Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#282849 19/01/2005 14:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
19.01.2005


7:00 pm ET Philadelphia @Charlotte
7:00 pm ET Chicago @Boston
7:00 pm ET New York @Toronto
7:30 pm ET Atlanta @Miami
7:30 pm ET Milwaukee @New Jersey
8:00 pm ET Indiana @New Orleans
8:30 pm ET LA Clippers @San Antonio
9:00 pm ET Memphis @Phoenix
10:00 pm ET Cleveland @Portland
10:30 pm ET Minnesota @LA Lakers

Zapraszam do dyskusji. Do czasu ET dodajemy 6 godzin i mamy CET.

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
#282850 19/01/2005 14:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
czy tu tez mozna podawac swoje typy do konkursu bo jeszcze nikt nie zalozyl tematu z konkursem na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#282851 19/01/2005 14:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Te informacje sa scisle tajne i mozna je znalezc tylko w scisle tajnym REGULAMINIE!!!

Pozdrawiam
Dominik

#282852 19/01/2005 15:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.
Dosc ciekawie zapowiadaja sie mecze:
Suns - Memphis
Lakers - Minnesota
Na razie brak kursow zobaczymy co buki wystawia. Ale na wilkow bym postawil oczywisci po przyzwoitym kursie Prof ma kurs 1.9, u nas takiego pewnie nie bedzie.
No i
Boston - Chicago
Tu buki nie rozpieszczaja z kursem na Celtow 1.45 to ponizej moich oczekiwan chociaz te 1.6 mogli dac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.


Pozdr.

#282853 19/01/2005 16:31
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
Dla mnie dzis numer 1 to Phoenix - Memphis. Po 4 porazkach z rzedu czas znow zaczac grac i co najwazniejsze wygrywac. Mysle ze handicap -4 spokojnie do przeskoczenia dla Phoenix. Nash jest questionable ale mysle ze po 2 meczach przerwy dzis zobaczymy go na boisku.
Numer 2 to chyba Boston - mozna by napisac ze czas przerwac serie zwyciestw Chicago ale ile razy to juz bylo pisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Dla mnie Boston ogolnie lepszy team co najwazniejsze bardziej doswiadczony co chyba pomoze im zatrzymac u siebie 2 punkty

Last edited by warrior; 19/01/2005 16:34.
#282854 19/01/2005 16:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
nash raczej nie zagra na treningu złapał druga kontuzję

#282855 19/01/2005 17:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja dzisiaj przeciwko wszystkim chyba stawiam

chicago(+6) - boston

boston wcale nie jest taki mocny niedawno dostał chyba 11 u byków i nie wierze w taki sam obrót sprawy na korzysc celtic a chicago mlody sklad i perspektywiczny co nie raz juz pokazali chłopaki sa glodni gry jak wygrali na new yorku to czemu nie wygraja na bostonie ktorzy wygrywaja tylko z leszczami a bullsi w tym momencie leszczami nie sa w koncu kilka zwyciestw pod rzad


pozdro

kardynal20

#282856 19/01/2005 18:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie,

Co do tego Chicago to jest to dzis mecz, ktory powinien wzbudzac najwieksze kontrowersje... Na pewno wzbudza najwieksze zainteresowanie, ale co dziwne jednak wiekszosc typerow stawia na Chicago... Takie odnioslem wrazenie przekopujac sie przez mnogosc informacji. Wiele osob ryzykuje nawet Chicago ML, ale wiekszosc optuje za +hcp na Chicago tak wiec kardynal nie stawiasz przeciwko wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja ten mecz omijam, nie chce mi sie wierzyc ze Chicago jest w stanie to wygrac, ale forma i passa zwyciestw sa po ich stronie.

Ja chcialbym polecic typ na over w Toronto. W Centrebecie znalazlem swietna linie 197,5 ale wydaje mi sie ze mozna grac i 199,5... Mecze miedzy tymi druzynami z reguly sa wysokopunktowe... Mam nadzieje ze padnie ponad 200 punktow.

Na razie tyle...

Pozdrawiam
Dominik

#282857 19/01/2005 18:53
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Boston-konsekwentnie przeciwko bydełku,Boston może powalony zespół,ale powinni to wygrać,choć ja tego chyba nie zagram,seria Chico mnie poraża i onieśmiela.

Minesota-to napewno zagram,Lakers bez Kobiego to se mogą,Mina tez gra beznadziejnie i nieobliczalnie,ale myśle,że dziś pykną jeziorka.Kadrowo lepsi,ponadto mają co odrabiać,bo jak tak dalej będą robic kabarety,to mogą nie zagrac w PO, a tego by chyba Sam nie przeżył.

Indiana-ambitna,dobra druzyna,nie powinna miec problemów przy ostatniej formie z pyknięciem Orleansów.no chyba,ze miejscowi coś wymyslili nowego,ale nie sądzę.

ogónie zagrałem te dwa ostatnie mecze,do tego Treviso,zobaczymy jak to wyjdzie,ale zapewne cos tam wyleci.
Zastanawiam się, czy nie zaprzestac typowania NBA w realu,coraz gorzej jest coś na tym wyrwać,dobrze mama prawiła:sts-y ci synku jeść nie dadzą.

#282858 19/01/2005 21:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Lakers - Timberwolves
Upatruje tutaj wygrana gosci,duzo zalezy od gry spree ktory gra jak zawsze w kratke, cassel zapewne w tym meczu nie zobaczymy. W ostatnich meczach (fatalnych meczach minnesoty) trener robi lekkie korekty ze skladem; w meczu z toronto, portland i denver zdecydowal sie na wstawienie do 1 skladu Cartera i Hassela wzamian za Szczerbiaka i Hudson, ale tak na dobra sprawe zarowno Szczerbiak jak i Hudson graja tyle minut ile grali no moze o jakies 2-4 minutki mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Gospodarze na pewno skory latwo nie sprzedadza obydwie druzyny walcza o PO gdzie na zachodzie trzeba troche sie napracowac. Wilki zajmuja w tej chwili 7-8 miejsce jak na ich potencjal to jest to kleska!!. Nie tak dawno Minnesota zmierzyla sie z lakersami i ulegla po znakomitej ostatniej kwarcie w wykonaniu LAA (39PKT), pora na rewanz.

Boston - Chicago
No coz... nie ma co sie rospisywac i grac progresyw na wtopke bullsow, kurs na boston rano wygladal 1.46 teraz juz jest 1.56( co by nie bylo to buki nie dadza zarobic w przypadku wiktori gospodarzy). Bostonczycy to jedna z nie obiczalnych druzyn w lidze chociaz taka druzyna moze smialo nazwac chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Ostatnie mecze bostonczykow pokazuja ze potrafia rzucac sporo pkt jak rowniez tracic.
Na 8 ostatnich meczy rozegranych u siebie 7 razy wychodzili zwyciesko, srednia zdobywanych punktow wynosi: 107, srednia traconych: 99,5.
Nie przewiduje tutaj meczu walki (chociaz nie nalezy niczego wykluczyc) uwazam ze ktoras druzyny wygra dosc wyraznie.
Podsumowujac Czekam na przerwanie passy Bullsow.

Pozdr.

#282859 19/01/2005 22:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
panowie a jak tam underki/overki ?
Raptors (un 200,5) - Knicks (ov 200.5) TYP 1
Celtics (un 193,5) - Bulls (ov 193,5) TYP 2

#282860 19/01/2005 23:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 61
Raptors (un 200,5) - Knicks (ov 200,5) TYP 1 1,80 Celtics (un 193,5) - Bulls (ov 193,5) TYP 2 1,80
Nets (un 183,5) - Bucks (ov 183,5) TYP 1 1.80


Ostatecznie zdecydowałem się na właśnie takie coś.

#282861 19/01/2005 23:09
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
panowie a jak tam underki/overki ?
Raptors (un 200,5) - Knicks (ov 200.5) TYP 1
Celtics (un 193,5) - Bulls (ov 193,5) TYP 2

Boston - CHicago masz un 95 np.BAW 1.91

Ja gram underek, jakoś nie przemawia do mnie 101 pkt Bostonu, mecz będzie raczej wyrównany, liczę też na przejęcie inicjatywy i ciężaru gry przez CH, które rzuca w granicach 90 pkt na mecz, a wynik i tak zweryfikuje parkiet

#282862 19/01/2005 23:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jak jestem 24h na kontraktowym,to powinienem dac sobie spokój z netem.
Praca z "publicznym" kompem to paranoja,jeden syf,tylko sie człowiek stresuje.

Przepraszam tych,którym nie odpowiedziałem na maile,ale ,słowo honoru,siła wyższa.

Kibicuję dziś oczywiście Byczkom:-),ech jakby tak jeszcze raz wygrali,moze im sie uda.

W tym pospiechu i bałaganie nie dałem do naszej zabawy "dwójki" na Indiane,wg mnie najpewniejszego typu na dzisiejszą noc,a zamiast Bucks wpisalem Hornets w NJ,dobrze,ze zauważyłem w pore:P

Jutro powrót do normalności,to znaczy do domu.

Pozdrawiam

amkwish

#282863 20/01/2005 07:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
W tym pospiechu i bałaganie nie dałem do naszej zabawy "dwójki" na Indiane,wg mnie najpewniejszego typu na dzisiejszą noc

Nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Swoja droga to jednak spora niespodzianka.

Byczki "uwolnione" od odium długiej serii wygranych,ale nie wiem ,czy to jest taki "pewniak" na mecz z Atlantą.

Buki maja cos z Mikołaja,bo 1,54-1,59 na Boston to były prezenty.

No i na koniec nie sposób nie wspomniec,że nie zawiodły moje ulubione HT-overowe Bobki.
Tym razem wypełnili progresje na 2 stopniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Nie dość,ze znów konto podreperowali,to i jakieś punkciki w rankingu przynieśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1