|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tu podajemy typy od poniedziałku (10.01)do niedzieli (16.01)włącznie.
Pierwszy typ w tym tygodniu podał Frend :
IONA -2
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wolę nie zabierac głosu (jestem zielony), ale te typy bardzo mi sie podobają (treaserek): 1 Middle Tenn St -2 2 Tennessee Chat -3 AKO=2 Niech ktoś z posiadających zdecydowanie większą wiedzę w tym temacie - się wypowie. Narazie tego nie gram - ale ładnie wygląda). Co Wy na to? Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Krajan,prośba do Ciebie. Jeżeli już chcesz podawać tu linie do TEASERA ,to umieść obok "nierasowane" linie,jakie daje bukmacher. Da to IMO lepszy poglad na proponowane teaserowskie linie. Jeszcze jedna uwaga. Z mojego doświadczenia wynika,że o niebo lepiej jest grać podwyższony ,plusowy spread na underdoga niz obnizony minus na faworyta. W NBA sprawdza sie to różnie,z reguły lepiej,ale w college basket wychodzi zdecydowanie na +hc-dopalacz :-)
Jeszcze prośba do wszystkich typujacych. Uważam,ze bez wzgledu na ilość rozgrywanych w danym dniu meczów 3-4 podane typy przez jednego usera to maksimum. Zgadzacie się?
Pozdrawiam
amkiwsh
Last edited by amkwish; 10/01/2005 16:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zgodnie z zaleceniami: 1 Arkansas LR-Middle Tenn St 2(-2,0) (obecni -1,5); linia rzecz.-5,5 2 Tennessee Chat-Elon College 1(-3,0); linia rzecz. -7,0 AKO=2 Tak jak pisałem jeszcze nie za bardzo kumam o co tu chodzi, ale powoli spróbuję wgryzać się w ten temat. Pozdrawiam KRAJAN PS. Dzięki za pomocne uwagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
UNC-Greeensboro +7,0
Jeżeli graja moi ulubieńcy,a buki ich nie doszacowuja to ja to gram bez zastanowienia. Czyste 2 w pinnacle wycenione na 3,32,w sam raz do grania za mniejszą stawke lub do rozpisu.
Frend,obys miał racje z Iona,ale ja w takim meczu dwóch słabiaków nie postawie ani centa:-)
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 10/01/2005 16:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wolę nie zabierac głosu (jestem zielony), ale te typy bardzo mi sie podobają (treaserek): 1 Middle Tenn St -2 2 Tennessee Chat -3 AKO=2 Niech ktoś z posiadających zdecydowanie większą wiedzę w tym temacie - się wypowie. Narazie tego nie gram - ale ładnie wygląda). Co Wy na to? Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Pierwszy typ mnie się zdecydowanie NIE podoba,nawet w opcji podrasowanego handi. Mecze pomiedzy MT i ArkLR sa prawie zawsze zaciete,wynik układa się "na styku". Ostatnie 5 spotkań wygrali "Skalni" i to własnie oni,moim zdaniem,są na dzis w lepszej dyspozycji niz rywal. Własny parkiet daje atut MT,ale nie jestem pewien czy to wystarczy. Little Rock traci sporo na wyjazdach,ale parkiet w Marfreesboro zawsze im odpowiadał. Arkansas LR wyceniam wyżej niz VaComm i Delaware,z którymi to MT wygrali ostatnio u siebie różnicą tylko 4 punktów(oba mecze). Co do drugiego typy,to z pozoru wydaje się,że faworyt jest murowany - Chattanooga. Elon slabiutki,ale u siebie zdecydowanie zyskuje. W grudniu meczyło sie tam Buffalo,zespół porównywalny poziomem do Chatty. Grać TenChat z minusowym handi (linia -7,0) to jednak chyba niezly pomysł,wiec tym bardziej w teaserze powinien ten zakład wejść. Za jakis czas wkleję tu swój teaser"4,5" na 6 spotkan,celowo,bo takiego nie zagram,ale z 6 latwiej bedzie wybrac ten 2-3,mam nadzieje,najlepsze. Pozdrawiam amkwish
Last edited by amkwish; 10/01/2005 17:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oklahoma Sonners - Connecticut Huskies HIT !!!!
Święto w Lloyd Noble Center,na trybunach zasiądzie 12 tysięcy ludzi ! Rewelacyjna w tym sezonie druzyna gospodarzy podejmuje aktualnego Mistrza. Wielka szkoda,ze nie będziemy mieli mozliwości obejrzenia tego spotkania w tel-avizji ,bo myslę,ze poziomem niewiele odbiegać będzie od przeciętnie nudnego meczu w NBA,a dawka emocji powinna byc piorunujaca.
Gospodarze moga byc osłabieni brakiem Kevina Bookouta. ten rewelacyjny gracz,o statusie juniora prawie zawsze dokłada ponad 10 punktów dla Słonecznych,a w ostatnim meczu z Colorado rzucił 27 oczek !!!
Mistrzowie po niedawnej wpadce u siebie z Bostonem zapewne nie zechcą dopuścic do daldszego psucia bilansu,chociaż o wygraną bedzie im niezmiernie ciężko.
Handicap +5,5 dla Huskies uważam jednak za bardzo dobry zakład do grania na dzisiejszą noc. Wg mnie mecz rozstrzygnie sie 2-3 punktami,niewykluczone,że po dogrywce.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Oprócz Iony gram:
Syracuse -1 New Mexico State -2,5 Oklahoma -3,5
w sumie to cztery typy a więc max na dziś. Te wydają mi się "najpewniejsze".
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Moje typy na dzis:
Tennessee Chat -7 Iona -1 Tulsa +1,5 Syracuse -2 Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam moje typy:
Utah -6,5 TennesseeChat-7 Syracuse-2 jako single i teaser:
01/10/05 Syracuse +3 19:10 ET 01/11/05 Utah -1.5 00:10 ET 01/10/05 TennesseeChat -2 20:00 ET ako 2,4 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
To ja wobec tego zbiorę w tym poście moje,zeby było przejrzyście.
UConn +5,0 Greensboro +7,0 Syracuse -1,0
Rozbieżności ,co do wysokości handi na Syracuse wynikaja chyba stąd,że ta linia dzis "fruwa". Niedawno w b&w bodajże było nawet pk. W sumie podaliśmy (4 useruff) 14 typów. Kazdy obstawia Syracuse 4 typy,Iona i Chatta pojawiaja sie po 2 razy. Mamy dzis 2 zestawy "antypodów" na mecze w Oklahomie i Nowym Meksyku,tak więc dwa typy wejda na 100% :-),a pozostałych 12 nie wiadomo:P
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@amkwish
Coraz bardziej podoba mi się Twój NC Greensboro +7 więc go sobie "pożyczę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (właśnie w tej chwili go zagrałem)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ja sobie zagrałem dzisiejszego wieczorka tak:
Tulsa @ New Mexico St (-3,5) ... 2,10 East Tenn St @ Westrn Carolina (-3,5) ... 2,05 Coll Of Charltn (-1,5) @ Georgia Southern ... 2,17
Zagrane w Bet365, po zmienionych liniach....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zgodnie z zaleceniami: 1 Arkansas LR-Middle Tenn St 2(-2,0) (obecni -1,5); linia rzecz.-5,5 (50-85) 2 Tennessee Chat-Elon College 1(-3,0); linia rzecz. -7,0 (67-73) AKO=2 Tak jak pisałem jeszcze nie za bardzo kumam o co tu chodzi, ale powoli spróbuję wgryzać się w ten temat. Pozdrawiam KRAJAN PS. Dzięki za pomocne uwagi. Podsumowanie Szkoda, że nie zagrałem mojego debiutu. Początek byłby OK Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zgodnie z zaleceniami: 1 Arkansas LR-Middle Tenn St 2(-2,0) (obecni -1,5); linia rzecz.-5,5 (50-85) 2 Tennessee Chat-Elon College 1(-3,0); linia rzecz. -7,0 (67-73) AKO=2 Tak jak pisałem jeszcze nie za bardzo kumam o co tu chodzi, ale powoli spróbuję wgryzać się w ten temat. Pozdrawiam KRAJAN PS. Dzięki za pomocne uwagi. Podsumowanie Szkoda, że nie zagrałem mojego debiutu. Początek byłby OK Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Sory błąd oczywiście 73-67 (ale wynik chyba znacie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ja sobie zagrałem dzisiejszego wieczorka tak:
Tulsa @ New Mexico St (-3,5) ... 2,10 East Tenn St @ Westrn Carolina (-3,5) ... 2,05 Coll Of Charltn (-1,5) @ Georgia Southern ... 2,17
Zagrane w Bet365, po zmienionych liniach.... Nooooo....całkiem udana nocka, mogłem jeszcze bardziej podkręcić linie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam moje typy:
Utah -6,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> TennesseeChat-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Syracuse-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jako single i teaser:
01/10/05 Syracuse +3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 19:10 ET 01/11/05 Utah -1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 00:10 ET 01/10/05 TennesseeChat -2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 20:00 ET ako 2,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Ogólnie nieźle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A u mnie do kitu:-)
Potem podliczę staty. Moje w styczniu : 17/10 (58,82%)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po pierwszym przejrzeniu oferty i ogólnych statystyk nasuwają mi się takie spotkania: 1) Marshal-West Virginia 2(-15,0) 2) Cleveland State-Wisc Green Bay 2(-10,0) 3) Alabama-Arkansas 2(-5,0) 4) Maryland-Wake Forest 2(-10,5) Te 4 meczyki widziałbym jako singielki i zagrania rozpisu 3/4. Na bazie tego widziałbym również 2 treasery:
I) 1) So Mississippi (+13,0) /stand. +9/ 2) Georgetown (-0,5) /stand -5,0/ 3) West Virginia(-11,0) 4) Wisc Green Bay(-6,0) AKO=4,00
II) 1) Arkansas (-1,0) 2) Missouri (+22,0) /stand. +18,0/ 3) Wake Forest (-6,5) 4) NY (-3,5) NBA /stand -7,5/ AKO=4.00
Treasery juz puściłem. Ponownie oczekuję komentarzy do moich typów - za które z góry dziękuję Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Typy na dziś:
Arkansas -5 Missouri +17 Saint Mary´s CA -8,5 Villanova +4
Pozdrawiam frend30
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|