|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Special K: 15*Georgetown 10*IowaState 5*Jazz
Don Best Steam Plays: Weber State +2 UAB -13 Seton Hall +1
-- College Basketball -- 3:00p AJ Apollo Colorado State r563 +4.5 (-110) / 3 units 3* Colorado State +4.5 4:00p AJ Apollo Iowa State r584 +6.0 (-110) / 5 units 5* Iowa State +6 8:05p AJ Apollo South Alabama r636 -3.0 (-110) / 3 units 3* South Alabama -3 -- National Basketball Association -- 10:35p AJ Apollo Golden State Warriors r517 +6.5 (-110) / 3 units 3* Golden State Warriors +6.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Arkansas - Kentucky na live w B&W.
Super,w razie czego mozna kontrować:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
sorki , wiem ze wyskocze ni z gruchy ni pietruchy ale moze macie wynikl lub macie jakas dobra sotrnke bo ja szukam i nigdzie znalezc nie moge
Siroki Hercegtisak - Red Star Belgrade
bede bardzo wdzieczny za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Będziesz wdzięczny i jednocześnie zadowolony,bo... Siroki - Red Star 65:80 :-) na przyszłość http://goodyear.adriaticbasket.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
o dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a skond wiedziales ze na nich stawiales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> joke of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze raz wielkie dzieki ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
Amkwisch daj adres do twoich typoow w sieci pliz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo na pewnej stronie ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
o dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a skond wiedziales ze na nich stawiales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> joke of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze raz wielkie dzieki ;] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zdolnośc przewidywania to nasz chleb powszedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Uważałem ten mecz za jeden z najlepszych do grania na dziś,a kurs na Red Star był przeszacowany,bo wg mnie winien wynosic góra 1,40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwisch daj adres do twoich typoow w sieci pliz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo na pewnej stronie ich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KostneR nie ma,ponieważ typy są automatycznie,po zakończeniu meczów,przenoszone do archiwum. Także na teraz moge służyć tylko bilansem miesiąca stycznia,ponieważ jutro i pojutrze juz nic nie podam na serwis (załozylem sobie 15 typów miesięcznie). Typów:15 Trafione:11 Skuteczność:73,33% przy średnim kursie >2,00 Inwestycja: 63,00j. Zysk:38,05 Rentowność:60,39% Ogromna większośc typów stanowiły duble z meczami NCAAB. Typowałem praktycznie tylko ML,bardzo rzadko handicapy,2 razy teaser. Ten niezły wynik jest przede wszystkim owocem zmiany systemu typowania,własnie od stycznia. Doszedłem do wniosku,że w NCAAB kluczem do sukcesu są przede wszystkim typy na zwycięzcę i składanie kuponów z 2,rzadziej 3 zdarzeń,tak by uzyskac ako powyżej 2,00. To oczywiście moja subiektywna opinia,potwierdzona wynikami tylko jednego miesiąca. Jezeli w lutym i marcu uda mi sie uzyskac minimum 60% skuteczności i 50% rentowności to będzie można powiedzieć,że sposób jest w miarę dobry i prawie sprawdzony:-) Zachęcam wszystkich do szerszego zainteresowania się basketem w wydaniu uniwersyteckim,bo jest to wg mnie zdecydowanie bardziej opłacalna inwestycja niz np.NBA. Na koniec ,żeby nie było tak różowo - przegrana Oklahomy spowodowała,że właśnie szukam kopary na podłodze:-) Spróbujemy to odbić:P LaFayette 1 UTEP 2 Providence 1 Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No to jadziem:
Net Prophet Rutgers +3 over Villanova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 61:94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Northwestern +2 over Ohio State <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 52:65 Clemson PK over NC State <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 70:80 Loyola-Chicago +8 over Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 59:73 Marquette PK over St. Louis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 55:51(po OT) Old Dominion -1 over VCU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 71:75 Syracuse +2 over Pittsburgh 69:76 Middle Tennessee State +8 over UL Lafayette <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 44:54 Oregon +7 over Stanford <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 69:88 Rafał,to jakiś serwis,czy zebrane typy? Zmiana nazwy na "net.idiot" wydaje sie potrzeba chwili,chyba ,że oni podają typy do grania na odwrót albo to "agenda" jakiegoś buka,wpuszczająca ludzi w maliny. Tak czy owak ,wtopa z tym prorokiem pewna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 30/01/2005 03:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
o dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a skond wiedziales ze na nich stawiales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> joke of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze raz wielkie dzieki ;] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zdolnośc przewidywania to nasz chleb powszedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Uważałem ten mecz za jeden z najlepszych do grania na dziś,a kurs na Red Star był przeszacowany,bo wg mnie winien wynosic góra 1,40. no wlasnie dlatego gralem ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mialem go z innymi i wlasnie tylko zostal mi i sie ciesze ze ladnie wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> (w tygodniu emocje zwiazane z Euroliga lol)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dziś bardzo trudne mecze do wytypowania. Z jednej strony dość wysokie -hc na dogi,z drugiej niezłe kursy na 1/2 w paru hitowych meczach,ale...bądź madry,bo rozstrzygnięcia moga być w każdą stronę.
Spróbuję na razie tak: Michigan 2 Miami Ohio 1 ako=2,62
Odnosnie 1 meczu to nadal konsekwentnie gram przeciw Pierdom,ale martwią mnie trochę kontuzje u gości. W 2 meczu ekipa,która "wyniańczyła" Wally Szczerbiaka powinna odprawić przeciętny Akron.
Jezeli ten kombos wejdzie,to na później może wrzucę drugi,o podwyższonym maksymalnie ryzyku. Jak kupon nie wejdzie,to na dzis dam sobie spokój:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
No cześć,
nadal próbuję systemu (jak ktoś chce niech gra odwrotnie)
Harvard +6,5 (mecz o 20) stawka 5/10 Arizona St +5 i może ML (mecz o 21:45 tak więc stawkę uzależniam od wyniku pierwszego typu)
na razie tyle
Pozdrawiam frend30
Last edited by frend30; 30/01/2005 16:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Serwisy na dziś:
Mejia's Picks NCAAB GAMES FOR 01/30/2005 Northeastern 84 Binghamton 77 Boston University 84 Albany 69 Lafayette 72 Army 54 Maine 71 Stony Brook 67 Michigan 69 Purdue 64 Holy Cross 84 Lehigh 73 American 79 Colgate 61 Columbia 69 Harvard 67 Cornell 67 Dartmouth 63 George Washington 78 Dayton 71 Vermont 86 Hartford 74 Iona 79 Canisius 67 Miami (Ohio) 75 Akron 72 Bucknell 80 Navy 61 Oklahoma State 75 Colorado 63 Niagara 86 Loyola-Maryland 66 Arkansas-Little Rock 83 Florida International 74 Washington 85 Arizona State 82 Notre Dame 76 Connecticut 75 Manhattan 76 Fairfield 73 Georgia Tech 84 Maryland 78 Duke 83 Virginia Tech 67
Red Zone Sports Toronto Raptors
NBA : 2* PHOENIX Ashton Sports
Billy Hill Virginia Tech +20
UNDERDOG STEAMER" Of The Day... Sunday,January 30... TAKE ARIZONA ST. plus the points
CBB SELECTION FROM Nick Patrick Sports LAST UPDATED 30 Jan 2005 09:38 Sunday College Hoops Update Single Play Akron +6 Single Play Fairfield +5Single Play Washington -5 nba Double Play Miami -6
Winning Way Sports Pick: Phoenix Suns -7
Ats Financial 3 Vt +20
Ats Lock 6 Col +10 5 Mary -3 4 Nd -1
Arena Foot 4 Philly -71/2 4 Tb +7 3 N0 +2
Kyle Beugues: Miam Ht Dayton UConn AzSt VTech (POD)
Capone 7 rockets ov 7 mary 7 mia, O
Joe Gavazzi--4%dayton
Jim Feist--5*heat
Dr Bob--2*suns
Champion--4*colorado
A-play--vip--arkansas Little Rock
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wchodzę na B&W patrzę a tam harvard już tylko 4,5 . Mam pytanie: czy ONI czytają to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ppp *5 Dayton *4 Ark Little *3 Suns Va Tech
Gateway *10 Goy Dayton
Lt Profits *2 San Fran Maryland Under
Oc Dooley Reg Play Ga Tech Under Top Plays Heat Purdue
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wchodzę na B&W patrzę a tam harvard już tylko 4,5 . Mam pytanie: czy ONI czytają to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Od nas zaczynaja czytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> UWAGA !!! Szpital w Michigan. Kto ostrozny niech sobie skontruje na Pierdy. Sorak,ale dopiero przed kilkoma minutami dostałem info.
Last edited by amkwish; 30/01/2005 17:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ja jeszcze gram
Geo Washington over 137 i chyba się skuszę na -10 , choć over bardziej prawdopodobny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Amkwish to jak Michigan ma szpital gramy under 125 co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
aaa sports NBA: Sacramento Kings at Minnesota Timberwolves - Over 196.5 -110
jb-2- NBA raptors
California- 4-Uconn,3-maryland
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Niekoniecznie. Ja zapoluje na jakiś fajny zaklad na 2 połowę. BTW to jest fantastyczna opcja,bo juz co nieco o meczu wiemy. Wczoraj np.dawali -1,0 na Boston College 2HT. Dziś moze dadzą niski spead na 2 połowę Niagary.
u/o tez dają - polecam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|