|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Wpłaciłem kase w środe, do soboty rana ugrałem ok. 500% wkładu. W sobotnie popoludnie trochę popiłem i teraz sie budzę i patrzę, że puściłem 99% kasy na różne zakłady, na szczeście głównie rozpisy, wiec jeśli jutro zamiast do przodu, będę miał na koncie 0 to się W-K-U-R-W-I-Ę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jak patrze na wczorajsze wyniki to Master bedziesz mial dobry humor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Zajebisty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wkurza mnie to, że ludzie licytują na allegro dla WOŚP, z czego większość to jednorazowe konta dla picu. Nie rozumiem tego. Powinni ich publicznie zlinczować...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 189 |
a mnie wkurza ze wszyscy sie jaraja jurkiem a nikt nie mowi ile on kasuje prowizji od tej sumy ktora juz dzis przekroczyla 32 mln zl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
a mnie wkurza ze wszyscy sie jaraja jurkiem a nikt nie mowi ile on kasuje prowizji od tej sumy ktora juz dzis przekroczyla 32 mln zl... zrob tyle co on dla dzieciakow to bedziesz dla mnie guru i bede Ci jaja lizal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
a mnie wkurza ze wszyscy sie jaraja jurkiem a nikt nie mowi ile on kasuje prowizji od tej sumy ktora juz dzis przekroczyla 32 mln zl... Ja Ci odpowiem. Z tej kasy nie bierze nic. Żadnej prowizji. Utrzymanie fundacji zapewniają sponsorzy oraz odsetki z lokowanych w banku pieniędzy (w PKO zresztą, śmiech na sali).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
a mnie wkurza ze wszyscy sie jaraja jurkiem a nikt nie mowi ile on kasuje prowizji od tej sumy ktora juz dzis przekroczyla 32 mln zl... Pójdz do byle jakiego szpitala dla dzieci i popatrz ile urządzeń jest kupionych z pieniędzy zebranych przez Owsiaka, większość, a jak będziesz kiedyś siedział przy swoim dziecku w takim szpitalu i kolejną noc nie mogąc zasnąć na siedząco będziesz obserwował "pikające" urządzenia z serduszkiem na obudowie to wtedy bedziesz miał w dupie czy owsiak zgarnął prowizję czy nie. Pewnie przez te 17 lat chlał na koszt tej imprezy, żył i cokolwiek jeszcze ale i tak zrobił więcej dla dzieci niż wszyscy ministrowie zdrowia razem przez te lata, wiec ma moje przyzwolenie na chlanie i pobieranie prowizji, a zdanie kogoś kto jest jełopem jest tu najmniej warte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
swiete slowa to co napisal Biszop  lepiej wydac pieniadze na czolgi,samoloty ,karabiny niz na sprzet ratujacy zycie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
o to to to. dzieci, nie są niczemu winne, czego mają umierać czy cierpieć całe życie z powodu, błędu lekarza, wady genetycznej czy po prostu pecha? dziękujmy, że trafił się taki czubek jak Owsiak, który stworzył ruch - fenomen w skali światowej. otoczka może wnerwiać, ale co z tego. nie pamiętam, czy to były wady serca, czy wady słuchu, ale to właśnie owsiak wyprowadził nas z buszu na światowe salony i w ciągu 1 roku czy dwóch staliśmy się liderem w diagnostyce w skali światowej.
owsiak, kasuj ile wlezie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 189 |
ale skad wiesz ile z tych pieniedzy trafia do szitalów skoro nikt tego nigdy nie przedstawia...konczy sie final i kasa znika...i tak do nastepnego finalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
coś marny prowokator z ciebie, masz na dole. http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2z pewnością drugie tyle zawija na lewo, na prostytutki, maybachy i wakacje w kosmosie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
w ogóle nie rozumiem po co jest ta dyskusja... takich osób jak Jurek w naszym kraju a pewnie i na świecie to można nie ze świeczką a z latarnią morską w ręku szukać... pieniądze zebrane na każdej orkiestrze ROK leżą na lokatach bankowych i "pracują" na to żeby Jurek za co później miał zorganizować letni koncert dla wszystkich którzy pomagali w zbieraniu pieniędzy w czasie WOŚP'u, ale jak już wcześniej zostało powiedziane, na wiele innych rzeczy również... dam sobie rękę uciąć że taki Caritas więcej na boku kosi niż Jurek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
mnie wkurza coraz bardziej podła jakość Żywieckiego piwa...  niech żyje Tyskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
i jeszcze jedna rzecz: przeróbki hitów sprzed lat.
Właśnie słucham przeróbkę Unforgiven w wykonaniu jakiejś podłej nierytmicznie śpiewającej woKAŁlistki. puke puke puke
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Władze ATP wycofały ranking Race  Banda amerykańskich idiotów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Zero odpowiedzi na moje e-meile  Może jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Władze ATP wycofały ranking Race  Banda amerykańskich idiotów  a to rzeczywiście kretynizm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Jutro mam księdza po kolędzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Jutro mam księdza po kolędzie  ja od paru lat nawet z pokoju nie wychodzę jak złodzieje przychodzą ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|