Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#277669 09/01/2005 21:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Z uwagi na brak NHL moze tak zmierzyc sie AHL ????
link http://www.theahl.com/

jezeli nie bedzie zainteresowania temat do kasacji

Bonus: Unibet
#277670 07/02/2005 21:05
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
AHL jest od dawna na B&W. Niestety nazwiska graczy AHL nie rzucaja na kolana.
Znawca nie jestem ale niezle wyglada mecz:
Manchest.-Worcest.1 1,81 ( ten to az za dobrze)
1. Manchester - najlepsza druzyna Atlantic Division i Eastern Conference z 74 pkt-ami
bilans home: 20-2-2-1, ostatnie 10 meczow lacznie 6-2-0-2
2. Worcester - 4 druzyna Atlantic Division i 7 Eastern Conference
bilans away: 10-10-2-1, ostatnie 10 meczow lacznie 4-5-1-0
( w bilansach win-loss-OTL-SOL porazki po OT i porazki po karnych)
H2H miedzy druzynami M-W w Manchester 5-2,7-4,2-0
W-M w Worcester 4-2,0-6,4-5
czyli 5 zwyciestw Manchesteru.

Chicago W.-Utah 1 1,51
Chicago bilans home: 15-6-3-0
Utah najgorsza druzna calej ligi tylko 3 zwyciestwa na wyjezdzie - bilans away 3-17-0-1
- do tego dzien wczesniej Utah gra mecz w Houston - sporo latania

i ewentualnie jeszcze
Lowell - Hershey 1 1,91

#277671 09/02/2005 01:21
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Dobra robota Vonseb!

Do Twoich meczy, które faktycznie wyglądają ciekawie, dodałbym jeszcze jeden:

Norfolk - Philadelphia 1 (2,01 prof) [i]Gospodarze prowadzą w east division, co się udało głównie dzięki serii ostatnich sukcesów. Przyszły one tym łatwiej, że w ostatnich 14 meczach aż 12 razy przyszło im grać na własnym lodowisku. W tych meczach 9 razy zjeżdzali z lodu, jako zwycięzcy, w tym między innymi 14 stycznia po wygranej właśnie z Philadelphią 6:2 (w strzałach 36:25). Norfolk ma szczęście do zespołu Phili, bo również na wyjazdach dwukrotnie okazywał się lepszy, jednak do wygranych 2:1 i 3:2 potrzebna była dogrywka i karne. W ostatnich meczach Philadelphia spisuje się słabo - z rozegranych 10 meczy udało się im wygrać 2, oba u siebie. Zespół ten notuje też serię 4 porażek z rzędu, strzelając w każdym z tych meczy zaledwie po jednej bramce. W tabeli tej dywizji bardzo ciasno - Norfolk ma tyle samo punktów, co dwa kolejne zespoły i tylko o trzy więcej niż Phila, myślę, że zrobią wszystko, by u siebie wygrać z rywalem w dołku i powiekszyć trochę przewagę.

Drugi ciekawy mecz do grania moim zdaniem to Grand Rap.-Houston 2 (2,7 prof), albo X2 (1,58). Gospodarze o wiele lepiej spisują się na wyjazdach (bilans 14-9) niż u siebie (9-13), za to Houston odwrotnie (12-11 u siebie i 10-7 na wyjezdzie). Ale to raczej wyrównane zespoły, więc wszystko się może zdarzyć.Poprzedni mecz w Houston wygrali po karnych rywale... teraz moim zdaniem pora na rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#277672 09/02/2005 01:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Krótka zapowiedz meczu ze strony Norfolk:

These are the sixth and seventh meetings between the Admirals and Phantom this season. Norfolk holds a 4-0-1-0 edge in the series thus far, and won their only previous match up at Scope, 6-2 on January 14th. The Admirals have an all-time record of 23 wins, 15 losses 3 overtime losses and 2 ties versus Philly. These teams won&#8217;t face each other again until April when they square off three times.

Philadelphia enters the week fourth in the East Division with a record of 26-15-2-4 (58 points), which includes a mark of 9-10-0-2 outside the City of Brotherly Love. The Phantoms rank 16th in the AHL on the power play (14.88) and 9th on the penalty kill (86.11). They have lost three straight games by a 4-1 count, and have dropped four consecutive games, notching just one goal in each contest. Patrick Sharp is atop the team in points (34), goals (15) and power play tallies (7). Mark Murphy is second in scoring (31 points) and first in assists (22). Freddy Meyer owns the best rating on the club at plus-11 while Sharp&#8217;s in the lowest at minus-5. Josh Gratton&#8217;s 182 PIM are most on the Phantoms. Antero Niittymaki is 16-13-4 with a 2.05 GAA and a .920 spct. He is currently fifth in the AHL in GAA. Neil Little 10-4-0 with a 2.50 GAA and a .914 spct.


http://www.norfolkadmirals.com/

#277673 09/02/2005 08:03
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Tez mi sie ten mecz podobal tylko duzzo potyczek zwycieskich dla Norfolk miedzy tymi druzynami konczylo sie po OT - dlatego 1X brzmialo by lepiej, a kurs 1,31 do przyjecia.

2 infa dodatkowe:
- wczoraj Utah dostalo lanie od niewatpiliwe slabszej druzyny w tabeli niz Chicago czyli Houston 5-2

- kurs na Manchester w B&W jest tylko 1,55 - na Chicago 1,5 czyli podobnie

#277674 10/02/2005 06:43
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie Vonseb.
Dubelek Manchester i Chicago wszedl jak w maslo.
Mam nadzieje, ze ten temat sie rozkreci, tym bardziej ze jest ktos, kto ma pojecie o zapleczu NHL... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#277675 10/02/2005 09:01
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Rzeczywscie niezle weszlo - glowny dubelek a w szczegolnosci przepieknie wygladajacy Manchester (4-1) daly zarobic.

Na dzis 2 meczyki z ktorych niezle wyglada meczyk:
Milawukee - Houston 1 1,66 /by prof/ 1,50 /B&W/
1. Milwaukee najlepsza druzyna West Division z 70 pkt bilans home 14-5-0-1 - ostatnie 10 meczy 6-4-0-0 (ale wiekszosc na wyjezdzie)
2. Houston 6 druzyna tejze dywizji
bilans away 10-8-2-1 - ostatnie 10 meczy 5-3-1-1 ( calkiem dobry bilans !!)
H2H w tym sezonie M-H : 2-0,2-5
H-M : 1-0,3-5,2-3,7-0,1-4
A wiec 4 zwyciestwa Milwaukee a 3 Houstonu

Ale najwazniejsze co przykulo moja uwage tj to ze dla Houston bedzie to 3 mecz dzien po dniu !!! W hokeju naprawde ciezko wytrzymac taka serie a do tego przeloty, przejazdy ( nalezy pamietac ze w AHL-u nie ma nawet ulamka takiej kasy jak w NHL-u, wiec i komfort przemieszczania tez jest innny). Choc co zauwazylem w tej lidze takie serie to cos calkiem normalnego.
08.02 Houston - Utah 5-2 ( Utah najgorsza druzyna calej ligi)
09.02 Grand Rapids - Houston 3-1 ( GR druzyna gorsza w tabeli niz Milwaukee)
10.02 Milwaukee - Houston

Last edited by vonseb; 10/02/2005 09:35.
#277676 10/02/2005 09:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 53
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 53
Chyba chodzilo Ci o Utah a nie Chicago... Pozdrawiam

#277677 10/02/2005 09:34
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Fakt juz poprawiam - oczywscie ze o Utah

#277678 11/02/2005 03:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
Milawukee po dogrywce...niestety

#277679 12/02/2005 02:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
No i kończy sie błyskawicznie eldorado (choć akurat nie dla mnie... hehe). Prof już się połapał, że w tej lidze przewaga gospodarzy naogół jest spora i kursy już trochę mniej zachęcające do gry... najlepszy przykład, to mecz na którym się przejechałem - Norfolk-Phila... dziś znowu zmierzą się te zespoły, po wygranej Phili na wyjezdzie 3:1 (wtedy kurs był 2,01 przypominam), kurs zamiast zmaleć na Philę to zmalał na gospodarzy - do 1,85 .... ehhh...

Nadal jest to dość ciekawy mecz, jeśli się wezmie pod uwagę fakt, że w tym poprzednim (1:3) Norfolk oddał dwa razy więcej strzałów od rywali i tylko fatalnej skuteczności i braku koncentracji w ostatnich 3 minutach meczu zawdzięcza porażkę. Najgorsza była pierwsza tercja - w strzałach 10:3 a wynik 0:1 .. tragedia. No i fatalna gra w przewadze - 0 na 9!!! Phila właśnie przegrywa u siebie z przeciętnym na wyjazdach Lowell 0:1 (kończy się 3 tercja... czyli znowu wielkiej problemy ze skutecznością Phili), a jutro .... ale ja już tu nic nie piszę, bo pewnie znowu nie wejdzie.. hehe..

Pozdro i życzę powodzenia w obstawianiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#277680 12/02/2005 14:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Co sądzicie o takim kuponie na AHL ???

Hartford - Portland 1
Albany - Binghamton 2
Mailwaukee - Utah 1
Hamilton - Rochester 2

#277681 18/02/2005 10:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
dzisiaj wchodze na oferte toto-mixa i patrze na Hokej a tam AHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zdziwilem sie bardzo ,tak wiec trzeba podja rzucona rekawice i NHL zamienic na AHL (w tym sezonie) jak narazie kursy w totomixie sa bardzo fajne (zobaczymy jak dlugo).Sprobojemy powalczyc .proponuje zalozyc odzielny temat AHL-sezon gdzie bedziemy podawac typy wraz z analiza (bo tutaj jest juz maly balagan) jeden temat to 100postow i zakladamy cz.2 za oszcedzi sie miejsca na forum .Co o tym myslicie ? a i czy sa na forum jacys wyjadacze od AHL:D bo szceze mowiac z AHl spotkam sie dopiero 2 raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

#277682 18/02/2005 12:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
dzisiaj wchodze na oferte toto-mixa i patrze na Hokej a tam AHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zdziwilem sie bardzo ,tak wiec trzeba podja rzucona rekawice i NHL zamienic na AHL (w tym sezonie) jak narazie kursy w totomixie sa bardzo fajne (zobaczymy jak dlugo).Sprobojemy powalczyc .proponuje zalozyc odzielny temat AHL-sezon gdzie bedziemy podawac typy wraz z analiza (bo tutaj jest juz maly balagan) jeden temat to 100postow i zakladamy cz.2 za oszcedzi sie miejsca na forum .Co o tym myslicie ? a i czy sa na forum jacys wyjadacze od AHL:D bo szceze mowiac z AHl spotkam sie dopiero 2 raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam!
O jakim balaganie mowisz skoro 13 wiadomosci do tego wiekszosc typow i to z komentarzami ?!

#277683 18/02/2005 22:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ja dzis leciutko w sumie ( oparte o statystke) zagram taki meczyk (wyglada niezle szczegolnie kurs):
Manchester - Lovell 2 3,45 ( w B&W - tam na 1-ym miejscu goscie)
1. manchester - 1 druzyna Atlantic Division i najlepsza druzyna eastern conference z 76 pktami
bilans home 21-2-2-1 (Win - Loss - OTL- SOL )

2. Lovell - 3 druzyna Atlantic Division z 63 pktami
bilans away 12-11-1-2

A teraz najciekawsze H2H: M - L:5-4 SO (po karnych), 1-4,
1-3, 2-3 SO
L - M:4-5, 4-2, 5-2
Tak wiec na 2 porazki w tym sezonie u siebie w normalnym czasie wlasnie Lovell sie do nich przyczynilo., do tego jeden raz wygrali po karnych. U siebie tez sa lepsi - wyglada na to ze Lowell Lock Monsters im nie leza, a kurs niezly

#277684 19/02/2005 07:46
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Manchester - Lovell wynik: 2-3 - po kursie 3,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#277685 19/02/2005 11:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam !!
Wczorajsze moje typy nie najlepsze coprawda 3/6 weszlo ale zle dobrane na kuponach trudo pierwsze koty za ploty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzisiaj ide za ciosem gram tak:

CINCINNATI-GRAND RAPIDS---1-------2.00
LOWELL-WORCESTER----------2-------2.90
MANITOBA-EDMONTON---------2-------3.10
MILWAUKEE-PHILADELPHIA----1-------1.90
ROCHESTER-ST.JOHNS--------1-------1.80
MANCHESTER-BINGHAMTON-----1-------1.75
HERSHEY-WILKES B.---------2-------2.55

oczywiscie wszystko w rospisach.Moze dzisiaj sie powiedzie i wpadna jakies grosiki pierwsze z tej ligi oby.


P.S. Vonseb zalozylem wczoraj temat o AHL usun go ok bedzie tu pisal typy,a tamten temat zalozylem pochopnie nie potrzebnie dublujac juz isteniejacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#277686 19/02/2005 12:04
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
P.S. Vonseb zalozylem wczoraj temat o AHL usun go ok bedzie tu pisal typy,a tamten temat zalozylem pochopnie nie potrzebnie dublujac juz isteniejacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzieki za zrozumienie i mam nadzieje ze wspolpraca bedzie owocna.

#277687 19/02/2005 21:11
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Tak bardziej z nudow i obowiazku skoro juz studiowalem AHL takie typki:
Rochester - St.Johns 1 1,80 3/10
Manchester - Binghamton 1 1,60 3/10
Springfield - Harford 2 1,85 2/10

#277688 20/02/2005 07:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Witam !!
dzisiaj ide za ciosem gram tak:

CINCINNATI-GRAND RAPIDS---1-------2.00(3-0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
LOWELL-WORCESTER----------2-------2.90(1-4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
MANITOBA-EDMONTON---------2-------3.10(2-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MILWAUKEE-PHILADELPHIA----1-------1.90(0-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ROCHESTER-ST.JOHNS--------1-------1.80(3-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
MANCHESTER-BINGHAMTON-----1-------1.75(2-7) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
HERSHEY-WILKES B.---------2-------2.55(1-7) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

NOm 4 z 7 siadlo heheh ale i tak w topa bo zle dobralem sotkania na rozpis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.
P.S. Vonseb widze ze sie znasz na tej lidze wczorja 3/3 trafiles gratki.Moze i mi zacznie siadac tak ladnie AHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,435 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1