Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#278121 10/01/2005 12:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Tu podajemy typy od poniedziałku (10.01)do niedzieli (16.01)włącznie.

Pierwszy typ w tym tygodniu podał Frend :

IONA -2

Pozdrawiam
frend30

Bonus: Unibet
#278122 10/01/2005 15:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wolę nie zabierac głosu (jestem zielony), ale te typy bardzo mi sie podobają (treaserek):
1 Middle Tenn St -2
2 Tennessee Chat -3
AKO=2
Niech ktoś z posiadających zdecydowanie większą wiedzę w tym temacie - się wypowie. Narazie tego nie gram - ale ładnie wygląda). Co Wy na to?
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#278123 10/01/2005 16:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Krajan,prośba do Ciebie.
Jeżeli już chcesz podawać tu linie do TEASERA ,to umieść obok "nierasowane" linie,jakie daje bukmacher.
Da to IMO lepszy poglad na proponowane teaserowskie linie.
Jeszcze jedna uwaga.
Z mojego doświadczenia wynika,że o niebo lepiej jest grać podwyższony ,plusowy spread na underdoga niz obnizony minus na faworyta.
W NBA sprawdza sie to różnie,z reguły lepiej,ale w college basket wychodzi zdecydowanie na +hc-dopalacz :-)

Jeszcze prośba do wszystkich typujacych.
Uważam,ze bez wzgledu na ilość rozgrywanych w danym dniu meczów 3-4 podane typy przez jednego usera to maksimum.
Zgadzacie się?

Pozdrawiam

amkiwsh

Last edited by amkwish; 10/01/2005 16:11.
#278124 10/01/2005 16:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zgodnie z zaleceniami:
1 Arkansas LR-Middle Tenn St 2(-2,0) (obecni -1,5); linia rzecz.-5,5
2 Tennessee Chat-Elon College 1(-3,0); linia rzecz. -7,0
AKO=2
Tak jak pisałem jeszcze nie za bardzo kumam o co tu chodzi, ale powoli spróbuję wgryzać się w ten temat.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Dzięki za pomocne uwagi.

#278125 10/01/2005 16:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
UNC-Greeensboro +7,0

Jeżeli graja moi ulubieńcy,a buki ich nie doszacowuja to ja to gram bez zastanowienia.
Czyste 2 w pinnacle wycenione na 3,32,w sam raz do grania za mniejszą stawke lub do rozpisu.

Frend,obys miał racje z Iona,ale ja w takim meczu dwóch słabiaków nie postawie ani centa:-)

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 10/01/2005 16:40.
#278126 10/01/2005 17:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Wolę nie zabierac głosu (jestem zielony), ale te typy bardzo mi sie podobają (treaserek):
1 Middle Tenn St -2
2 Tennessee Chat -3
AKO=2
Niech ktoś z posiadających zdecydowanie większą wiedzę w tym temacie - się wypowie. Narazie tego nie gram - ale ładnie wygląda). Co Wy na to?
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Pierwszy typ mnie się zdecydowanie NIE podoba,nawet w opcji podrasowanego handi.
Mecze pomiedzy MT i ArkLR sa prawie zawsze zaciete,wynik układa się "na styku".
Ostatnie 5 spotkań wygrali "Skalni" i to własnie oni,moim zdaniem,są na dzis w lepszej dyspozycji niz rywal.
Własny parkiet daje atut MT,ale nie jestem pewien czy to wystarczy.
Little Rock traci sporo na wyjazdach,ale parkiet w Marfreesboro zawsze im odpowiadał.

Arkansas LR wyceniam wyżej niz VaComm i Delaware,z którymi to MT wygrali ostatnio u siebie różnicą tylko 4 punktów(oba mecze).

Co do drugiego typy,to z pozoru wydaje się,że faworyt jest murowany - Chattanooga.
Elon slabiutki,ale u siebie zdecydowanie zyskuje.
W grudniu meczyło sie tam Buffalo,zespół porównywalny poziomem do Chatty.
Grać TenChat z minusowym handi (linia -7,0) to jednak chyba niezly pomysł,wiec tym bardziej w teaserze powinien ten zakład wejść.

Za jakis czas wkleję tu swój teaser"4,5" na 6 spotkan,celowo,bo takiego nie zagram,ale z 6 latwiej bedzie wybrac ten 2-3,mam nadzieje,najlepsze.

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 10/01/2005 17:02.
#278127 10/01/2005 17:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Oklahoma Sonners - Connecticut Huskies HIT !!!!

Święto w Lloyd Noble Center,na trybunach zasiądzie 12 tysięcy ludzi !
Rewelacyjna w tym sezonie druzyna gospodarzy podejmuje aktualnego Mistrza.
Wielka szkoda,ze nie będziemy mieli mozliwości obejrzenia tego spotkania w tel-avizji ,bo myslę,ze poziomem niewiele odbiegać będzie od przeciętnie nudnego meczu w NBA,a dawka emocji powinna byc piorunujaca.

Gospodarze moga byc osłabieni brakiem Kevina Bookouta.
ten rewelacyjny gracz,o statusie juniora prawie zawsze dokłada ponad 10 punktów dla Słonecznych,a w ostatnim meczu z Colorado rzucił 27 oczek !!!

Mistrzowie po niedawnej wpadce u siebie z Bostonem zapewne nie zechcą dopuścic do daldszego psucia bilansu,chociaż o wygraną bedzie im niezmiernie ciężko.

Handicap +5,5 dla Huskies uważam jednak za bardzo dobry zakład do grania na dzisiejszą noc.
Wg mnie mecz rozstrzygnie sie 2-3 punktami,niewykluczone,że po dogrywce.

Pozdrawiam

amkwish

#278128 10/01/2005 20:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Oprócz Iony gram:

Syracuse -1
New Mexico State -2,5
Oklahoma -3,5

w sumie to cztery typy a więc max na dziś.
Te wydają mi się "najpewniejsze".

Pozdrawiam
frend30

#278129 10/01/2005 20:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Moje typy na dzis:

Tennessee Chat -7
Iona -1
Tulsa +1,5
Syracuse -2

Powodzenia!

#278130 10/01/2005 21:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Witam moje typy:

Utah -6,5
TennesseeChat-7
Syracuse-2
jako single i teaser:

01/10/05 Syracuse +3
19:10 ET
01/11/05 Utah -1.5
00:10 ET
01/10/05 TennesseeChat -2
20:00 ET
ako 2,4
Pozdrawiam

#278131 10/01/2005 22:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
To ja wobec tego zbiorę w tym poście moje,zeby było przejrzyście.

UConn +5,0
Greensboro +7,0
Syracuse -1,0

Rozbieżności ,co do wysokości handi na Syracuse wynikaja chyba stąd,że ta linia dzis "fruwa".
Niedawno w b&w bodajże było nawet pk.
W sumie podaliśmy (4 useruff) 14 typów.
Kazdy obstawia Syracuse 4 typy,Iona i Chatta pojawiaja sie po 2 razy.
Mamy dzis 2 zestawy "antypodów" na mecze w Oklahomie i Nowym Meksyku,tak więc dwa typy wejda na 100% :-),a pozostałych 12 nie wiadomo:P


Pozdrawiam

amkwish


Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:13.
#278132 10/01/2005 22:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@amkwish

Coraz bardziej podoba mi się Twój NC Greensboro +7 więc go sobie "pożyczę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (właśnie w tej chwili go zagrałem)

Pozdrawiam

#278133 10/01/2005 23:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja sobie zagrałem dzisiejszego wieczorka tak:

Tulsa @ New Mexico St (-3,5) ... 2,10
East Tenn St @ Westrn Carolina (-3,5) ... 2,05
Coll Of Charltn (-1,5) @ Georgia Southern ... 2,17

Zagrane w Bet365, po zmienionych liniach....

#278134 11/01/2005 06:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Zgodnie z zaleceniami:
1 Arkansas LR-Middle Tenn St 2(-2,0) (obecni -1,5); linia rzecz.-5,5 (50-85)
2 Tennessee Chat-Elon College 1(-3,0); linia rzecz. -7,0 (67-73)
AKO=2
Tak jak pisałem jeszcze nie za bardzo kumam o co tu chodzi, ale powoli spróbuję wgryzać się w ten temat.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Dzięki za pomocne uwagi.
Podsumowanie
Szkoda, że nie zagrałem mojego debiutu. Początek byłby OK
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#278135 11/01/2005 06:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Zgodnie z zaleceniami:
1 Arkansas LR-Middle Tenn St 2(-2,0) (obecni -1,5); linia rzecz.-5,5 (50-85)
2 Tennessee Chat-Elon College 1(-3,0); linia rzecz. -7,0 (67-73)
AKO=2
Tak jak pisałem jeszcze nie za bardzo kumam o co tu chodzi, ale powoli spróbuję wgryzać się w ten temat.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Dzięki za pomocne uwagi.
Podsumowanie
Szkoda, że nie zagrałem mojego debiutu. Początek byłby OK
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Sory błąd oczywiście 73-67 (ale wynik chyba znacie)

#278136 11/01/2005 07:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Ja sobie zagrałem dzisiejszego wieczorka tak:

Tulsa @ New Mexico St (-3,5) ... 2,10
East Tenn St @ Westrn Carolina (-3,5) ... 2,05
Coll Of Charltn (-1,5) @ Georgia Southern ... 2,17

Zagrane w Bet365, po zmienionych liniach....

Nooooo....całkiem udana nocka, mogłem jeszcze bardziej podkręcić linie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#278137 11/01/2005 08:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Witam moje typy:

Utah -6,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
TennesseeChat-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Syracuse-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jako single i teaser:

01/10/05 Syracuse +3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
19:10 ET
01/11/05 Utah -1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
00:10 ET
01/10/05 TennesseeChat -2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
20:00 ET
ako 2,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Ogólnie nieźle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#278138 11/01/2005 12:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A u mnie do kitu:-)

Potem podliczę staty.
Moje w styczniu : 17/10 (58,82%)

Pozdrawiam

amkwish

#278139 11/01/2005 13:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po pierwszym przejrzeniu oferty i ogólnych statystyk nasuwają mi się takie spotkania:
1) Marshal-West Virginia 2(-15,0)
2) Cleveland State-Wisc Green Bay 2(-10,0)
3) Alabama-Arkansas 2(-5,0)
4) Maryland-Wake Forest 2(-10,5)
Te 4 meczyki widziałbym jako singielki i zagrania rozpisu 3/4. Na bazie tego widziałbym również 2 treasery:

I)
1) So Mississippi (+13,0) /stand. +9/
2) Georgetown (-0,5) /stand -5,0/
3) West Virginia(-11,0)
4) Wisc Green Bay(-6,0)
AKO=4,00

II)
1) Arkansas (-1,0)
2) Missouri (+22,0) /stand. +18,0/
3) Wake Forest (-6,5)
4) NY (-3,5) NBA /stand -7,5/
AKO=4.00

Treasery juz puściłem. Ponownie oczekuję komentarzy do moich typów - za które z góry dziękuję
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#278140 11/01/2005 17:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Typy na dziś:

Arkansas -5
Missouri +17
Saint Mary´s CA -8,5
Villanova +4

Pozdrawiam
frend30

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1