|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować  Zapytaj czy umie gotować, potem zapytaj czy jej matka umie gotować a na koniec zapytaj czy jej ojciec pije ;p Po dwóch pierwszy odpowiedziach na nie, trzecia na tak oznacza że skończysz jak ten biedny czlowiek który się ożenił z jej matką ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować  Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować  Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy. to beda siedziec przykladowo w restauracji 30min w ciszy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować  Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy. to beda siedziec przykladowo w restauracji 30min w ciszy?  Jeżeli w tym czasie jest szansa opierdolić coś na ciepło, to czemu nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować  Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy. to beda siedziec przykladowo w restauracji 30min w ciszy?  Jeżeli w tym czasie jest szansa opierdolić coś na ciepło, to czemu nie   Nie no, 30 mins to wariant praktycznie nierealny, chyba, że właśnie będzie się opierdalać albo pierd.olić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
no chyba pozytywnie chociaż pozostał niedosyt, bo mogło być inaczej (lepiej?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
no chyba pozytywnie chociaż pozostał niedosyt, bo mogło być inaczej (lepiej?) Przeleciałeś ją czy nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Skoro pozostal niedosyt, to sam sobie odpowiedz na to pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza?  Chce się dobrze przygotować  Wtedy powinienes zagadac o tym co ostatnio obstawiles, albo najlepiej opowiedz co pechowo ci nie weszlo, mozesz podrzucic mysl, mam zajebiste pewniaki, nie ma bata we wsi aby nie weszly i zaczynasz nawijac, czelsi musi wygrac bo liverpool prowadzi w tabele, a wiec wyfgrywajac maja szanse na lidera. Bedzie Twoja takiej analizie zadna sie nie oprze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
...ale koniecznie musisz dodac, ze ostatecznie wszystko skonczylo sie dobrze i jestes na letkim plusie. Inaczej pomysli, ze jestes loser 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
pewnie, najlepiej jak powie, ze pomimo gigantycznego pecha jest na letkim plusie i zarzuci haslem SKILLS!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Hej Skarbie..
a wiesz, że regularnie wychodzę na letkiego plusa? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Hej Skarbie..
a wiesz, że regularnie wychodzę na letkiego plusa? :> nieeee, tak niech nie zaczyna - takie haslo jest dla zawodowcow! Jak lasko to uslyszy to sama rozstawi nogi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no z regularnym letkim plusem niech nie zaczyna, faktycznie to dla prosow wtedy musialby tez mowic ze gra u azjatow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
No i oczywiście, też jest mistrzem kontry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
'Wystawiamy faktury Vat. Dla firm lub zamówienia grupowe udzielamy dodatkowego rabatu. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Skoro pozostal niedosyt, to sam sobie odpowiedz na to pytanie  No mógł chcieć przelecieć na każdy możliwy sposób, a niedosyt mógł pozostać, bo nie zaliczył wszystkich baz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|