

Bonus: Unibet
#27738 28/10/2003 20:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czlowieku jestes samobujca nie graj tak bo sie wykonczysz tak sie nie gra pocztaj sobie temat zarobic na ekspertach na tym forum

#27739 28/10/2003 20:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Ja gram takim system ale tylko na hokej w sumie 5 progresji normalne mecze + under i over kurs w granicach 2.8-3.5. Zaczynam od 25zl potem 50,100,200,400,800--->1600 to juz dla bankrut ale jeszcze mi sie nie zdazylo raz gralem za 400 pare razy za 200. Choc ostatnio idzie mi najlepiej ale za koniec wrzesnia i poczatke pazdziernika zarobilem ponad 1500zl na czysto wiec warto tak grac tylko trzeba miec czas i czuc mecze. Czym dalej trafimy progresje tym lepiej dla kieszeniu. Znam pare innych ktore tak graja. W przypadku progresji na kurs 3.0 mecze powinny wejsc ok. III,IV poziomu jest dobra kasa tylko zalezy to jaka sobie ustalic startowa pule ja mam 25 ale tez moze byc 5 czy 10zl czy jaka nam sie podoba.

#27740 28/10/2003 21:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zdzichu-ok

nawet mi sie nie chce uruchamiac kalkulatora aby sprawdzic za jaki czas zotaniesz bankrutem.

ja gram dopiero od dwoch miesiecy, na poczatku tez myslalem ze progresja to zloty srodek na zbicie fortuny. jak pewnego pieknego dnia obstawialem 50% mojej calej kwoty to czulem drzenie rak (nie byla to taka wielka kwota ... 550 zł). Ciesze sie ze wygralem i juz podziekuje progresji. Teraz sprbuje haindkapow azjatyckich z plaska stwaka.

#27741 28/10/2003 22:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał stasia:
[qb]zdzichu-ok

nawet mi sie nie chce uruchamiac kalkulatora aby sprawdzic za jaki czas zotaniesz bankrutem.

[/qb]
A z jakiego wzoru chciałeś to liczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#27742 28/10/2003 23:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]czlowieku jestes samobujca nie graj tak bo sie wykonczysz tak sie nie gra pocztaj sobie temat zarobic na ekspertach na tym forum[/qb]
Popieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#27743 28/10/2003 23:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
(1-x)^y = NIEPOWODZENIE

x= srednie prawdopodobienstwo danego zdarzenia (w nszym przypadku przy kursach 3 mowimy o okolo 0,30 (0,33 - 10% marzy 0,29)

y= na ile nietrafionych typow mpzemy sobie pozwolic (w tym przykladzie 8)

Sznasa na niepowodznie wynosi wiec okolo 5,7%
Pamietajmy jednak ze to jest prawdopodobienstwo dla jednej serii. Gra progresja to jednak nie jedna seria tylko ich mnogosc.

Jak sprawdzic ogolna prawdopodobienstwo bankructwa? Generujemy liczby od 1 do 100 (np. w Excelu). Przyjmujemy ze liczby mniejsze od 30 to nasze trafione typy (szansa = 30%). Pozostale to typy nietrafione (70% przy kursach 3,00).
Losujemy 50 liczb z przedialu (1,100):
-wybieramy najdlusza passe liczb wiekszych od 30 (w moim losowaniu wyszedl raz rzad 5 liczb)
Powtarzamy 50-liczbowy ciag 10 razy.
Nie chce wglebiac sie w wyniki eksperymentu, ale uwierzcie mi ze passa 8-9 porazek pod rzad zdarzyla sie okolo 3 razy (30%). Tak wiec prawdopodobienstwo sukcesu dlugofalowej progresji o ktorej wspomniales jest duuuzo mniejsze niz jednorazowej proby.

Tak wiec przedstawia sie wzor o ktorego ironicznie pytales Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#27744 29/10/2003 01:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
progresja nigdy nie jest dobrym systemem!

#27745 29/10/2003 02:44
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
maycj jakoś nie do końca moge się z tym zgodzić że progresja nie jest dobrym systemem - siedzę w progresji po uszy i z wyników jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#27746 29/10/2003 05:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187
Progresja jest dobrym systemem gdy kasa narasta w właściwą stronę, tak jak zakłada Kelly formula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#27747 29/10/2003 13:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187
A tak apropo to gra ktoś na poważnie Kelly formulą bo teoretycznie powinna sie sprawdzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#27748 29/10/2003 14:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak sprawdzic ogolna prawdopodobienstwo bankructwa? Generujemy liczby od 1 do 100 (np. w Excelu). Przyjmujemy ze liczby mniejsze od 30 to nasze trafione typy (szansa = 30%). Pozostale to typy nietrafione (70% przy kursach 3,00).
Losujemy 50 liczb z przedialu (1,100):
-wybieramy najdlusza passe liczb wiekszych od 30 (w moim losowaniu wyszedl raz rzad 5 liczb)
Powtarzamy 50-liczbowy ciag 10 razy.
Nie chce wglebiac sie w wyniki eksperymentu, ale uwierzcie mi ze passa 8-9 porazek pod rzad zdarzyla sie okolo 3 razy (30%). Tak wiec prawdopodobienstwo sukcesu dlugofalowej progresji o ktorej wspomniales jest duuuzo mniejsze niz jednorazowej proby.
Wszystko fajnie ,tylko chodzi o to że ja nie losuje liczb(a wiadomo że tego nieda się przewidzieć),tylko gram spotkania piłkarskie,wiadomo że z liczbami to różnie bywa,ale ja mam zamiar stawiać przemyślane typy.I serio uważacie że trafienie przynajmniej 1 na 9 kuponów z ako=3 jest aż takie trudne?

#27749 29/10/2003 15:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
lucAio no to sporo kaski wyciągnąłeś z tego systemu.No i w sumie jeśli tobie się udaje na under/over to dlaczego twierdzicie że ja niemam szans z graniem na normalne typy?

#27750 29/10/2003 18:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
dlugofalowo prawdopodobienstwo mozesz zwiekszyc o okolo 10%. A nawet ten wynik jest ekstremalnie trudny (w zyciu nie widzialem takiego). Oczywiscie selekcjonujac dokladnie mecze zwiekszasz prawdopodbienstwo. Nie jest to jednak takie latew i dlugofalowo(mam tu na mysli gdzies 3 lata) prawdopobienstwo zblizy sie do wyniku jaki bys uzyskal poprostu losujac. Smutne , ale takie sa prawa matematyki.

Progresja to fantasztyczna sprawa. Ale nie na dluzsza mete....

#27751 29/10/2003 19:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał zdzichu-ok:
[qb]Wszystko fajnie ,tylko chodzi o to że ja nie losuje liczb(a wiadomo że tego nieda się przewidzieć),tylko gram spotkania piłkarskie,wiadomo że z liczbami to różnie bywa,ale ja mam zamiar stawiać przemyślane typy.I serio uważacie że trafienie przynajmniej 1 na 9 kuponów z ako=3 jest aż takie trudne?[/qb]
Dokładnie. Do zrobienia jak najbardziej.

#27752 29/10/2003 19:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No też mi się tak wydaje że do zrobienia.A pozatym to wielu z was gra progresje na X.A z drugiej strony pomyślcie co jest bardziej prawdopodobne,że nie traficie tego ako=3 dziewięć razy z rzędu grając remis tej samej drużyny cały czas,czy grając normalne typy.Ja uważam że grając remis jest dużo większe ryzyko a jednak wielu tak gra,więc dlaczego by w miejsce remisu nie dać zwykłych typów?

#27753 29/10/2003 20:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie do was.Jedynym minusem i ryzykiem systemu progresji jest to że może nam zabraknąć kasy do dalszego stawiania,bo ostatni poziom naszego systemu zostanie przekroczony.Więc jeśli np.ktoś dysponuje 4000-5000zł,to praktycznie progresja to dla niego czysty zysk.Jego ryzyko że skończą mu się pieniądze i nie będzie mógł zwiększyć stawki jest tylko teoretyczne.Z takimi pieniędzmi można stworzyć system z 12-13 poziomami i grać ako=3,a żeby przegrać na tak rozbydowanym systemie to już nie jestem w stanie w to uwierzyć.Więc dlaczego ludzie dysponujący taką gotówką nie grają tak(a może graja tylko ja o tym niewiem).Więc jeśli dorobilibyśmy się takich pieniędzy to granie progresji przynosiłoby nam stały,czysty,i niemal nie zagrożony zysk(tzn.zagrożenie byłoby tylko teoretyczne)??

#27754 29/10/2003 20:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Quote
Oryginalnie wysłał zdzichu-ok:
[qb]Mam pytanie do was.Jedynym minusem i ryzykiem systemu progresji jest to że może nam zabraknąć kasy do dalszego stawiania,bo ostatni poziom naszego systemu zostanie przekroczony.Więc jeśli np.ktoś dysponuje 4000-5000zł,to praktycznie progresja to dla niego czysty zysk.Jego ryzyko że skończą mu się pieniądze i nie będzie mógł zwiększyć stawki jest tylko teoretyczne.Z takimi pieniędzmi można stworzyć system z 12-13 poziomami i grać ako=3,a żeby przegrać na tak rozbydowanym systemie to już nie jestem w stanie w to uwierzyć.Więc dlaczego ludzie dysponujący taką gotówką nie grają tak(a może graja tylko ja o tym niewiem).Więc jeśli dorobilibyśmy się takich pieniędzy to granie progresji przynosiłoby nam stały,czysty,i niemal nie zagrożony zysk(tzn.zagrożenie byłoby tylko teoretyczne)??[/qb]
Wszystko pięknie tyle że nie bierzesz jednej rzeczy pod uwagę. Im wyższy będzie poziom tym bardziej będziesz kierował się emocjami.
NIe powiesz mi chyba że tak samo podchodzisz do sprawy gdy grasz za 50 zł i 2000 zł. I tu jest cały pies pogrzebany drogi kolego.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na uspokojenie emocji...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#27755 29/10/2003 22:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
zdzichu-ok:

Czy mając do dyspozycji 5000PLN, chciało by ci sie puszczać kupony za 2PLN?

#27756 29/10/2003 23:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał zdzichu-ok:
[qb]No też mi się tak wydaje że do zrobienia.A pozatym to wielu z was gra progresje na X.A z drugiej strony pomyślcie co jest bardziej prawdopodobne,że nie traficie tego ako=3 dziewięć razy z rzędu grając remis tej samej drużyny cały czas,czy grając normalne typy.Ja uważam że grając remis jest dużo większe ryzyko a jednak wielu tak gra,więc dlaczego by w miejsce remisu nie dać zwykłych typów?[/qb]
zajrzyj sobie kolego do 8 trafien jest tam jeden typer ktory 15 razy pod rzad nie umie trafic ako 2,3 a co by bylo jakby to bylo ako 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1