)))))))))))))))))))))"> )))))))))))))))))))))">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#278761 11/01/2005 16:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
hehe a Lyzka na to: "Don straszy na forum swojim wizerunkiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))))))))))))))))

Bonus: Unibet
#278762 11/01/2005 16:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
oki lecimy na dzis najpewniejsze widze:
miami-phoenix (0-5) 2
detroit- jets (0-2) 1

A czy leci z nami pilot ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Pytam bo przy obu meczach widze błedy - w pierwszym na 100% handi nie wynosi 0,5 pts(chyba,że to opcja z teasera) ,w drugim nie ta drużyna.
Rozumiem błedy i literówki w tekście,opisach,etc ale jak juz podajemy typy,to bądźmy bardziej uważni,oki?

Bez urazy,ale niejaki gOOniek zarzuca mi ciągle,ze dopuszczam do robienia bałaganu w tematach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />



Pozdrawiam

amkwish

hej grupa! a czy leci z nami amkwish?! taaaaaak!!! niestety... hahahahahah

co do pierwszego meczu to kolega pomylil po prostu handi nie +5 tylko -5 na phoenix, ja nigdzie nie widzialem 0,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a dzis jestem bez soczewek kontaktowych prawe oko -5,75, lewe -4,5... niezle handi na oczach mam co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co do drugiego typu to jets, czy nets co za roznica i to w hameryce i to, w obu graja lapkami, tylko jetsi czasami kopia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co do typu to sie w pelni zgadzam tloki -1,5 @new jersey 1. jakby grali z jetsami to i -20,5 handi by wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

polemika do kasacji, malo wnosi do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 11/01/2005 16:31.
#278763 11/01/2005 16:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
dzis jak dla mnie to:

detroit
indiana
o`neal- gasol 1
studmire- shaq 1
cleveland (-12)

pozdro

#278764 11/01/2005 16:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Czas na dokończenie porannego typowania. Pozostale 3 meczyki:
6) Miami Heat v Phoenix Suns 2(-5,0)
7) Los Angeles Clippers v Seattle Supersonics 2(-9,0)
8) Denver Nuggets v Sacramento Kings 2(-9,0)?
Ad6) Hicior dzisiejszej nocki - jak dla mnie będzie to mocno jednostronne widowisko. Jak do tej pory nie udalo mi się poprawnie wytypować wyniku meczu z udziałem Heat - liczę, że dzis będzie inaczej. Nie chcę się rozpisywac dlaczego tak sądzę. Powiem po prostu że dziś Słońca pojadą po liderze ze wschodu jak po dobrym świezym masełku. Mój typ wygrana "Suns" 15pkt.
Ad7) LAC w ostatnich meczach nic specjalnego nie reprezentują, pozatym nardzo słabo grają na wyjazdach. Sonic po ostatniej małej zadyszce pokazali na co ich stać w ostatnim meczu z "Heat". Myslę, że dotankowali i powoli wracaja do superformy z poczatku rozgrywek. Hp trochę wysoki, ale dla będących w wyśmienitej formie graczy Seattle zdecydowanie do przeskoczenia.
AD8) Ten mecz budzi u mnie najwięcej spornych mysli. Z jednej strony Królowie - potężny potencjał i umiejetności, a z drugiej zespół pozbawiony jakiejkolweik żelaznej taktyki. pozwalaja zespołom na spory odjaz później błyskawicznie to redukują, a nawet osiągają przewagę i tak w kółko. Jest to drużyna mocno "interwałowa" i oby dzisiejsze spotkanie nie zakończyło sie podobnie jak ostatni "kicz" z naprawdę słabym NOR.
Denver stać na nawiązanie walki (pokazali to m.in. w San Antonio, ale jest to druzyna grająca bardzo nierówno. Potrafiąca wygrać z najlepszymi i przegrać z teoretycznie slabszymi zespołami. Jednak Dziś myślę że gospodarze będą górą i wygrają zdecydowanie.
Pozdrawiam
KRAJAN
Narazie wynik sondy jest niwemal jednoznaczny - ale aby go sobie obejrzeć zapraszam do wzięcia w niej udziału. Oby większość głosujących mogła jutro byc w dobrych nastrojach.
PS. Czekam na kontrę Amiego w sprawie meczu w PHO, ale dziś zdecydowanie podtrzymam mój typ.

#278765 11/01/2005 16:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Czas na dokończenie porannego typowania. Pozostale 3 meczyki:
6) Miami Heat v Phoenix Suns 1(-5,0)

Przepraszam, co za duzo to niezdrowo, pewnie niektorzy juz mnie nie lubia... ale... ja juz jestem kompletnie skonfundowany jesli chodzi o mecz pho-mia... kazdy w poscie wpisuje innego gospodarza... mielismy chyba ustalone czy trzymamy sie zapisu: MIAMI @PHOENIX gdzie na 1 miejscuu jest gosc, czy zapisu PHOENIX - MIAMI gdzie na 1 miejscu gospodarz. KRAJAN mam nadzieje ze mi wybaczysz ze sie czepiam, ale czy z Twojego typu wyynika ze stawiasz na MIAMI z handi +5,0??? Dalej piszesz ze czekasz na reakcje amiego czyli na moj chlopski rozum jednak stawiasz na Phoenix... chyba ze sie zamotalem...
Bez przejrzystego podawania typow mozemy wprowadzic kogos w blad...

Pozdrawiam
Dominik

#278766 11/01/2005 16:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
NY cos mnie gryzie zeby lepiej tego niegrac hmm...

#278767 11/01/2005 17:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Czas na dokończenie porannego typowania. Pozostale 3 meczyki:
6) Miami Heat v Phoenix Suns 1(-5,0)

Przepraszam, co za duzo to niezdrowo, pewnie niektorzy juz mnie nie lubia... ale... ja juz jestem kompletnie skonfundowany jesli chodzi o mecz pho-mia... kazdy w poscie wpisuje innego gospodarza... mielismy chyba ustalone czy trzymamy sie zapisu: MIAMI @PHOENIX gdzie na 1 miejscuu jest gosc, czy zapisu PHOENIX - MIAMI gdzie na 1 miejscu gospodarz. KRAJAN mam nadzieje ze mi wybaczysz ze sie czepiam, ale czy z Twojego typu wyynika ze stawiasz na MIAMI z handi +5,0??? Dalej piszesz ze czekasz na reakcje amiego czyli na moj chlopski rozum jednak stawiasz na Phoenix... chyba ze sie zamotalem...
Bez przejrzystego podawania typow mozemy wprowadzic kogos w blad...

Pozdrawiam
Dominik
Za szybko przeczytałeś - oczywiście że chodzi o Phoenix!!!
Sory, ale nie przeglądam postów przed wysłaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#278768 11/01/2005 17:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
NY cos mnie gryzie zeby lepiej tego niegrac hmm...

a M. Sweetney i T. Thomas Graja?

#278769 11/01/2005 17:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Słuchajcie,mam taka sugestię.

Proponuje ,by user podawał MAX 3 typy w danym dniu.

Wybaczcie,ale dla mnie(gdybym był obserwatorem tego tematu) nie byłoby wiarygodne,jak Ktoś typuje na przykład 10 meczów.
Owszem może to byc geniusz,ale raczej przeważy wrazenie,ze nie z każdego przedmiotu odrobił lekcje(czytaj:nie kazdy mecz nalezycie "opracował").

Jestem za ograniczeniem liczby typów,ale równiez za tym,by nie wklejac do tematu "gotowych" kuponów,zawierających wiele zdarzeń,to tez niewiele wnosi do tematu.

Zastanawiam sie jeszcze nad jednym,mianowicie nad otworzeniem supertematy:-) "NBA picks".
Tam kazdy user mógłby podać po maksimum 3 typy,natomiast wszelkie dyskusje,opinie,analizy,zapytania umieszczalibyśmy,tak jak do tej pory,w tematach "dziennych".
Tu równiez zamiaszczalibysmy posty z typami "w obróbce" czyli nie ostatecznymi.
Byłoby rowniez miejsce na opcje teaserowe.
Nie wspomnę oczywiście o tym,ze znalazłoby się miejsce na pytania o przekazy telewizyjne.
No i gwóźdź programu - gOOniek móglby wreszcie dokuczać mi do woli:-) nie majac wrażenia,że zaśmieca tym topik:-)))

Temat z "suchymi" typami prowadzilibysmy w formie "1 część - 1 tydzień".
TYLKO TYPY,zadnych komentarzy.
Na koniec kazdego dnia podliczyłbym wszystkie typy (tak jak w NCAAB),to samo na kazdy tydzień.
Moglibysmy się tez umówic,ze jeden tydzień podlicza np.Krajan,drugi Ktos inny,itd.
Kazdy kto podawałby typy mógłby umieszczać kazdego dnia swoje dotyczczasowe statystyki w formie "x/y"(wszystkie typy/trafione) w nagłowku postu.

Proponuje do końca tego tygodnia wypróbować ten sposób w dotychczasowej formie jednego tematu dziennie,a jak wypali to od poniedziałku ruszamy w nowej formule:-)

To ,co proponuje nie jest wyłacznie moim pomyslem,oparłem sie na uwagach,które Koledzy(również nie piszący w temacie) przekazali mi na priva.

Prosze Was teraz o opinie.

Pozdrawiam

amkwish

#278770 11/01/2005 17:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
NY cos mnie gryzie zeby lepiej tego niegrac hmm...

a M. Sweetney i T. Thomas Graja?

Roxy wie,ale nie powie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Przekazuje darmowe ,cenne i pewne informacje,a nikt nawet nie pofatyguje się napisać "dziękuję" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#278771 11/01/2005 17:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
popieram amkwish

#278772 11/01/2005 18:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja dziś coś takiego zarzuciłem

NJ-Detroit 2

Jeżeli Kidd nie zagra to już prawie pewny bede swojego typu,ale nawet z nie w pełni sprawnym będa osłabieni,myśle,że Tłuki grają bardzo nierówno ,ale lepiej im idzie ostatnio na wyjazdach,myślę,że ich obrona dziś zadziała na Cartera i Jeffersona.Mecze tych drużyn zawsze były zacięte i dramatyczne(choćby ostatnie PO i genialny rzut Billupsa z prawie polowy,ratujący Detroit mecz i bytu w PO).Możliwa dzis dogrywka jak wcześniej w Detroit,ale myślę,że minimalnie wymęczą jednak goście,którzy mimo całej "sodówy" jaka ich nawiedziła odkąd ich dłonie zdobią mistrzowskie pierścienie,sa napewno lepsza drużyna,szczególnie taktycznie i defensywnie, i indywidualne wybryki Vincentego i Jeffersona to chyba za mało.

Phoenix-Miami 1

Z całym szacunkiem dla "pupili amkwisha",wyrabiają co chcą na wschodzie,ale czołowka zachodu to dla nich za wysokie progi.SA,2 razy Sinics pokazali im,gdzie ich miejsce w szeregu i dzis to samo zrobią Słońca.Wade,podstarzały Jones i Gruby to za mało na piekielnie silną i wyrównana piątkę Phoenix,potencjał większy no i własna hala,gdyby jeszcze Miami umiało bronić,ale nie umi,więc widzę wygrana gospodarzy,aczkolwiek napewno mecz bedzie wyrównany i wygrana Suns morze być minimalna,tu równiez może być X.

Seattle-Clippers(+8) 1

Sonocs powinni z hukiem przelecieć nad łbami Clipów,wielka różnica klas no i atut nswojej hali,do tego forma gosci mizerna,jak dla mnie zdecydowana wygrana Sonicsów.

#278773 11/01/2005 18:31
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
amkwish,w sprawie wczorajszej dyskusji o Bulls,ja nie mam nic do ciebie,ani do twoich typów,jak mnie znasz to wiesz,ze jestem liberałem i nie czepiam się cudzych opini,kazdy ma swoje zdanie i trzeba je szanować, o ile nie pisze banialuków.Ja poprostu wyraziłem swoje zdanie,że dla mnie Chico w PO to absurd,ale to tylko moja opinia,pozdrawiam.

#278774 11/01/2005 18:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
amkwish tez sie w pelni zgadzam z Twoimi propozycjami co do ulepszenia dzialu... gwozdziem jest dla mnie gwozdz programu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oby nie byl gwozdziem do mojej trumny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki ze sie tak o mnie martwisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

ps. ucaluj Roxy ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#278775 11/01/2005 19:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
amkwish,w sprawie wczorajszej dyskusji o Bulls,ja nie mam nic do ciebie,ani do twoich typów,jak mnie znasz to wiesz,ze jestem liberałem i nie czepiam się cudzych opini,kazdy ma swoje zdanie i trzeba je szanować, o ile nie pisze banialuków.Ja poprostu wyraziłem swoje zdanie,że dla mnie Chico w PO to absurd,ale to tylko moja opinia,pozdrawiam.

Boca chyba nie masz watpliwości,że traktuje Ciebie i to co piszesz poważnie.
Nie jest to temat na dzis,ale ja nie pisalem o Bullsach w PO pod wpływem meskaliny:P
Podyskutujemy jeszcze na ten temat pewnie nie raz,najlepiej przy okazji kazdego meczu Chicago,ale ja swojego zdania póki co nie zmieniam:-)


Dziś cały swiat gra Phoenix,więc ja na 90% zagram pewnie Miami.
Nie w pełni zgadzam sie z opinia ,że nie potrafia bronić.
Ten mecz bedzie dla mnie testem,jak w dalszych meczach ich grać:-)
A tak w ogóle to chyba takich spotkań nie warto grać za wieksze pieniądze.

Jeszcze garśc informacji o absencjach/powrotach

1)Stoudemire - nie trenował wczoraj(kolano),ale nie wyobrażam sobie,by dzisiejszy mecz przesiedział na ławce

2)Van Horn - wszystko wskazuje na to,że zagra dzis w Atlancie

3)Evans - jak nie urok to....sraczka(dosłownie) i watpliwy dzisiejszy wystep przeciw Clippers

Pozdrawiam

amkwish

#278776 11/01/2005 19:31
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Amkwish, a czy masz jakieś informacje co do Kidd'a oraz innych ewentualnych injury'ów DET i NJ?

#278777 11/01/2005 19:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish, a czy masz jakieś informacje co do Kidd'a oraz innych ewentualnych injury'ów DET i NJ?

W Detroit bez zmian - Delfino i Jenkins na I-L

W New Jersey troche zamieszania spowodował wirus grypy.
Ponoc przeziębiony jest(był)Kidd oraz Krstic i Smith.
Zakladałbym jednak,ze dziś zagrają,choc informacji na tak/nie w chwili obecnej nie mam.
Może nie zagrac natomiast Scalabrine.

Takze nic powaznego,tak na pierwszy rzut oka,ale suma małych kłopotów daje wiekszy,takze nalezy brac pod uwagę,że "handicap zdrowotny" w nocy na korzyść TłUków,ale mimo wszystko do typowania trzeba podejśc tak,jakby nic złego sie nie zdarzyło.
IMHO i ze zdrowymi Sieciarzami goście powinni sobie dziś poradzić,pod warunkiem,że nie błysnie,trzymany ostatnio na zbyt krótkiej smyczy Jefferson:-)

Pozdrawiam

amkwish

#278778 11/01/2005 20:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na potwierdzenie słów Amkwisha:

Kidd could not practice yesterday because of the flu and is Q for tonight, also Carter and Jefferson are not feeling great. Scalabrine is still out.

W szybkim tłumaczeniu:

Kidd ???
Carter ?
Jefferson ?

Scalabrine - nie zagra

Pozdrawiam
frend30

#278779 11/01/2005 20:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs

#278780 11/01/2005 20:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
Na dzisiejszy wieczór wybrałem sobie takie spotkania:
Detroit @ New Jersey <Detroit -1,5> 6/10
Indiana @ Memphis <over 189,5> 8/10
Miami @ Phoenix <Phoenix -4,5> 6/10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />POzdrawiam, trzymam kciuki i życzę samych zwycięstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1