Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#280395 14/01/2005 20:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jeszcze na koniec mojego dzisiejszego spotkania z Forum wpadłem na genialny pomysł. Podanych typow sie trzymam, ale chciałbym cos jeszcze zaprponować. Ostatnio zdarzają się rózne hocki klocki. Wczoraj obylo sie bez niespodzianek, ale dziś??? Kto wie?
Analizowałem mecz Seattle - Golden State i cos mnie tknęło aby sprobować zagrać na Wojowników.
zdecydowana wiekszość faktów przemawia na korzyść Soników. Praktycznie nie mogę znaleźć niczego co by przemawiało za choćby wloskiem nadzieji, że goście mogą cokolwiek zwojować i to mnie najbardziej nurtuje. coś mi tu nie pasuje?
To nawet nie jest przeczucie. Po prostu dla mini adrenaliny, zapodam ten zakład za 2/10 (10.12) i takiego śmiesznego dubelka: GS + IND 1/10 (AKO: 36.03!!!)
Te typy tylko wyłącznie jako rozrywkowe (ale grane w realu).
Pozdrawiam
KRAJAN

Bonus: Unibet
#280396 14/01/2005 20:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
Witam

Prosze o szybko kontakt na nr gg 4856574.
Mam jedno pytanie związane z underami i overami w koszykówce.


pozdrawiam

#280397 14/01/2005 20:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
Wielkie podziękowanie dla forumowicza Czepka za udzielenie potrzebnej pomocy.

Last edited by Cristofek; 14/01/2005 20:39.
#280398 14/01/2005 20:59
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
elo potzrebuje pewniaków na jutro z góry thx

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak to zobaczyłem to spadłem z krzesła!! To nie to forum kolego! Tu się PODAJE typy. Nikt Ci nie powie co masz grać!

Amkwish usuń ten post i mój żeby nie zaśmiecać tematu, ale nie mogłem się powstrzymać...

#280399 14/01/2005 21:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
CZE zagrałem dziś san antonio 1 czystą i orlando +7 bo detroit mi od rana żle pachniało , jak sądzicie jest jakaś szansa na ten dubelek?

#280400 14/01/2005 21:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Milwaukee - Washington
Kozły po 2 porazkach na wyjazdach wracaja do własnej hali, co do porazki z SA to zadna nowosc ale wtopka z atlanta w takich wymiarach to troche zaszkoczenia. Slabszy wystep w tych meczach zaliczyli przede wszystkim Smith i Mason chociaz z drugiej strony caly zespol nie blyszczał. Blinas spotkan we własnej hali 9-7 czyli prawie wszystkie mecze zwycieskie odniesli na wlasnym parkiecie (12-21 aktualny bilans spotkan). Do zespolu powrócil po kontuzji K.Van Horn moze nie jest to jakas znakomita postac ale strzelac potrafi, przyda sie na pewno.
Wizards po 5 seryjnych zwyciestwach nie powinni przedluzyc swojej passy w meczu z kozlami- gdzie na własnym parkiecie radza sobie dobrze.

Denver - Minnesota
Zarówno baryłki jak i wilki nie prezentuja sie ostatnio dosc dobrze. To co wyprawia minnesota to jest szok! na 8 meczy wygrac tylko 1?! i to zasluga wylacznie cassela ze udalo im sie wygrac ten jedyny mecz. W dzisiejszym meczu pod znakiem zapytania stoi wystep Cassela i Hudson. Jezeli dzis goscie zaserwuja sobie kolejna porazke to beda poraz pierwszy w tym sezonie na minusie i tym samym 7 porazka z rzedu na wyjezdzie( co do tych wtop na wyjezdzie to trzeba powoli myslec nad obstawieniem wygranej, kiedys musza sie przelamac). Mimo tych wielu apsektow ktore przemawiaja na korzysc Denver jakos mi sie to nie widzi, obawa spowodowana rowniez nie za dobra gra Den? mozliwe, jakas nie dowierzam zeby minnesota mogla miec bilans ujemny a z drugiej strony jak wilki moga ten mecz wygrac?.
Podsumowujac: Den ML, Min +4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niech sie dzieje wola Boza..

Dzis pachnie wygrana Indiany nad maine sloncami ewn +6,5.

Pozdr.

#280401 14/01/2005 21:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Grzemp,przede wszystkim witaj po przerwie:-)

Postanowilem,jednak nie usuwać tego postu.
Obsceny w nim nie ma,a śmiech to zdrowie:-)

A propos tych "pewniaków".
jakby mnie ktos zmusił dzis do grania na doga 1/2 to ja tylko Spursuff ew.Celtuff widzę,reszta spotkan zdecydowanego faworyta w moim odczuciu nie ma.

Rozważam jeszcze Bobki pod wzgledem u/o.
Ostatnio zrobili się underowi,chyba najwyższy czas troche wiecej zapunktować,a Grizzlies raczej na to pójda:-)

Pozdrawiam

amkwish

#280402 14/01/2005 21:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Quote
ja dzis za 100 zl ostro 1 raz tak grubo na NBA typy z toto-mixa

1.seatlle-golden 1 1,22
2.boston-atlanta 1 1,25
3.clipers-miami 2 1,7
4.brand-shaq 2 1,35
davis-exel1 1,35
do wyjecia 425!!! krajan amkwish 12-latek czekam na wasze opinie

wszytko pieknie wszytko ladnie ale nie wiem co do miami na stronie espn.com a kontuzjach pisza ze wade moze nie zagrac ale moze zle zauwazylem poprostu jak dla mnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


i do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#280403 14/01/2005 21:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
Hmm zastanawiają mnie trzy, cztery mecze na dzisiaj:
Miami @ LA Clippers - Miami ostatni swój wyjazd wprawdzie zwycięski, ale ze słabiutkim GS, nie było to zbytnio okazałe, wyraźnie było widać brak Wade'a, który dzisiaj raczej również nie wystąpi, więc można by się pokusić o małą niespodziankę i czystą wygraną LAC- co myślicie?
Drugie spotkanie to Washington @ Milwauke, i powiem szczerze że kusi mnie wyjazdowa wygrana WAS, ale mam obawy co do pasma zwycięstw MIL przed własną publiką, obym się mylił- chyba raczej dla mnie no bet.
Trzeci pojedynek to Portland @ N Orleans, i tutaj myślę, ze prawdopodobieństwo wygranej mojego faworyta w tym spotkaniu <NO>, jest największe spośród moich dzisiejszych analiz. Nieobecność Randolpha, skłania mnie całkowicie do uznania tego meczu jako typ nr1. <tylko czy ktoś może potwierdzić na 100% tą informację?>
Ostatni mecz jaki mnie nurtuje to Minnesota @ Denver, wiem, wiem MINa nie moze w kółko zaliczać kapy, ale nieobecność Cassella i Hudsona przy full ekipie gospodarzy, skłania mnie do czystej jedyneczki po 1,7, bo -3,5 to troche ryzykowne, ale moze się mylę! Powodzenia all!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by refree; 14/01/2005 21:29.
#280404 14/01/2005 21:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 98
Mój typ na dzisiaj bez zbędnych komentarzy, bo różnie to może być:

Indiana-Phoenix -6.0

#280405 14/01/2005 21:54
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Moje typy na dziś

GS Warriors v SEA Supersonics /-13.5/
ATL Hawks v BOS Celtics /-9.5/
DAL Mavericks v SA Spurs /-8.5/

I to by było tyle, nie pisze czemu bo widzę że nie potrzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#280406 14/01/2005 21:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Quote
elo potzrebuje pewniaków na jutro z góry thx
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D:D:D:D
to stań pod kościołem albo poproś Kś. Rydzyka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
10 punktów dla tego pana za..głupote! ;-)

#280407 14/01/2005 22:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
Może warto się nad tym zastanowic?????

Fri 1/14 721 Golden State Warriors +13.5 1.901 10.140 OVER 196.5 1.980
07:35 PM 722 Seattle Supersonics -13.5 2.01 1.085 UNDER 196.5 1.926

Dawno takiej linii nie widziałem. Bliższy jestem +13.5

2/21/2004 SEATTLE 92 199.5
GOLDEN STATE 94 -3
2/10/2004 GOLDEN STATE 106 196.5
SEATTLE 97 -5
1/22/2004 GOLDEN STATE 87 201.5
SEATTLE 103 -7.5
1/10/2004 SEATTLE 110 202
GOLDEN STATE 113 -3.5

Golden State

12/6/2004 BOSTON 110-106 W
12/7/2004 @ PHOENIX 104-118 L
12/10/2004 ORLANDO 109-113 L
12/12/2004 CHARLOTTE 99-87 W
12/14/2004 @ DALLAS 111-107 W
12/15/2004 @ NEW ORLEANS 89-98 L
12/17/2004 @ HOUSTON 83-100 L
12/18/2004 @ SAN ANTONIO 85-104 L
12/20/2004 WASHINGTON 101-103 L
12/22/2004 MEMPHIS 109-99 W
12/26/2004 @ SACRAMENTO 98-94 W
12/27/2004 DENVER 104-101 W
12/29/2004 TORONTO 111-105 W
1/1/2005 @ PORTLAND 88-97 L
1/3/2005 PHILADELPHIA 104-112 L
1/5/2005 @ BOSTON 83-84 L
1/7/2005 @ NEW JERSEY 72-82 L
1/9/2005 @ TORONTO 87-109 L
1/10/2005 @ CHICAGO 85-94 L
1/12/2005 MIAMI 91-98 L

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#280408 14/01/2005 22:23
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031


NO-Portland 1

Singiel i to jest dla mnie najpewniejszy mecz nocy,Portland w pełnym składzie jest średniakiem,a na wyjazdach przymulają,a dzis zagrają bez Rahima,Randolpha i Milesa,to trzech ważnych graczy,szczególnie Randolph,który złapał uraz ostatnio.Do ekipy "szerszeni" wróciło ich 50% wartośći,czyli B.D i od razu widac progres,złapali wiatr w żagle i jak dla mnie,to niestety , ale dziś Blazers polegną w Orleanie.

Ponadto zagrane handi na Celtów ,Sonics sobie odpuściłem(cos zdechli ostatnio,14 moga nie wygrać),undery w Phili i SA oraz over w Milwaukee.Ponadto d na Spurs i Bobki z handi do tego Denver-wieżę w dalszy kryzys Miny , oraz singielek na Bobki.

#280409 14/01/2005 22:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
Grzemp,przede wszystkim witaj po przerwie:-)

Postanowilem,jednak nie usuwać tego postu.
Obsceny w nim nie ma,a śmiech to zdrowie:-)

Witam również kolegę Amkwisha!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Przerwy nie było, cały czas śledziłem ten temat, ale siedziałem cicho. Są lepsi w NBA... Mam nadzieję, że spotkamy się w konkursie NBA i powalczymy jak za starych dobrych czasów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

pozdrówka

PS. Sorki za offtopic...

Last edited by Grzemp; 14/01/2005 22:26.
#280410 14/01/2005 22:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
witam userów

na nocke puscilem taki kombik w b&w

1.phoenix - indiana over 212
2.san antonio - dallas under 199
3. hughes (+2,5) - redd


1 typowo overowe zespoly wiec typ nasuwa sie sam
2 ufam sir amkwishowi
3 hughes regularny, ostatnio zazwyczaj +25 a redd ostatnio jakby opadł ze sił i skutecznosc mu spadla



pozdro

kardynal20

#280411 14/01/2005 22:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Ja na dzisiaj wybralem 3 undery,


Philadelphia 76ers - Toronto Raptors ponizej 203.5 punktow
Detroit Pistons - Orlando Magic ponizej 189 punktow
Boston Celtics - Atlanta Hawks ponizej 204 punktow

sorki ze nie opisuje ale musze sie uczyc

wyslalem to za polowe swojego konta, w sytemie.

#280412 14/01/2005 22:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
offtopic:
co dzis daja na NBA+ ?

#280413 14/01/2005 22:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
spurs-mavs

#280414 14/01/2005 23:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1