|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
spokojnie, ja juz od 1,5 tygodnia walcze z wyplata od nich... dodam ze jestem ich klientem od momentu ich powstania, wplacam i wyplacam regularnie a tym razem nie chca wyplacic, zarzadali skanow dowodu, to nie wystarczylo pozniej rachunkow za gaz... pewnie tez bedzie malo  dla mnie to zaden problem, ale odpisuje Kaska co 2 dni i ciagle cos jej nie pasuje. Poczekam maks do srody, jak nie bedzie kasy to inaczej sie zajme ta sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mi też odpisała ta Kaśka , totalnie nie na temat i nie na moje pytanie jakby pomyliła maile
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Taaaa a ja nie mogę nic postawić bo co wybiorę to zamiast kursu mam : niedostępne i te selekcje nie mogą być łączone, wie ktoś o co kaman? Wysłałem maila do supportu, ale widzę,że u nich z tym nie za dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246 |
Witam!! Mam podobny problem co cigano... zlecilem wyplate na moneybookers 10 dni temu po 3 dniach mnie zaciekawilo dlaczego pieniedzy nie ma na koncie. Po 2 dniach przyszla odpowiedz na moje meile ze moja wyplata zastala wstrzymana i mam im wyslac skan dowodu. Zrobilem to napisali mi ze maja i ze przeslali do dzialu ksiegowosci... az tu nagle meil ze chca rachunki za prad badz gaz... Tylko tutaj sie robi problem ze nic nie jest na mnie bo mieszkam z rodzicami. Tym bardziej jestem zdziwiony bo gram u nich od dawna i czesto wyplacalem kase bez zadnych problemow. Pozniej wyslalem im screena z mojego konta (inteligo) z wszystkimi danymi itd znow niby wszystko w porzadku po 2 dniach odpowiedz ze niestety musze im wyslac skan jakiegos dokumentu gdzie widnieja moje dane i adres zamieszkania... Juz nie wiem jak do nich pisac! dzisiaj znow wyslalem im 3 meile zero odzewu. Ta firma staje sie nie powazna i chyba beda powoli tracic klientow!! nie wiem co mnie podkusilo tam grac! zawsze gram na gamebookers i wszystko szybko sprawnie i super support! Mozecie mi cos polecic, co mam teraz zrobic? ja juz trace powoli checi i nerwy do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
ja do tej pory nie otrzymalem od nich wyplaty na kwote 400PLN zlecona na konto bankowe 2 miesiace temu kontaktowalem sie wielokrotnie z ich supportem w tej sprawie wyslalem rowniez skany rachunku bankowego potwierdzajace ze pieniadze nie dotarly.Dzisiaj otrzymalem odpowiedz od supportu ze po dokladnym spradzeniu sprawy przez ich dzial finansowy z ich strony wszystko bylo wporzadku i pieniadze napewno zostaly wyplacone i powinienem sie skontaktowac z moim bankiem w tej sprawie.Bardzo dziwna sprawa bo wyplata ktora zlecilem dzien wczesniej dotarla zaledwie po 1 dniu.Kontaktowac sie z moim bankiem nie zamierzam bo wiem ze to albo ich pomylka albo po prostu kreca z wyplatami tak wiec NIE POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
no i brawa dla betwaya  wyplata zlecona dokladnie 2 tygodnie temu znalazla sie przed chwila na moim MB  nie ma to jak byc na czas, grunt ze jest, i nawet pierdykli sie cale "15zlotych" na moja korzysc  nie zmienia to faktu ze w najblizszym czasie nic tam nie wplace.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246 |
MI dzisiaj odpisali ale wogole jakies szopki robia:
Drogi Panie Grzegorzu,
Pragne zapewnic, ze jzu wszystko jest w porzadku i Pan wyplata jest w trakcie realizacji lub juz znajduje sie na Pan koncie.
Wyplaty trwaja od 3 do 5 dni roboczych, w tym przypadku liczy sie dzien, kiedy otrzymalismy od Pana pelna dokumentacje tj. 07.12.08.
Jesli ma Pan jakiekolwiek pytania, prosze do nas napisac a my z przyjemnoscia odpowiemy.
Serdecznie pozdrawiam oraz zycze milego dnia,
Katerina @ Betway
Co najlepsze jest jednak to ze mam na imie Łukasz wiec pewnie znow sie pomylili a dzisiaj mija 12 dzien odkas zlecilem wyplate;/ wrrrrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246 |
no i oczywoscie pieniedzy dalej nie ma na moim MB ale to tylko drobny szczegol...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
MI dzisiaj odpisali ale wogole jakies szopki robia:
Drogi Panie Grzegorzu,
Pragne zapewnic, ze jzu wszystko jest w porzadku i Pan wyplata jest w trakcie realizacji lub juz znajduje sie na Pan koncie.
Wyplaty trwaja od 3 do 5 dni roboczych, w tym przypadku liczy sie dzien, kiedy otrzymalismy od Pana pelna dokumentacje tj. 07.12.08.
Jesli ma Pan jakiekolwiek pytania, prosze do nas napisac a my z przyjemnoscia odpowiemy.
Serdecznie pozdrawiam oraz zycze milego dnia,
Katerina @ Betway
Co najlepsze jest jednak to ze mam na imie Łukasz wiec pewnie znow sie pomylili a dzisiaj mija 12 dzien odkas zlecilem wyplate;/ wrrrrrrr Pani Katerina sciemnia w najlepsze ja juz nie wierze ze moja kase odzyskam trzeba bedzie sie teraz postarac o obnizenie rankingu w SBR tego dziadostwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Czy mozna gdzies sprawdzic za co i jakiego bonusa sie dostało?
wplacałem tydzien temu (nie był to pierwszy depozyt) a dzisiaj mi dopisali bonus 100%, ale nie wiem na jakich warunkach i zasadach, można gdzieś to wyczytać czy support zostaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Po dwumiesięcznej przerwie grania u nich chciałem wypłacić reszte kasy która mi u nich została. Wypłata ma iśc na netellera, ale przy limitach wpłaty i wypłaty pojawiła się pozycja "requirement" która jest wyższa od mojego stanu konta o ok 80 euro. Czy jest to jakiś nowy haczyk tej firmy? Nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu a i kasa szybko w netllerze była.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 402
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 402 |
Nie wiem jak wam ale mi supprot nie odpisał już od 5 dni. Przelew zlecony a kasy jak nie było tak nie ma na koncie. Ja już tam kasy nie wpłacę skoro oni maja takie problemy, aby udzielić odpowiedzi przynajmniej na jednego maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Top jeszcze nic . Mnie napisali ze posaidam już u nich 3 inne konta, chodż nigdy wczesniej u nich nie grałem , w związku z czym zzabrali mi moje pieniądze. Duzo tego nie było ale złodziejom nie odpuszczę .Myslę że zaraz zdechną bo mają słabą ofertę .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 158 |
To ja opisze tutaj swoją sprawę
Otóż jakieś 2 tygodnie temu wpłaciłem 2 razy za pomocą przelewy24.pl po 200 zł. Niestety na moim koncie w Betway'u pojawiła się tylko jedna wpłata. Wczoraj napisałem maila zarówno do przelewów24.pl jak i do supportu Betway'a. Przelewy24.pl odpisały mi w ciągu godziny że oni kase przesłali. Betway milczał. Dopiero gdy dokonałem wypłaty środków które tam posiadałem (ponad 400zł) to zadzwoniła do mnie pani Kasia (ok. godziny 21) i zaczeła wyjaśniać całą sytuację. Rzeczywiście wiedzieli o tym przelewie ale zablokowali go ponieważ zauważyli że posiadałem drugie konto. To drugie konto używałem mieszkając w Anglii i było ustawione z angielskimi danymi mojej karty bankowej, adresem, a co najważniejsze walutą angielską, której nie da się przestawić w ustawieniach na polską. Z tego właśnie powodu założyłem drugie konto w złotówkach. Pani Kasia powiedziała że zamkną mi konto angielskie a pozostałe pieniądze z tego konta przeleją na moje nowe. Tak też się stało. Parę minut po ich telefonie miałem już na swoim "polskim" koncie brakujące 200zł oraz przeliczone 3,70 funta. "Angielskie" konto mi skasowali. To była pierwsza sytuacja kiedy musiałem się kontaktować z supportem betway'a. Troszkę zastanawia mnie fakt czy zareagowali by na mój mail gdybym nie wypłacił pieniędzy z mojego konta. Na razie będę dalej u nich grał zwłaszcza że w Anglii nie miałem żadnych problemów zarówno jeśli chodzi o wpłaty jak i wypłaty. Jeśli pojawią się jakieś problemy w przyszłości to zacznę grę na bet365.com, gdzie konto założyłem w oczekiwaniu na telefon od pani Kasi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Moja sprawa jest zupełnie inna , Ja nie otwierałem u nich żadnego konta wcześniej , Zresztą piszą bzdury bo niby trzy konta można mieć a cztery nie? Myślę że są niewypłacalni i kombinują jak koń pod górę żeby ukraść pieniądze. Dzisiaj przestudiowałem ich regulamin ,który brzmi w skrócie mniej więcej tak ,że im wolno wszystko a mnie nic , wszystkie spory to oni rozstrzygają według własnego widzi mi się a jak ja zaakceptowałem ten regulamin to już mój problem . Ja za grę u tych cwaniaków już dziękuję.Kolejna firma po 888 z Izraela udowodniła że u ich buków się nie gra .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
ee ja tam gram od dawna i nigdy nie mialem problemow, wczoraj z samego rana zlecilem wyplate a dzisiaj koło poludnia (12:30) juz na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853 |
Pianko Gdzie robisz wyplaty???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Może komuś wypłacają ,ale nie chodzi o to by wypłacali niektórym tylko wszystkim!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 402
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 402 |
ja czekam od 18 grudnia na wypłatę i jakoś cały czas nie doszła. Dla mnie ten buk jest spalony
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|