Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
#278261 29/01/2005 19:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Special K:
15*Georgetown
10*IowaState
5*Jazz

Don Best Steam Plays:
Weber State +2
UAB -13
Seton Hall +1

-- College Basketball --
3:00p AJ Apollo
Colorado State r563
+4.5 (-110) / 3 units 3* Colorado State +4.5
4:00p AJ Apollo
Iowa State r584
+6.0 (-110) / 5 units 5* Iowa State +6
8:05p AJ Apollo
South Alabama r636
-3.0 (-110) / 3 units 3* South Alabama -3
-- National Basketball Association --
10:35p AJ Apollo
Golden State Warriors r517
+6.5 (-110) / 3 units 3* Golden State Warriors +6.5

Bonus: Unibet
#278262 29/01/2005 20:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Arkansas - Kentucky na live w B&W.

Super,w razie czego mozna kontrować:-)

#278263 29/01/2005 20:28
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
sorki , wiem ze wyskocze ni z gruchy ni pietruchy ale moze macie wynikl lub macie jakas dobra sotrnke bo ja szukam i nigdzie znalezc nie moge

Siroki Hercegtisak - Red Star Belgrade

bede bardzo wdzieczny za info

#278264 29/01/2005 20:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Będziesz wdzięczny i jednocześnie zadowolony,bo...

Siroki - Red Star 65:80

:-)

na przyszłość
http://goodyear.adriaticbasket.com/

#278265 29/01/2005 22:10
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Będziesz wdzięczny i jednocześnie zadowolony,bo...

Siroki - Red Star 65:80

:-)

na przyszłość
http://goodyear.adriaticbasket.com/

o dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a skond wiedziales ze na nich stawiales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> joke of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeszcze raz wielkie dzieki ;]

#278266 29/01/2005 22:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Amkwisch daj adres do twoich typoow w sieci pliz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo na pewnej stronie ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#278267 29/01/2005 22:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Będziesz wdzięczny i jednocześnie zadowolony,bo...

Siroki - Red Star 65:80

:-)

na przyszłość
http://goodyear.adriaticbasket.com/

o dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a skond wiedziales ze na nich stawiales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> joke of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeszcze raz wielkie dzieki ;]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zdolnośc przewidywania to nasz chleb powszedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Uważałem ten mecz za jeden z najlepszych do grania na dziś,a kurs na Red Star był przeszacowany,bo wg mnie winien wynosic góra 1,40.

#278268 29/01/2005 23:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwisch daj adres do twoich typoow w sieci pliz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo na pewnej stronie ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

KostneR nie ma,ponieważ typy są automatycznie,po zakończeniu meczów,przenoszone do archiwum.

Także na teraz moge służyć tylko bilansem miesiąca stycznia,ponieważ jutro i pojutrze juz nic nie podam na serwis (załozylem sobie 15 typów miesięcznie).

Typów:15
Trafione:11
Skuteczność:73,33% przy średnim kursie >2,00

Inwestycja: 63,00j.
Zysk:38,05
Rentowność:60,39%

Ogromna większośc typów stanowiły duble z meczami NCAAB.
Typowałem praktycznie tylko ML,bardzo rzadko handicapy,2 razy teaser.
Ten niezły wynik jest przede wszystkim owocem zmiany systemu typowania,własnie od stycznia.
Doszedłem do wniosku,że w NCAAB kluczem do sukcesu są przede wszystkim typy na zwycięzcę i składanie kuponów z 2,rzadziej 3 zdarzeń,tak by uzyskac ako powyżej 2,00.
To oczywiście moja subiektywna opinia,potwierdzona wynikami tylko jednego miesiąca.
Jezeli w lutym i marcu uda mi sie uzyskac minimum 60% skuteczności i 50% rentowności to będzie można powiedzieć,że sposób jest w miarę dobry i prawie sprawdzony:-)

Zachęcam wszystkich do szerszego zainteresowania się basketem w wydaniu uniwersyteckim,bo jest to wg mnie zdecydowanie bardziej opłacalna inwestycja niz np.NBA.

Na koniec ,żeby nie było tak różowo - przegrana Oklahomy spowodowała,że właśnie szukam kopary na podłodze:-)

Spróbujemy to odbić:P
LaFayette 1
UTEP 2
Providence 1

Pozdrawiam

amkwish

#278269 29/01/2005 23:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
No to jadziem:

Net Prophet
Rutgers +3 over Villanova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 61:94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Northwestern +2 over Ohio State <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 52:65
Clemson PK over NC State <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 70:80
Loyola-Chicago +8 over Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 59:73
Marquette PK over St. Louis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 55:51(po OT)
Old Dominion -1 over VCU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 71:75
Syracuse +2 over Pittsburgh 69:76
Middle Tennessee State +8 over UL Lafayette <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 44:54
Oregon +7 over Stanford <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 69:88

Rafał,to jakiś serwis,czy zebrane typy?
Zmiana nazwy na "net.idiot" wydaje sie potrzeba chwili,chyba ,że oni podają typy do grania na odwrót albo to "agenda" jakiegoś buka,wpuszczająca ludzi w maliny.

Tak czy owak ,wtopa z tym prorokiem pewna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 30/01/2005 03:31.
#278270 30/01/2005 10:35
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Quote
Quote
Będziesz wdzięczny i jednocześnie zadowolony,bo...

Siroki - Red Star 65:80

:-)

na przyszłość
http://goodyear.adriaticbasket.com/

o dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a skond wiedziales ze na nich stawiales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> joke of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeszcze raz wielkie dzieki ;]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zdolnośc przewidywania to nasz chleb powszedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Uważałem ten mecz za jeden z najlepszych do grania na dziś,a kurs na Red Star był przeszacowany,bo wg mnie winien wynosic góra 1,40.

no wlasnie dlatego gralem ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mialem go z innymi i wlasnie tylko zostal mi i sie ciesze ze ladnie wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

(w tygodniu emocje zwiazane z Euroliga lol)

#278271 30/01/2005 16:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziś bardzo trudne mecze do wytypowania.
Z jednej strony dość wysokie -hc na dogi,z drugiej niezłe kursy na 1/2 w paru hitowych meczach,ale...bądź madry,bo rozstrzygnięcia moga być w każdą stronę.

Spróbuję na razie tak:
Michigan 2
Miami Ohio 1
ako=2,62

Odnosnie 1 meczu to nadal konsekwentnie gram przeciw Pierdom,ale martwią mnie trochę kontuzje u gości.
W 2 meczu ekipa,która "wyniańczyła" Wally Szczerbiaka powinna odprawić przeciętny Akron.

Jezeli ten kombos wejdzie,to na później może wrzucę drugi,o podwyższonym maksymalnie ryzyku.
Jak kupon nie wejdzie,to na dzis dam sobie spokój:-)

#278272 30/01/2005 16:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
No cześć,

nadal próbuję systemu (jak ktoś chce niech gra odwrotnie)

Harvard +6,5 (mecz o 20) stawka 5/10
Arizona St +5 i może ML (mecz o 21:45 tak więc stawkę uzależniam od wyniku pierwszego typu)

na razie tyle

Pozdrawiam
frend30

Last edited by frend30; 30/01/2005 16:37.
#278273 30/01/2005 16:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Serwisy na dziś:

Mejia's Picks
NCAAB GAMES FOR 01/30/2005
Northeastern 84 Binghamton 77
Boston University 84 Albany 69
Lafayette 72 Army 54
Maine 71 Stony Brook 67
Michigan 69 Purdue 64
Holy Cross 84 Lehigh 73
American 79 Colgate 61
Columbia 69 Harvard 67
Cornell 67 Dartmouth 63
George Washington 78 Dayton 71
Vermont 86 Hartford 74
Iona 79 Canisius 67
Miami (Ohio) 75 Akron 72
Bucknell 80 Navy 61
Oklahoma State 75 Colorado 63
Niagara 86 Loyola-Maryland 66
Arkansas-Little Rock 83 Florida International 74
Washington 85 Arizona State 82
Notre Dame 76 Connecticut 75
Manhattan 76 Fairfield 73
Georgia Tech 84 Maryland 78
Duke 83 Virginia Tech 67

Red Zone Sports
Toronto Raptors

NBA : 2* PHOENIX
Ashton Sports

Billy Hill
Virginia Tech +20

UNDERDOG STEAMER"
Of The Day...
Sunday,January 30...
TAKE ARIZONA ST. plus the points

CBB SELECTION FROM Nick Patrick Sports
LAST UPDATED 30 Jan 2005 09:38
Sunday College Hoops Update
Single Play Akron +6
Single Play Fairfield +5Single Play Washington -5
nba
Double Play Miami -6

Winning Way Sports
Pick: Phoenix Suns -7

Ats Financial
3 Vt +20

Ats Lock
6 Col +10
5 Mary -3
4 Nd -1

Arena Foot
4 Philly -71/2
4 Tb +7
3 N0 +2

Kyle Beugues:
Miam Ht
Dayton
UConn
AzSt
VTech (POD)

Capone
7 rockets ov
7 mary
7 mia, O

Joe Gavazzi--4%dayton

Jim Feist--5*heat

Dr Bob--2*suns

Champion--4*colorado

A-play--vip--arkansas Little Rock

#278274 30/01/2005 16:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wchodzę na B&W patrzę a tam harvard już tylko 4,5 .
Mam pytanie: czy ONI czytają to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

#278275 30/01/2005 17:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Ppp
*5 Dayton
*4 Ark Little
*3 Suns
Va Tech

Gateway
*10 Goy Dayton

Lt Profits
*2 San Fran
Maryland Under

Oc Dooley
Reg Play Ga Tech Under
Top Plays Heat
Purdue

#278276 30/01/2005 17:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Wchodzę na B&W patrzę a tam harvard już tylko 4,5 .
Mam pytanie: czy ONI czytają to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

Od nas zaczynaja czytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

UWAGA !!!

Szpital w Michigan.
Kto ostrozny niech sobie skontruje na Pierdy.
Sorak,ale dopiero przed kilkoma minutami dostałem info.

Last edited by amkwish; 30/01/2005 17:14.
#278277 30/01/2005 17:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Ja jeszcze gram

Geo Washington over 137 i chyba się skuszę na -10 , choć over bardziej prawdopodobny

#278278 30/01/2005 17:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Amkwish to jak Michigan ma szpital gramy under 125 co ?

#278279 30/01/2005 17:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
aaa sports
NBA: Sacramento Kings at Minnesota Timberwolves - Over 196.5 -110

jb-2-
NBA raptors

California-
4-Uconn,3-maryland

#278280 30/01/2005 17:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Niekoniecznie.
Ja zapoluje na jakiś fajny zaklad na 2 połowę.
BTW to jest fantastyczna opcja,bo juz co nieco o meczu wiemy.
Wczoraj np.dawali -1,0 na Boston College 2HT.
Dziś moze dadzą niski spead na 2 połowę Niagary.

u/o tez dają - polecam.

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1