Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#281822 23/01/2005 20:01
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Przepraszam za pominięcia w moim poście ale tak to bywa jak się puszcza cokolwiek i małym czasie. W kuponie pierwszym gdzie jest kurs 1.70 na Real oczywiście chodzi o handicap -1. W kuponie 3 jest zwykła 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Informacje tą pisze równo z początkiem meczu, żeby nikt nie oskażrył nas o niesprawiedliwość. Jeszcze przepraszam ale tak to jest jak się wraca w niedziele popołudniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#281823 23/01/2005 21:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Okan - przymykam oko na niedopatrzenia Twojej drużyny. Mimo że jesteście naszymi rywalami to uznaję Wasze kupony, w regulaminie jest że mecze powinne się zakończyć dziś przed pólnocą. Chyba się nie zakończą.. ale niech będzie.

A co do kuponu gdzie zaznaczyliście z bonusem +2 gole, powinien być bonus tylko +1 gol bo jesteście gośćmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Proszę wszystkie drużyny o podsumowania kuponów!!
Przynajmniej napiszcie ile goli macie na koncie żeby było wszystko jasne, bo sprawdzanie może mi trochę potrwać,bo nie mam za bardzo czasu!


Moja druzyna ma na koncie 3 gole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#281824 23/01/2005 21:28
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Cuasm & Ziomek - Dampan & Globus
Z akcji gosci wyniknely 2 gole - 1 dla gospodarzy drugi dla gosci, wynik zalezy od gospodarzy

#281825 23/01/2005 21:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Sławek_kk & Rafał - Ronni & Lopez 1-2

mecz ciekawy 3 samobóje wszystko czego widz oczekuje !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rywali pozdrawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> i dziekujemy za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Zapraszamy w rundzie rewaznowej do nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#281826 23/01/2005 22:08
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Dzięki Anjay za zaliczenie kuponów ale pewnie rozumiesz co to problemy z autokarem i ci celnicy na granicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Już mamy remis 3:3
Unicaja Malaga - Etosa Alicante 1 73:64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Real - Malorca 1 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
I natacie Okana z Layonikiem, tylko cud może pomóc drużynie Anjaya z Rivaldinho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#281827 23/01/2005 22:29
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
New York - Milwaukee 96-101 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Goście dzisiaj napewno zejdą zwycięsko z murawy. Pytanie czy skończy się już festwial strzelecki czy tez mają zamiar jeszcze przycisnąc. Podobno mają chęć na hat-tricka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#281828 23/01/2005 23:16
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Kupon 1
Gil Vicente - Sporting CP 2 0:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
U. Leiria - FC Porto 2 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Real Madrid - Mallorca 1 (-1) 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons 1 27:10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO: 7.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Kupon 2
New York Knicks - Milwaukee Bucks 2 96:101 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO: 2.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Kupon 3
Unicaja Malaga - Etosa Alicante 1 73:64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Real - Malorca 1 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Nasz drużyna zdobyła 6 bramek ! Dodając do tego jedną bramke samobójczą wychodzi razem 7. Typy podane na sam koniec ale jednak weszły, na szczęście skończyły się wszystkie mecze kilka minut po północy więc nie jest źle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#281829 24/01/2005 19:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
[color:"red"] Dampan & Globus - Bobsley & Mariozet[/color]

[color:"blue"]Bobsley & Mariozet
[/color]

Strzał 1

[color:"blue"] Marseille - Sochaux... 1x...1.10
Jokerit - Blues........... 1... 1.30
Mons - Anderlecht...... 2... 1.50

AKO 2.15
[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Szacunek dla przeciwników!!!

#281830 24/01/2005 19:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
UWAGA !!

Po pierwszej kolejce nasunęły się pewne zmiany w regulaminie. Oto one:
[color:"red"] 1. Kupony można wysłać najpóźniej 15 minut przed pierwszym spotkaniem na kuponie [/color]
(a to dlatego że czasami ciężko jest zdążyć z dogadaniem się z kuponami, szczególnie w weekendy kiedy to sporo spotkań zaczyna się wcześnie), można nawet podać kupon o 2:00 w nocy jeśli mecz zaczyna się o 2:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"] 2. Za nie trafienie singla też przyznajemy samobója [/color]
(nie przyznawanie samobójów było trochę niesprawiedliwe w tym przypadku). A więc samobój przyznajemy jeśli więcej niż połowa meczów na kuponie będzie wtopiona, a także za nie trafionego singla również przyznajemy samobója!
[color:"red"] 3. Nie można powtórzyć typu przeciwnika
+ nie mozna powtórzyć typu który się zagrało na innym kuponie
+ nie można grać kontry na swoje typy (czyli jak na jednym się zagrało na 1X to na drugim nie można zagrać na 2).

4. Robimy podsumowania wszystkich kuponów i piszemy ile goli mamy łącznie na koncie w danym spotkaniu!

5. Jeśli na którymś kuponie mamy mecz który został przełożony, przerwany itd to: [/color]
- obniżamy AKO, dzieląc AKO przez kurs tego meczu który się nie odbył, wtedy drużyna dostaje tyle punktów ile wart jest kupon po tym zmniejszeniu AKO.
- jeśli po tym odjęciu AKO będzie mniejsze niż 2.00 to drużyna ma farta i zaliczamy jej 1 gola
- jeśli obniżamy AKO kuponu z bonusem (+1 lub +2 gole) to po obniżeniu AKO bonus nadal jest ważny.

To by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Te punkty to nie są jakieś wielkie zmiany, mam nadzieję że wszystko jest jasne i zrozumiałe.


przypominam pary drugiej kolejki:

[b] 2. KOLEJKA (24.01 - 27.01)


[color:"blue"] Dampan & Globus - Bobsley & Mariozet
Ronni & Lopez - Cuasm & Ziomek
Okan & Layonik - Sławek_kk & Rafał
Św. Mikołaj & Typek - AnJay & Rivaldinho [/color]


oczywiście można już typować

#281831 24/01/2005 19:34
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,343
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,343
[color:"blue"]Ronni & Lopez - Cuasm & Ziomek
Cuasm & Ziomek: [/color]

[color:"green"] PROFESJONAŁ: [/color]
WT Jokerit-Espoo 1 1.36
WT Dubnica-Kosice 2 1.30
WT Bry/Bry-J.Bla/Fish 1 1.30
WT Federer-Agassi 1 1.30
WT Argent.-Wenezuel. 1 1.17
WT Eindhov.-Volendam 1X 1.01
[color:"red"] AKO = 3.53 [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#281832 24/01/2005 21:12
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Okan & Layonik - Sławek_kk & Rafał
Okan & Layonik:

KUPON 1
Jokerit - Blues 1 1.35
Davenport L. - Molik A. 1 1.50
AKO: 2.02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
BUK - STS

KUPON 2
Frolunda-Djurgar. 1.17 1X
N.York-Phoenix 1.63 2
Czechy-Algieria 1.30 1 (wynik do połowy)
Slavia-Vsetin 1.45 1
AKO: 3.59 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
BUK - PROFESJONAL

#281833 24/01/2005 21:20
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Dampan & Globus - Bobsley & Mariozet
Dampan & Globus

#1 expekt
25.01 01:55 Garnett Kevin - Wallace Ben
Najwięcej zbiórek w meczu Minnesota vs Detroit
typ:1 1.55
26.01 Ajaccio - Toulouse X2 1.5
ako:2.33

#281834 24/01/2005 22:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"blue"]Ronni & Lopez - Cuasm & Ziomek
Cuasm & Ziomek: [/color]

[color:"green"] PROFESJONAŁ: [/color]
WT Mons-Aderlecht 2 1.64
SR Budziejki-Pisek 1 1.10
WT Jokerit-Blues 1x 1.11
[color:"red"] AKO = 2.00 [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#281835 25/01/2005 12:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
[color:"blue"]Ronni & Lopez - Cuasm & Ziomek
Ronni & Lopez[/color]
[color:"green"] Sts: [/color]
WT Mons-Aderlecht(-1) 2 1.95
WT Dania - Angola 1 1.02
WT Rosja - Kuwejt 1 1.01
[color:"red"] AKO = 2.01 [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#281836 25/01/2005 15:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Okan & Layonik - Sławek_kk & Rafał
Sławek_kk & Rafał

KUPON 1
Profesjonal
Herning-Frederik. 1 1.31
Nurnberg-Dusseld. 1 1.47
Lahti-Tappara X2 1.23
Yeovil-Rochdale 1 1.5

AKO: 3.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#281837 25/01/2005 16:07
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Św. Mikołaj & Typek - AnJay & Rivaldinho

25.Wt.19:00 | Vojens-Esbjerg (1) 2,2

AKO 2,2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#281838 25/01/2005 16:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Św. Mikołaj & Typek - AnJay & Rivaldinho

Kupon 2

Wt:Slavia-Vsetin (1) 1,45
Wt:Koln-Wolfsburg (1) 1,45
Wt:Nurnberg-Dusse (1) 1,47
Śr:Hewitt-Nalband (1) 1,53

AKO 4,72

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#281839 26/01/2005 00:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Kupon nr 1
BuK: ProfesjonaL


[color:"green"]Św. Mikołaj & Typek - AnJay & Rivaldinho [/color]

[color:"red"]AnJay & Rivaldinho [/color]



[color:"blue"]Nantes - St. Etienne (1X) 1.21
Paris SG - Istres (1) 1.46
Auxerre - Bastia (1) 1.45
Lleyton Hewitt - David Nalbandian (1) 1.53[/color]


[color:"red"]AKO: 3.91[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


Typ na Lleytona powtarzam, gdyz przeciwnicy ten kupon i tak spodlowali, wiec jakby ten typ jest wolny... jesli jednak niemozna, a nic takiego nie znalazlem w regulminie, to zamiast Hewitta bedzie:

Lyon - Rennes (1) 1.37

AKO: 3.51


Ps. Prosze o odpowiedz

#281840 26/01/2005 14:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Okan & Layonik - Sławek_kk & Rafał
Sławek_kk & Rafał

KUPON 2
Profesjonal
SR Nantes-St.Etienne 2 3.5
SR Strasbourg-Monaco 2 2.2

[color:"red"]AKO: 7.7[/color]

KUPON 3

SR Auxerre-Bastia 1 1.45
SR Lens-Caen 1.74
SR Lyon-Rennes 1.37
SR Paris SG-Istres 1 1.46
SR Federer-Safin 1 1.25

[color:"red"]AKO: 6.3[/color]

#281841 26/01/2005 14:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Św. Mikołaj & Typek - AnJay & Rivaldinho

Kupon 3 :

Śr:Lyon-Rennes (1) 1,37
Śr:D.Haag-Enschede (2) 2,62
Śr:S.Will.-Sharapova (1) 1,58
Śr:C.Budejovice-Pisek (1) 1,08

AKO 6,12

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1