|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Koniec dwutygodniowego odpoczynku świąteczno-noworocznego , teraz juz tylko pot ,krew i łzy w tej Polsce Ano Domini 2009 Eldo ,wiecej wiary Wiarę mam, ale realizm również. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wnerwia mnie to, że dziś musze iść do pracy bo 12 dniowym odpoczynku. Jeszcze zaczynam ten rok nockami :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
MSN  Cały czas mnie wylogowuje, że niby zalogowałem się na innym komputerze i muszę się od nowa logować, a to nie jest zbyt pomocne, jak się rozmawia z kilkoma osobami na raz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
MSN  Cały czas mnie wylogowuje, że niby zalogowałem się na innym komputerze i muszę się od nowa logować, a to nie jest zbyt pomocne, jak się rozmawia z kilkoma osobami na raz...  Od pewnego czasu mam to samo, nie wiem co jest przyczyną...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775 Likes: 12 |
Ja korzystam z MSN praktycznie non-stop i nic takiego mi sie jeszcze nie przytrafilo .Ale tez jestem ciekaw czemu sie Wam tak robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Niedzielny powrot do UK-ej po 2 tygodniach spedzonych w domciu na jedzeniu i piciu. Ciezko bedzie powrocic do tej deszczowej rzeczywistosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Niedzielny powrot do UK-ej po 2 tygodniach spedzonych w domciu na jedzeniu i piciu. Ciezko bedzie powrocic do tej deszczowej rzeczywistosci  Nie aż takiej deszczowej. U mnie nie padało już ponad 2 tygodnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1 |
MSN  Cały czas mnie wylogowuje, że niby zalogowałem się na innym komputerze i muszę się od nowa logować, a to nie jest zbyt pomocne, jak się rozmawia z kilkoma osobami na raz...  Ja bym spróbował zmienić hasło, bo jest pełno syfu. Na przykład często można otrzymać linki typu xxx.awsomepicks.com i tym podobne. Można spróbować, nic nie ryzykujesz bynajmniej  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Postponed
ten napis przy praktycznie każdym wyselekcjonowanym na dzisiaj spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
weekendowe granie skonczylo sie dla mnie o 17  a na Netellerze rowniez pustki teraz musze czekac na doldowanie konta w poniedzialek... EHHH
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
zagrałem sobie AKO z ligi greckiej bo dostałem typy, patrze czemu jeszcze nierozliczone (oba mecze po 1-0 weszły) a tu patrze, że jeden wynik na czerwono, myślę, że pewnie na livescore się pomylili, ale nie
okazało się, że zamiast zobaczyć dokładnie nazwy to dałem kursy takie jakie były (@1.4 i @1.65) pech chciał, że 2 mecze miały kurs @1.4, oczywiście ten drugi, który ja dałem nie wszedł (inna sprawa, że ostatnie minuty grali 11 na 9) i zamiast letkiego plusa jest prawie bankrut
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
w pizdu, moj komp. coraz wiekszy z niego zlom, chcialem popykac w gierke i nie dziala :<
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
pseudoklub Sreal Madryt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
pseudoklub Sreal Madryt  kuponik nie wszedł? nie umiesz przegrać to nie graj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
to że w meczu Realu nie padł over2.5 ,grałem 2 raz w historii over 2.5 realu i to były mecze akurat te z Valencia i Villareral co pierwszy powinien sie skończyć 8:3 a drugi tak z 4:3 a to dwa klopsy po 1:0 ,no nic taka gra...gramy dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
pseudoklub Sreal Madryt  kuponik nie wszedł? nie umiesz przegrać to nie graj  umiem przegrać, ale nie wytrzymałem jak w dwóch meczach z rzędu strzelają jedną bramkę a mają 10 okazji oraz to, że kupują zawodników i niszczą ich kariery a grają taką padakę, że żal patrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
no to graj undery u nich, w czym problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
no to graj undery u nich, w czym problem? w niczym, koniec tematu, tak nie miałem na czym odreagować bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
 pa pa paznokcie [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
bleeeeeeeeeeeeeee. wykasujcie to.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|