"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#278821 11/01/2005 22:37
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
A tak sobie jeszcze pyknąłem 5/10
Milwaukee @ Atlanta <under 200,5>
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#278822 11/01/2005 22:40
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Witam, ja na dziś proponuję coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
CLE Cavaliers -10.0 1.60
SAC Kings -8.0 1.76
@2.816 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mam nadzieję że bezpieczna łopatologia poprowadzi mnie do sukcesu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dziś w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

choć już żałuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sądzę że po porażce z New Orleans, Sacramento będzie jeszcze bardzoej zmobilizowane, co pozwoli im osiągnięcie dość sporego spreada, a Cleavland...mam nadzieję że to będzie formalność...choć takie formalności często się kończą na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> i innymi takimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#278823 11/01/2005 22:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Miałem już nie pisać o Phoenix - Miami lecz wydaje mi się, że dobrym typem jest:

Która drużyna jako pierwsza zdobędzie 20 punktów?

Phoenix po kursie 1.7

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam
frend30

#278824 11/01/2005 23:29
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Miałem już nie pisać o Phoenix - Miami lecz wydaje mi się, że dobrym typem jest:

Która drużyna jako pierwsza zdobędzie 20 punktów?

Phoenix po kursie 1.7

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam
frend30

loteria fantowa

Dodajmy,ze co drugi los wygrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

/sora za edit,ale nie chciałem nabijac kolejnych/

Last edited by amkwish; 11/01/2005 23:49.
#278825 11/01/2005 23:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Wiec teraz ja cos napisze na temat swoich przemyslen

Mecz Detroit: dlamnie nie jest taki pewny z tego wzgledu ze niewiadomo jak jest ztymi informacjami ,media w dzisiejszych czasach maja taka sile przebicia ze tylko woda ma wieksza:) do czego zmierzam do tego ze kto wie czy informacje niesa podplacone i roznie moze byc a tym bardziej ze kidd moze zagrac to nic pewnego ,pomyslcie czy to nie jest za pewne, ze ludzie wla oknami i dzwiami na ten mecz ile mieli by byki kasy jezeli NJ dzisiaj wygra to szkoda gadac,wiec dlamnie taki ten mecz nie wyrazny a kursy zeczywisice leca w dol. niezdiwie sie jak bedzie jeszce jakis cyrk i nawet NJ w oslabionym wyzebrze zwycieztwo 1pk tak jak wczoraj Utah chodz tam zarobki z tego mieli napewno male inaczej bedzie jak NJ wygra to beda niezle oblowieni

Mecz N York tez mi cos wyglada jakos ich nie czuje nawet ich niegram.

Co co meczu Millwauke to powinni dac rade ,zobaczymy jak bedzie niby poszedl kurs do gory ale wczoraj tez poszedl na boston tak samo jak na kozly i wygrali

Zobaczymy jak to bedzie,oby dobrze
pozdro

#278826 11/01/2005 23:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Jakby znalazł się jakiś maniak większy odemnie (a takich tu nie brakuje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to poprosze jakies smsiki live i z FT SuperSonicsów na 505651868. Z góry dzieki

#278827 12/01/2005 00:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Na poczatek typ na dzieiejsza noc:
Detroit -1,5 (jeszcze zdazylem to zagrac w takiej postaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />)
Uwazam,ze najwyzsza pora ,aby Tłoki w koncu wskoczyly w odpowiednie tryby i cala maszyna ruszyla ponownie z miazdzaca sila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> .Musza zaczac grac "w obronie"(tytulu NBA z ubieglego sezonu) i potwierdzic ,ze otrzymanie mistrzowskich pierścieni to nie byl przypadek(jeszcze niktorym niedowiarkom to udowodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />).Moze napisalem to zbyt optymistycznie(w koncu Detroit to moja druzynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) ,ale przeciez do .... nie zapomina sie co to znaczy efektywna koszykowka(nie mylic z efektowna).Jak nie teraz to kiedy lapac wiatr w zagle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ostatnio piekne cyrki dzieja sie w NBA,dlatego wybralem tylko jeden typ.

Mam pytanie do Was ,czy jest mozliwosc ogladania meczow przez net na jakiejs stronce???Dajcie znac
Amkwish wspominal cus o :
Quote
A propos ogladania meczów w NBA+.
Tak najkrócej - kto zainteresowany niech wejdzie na allegro i poszuka ofert sprzedaży tunera satelitarnego Vision+.
Na stronie sprzedawcy jest obszerny opis i w razie czego kontakt na komórkę lub GG.
Tu nie będę pisal nic więcej,poniewaz nie chcę zaśmiecac tematu,a poza tym NBA+ jest kodowany:-)

Niestety na dzien dzisiejszy mam inne wydatki,ale na przyszlosc jest to bardzo ciekawy pomysl i chetnie zakupie tunerek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W czwartek kumpel pozyczy mi tunerek to bedzie male testowanie tego ustrojstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jak na razie pozostaje mi jedynie ogladnie odgrzewanych meczow ze stronki(wystarczy scignac programem BitSpirit) http://michalch89.altervista.org/ goraco polecam wszystkim fanom NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

P.S Pawel ziomus daj priv'a

Pozdrawiam figok

#278828 12/01/2005 00:23
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
RJ na 100 % nie zagra sobie długo,zobaczymy co z tego się urodzi?Ja zagrałem Tłuki przed tymi newsami,teraz nie wiem cieszyc się czy płakać?(często takie absencje i granie przeciwko osłabionym jest zgubne,a do tego to Detroit-czyli wielkie X,zobazcymy,mam nadzieje,ze mój 3000 post bedzie ogłoszeniem wygranej

#278829 12/01/2005 00:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Skoro mówicie że loteria z tym moim typkiem to zagram go zabawowo , a tak na poważnie zapodam over 171,5 w meczu Detroit Pistons u New Jersey Nets

Pozdrawiam
frend30

#278830 12/01/2005 01:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Trochę poszperałem w necie i polecam do zagrania taki teaser z Pinnacle:

Sacramento -2
Seattle Supersonics -2,5

Uff,
na dziś wystarczy
Pozdrawiam
frend30

#278831 12/01/2005 02:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
obiecalem podac glówny typ na dzisiaj wiec to czynie

atlanta -milwaukee under 199 (linia z betandwin z chwili obecnej)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#278832 12/01/2005 03:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
Quote
ja ostatnio lubie wylapywac drobne anomalie overowo-underowe i grac je do regresu
od dzisiaj uwazam ze mozna ruszyc z overem w Cleveland ostatnie 4 mecze underowe oraz under Indiana (seria 5 overow)
matematyka potezną nauką jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (statystyka, prawdopodobienstwo)
trzeba przyznac ze szczescia nie zabraklo ale ogolnie znajdowanie dlugich serii jednego zdarzenia (over badz under) i granie na przeciw regresem uwazam za dosyc oplacalne

#278833 12/01/2005 03:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@ vincent83

dzięki za typy i trzymaj tak dalej. Ogólnie konta w B&W i Pinnacle mi "puchną" strasznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
frend30

#278834 12/01/2005 05:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
moje przemyslenia na dzisiejsza nocke

1 cleveland - charlotte 0-12 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2 seatlle - clippers 0-8 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
3 sacramento - denver 0-9 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wyszło na remis
4 atlanta - milwaukee 200 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
5 phoenix - miami 213 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
6 memphis - indiana 188 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
7 new york - hornets 190 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> (trzecia kwarta<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />)
8 marbury - davis 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
9 allen - maggettte 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10 stoudemire - shaq 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wyszło na remis
11 gasol - J. O'Neal 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


pozdro

#278835 12/01/2005 05:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Quote
A co Panowie sądzą o rozpoczęciu progresji na porażkę Memphis?

Jak najwłasciwszy moment moim zdaniem ,Roman,tym bardziej,że z tzw.d*** strony można grać progres na wygraną Pacers:-)

amkwish

Księgujemy - na pierwszym etapie progresji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Może ktoś jeszcze zagrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#278836 12/01/2005 11:15
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
I zgodnie z przewidywaniami SUNS roznieśli HEAT w drobny mak... równierz zgodnie z przewidywaniami MIAMI poszło na wymiane ciosów co już nie jednym PHOENIX pokazało, że to droga to wysokiej porażki, no ale cóż inaczej być nie mogło jak się nie potrafi bronić!

nocka 3-0...

#278837 12/01/2005 12:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
Quote
A co Panowie sądzą o rozpoczęciu progresji na porażkę Memphis?

Jak najwłasciwszy moment moim zdaniem ,Roman,tym bardziej,że z tzw.d*** strony można grać progres na wygraną Pacers:-)

amkwish

Księgujemy - na pierwszym etapie progresji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Może ktoś jeszcze zagrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


pewnie ze gral!!! ja gory przenosilem zeby sklonic forumowiczow do grania Indiany... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z miernym skutkiem chyba... Widzialem ze Experto tez mial zagrane, no i nie zalujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I mam taka skromna rade: nie grajcie ogromnej ilosci meczow w jedna noc, lepiej zagrac 1,2 max 3. takie jest moje zdanie

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 12/01/2005 12:38.
#278838 12/01/2005 12:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ok, a teraz pare moich przemyslen na temat make-upu dla Naszego dzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeden temat NBA (data) zakladamy codziennie. W nim jak amkwish zaproponowal: analizy, pytania, przemyslenia, info o kontuzjach, informacje jak gra swiat, newsy od Roxy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, oczywiscie wszystko dotyczace meczow w poszczegolnych dniach... Natomiast temat drugi NBA - typy (data) zakladany raz na tydzien bylby tylko do przedstawiania swoich typow... bez zadnych analiz, po prostu suche typy... Rzeczywiscie optowalbym za ograniczeniem liczbt typow do max 3 na dzien... Dodatkowym ograniczeniem (dla przejrzystosci tematu) - mozna napisac do tego tematu tylko 1 post dziennie, czyli jak juz sie w pelni zdecydujemy dopiero piszemy to co gramy... mam nadzieje ze mnie rozumiecie, oczywiscie powienien byc zakaz edycji, chociaz tu mozna udzielic dyspensy i do 5 minut mozna by edytowac... Bardzo fajnym pomyslem jest podliczanie trafione-nietrafione, skutecznosc, itp. Mozna zrobic sztafete i kazdego tygodnia ktos bedzie odwalal buchalterie i podliczal wszystko... moze z tego wyjsc nawet taki mini-konkurs...
Tyle ode mnie, pomysl mi sie podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ps. ah, zapomnialem, jesli o dokuczanie amkwishowi i nasze polemiki to chyba musielibysmy miec odrebny temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 12/01/2005 12:53.
#278839 12/01/2005 13:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
gOOniek - sprawę edycji na forum została załatwiona - przejrzyj nagłówek Conrada. Mamy właśnie 5 min. na poprawienie dostrzeżonych pomyłek (m.in. tak było wczoraj w przy. mojego - "przejęzyczenia z 1(-5,0) na Phoenix - szybko to poprawiłem). Po tym czasie nie ma mozliwości edytowania czegokolwiek.
Pozdrawiam
KRAJAN

#278840 12/01/2005 13:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Tak mysle ze to bardzo fajny pomysl z tym ala konkursem ,ale powinny byc dokladne szablony co do podawania typow jaki i prowadzenia archiwum ,aby starac sie zachowac porzadek i przejrzystosc tematu. KRAJAN juz cos tam rano zaproponowal ,ale gdzies ten temat zaginal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Fajnie byloby zrobic zrzutke np po 10 zl kazdy uczestnik i zorganizowac taki konkurs w tym stylu ( doszlo by troche emocji ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki czemu mozna by wylonic najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> typera miesiaca. Ale to raczej nie przejdzie bo co do platnego konkursu nie byloby chyba zainteresowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, rafal08, alfa, Sensei, bukma, rymoholik), 2,530 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1