Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 27 1 2 22 23 24 25 26 27
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Spokojnie jeszcze napiszesz kilka postów i zniknie po twoim nickiem napis addict wink tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Arkadius jeśli wpłacasz do buka kasę, potem grasz od razu all in i kolejne zakłady vabank (bo tak mi wynika z tekstu) to nie jest to nałóg tylko głupota. Pora sobie to uświadomić, zmienić lekarza i nie zwalać wszystkiego na "szpony hazardu".

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Oczywiscie Piostar, ze masz racje.
Tylko nie rozumiem, dlaczego jakis czas temu potrafilem sobie spokojnie stawkowac, grac przemyslane spotkania, no i czerpac radosc z gry.

Teraz tego nie potrafie ...

Pisząc o hazardzie, mialem na mysli tylko i wylacznie bukmacherke, gdyz w kasyna nie gram, texas holdem sporadycznie i dla zabawy, automaty do gry uważam dla idiotów. Tylko szkoda ze ja ... gram jak idiota.

Moze potrzebuje troche odpoczynku, moze powinienem zmienic granie w necie, na granie w naziemniaku. Tam przynajmniej po wtopie, nie siadam od razu i nie puszczam nastepnego kuponu frown

Wydawalo mi sie gram dobrym systemem, jak dla mnie. Max 2 spotkana kurs nie wiekszy niz 2,5. Ale co z tego ...

Dziwne, bo na codzien zajmuje sie pieniedzmi i zajmuje sie doradztwem finansowym, pomagam ludziom i sa na razie ze mnie zadowoleni. Obracajac obcym kapitalem jestem bardzo ostrozny i konsultuje z klientami kazde decyzje i ewentualne skutki. Dlatego wiekszosc wrzuca wszystko na fundusze obligacji lub gotowkowe, ale to juz inny temat smile

Natomiast bawiac sie swoimi pieniedzmi, nie potrafie nad nimi zapanowac ... Robie sobie odpoczynek, moze rzeczywiscie nie jestem hazardzista tylko tak to sobie uswiadamiam ...

Wroce po nowym roku, zaloze tamat w Private Pick, Bede prowadzil go przez co najmniej rok, aby sprawdzic i troszke sie zmotywowac w logicznym i przemyslanym obstawianiu i stawkowaniu.
Jezeli wyjde chociaz 20% przez ten rok to zobacze co dalej, jezeli nie to ... dziekuje. Szkoda czasu, jestem mlody, a wiekszosc wolnego czasu poswiecam, albo na Gielde, albo na bukmacherke ... i ten czas ucieka frown 4 ostatnie lata tak mi dziwnie przelecialy ... frown Czesc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Arkadius
po pierwsze co to był za mecz nba możesz zdradzić? i za ile go zagrałes?
po drugie jak obracasz pieniędzmi obych ludzi i uważasz że jesteś hazardzistą porzebującym pomocy to wcześniej czy później kase tych ludzi przepuścisz na bukmacherce

po trzecie tak jak już wspomniał kolega wyżej
jeśli grasz all in to to jest głupota a nie choroba
gra się za 1-2% budżetu,
potem grają va bank ludzi i zwalają wine że są w szponach hazardu lol

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Fakt jest faktem, że gra na necie dużo bardziej uzależnia od grania niż granie w TT, STS itd.

Po 1.: Nie widzimy pieniędzy, którymi gramy. Mało kto przenosił się z nazmienych ze stawkami >300-400 zł na neta, tylko z mniejszych stawek dopiero na necie zaczynal grac za wiecej.

Po 2.: Tak, zagramy najczesciej 1 kupon dziennie, a na necie czesto ludzie graja kolejne kupony, zeby sie odegrac.

Tak juz wg mnie jest tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
zgadzam się z tym co piszesz,jednak nie co do tych procentów. 1-2 % to może na poważną ( czyt. nastawioną na konkretne zyski ) grę przeznaczyć osoba bardzo bogata. Zaznaczam,że chodzi mi tu o procent od sumy przeznaczonej wyłącznie na grę,a nie procent od całości budżetu.
co do grania za wszystkie pieniądze,to wynika to wg mnie po prostu z ludzkiej pazerności,bo chce sie wygrać szybko i jak najwięcej pieniędzy.
ostatnio usłyszałem taką opinię,że alkoholikiem jest taka osoba,która nie może się powstrzymać od picia i myślę, że tak samo jest z bukmacherką - hazardzistą nałogowcem jest ktoś, kto nie potrafi sie powstrzymać od grania i potrafi wysyłać ligę urugwajską o czwartej nad ranem, żeby tylko dostarczyć sobie emocji.
Głupia natomiast jest ta osoba, która mimo tego iż wie że ma załóżmy słabą głowę wlewa w siebie podczas coweekendowej imprezy litry alkoholu i potem leczy kaca przez 3 dni.
Tak samo osoba, która gra za cały budżet to po prostu ktoś przede wszystkim pazerny i głupi.
Sam czasem taki jestem,jak pewnie i większość z was, no ale taka jest prawda.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
Arkadius ratują Ciebie tylko serwisy z płatnymi typami skoro do tej pory nie nauczyleś się typować a nie potrafisz żyć bez zakladów.
A drugi plus to że będziesz miał wtedy więcej czasu dla siebie
pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Tak z mojej strony i bez obrazy: arkadius wydaje mi sie ze jestes po porstu pazerny jak wiekszosc z nas i nie potrafisz zachowac samodyscypliny..cos o tym wiem

Dołączył: May 2005
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 829
najwieksza choroba spoleczna jest alkoholizm na drugim miejscu depresja,to dopiero sa problemy ,a bukmacherka
tak jak typowanie lotto,raz wygrywasz raz masz trojke ,a wiec ci co graja w lotka jak dla mnie roznia sie tylko tym,ze maja malo pojecie o sporcie> czy ich takze mozemy nazwac hazardzistami i skierowac na stronke www.hazardzisci. [hazardzisci.]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
1-2% no tak dla bogatych niestety,chyba , że ktoś uciuła sobie tyle i zacznie grać na poważnie, wtedy granie ma sens i nikt nie powie że to choroba i szpony hazardu:)

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
cześć arkadius,

Musze zebrać dane z BF odnośnie meczów tenisa obstawianych przez graczy w trybie ''live''.

Jeżeli chcesz poznac te wartości i jestes skłonny poświęcić trochę czasu , to możemy się wymienić danymi. Ja Ci powiem na co zwracac uwagę itp.

Mój warunek- Żadnych prywatnych rozmów. Tylko i wyłącznie wymiana informacji.












Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Nie gram tenisa Dominicca frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Chociaz z tymi "zadnych prywatnych rozmow", troche sie ... usmialem smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by arkadius
Chociaz z tymi "zadnych prywatnych rozmow", troche sie ... usmialem smile

zabezpieczenie abys do niej nie startowal.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
co za żenada. "tajemne" sprawy na publicznym forum załatwiać zamiast na priv, buhahaha

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Experto
Originally Posted by arkadius
Chociaz z tymi "zadnych prywatnych rozmow", troche sie ... usmialem smile

zabezpieczenie abys do niej nie startowal.


Bo ona juz zajęTA jest smile

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Zakazany owoc smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Zakazany owoc najlepiej smakuje smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Originally Posted by DOMINICCA
co zwracac uwagę itp.

Mój warunek- Żadnych prywatnych rozmów. Tylko i wyłącznie wymiana informacji.



łahahahah. Pewnie boi sie, ze sie zakocha laugh laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Odpowiedź na pytanie, tak żyję z bukmacherki, a konkretnie z tych którzy przegrywają piwo

Strona 24 z 27 1 2 22 23 24 25 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1