Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 35 1 2 5 6 7 8 9 34 35
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Można w końcu skończyć te debaty na linii Lech - Wisła? Trochę to już nudne. Niech każdy kibicuje komu chce i tyle.
Ciekawe czemu kibice Wisły najeżdżają na Lecha że się puszą jednym dobrym sezonem w Europie. Wisła aż tyle ich miała udanych? Bo chyba poza jednym to też odpadała z samymi wielkimi firmami..
W końcu jakaś drużyna zagra na wiosnę w PU i może wystrzeże się błędów popełnianych przez poprzedników bo inaczej będzie replay z jednorocznego wyskoku Wisły w przypadku meczy z Lazio, Schalke i kolejne parę lat kompromitacji.
Nic innego nie słychać w polskiej piłce poza napinką Lech - Wisła? smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by mgr
@Biszop,
Wyskakujesz do mnie z prywatnymi wycieczkami już któryś raz. Jaki masz problem? Chodzi Ci o coś konkretnego, w tym, co napisałem, czy raczej będziesz mi udowadniał, kto ma więcej znajomych na forum internetowym i że w każdej chwili mogę zostać zbanowany? blush
Gratuluję, jesteś szefem.

Jak chcesz podjąć dyskusję - podejmij, chociaż pewnie nie jestem godzien i nie spełniam wymogów laugh

Nie zamierzam Ci nic udowadniać, nie mam ani potrzeby ani chęci, uważam najzwyczajniej w świecie że nic tu nie wnosisz, prowokujesz, udajesz mędrca i znawce tematu, Twoje wywody o Lechu mimo mojej małej sympatii do poznańskiego klubu mnie najzwyczajniej w świecie wkurzają bo piszesz z poziomu kibicowania i wyżej wejść nie potrafisz, i nigdy nie wejdziesz.
Tak więc to miejsce nie jest dla Ciebie, tak jak pisałem onet.pl lub Twoje forum klubowe.

Wyżej ... (wiesz czego) nie podskoczysz, nie dociera to do Ciebie i nie oczekuje że dotrze, poprostu odpuść sam bo się pogrążasz jeszcze bardziej.
Co do znajomych, nie będę Cie przekonywał do niczego, jeśli jeszcze raz wtrącisz swoje durne uwagi skierowane do chociażby poznańskiego klubu to wylecisz, nic więcej nic mniej, to nie czcza obietnica, to peffka.

Co do samej potyczki pomiędzy Lechem a Udinese, Lech jest dużo słabszy i dużo, dużo mniej ograny od włoskiej drużyny.
Niemniej jednak Lech nie jest bez szans i wcalę nie spisuję ich na straty bo jest, czego większość nie zauważa napnając się na siebie, jeszcze bardzo dużo czasu do dwumeczu i zdarzyć się może dosłownie wszystko.
Udine jest w sporym dołku i to jest fakt tylko nikt nie potrafi zagwarantować że w lutym dalej tam będzie i wszelkie porównania dzisiaj wezmą w łeb przed meczem, bardzo ogólne porównanie ale Wisła też walczyła o awans z najsłabszą wtedy, drużyną angielską i co? wiadro z dziurą, woda spłynęła Wisły nie ma w pucharach, żadna złośliwość w stronę krakowskiego klubu, porównanie też żadne bo Lech teraz i Wisłą wtedy to dwie rózne drużyny.
Na tą chwilę Lech musi skupić się na sobie, a nie na rywalu, niech oni dobrze się przygotują i porozmawiamy przed meczem bo teraz wszelkie napinki magistrów i innych profesorów są o kant dupy rozbić i nie wnoszą zupełnie nic.

Jak chcesz magistrze udowadniać sobie i innym że Lech jest słaby to podaj konkretne przykłady, a jak chcesz podrażnić tylko kibiców rywala i się z nimi spinać, to daj znać, od razu dostaniesz możliwość wypowiadania się na jedynym słusznym forum.

Bez odbioru.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w żadnym momencie nie stwierdziłem, ani że Lech jest słaby, ani że Wisła jest mocna. Zarzucasz mi jakiś poziom kibicowski, a ja zupełnie o czym innym piszę.

Dlaczego Lecha nie lubię, powiedziałem już kilka razy. Jeden będzie mi zarzucał, że to przez zawiść i zazdrość. Drugi zrozumie, o co mi chodzi. Mam znajomych tak w Warszawie, jak i Poznaniu i tak się głupio składa, że z nimi normalnie, przy piwie da się porozmawiać.

Czy poruszanie kwestii korupcji to drażnienie? Dla mnie nie ulega wątpliwości, że dotyczy to zarówno Lecha, jak i Amiki. Dodaję do tego nieraz trochę przekąsu, ale po tylu latach wyzywania od milicyjnych klubów, można mieć troszkę ochoty na rewanż. Sama ta fuzja to dla mnie jest obciach dla Lecha i tyle. Tak, jak dla Polonii z Groclinem. I to, że jedni będą nazywani "Kuchenkorzem", a "Czarne Koszule" będą Groclinem - to już będzie na zawsze wpisane w historię. Ale takie dogryzania chyba nie są czymś niesamowitym.

W każdym razie, pytałem kiedyś o kwestię korupcji i śmieszną sytuację, jaka jest. Pytają o Lecha - jesteśmy Amicą. Pytają o Amicę - jesteśmy Lechem. Nikomu nie ubliżam, ani nie mam specjalnego interesu w tym, żeby KKS ukarać. Jestem ciekaw tylko, jak to się skończy.

Tak samo, jak nie twierdzę, że kwestia korupcji nie dotyczy Wisły. Pewnie, że dotyczy, ale mamy to szczęście, że jesteśmy nie do ruszenia. Jak powychodzi na jaw wszystko, no to trudno. Na pewno nie będę zarzucał innym, że chcą nas ukarać z zawiści laugh laugh

Kto brał i dawał - wyjazd i odcierpieć swoje.


Jeszcze co do Lecha, żeby nie było jakim to bucem ślepym jestem i nie potrafię niczego docenić.
- Bardzo fajnie rozwinięty scouting - o takim reszta klubów w Polsce może pomarzyć.
- Bardzo fajne układy na linii zarząd-kibice. Nikt takich w kraju nie ma.



Pewnie, że bym chciał te elementy mieć na takim poziomie w Wiśle. Czy zazdroszczę? Nie. I dalej podtrzymuję wszystko, co napisałem.


@Chaoz
Tak, mam za złe kibicom Lecha, że się puszą jednym dobrym sezonem. A raczej połówką.
Mam im za złe sposób, w jaki się puszą.
Wisła przez lata dominowała w Polsce, ma na swoim koncie (poza sezonem 02/03 vide Parma, Schalke, Lazio) mnóstwo występów z dobrymi drużynami. Ma mnóstwo fajnych wygranych, ma mnóstwo "fajnych" przegranych. Ma też kilka wpadek z traktorzystami.
W tym rzecz, że tu się nikt tym nie chwali. Ja markę Wisły znam, ale potrafię też trzeźwo spojrzeć na świat i, co nieraz już uczyniłem, po prostu powiedzieć że w danej rundzie Wisła jest na przykład bardzo słaba. Nie mam z tym problemów.





Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
1)Na czym polega owe "puszenie" się kibiców Lecha?
2)Jak inaczej ma się nazywać Wisłę, skoro jest klubem o milicyjnych źródłach?

3)Po co w ogóle cała ta dyskusja? Do czego prowadzi?
Ty nie lubisz Lecha, ja Wisły. A Hercules czy McDziarz kibicują Legii. No i co? Starajmy się odcinać (przynajmniej na tym forum) od antyklubowych postów i tym podobnych.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A ja kibicuje najsłabszemu, najbiednieszemu ŁKSowi hura

Każdy na pewno po poniekąd rację, ale tak na prawdę o co Wam chodzi w tej dyskusji? Bo szukam jakiegoś docelowego punktu zaczepienia i za cholerę nie mogę go znaleźć.

Nie każdy musi lubić Lecha, Wisły, Legii czy jakiejś innej drużyny.
Osobiście Lecha nie lubię, ale gdy grają w pucharach i gdy oglądam ich mecze w tv czuję się fantastycznie a wiecie dlaczego?
Bo wiem, że Polskę reprezentuje bardzo dobra ekipa pod względem piłkarskim a także kibicowskim, wiem, że jak przyjedzie taki klub jak Udinese do Poznania to nie rozczaruje się jak miało to miejsce z MC np.

Jednym słowem trzymam za nich kciuki.

Nie przenośmy naszego podwórka, ta teren międzynarodowy, nie zapominajmy, że oni reprezentują również Nas.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Rozchodzi się o to, że niektórzy sympatycy Lecha żyją w dziwnym przeświadczeniu, że jeżeli ktoś z innego miasta nie gloryfikuje Lecha, to odrazu przemawia przez niego zazdrość, gniew, pycha, że czyha na wpadkę etc etc.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Nie jestem sympatykiem Lecha, a wrecz przeciwnie. Ale co mam sadzic o tych ktorzy piszac o Lechu nazywaja go Amica itp (nie chce mi sie juz sprawdzac jak jeszcze)? W co drugim poscie musi sie znalezc jakies dogryzanie. Nie byloby tego tematu gdyby kazdy pisal normalnie na odpowiednim poziomie.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by xqwzts
Ale co mam sadzic o tych ktorzy piszac o Lechu nazywaja go Amica itp (nie chce mi sie juz sprawdzac jak jeszcze)? W co drugim poscie musi sie znalezc jakies dogryzanie. Nie byloby tego tematu gdyby kazdy pisal normalnie na odpowiednim poziomie.

Dokładnie smile Jeśli ktoś nie widzi różnicy w fuzji Lecha (zarówno Lech jak i Amica to była ekstraklasa), a w fuzjach Poloni Wwa, Sokoła Tychy czy Lechii-Olimpii Gdańsk to nie mam pytań. Szkoda, ża tak wiele osób zamiast pisac rzeczowo koncentruje się na docinkach. W chwili obecnej to Lech jest na ustach całej Polski, a nie Wisła czy Legia co jak widac u niektórych powoduje podniesienie adrenaliny i brak obiektywizmu. W tym sezonie póki co piłkarsko i kibicowsko Lech nie ma sobie równych i trzeba im to oddac. Jest pierwszy w lidze, zdemolował Wisłę w meczu z nimi na wyjeździe, najdalej zaszedł w pucharach. Kibicowsko najliczniejsze wyjazdy i publika u siebie, ultrasowsko porównywalnie z Wisła i Legią. O innych aspektach kibicowskich nie piszę bo to nie jest miejsce na tego typu dysputy, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że w te "klocki" też są na topie. Więc niby czemu kibice Lecha nie mają się puszyc? Może za pół roku, rok, dwa będzie inaczej, ale na dziś jest tak jak napisałem smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Emmanuel Olisadebe obchodzi dziś urodziny. Oficjalnie 30. Ciekawe które naprawdę :-)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by mgr
@Chaoz
Tak, mam za złe kibicom Lecha, że się puszą jednym dobrym sezonem. A raczej połówką.
Mam im za złe sposób, w jaki się puszą.
Wisła przez lata dominowała w Polsce, ma na swoim koncie (poza sezonem 02/03 vide Parma, Schalke, Lazio) mnóstwo występów z dobrymi drużynami. Ma mnóstwo fajnych wygranych, ma mnóstwo "fajnych" przegranych. Ma też kilka wpadek z traktorzystami.
W tym rzecz, że tu się nikt tym nie chwali. Ja markę Wisły znam, ale potrafię też trzeźwo spojrzeć na świat i, co nieraz już uczyniłem, po prostu powiedzieć że w danej rundzie Wisła jest na przykład bardzo słaba. Nie mam z tym problemów.

to już chociaż nie pisz że w owym sezonie sukcesów w PU kibice Wisły siedzieli jak skromne myszki i nie chwalili się tymi sukcesami będąc na ustach całej Polski jak obecnie Lech. wink
Sytuacje podobne a i zachowanie 'zainteresowanych' niemal takie same

Originally Posted by Bullet
W chwili obecnej to Lech jest na ustach całej Polski, a nie Wisła czy Legia co jak widac u niektórych powoduje podniesienie adrenaliny i brak obiektywizmu. W tym sezonie póki co piłkarsko i kibicowsko Lech nie ma sobie równych i trzeba im to oddac. Jest pierwszy w lidze, zdemolował Wisłę w meczu z nimi na wyjeździe, najdalej zaszedł w pucharach. Kibicowsko najliczniejsze wyjazdy i publika u siebie, ultrasowsko porównywalnie z Wisła i Legią. O innych aspektach kibicowskich nie piszę bo to nie jest miejsce na tego typu dysputy, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że w te "klocki" też są na topie. Więc niby czemu kibice Lecha nie mają się puszyc? Może za pół roku, rok, dwa będzie inaczej, ale na dziś jest tak jak napisałem smile

otóż to. Mam takie same zdanie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
sorry za post pod postem

Franek wraca do Jagiellonii !!!

Meganiespodziankę przyszykowali włodarze naszego klubu swoim kibicom, po 15-latach Tomek Frankowski ponownie założy żółto-czerwoną koszulkę. W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszystkie szczegóły 2-letniego kontraktu, na którym popularny Franek złoży jutro swój podpis. Konferencja prasowa z Tomkiem odbędzie się we wtorek, w siedzibie klubu o godz. 15.00.

jagiellonia.pl

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Chaoz
sorry za post pod postem

Franek wraca do Jagiellonii !!!

Meganiespodziankę przyszykowali włodarze naszego klubu swoim kibicom, po 15-latach Tomek Frankowski ponownie założy żółto-czerwoną koszulkę. W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszystkie szczegóły 2-letniego kontraktu, na którym popularny Franek złoży jutro swój podpis. Konferencja prasowa z Tomkiem odbędzie się we wtorek, w siedzibie klubu o godz. 15.00.

jagiellonia.pl

No to wiosna Wasza, jak Franek zagra swoje, a Grosicki postawi na piłkę, a nie na hazard. Fajnie, że jednak Franek wrócił do korzeni smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Chaoz
sorry za post pod postem

Franek wraca do Jagiellonii !!!

Meganiespodziankę przyszykowali włodarze naszego klubu swoim kibicom, po 15-latach Tomek Frankowski ponownie założy żółto-czerwoną koszulkę. W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszystkie szczegóły 2-letniego kontraktu, na którym popularny Franek złoży jutro swój podpis. Konferencja prasowa z Tomkiem odbędzie się we wtorek, w siedzibie klubu o godz. 15.00.

jagiellonia.pl
Powodzenia w lidze
A u nas na dniach ma podpisac umowe jeden z najbardziej przeze mnie znienawidzonych zawodników choć nie z racji umiejętnosci "RadoMat" Radosław Matusiak

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by blackjack
Originally Posted by Chaoz
sorry za post pod postem

Franek wraca do Jagiellonii !!!

Meganiespodziankę przyszykowali włodarze naszego klubu swoim kibicom, po 15-latach Tomek Frankowski ponownie założy żółto-czerwoną koszulkę. W dniu dzisiejszym dopięte zostały wszystkie szczegóły 2-letniego kontraktu, na którym popularny Franek złoży jutro swój podpis. Konferencja prasowa z Tomkiem odbędzie się we wtorek, w siedzibie klubu o godz. 15.00.

jagiellonia.pl
Powodzenia w lidze
A u nas na dniach ma podpisac umowe jeden z najbardziej przeze mnie znienawidzonych zawodników choć nie z racji umiejętnosci "RadoMat" Radosław Matusiak

A ja myślę, że Matusiak może się w Widzewie odbudowac, a atak Robak - Matusiak będzie siał popłoch w szeregach rywali.

Ciekawi mnie jak się zakończy telenowela z Gargułą w roli głównej. Legia czy Wisła? Ciężki wybór przed nim choc ja wybrałbym chyba Wisłę na jego miejscu. Nie wiadmo czy sprzedadzą w Legii Rogera, a Roger, Iwański i Garguła w jednym klubie to chybo za dużo smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Roger pewnie w koncu odejdzie z Legii a wtedy para Iwański-Garguła w jednym klubie to bardzo dobre rozwiązanie dla reprezentacji. Dowiemy się wreszccie na którego możemy liczyc jeśli chodzi o kadrę. Bo może to tylko gwiazdki ligowej szarzyzny i nie ma co sobie nimi głowy zawracać:)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Pytanie za ile odejdzie Roger?
Po ME jego wartosc podskoczyla, Legia mogla dobry deal zrobic. Jednak w tej rundzie polski Brazylijczyk niczego nadzwyczajnego nie pokazal.
A para Iwański - Garguła jak na nasze warunki - ładny środek.


http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/lech-ma-nowego-bramkarza,1232610
Prawie jak Boruc wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by blackjack
Powodzenia w lidze
A u nas na dniach ma podpisac umowe jeden z najbardziej przeze mnie znienawidzonych zawodników choć nie z racji umiejętnosci "RadoMat" Radosław Matusiak [/quote]



Witaj w klubie blackjack piwo

I zapewniam Cie ze jest nas wiecej niz dwoch, jak od poczatku nie zacznie dobrze grac to nie bedzie mial tu latwego zycia

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by blackjack
Powodzenia w lidze
A u nas na dniach ma podpisac umowe jeden z najbardziej przeze mnie znienawidzonych zawodników choć nie z racji umiejętnosci "RadoMat" Radosław Matusiak



Witaj w klubie blackjack piwo

I zapewniam Cie ze jest nas wiecej niz dwoch, jak od poczatku nie zacznie dobrze grac to nie bedzie mial tu latwego zycia [/quote]
Mam nadzieje ze sie odbuduje bo piłkarz z niego jest dobry jak nie myśli o giełdzie i innych pierdołach (szybka kasa jak najmniejszym nakładem)
Więcej nie mogę napisać smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
We wtorek na specjalne zwołanej konferencji prasowej Radosław Matusiak podpisze kontrakt z Widzewem
źródło: Widzewiak

Napadziorów mamy teraz czas wzmocnić pomoc smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
http://sport.onet.pl/0,1248675,1885387,wiadomosc.html

Mam dokładnie takie samo zdanie, Cieżniak bardzo fajnie bronił i pokazał ze wcale nie był gorszy od Mielcarza.
A tak swoją drogą to Grazie Mielcarz Maciek za odejście:)

Strona 7 z 35 1 2 5 6 7 8 9 34 35

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1